Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Nové fórum"

124

Komentáře

  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    black-.-angel napsal(a):
    SimX (SK1) napsal(a):
    Vlník2 () napsal(a):
    Dal jsi uložit nastavení? Jestli ano, pak to asi bude potřeba řešit s podporou (hodně štěstí)
    Samozřejmě. Pomohlo až zrušení i toho druhého sloupce (web).
    To máš prima, já mám na druhém účtu zrušené úplně všechno, všechno vyházené ze záložek a přesto mi upozornění chodí =)

    Nestěžovala sis, že ti nic nechodí? ;).

    Ještě bych se přimlouval o změnu formátu času. Věřím, že se to taky někde dá nastavit ..

    Jak to vypadá s otevíráním anglického fóra ze slovenského serveru?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.09.2015
    SimX (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    SimX (SK1) napsal(a):
    Vlník2 () napsal(a):
    Dal jsi uložit nastavení? Jestli ano, pak to asi bude potřeba řešit s podporou (hodně štěstí)
    Samozřejmě. Pomohlo až zrušení i toho druhého sloupce (web).
    To máš prima, já mám na druhém účtu zrušené úplně všechno, všechno vyházené ze záložek a přesto mi upozornění chodí =)

    Nestěžovala sis, že ti nic nechodí? ;).

    Ještě bych se přimlouval o změnu formátu času. Věřím, že se to taky někde dá nastavit ..

    Jak to vypadá s otevíráním anglického fóra ze slovenského serveru?
    Nic mi nechodí tady - ani to, co chci. Ale na en/WWW účtu mi chodí všechno, i když nechci =)

    Na anglické se dostaneš přepsáním cs v adrese fóra na en. A hned jsi tam :)

    A pardon, ještě jsem přehlídla zmínku o čase - za to já se taky přimlouvám všema deseti. Kéž by ke změně došlo, tohle je proti české nátuře :)
  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    black-.-angel napsal(a):
    SimX (SK1) napsal(a):

    Nestěžovala sis, že ti nic nechodí? ;).

    Ještě bych se přimlouval o změnu formátu času. Věřím, že se to taky někde dá nastavit ..

    Jak to vypadá s otevíráním anglického fóra ze slovenského serveru?


    Na anglické se dostaneš přepsáním cs v adrese fóra na en. A hned jsi tam :)

    No to ano. Ale musíš uznat, že to taky není úplně user friendly ...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    SimX (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    SimX (SK1) napsal(a):

    Nestěžovala sis, že ti nic nechodí? ;).

    Ještě bych se přimlouval o změnu formátu času. Věřím, že se to taky někde dá nastavit ..

    Jak to vypadá s otevíráním anglického fóra ze slovenského serveru?


    Na anglické se dostaneš přepsáním cs v adrese fóra na en. A hned jsi tam :)

    No to ano. Ale musíš uznat, že to taky není úplně user friendly ...
    A máš na mysli co konkrétně? Přepisování adresy? Pro mě nejvíc, je to nejrychlejší, ale to je asi věc názoru a zvyku :)
  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    black-.-angel napsal(a):
    SimX (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    SimX (SK1) napsal(a):

    Nestěžovala sis, že ti nic nechodí? ;).

    Ještě bych se přimlouval o změnu formátu času. Věřím, že se to taky někde dá nastavit ..

    Jak to vypadá s otevíráním anglického fóra ze slovenského serveru?


    Na anglické se dostaneš přepsáním cs v adrese fóra na en. A hned jsi tam :)

    No to ano. Ale musíš uznat, že to taky není úplně user friendly ...
    A máš na mysli co konkrétně? Přepisování adresy? Pro mě nejvíc, je to nejrychlejší, ale to je asi věc názoru a zvyku :)
    Nejrychlejší je ze hry se dostat přímo na správný fórum bez jakýhokoliv přepisování url
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    SimX (SK1) napsal(a):
    Nejrychlejší je ze hry se dostat přímo na správný fórum bez jakýhokoliv přepisování url
    A já si myslím, že hráč z českého a slovenského (i mezinárodního, pokud jde přes ČR) serveru se na české fórum přihlásí v pohodě :) Navíc tady má vše, co potřebuje, a vůbec ho nemusí zajímat cizí fóra :sunglasses: Tak ochotné a milé a úžasné moderátory a CM stejně nikde jinde nenajde :smirk: 
  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    black-.-angel napsal(a):
    SimX (SK1) napsal(a):
    Nejrychlejší je ze hry se dostat přímo na správný fórum bez jakýhokoliv přepisování url
    A já si myslím, že hráč z českého a slovenského (i mezinárodního, pokud jde přes ČR) serveru se na české fórum přihlásí v pohodě :) Navíc tady má vše, co potřebuje, a vůbec ho nemusí zajímat cizí fóra :sunglasses: Tak ochotné a milé a úžasné moderátory a CM stejně nikde jinde nenajde :smirk: 
    Ze slovenského se úplně v pohodě dostanu na en forum. Pak musím použít tvůj trik a přepsat en na cs.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    SimX (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    SimX (SK1) napsal(a):
    Nejrychlejší je ze hry se dostat přímo na správný fórum bez jakýhokoliv přepisování url
    A já si myslím, že hráč z českého a slovenského (i mezinárodního, pokud jde přes ČR) serveru se na české fórum přihlásí v pohodě :) Navíc tady má vše, co potřebuje, a vůbec ho nemusí zajímat cizí fóra :sunglasses: Tak ochotné a milé a úžasné moderátory a CM stejně nikde jinde nenajde :smirk: 
    Ze slovenského se úplně v pohodě dostanu na en forum. Pak musím použít tvůj trik a přepsat en na cs.
    Tak zatím to občas blbne, to nepopírám :) Ale věřím, že jednoho dne si k nám všichni už bez problému najdou cestu :) A ne přes německé a anglické fórum =)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    black-.-angel napsal(a):
    Vše označit jako přečtené můžeš nahoře na hlavní navigační liště vpravo "Označit vše jako přečtené". Tím ti zmizí oranžové označení vláken, pokud obsahují nepřečtené příspěvky. Nicméně vyfiltrovat pouze vlákna s novými příspěvky od tvé poslední návštěvy nejde, bohužel.
    Aha, ono je to tak obrovský a já to přehlídla. Klasika. :D Díky :)
    To s těma novýma příáspěvkama mě teda nepotěšilo, ale ok, zkusím si na tu nepřehlednost zvyknout.
  • jerry111 (SK1)jerry111 (SK1) Komentářů: 530
    upraveno 10.09.2015
    black-.-angel napsal(a):
    SimX (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    SimX (SK1) napsal(a):
    Nejrychlejší je ze hry se dostat přímo na správný fórum bez jakýhokoliv přepisování url
    A já si myslím, že hráč z českého a slovenského (i mezinárodního, pokud jde přes ČR) serveru se na české fórum přihlásí v pohodě :) Navíc tady má vše, co potřebuje, a vůbec ho nemusí zajímat cizí fóra :sunglasses: Tak ochotné a milé a úžasné moderátory a CM stejně nikde jinde nenajde :smirk: 
    Ze slovenského se úplně v pohodě dostanu na en forum. Pak musím použít tvůj trik a přepsat en na cs.
    Tak zatím to občas blbne, to nepopírám :) Ale věřím, že jednoho dne si k nám všichni už bez problému najdou cestu :) A ne přes německé a anglické fórum =)
    No mne to blbne stále - vždy ma z hry hodí na en fórum a musím to v adrese manuálne prepísať.

    Škoda, že GGS takýmto spôsobom "vylepšuje" a "spríjemňuje" hru a aj fórum... Určite tak "získajú" nových hráčov, o čo sa nejakú dobu dosť pokúšajú.... Áno, na veľa vecí si treba len zvyknúť a občas sa tu nájde nejaká tá vychytávka.... Ale toto fórum má naozaj toľko múch, že tie muchy značne prevýšia nad vychytávkami. Je to len hra a nejaký čas sa dá na chybách zabávať, potom ich človek toleruje, následne sú mu ukradnuté alebo prípadne ho rozčuľujú.... Ale mňa už vyslovene nudia, čo pre mňa robí nudnou celú BF.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Zdravím,

    za přesměrovávání se omlouváme. Stále pracujeme na jeho řešení. Většina hráčů už by se k nám měla dostat bez problémů. Držme palce!

    Foxes
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    Jupí.. :D už je tlačítko zpět na horu a přihlásilo mě to automaticky ... :D 
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    Co ta stará oficiální oznámení?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    červenka (INT1) napsal(a):
    Co ta stará oficiální oznámení?
    Ahoj červenko,

    bohužel se při přesunu dat některá oficiální oznámení ztratila, tak je teď sázíme na fórum zpět. :)

    Foxes
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Prave jsem narazila otravny problem. Vyhledavac si neporadi s ceskou diaktritikou - dve stejna slova, jedno napsane s hacky a carkami a druhe bez nich, vidi jako dve rozdilna slova. Tudiz pokud do vyhledavace zadam ctverecek, tak se temata obsahujici čtvereček nezobrazi. Coz me trochu zlobi, protoze musim jit na seznam, slovo zadat a zkopirovat verzi s ceskou diakritikou do vyhledavace na foru :( . To vede k tomu, ze to po chvili vzdarm a radsi se zeptam (a to je otravne pro modiky). Neslo by to nejak upravit? (Mimochodem, jaky ma hlavni farma celkovy pocet ctverecku? ;) )

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    Prave jsem narazila otravny problem. Vyhledavac si neporadi s ceskou diaktritikou - dve stejna slova, jedno napsane s hacky a carkami a druhe bez nich, vidi jako dve rozdilna slova. Tudiz pokud do vyhledavace zadam ctverecek, tak se temata obsahujici čtvereček nezobrazi. Coz me trochu zlobi, protoze musim jit na seznam, slovo zadat a zkopirovat verzi s ceskou diakritikou do vyhledavace na foru :( . To vede k tomu, ze to po chvili vzdarm a radsi se zeptam (a to je otravne pro modiky). Neslo by to nejak upravit? (Mimochodem, jaky ma hlavni farma celkovy pocet ctverecku? ;) )

    Díky za info, píšu to na seznam dalších neduhů vyhledávání =)

    A k otázce: farma má 5x5 pozemků, každý pozemek má 10x10 čtverečků, celkem tedy? Správně, 2 500 čtverečků :)
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    black-.-angel napsal(a):
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    Prave jsem narazila otravny problem. Vyhledavac si neporadi s ceskou diaktritikou - dve stejna slova, jedno napsane s hacky a carkami a druhe bez nich, vidi jako dve rozdilna slova. Tudiz pokud do vyhledavace zadam ctverecek, tak se temata obsahujici čtvereček nezobrazi. Coz me trochu zlobi, protoze musim jit na seznam, slovo zadat a zkopirovat verzi s ceskou diakritikou do vyhledavace na foru :( . To vede k tomu, ze to po chvili vzdarm a radsi se zeptam (a to je otravne pro modiky). Neslo by to nejak upravit? (Mimochodem, jaky ma hlavni farma celkovy pocet ctverecku? ;) )

    Díky za info, píšu to na seznam dalších neduhů vyhledávání =)

    A k otázce: farma má 5x5 pozemků, každý pozemek má 10x10 čtverečků, celkem tedy? Správně, 2 500 čtverečků :)

    Dekuji moc Andilku :)
  • romisek5 (CZ1)romisek5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    mě se nové forum nelíbí. dřive jsem sem chodila ráda dnes se tomu snažím vyhnout
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    alpakaa (CZ1) napsal(a):
    Ta barevná kombinace oken a písma je šílená. Špatně se to čte, celé je to nepřehledné.


    Jupíííí, našla jsem je, krásný páreček :blush: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    alpakaa (CZ1) napsal(a):
    Ta barevná kombinace oken a písma je šílená. Špatně se to čte, celé je to nepřehledné.


    Jupíííí, našla jsem je, krásný páreček :blush: 
    Rozený detektiv! 2 bodíky jsou tvoje :)
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    romisek5 (CZ1) napsal(a):
    mě se nové forum nelíbí. dřive jsem sem chodila ráda dnes se tomu snažím vyhnout
    Mám stejný názor! Tohle nové fórum je hodně nepřehledné, vůbec se tu nevyznám :/
    Po hodině jsem tu našla odpověď na mou otázku....a doufám, že už tady zase dlouho nebudu muset...
    škoda, dřív jsem tady hrávala i hry...teď mě to tu fakt nebaví :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak by mě tak zajímalo, jak se to tak stalo, že se mi najednou smazalo asi 95 % příspěvků ze zdi? Po čase zmizí, to je nějak fórem nastaveno?

    Děkuji, Lištičko, za odpověď - ptám se zde, protože by to třeba mohlo zajímat více hráčů ;)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    black-.-angel napsal(a):
    Tak by mě tak zajímalo, jak se to tak stalo, že se mi najednou smazalo asi 95 % příspěvků ze zdi? Po čase zmizí, to je nějak fórem nastaveno?
    To mě před časem taky zarazilo, že se mi smázlo ze zdi všechno až na jeden příspěvek. Nejspíš je tam časovej limit, po jakou dobu tam ty příspěvky zůstávaj, předpokládám...
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    black-.-angel napsal(a):
    Tak by mě tak zajímalo, jak se to tak stalo, že se mi najednou smazalo asi 95 % příspěvků ze zdi? Po čase zmizí, to je nějak fórem nastaveno?

    Děkuji, Lištičko, za odpověď - ptám se zde, protože by to třeba mohlo zajímat více hráčů ;)
    OH, komentáře na zdi by se samy od sebe mazat neměly...Podívám se na to :(


  • Kamikudy (CZ1)Kamikudy (CZ1) Komentářů: 24
    Zdá se, že jsem asi jediná, která se tu v tom moc nevyzná. Jak třeba reagovat na cokoliv, k čemu slouží tlačítka citovat a LOL, ne každý se vyzná v tom moderním slangu. Na aglickém fóru testovacího serveru je to podobné...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kamikudy (CZ1) napsal(a):
    Zdá se, že jsem asi jediná, která se tu v tom moc nevyzná. Jak třeba reagovat na cokoliv, k čemu slouží tlačítka citovat a LOL, ne každý se vyzná v tom moderním slangu. Na aglickém fóru testovacího serveru je to podobné...
    Ahoj, tlačítko Citovat slouží právě k reakci, jako teď já cituji tvůj příspěvek :)

    Tlačítka To se mi líbí a LOL můžeš využít, když se ti líbí nějaký příspěvek, resp. tě pobaví :)
  • Kamikudy (CZ1)Kamikudy (CZ1) Komentářů: 24
    black-.-angel napsal(a):
    Kamikudy (CZ1) napsal(a):
    Zdá se, že jsem asi jediná, která se tu v tom moc nevyzná. Jak třeba reagovat na cokoliv, k čemu slouží tlačítka citovat a LOL, ne každý se vyzná v tom moderním slangu. Na aglickém fóru testovacího serveru je to podobné...
    Ahoj, tlačítko Citovat slouží právě k reakci, jako teď já cituji tvůj příspěvek :)

    Tlačítka To se mi líbí a LOL můžeš využít, když se ti líbí nějaký příspěvek, resp. tě pobaví :)

    To je tedy nějakej novej češtin, jak mám vědět, že  to znamená reagovat. A jaký je teda rozdíl mezi To se mi líbí a LOL, čekala bych spíš nějaké tlačítko "to se mi teda nijak zvlášť nelíbí". Nebo je tu zakázáno kritizovat? A jak tuhle diskusi příště najdu, chápu to dobře, že to je až na nějaké čtvrté stránce kdovíkde?
  • Ja mam Google a nemam stím problémy :)
     <3  <3<3
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    Kamikudy (CZ1) napsal(a):
    To je tedy nějakej novej češtin, jak mám vědět, že  to znamená reagovat. A jaký je teda rozdíl mezi To se mi líbí a LOL, čekala bych spíš nějaké tlačítko "to se mi teda nijak zvlášť nelíbí". Nebo je tu zakázáno kritizovat? A jak tuhle diskusi příště najdu, chápu to dobře, že to je až na nějaké čtvrté stránce kdovíkde?
    Citovat má odjakživa význam citace, a určitě ne nic nového... 
  • Kamikudy (CZ1)Kamikudy (CZ1) Komentářů: 24
    Kamikudy (CZ1) napsal(a):
    To je tedy nějakej novej češtin, jak mám vědět, že  to znamená reagovat. A jaký je teda rozdíl mezi To se mi líbí a LOL, čekala bych spíš nějaké tlačítko "to se mi teda nijak zvlášť nelíbí". Nebo je tu zakázáno kritizovat? A jak tuhle diskusi příště najdu, chápu to dobře, že to je až na nějaké čtvrté stránce kdovíkde?
    Citovat má odjakživa význam citace, a určitě ne nic nového... 
    ???
Sign In to comment.