Domů Czech Technické problémy & bugy

Nepřipsání zlatých / bonusu k nákupu zlatých

12026

Komentáře

  • atevys (CZ1)atevys (CZ1) Komentářů: 5
    Zdravím,potřebovala bych kontaktovat podporu,nepřičetly se mi zlatky po zaplacení,ale naskočí mi v AN..v cz už není? Co s tím? Dík za radu.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    atevys (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,potřebovala bych kontaktovat podporu,nepřičetly se mi zlatky po zaplacení,ale naskočí mi v AN..v cz už není? Co s tím? Dík za radu.
    Ahoj.
    Ano podpora v češtině byla zrušena. Musíš napsat v jazyce který ovládáš nebo použít překladač.
  • atevys (CZ1)atevys (CZ1) Komentářů: 5
    pexi (CZ1) napsal(a):
    atevys (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,potřebovala bych kontaktovat podporu,nepřičetly se mi zlatky po zaplacení,ale naskočí mi v AN..v cz už není? Co s tím? Dík za radu.
    Ahoj.
    Ano podpora v češtině byla zrušena. Musíš napsat v jazyce který ovládáš nebo použít překladač.
    Díky,budu se s tím muset poprat :wink:
  • bzučo (SK1)bzučo (SK1) Komentářů: 1
    Kupil som zlataky prostrednictvom telefonickeho hovoru pred tromi dnami a doteraz mi neboli pripisane... pisal som na technicku podporu, doteraz ziadna odpoved..preco nie je slovencina??
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.10.2016
    bzučo (SK1) napsal(a):
    Kupil som zlataky prostrednictvom telefonickeho hovoru pred tromi dnami a doteraz mi neboli pripisane... pisal som na technicku podporu, doteraz ziadna odpoved..preco nie je slovencina??
    Česká podpora byla zrušená, využij jiný jazyk. O víkendu ti opravdu nikdo neodpoví, buď trochu trpělivý ;) Navíc pokud už jsi psal na podporu, tak zde ti s tím nikdo nepomůže, pohyby na účtech může prověřit pouze podpora.
  • vendy2211 (CZ1)vendy2211 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 19.10.2016
    zaplatila jsem si za 50000 zlatých a hodinu již na ně čekám,jak dlouho  trvá než mi je připíší ? 

    edit: sloučení vláken (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    vendy2211 (CZ1) napsal(a):
    zaplatila jsem si za 50000 zlatých a hodinu již na ně čekám,jak dlouho  trvá než mi je připíší ? 

    edit: sloučení vláken (black-.-angel)
    Ahoj, záleží na způsobu platby, u převodu může zpracování tvého požadavku trvat až 5 pracovních dní.
  • vendy2211 (CZ1)vendy2211 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Platba byla jako vždy přes   TRUSTPAY a proto je mi divné,že se nepřipsaly jako vždy hned. Technická podpora je v angličtině a ne každý ji umí.I když třeba dotaz v angličtině nějak napíšu,ale ta jejich stránka je tak nepřehledná,že stejně nevím kam to napsat. jsem docela naštvaná ....Vendy
  • ruzena22 (CZ1)ruzena22 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Dne 19.10.2016 v 12:32 hod. jsem zakoupila 85 000 zlaťáků + bonus 180 ks žetonů,které mi nebyly připsány.Otevřela jsem si podporu,ale není v češtině.
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    jakým způsobem byly zlatky koupené?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    vendy2211 (CZ1) napsal(a):
    Platba byla jako vždy přes   TRUSTPAY a proto je mi divné,že se nepřipsaly jako vždy hned. Technická podpora je v angličtině a ne každý ji umí.I když třeba dotaz v angličtině nějak napíšu,ale ta jejich stránka je tak nepřehledná,že stejně nevím kam to napsat. jsem docela naštvaná ....Vendy
    Právě zde trvá platba až 5 dní, pokud ti po této době zlaté nepřijdou, teprve potom kontaktuj podporu. Ne dříve, je to zbytečné. Jednak nemohou s tvou platbou nic dělat, jednak je to zbytečný tiket, který je zdržuje od tiketů, kde už evidentně k nějaké chybě došlo. Což není tvůj případ ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ruzena22 (CZ1) napsal(a):
    Dne 19.10.2016 v 12:32 hod. jsem zakoupila 85 000 zlaťáků + bonus 180 ks žetonů,které mi nebyly připsány.Otevřela jsem si podporu,ale není v češtině.
    Ahoj, pokud se ti připsaly pouze zlaté bez bonusu, bude třeba kontaktovat podporu. Česká podpora byla zrušena, využij tedy jiný jazyk, klidně s pomocí překladače ;)
  • Bartesss (CZ1)Bartesss (CZ1) Komentářů: 23
    To si děláte srandu, že byla zrušena česká podpora??? To už se člověk nedovolá ničeho...Taky jsem včera koupil zlaťáky s bonusy,ale bonusy nikde. To jsem zvědav,jak se s pomocí překladače něčeho dovolám  :s

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bartesss (CZ1) napsal(a):
    To si děláte srandu, že byla zrušena česká podpora??? To už se člověk nedovolá ničeho...Taky jsem včera koupil zlaťáky s bonusy,ale bonusy nikde. To jsem zvědav,jak se s pomocí překladače něčeho dovolám  :s

    Neděláme, podpora byla omezena v mnoha jazycích - viz toho oficiální oznámení: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3158892/#Comment_3158892.

  • ferypokec (CZ1)ferypokec (CZ1) Komentářů: 2
    Chtěl bych nahlásit že jsem si dnes koupil zlaťáky, ale nebyli mi připsány, tak že bych prosil aby v tom už někdo udělal pořádek, protože to není poprvé, zrušily jste češtinu a ještě jsou pořád stejné problémy doufám že to dáte do pořádku, nejsem tady od toho abych cpal sem cpal peníze pro nic za nic!!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ferypokec (CZ1) napsal(a):
    Chtěl bych nahlásit že jsem si dnes koupil zlaťáky, ale nebyli mi připsány, tak že bych prosil aby v tom už někdo udělal pořádek, protože to není poprvé, zrušily jste češtinu a ještě jsou pořád stejné problémy doufám že to dáte do pořádku, nejsem tady od toho abych cpal sem cpal peníze pro nic za nic!!!
    Viz výše - záleží na způsobu platby. Pokud ani po 5 dnech zlaté neobdržíš, bude třeba kontaktovat podporu.
  • martinka-kopret (CZ1)martinka-kopret (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 01.11.2016
    Dobrý den dneska jsem provedla platbu jak byla ta výhoda 2 v 1 a do ted mi nepřišly zlatáky četla jsem že to může trvat i 48 hodin,to chápu a můj dotaz zní nepřijdu o ten bonus?Nikdy jsem tak dlouho nečekala .a peníze mi to už z účtu strhlo.

    Tak už je to v pořádku

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Markik13 (CZ1)Markik13 (CZ1) Komentářů: 5
    dnes jsem zakoupila zlaťáka s 200% bonusu, bohužel peníze mi strhlo , ale zlatky připsány nejsou. Co mám dělat ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Markik13 (CZ1) napsal(a):
    dnes jsem zakoupila zlaťáka s 200% bonusu, bohužel peníze mi strhlo , ale zlatky připsány nejsou. Co mám dělat ?
    Ahoj.
    Počkej, při platbě převodem to někdy trvá 3-5 pracovních dní než se připíšou. Pokud je nebudeš mít ani pak musíš napsat na podporu. Nepiš ale dřív.
  • Markik13 (CZ1)Markik13 (CZ1) Komentářů: 5
    já jsem neplatila převodem, ale kupovala za PSC
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 03.11.2016
    Ahoj, i tak to může trvat několik hodin, stalo se mi, že jsem koupila brzo ráno a připsaly se mi až odpoledne. Zkus vydržet :).
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Markik13 (CZ1) napsal(a):
    já jsem neplatila převodem, ale kupovala za PSC
    Tak to by měli připsat hned myslím. Proběhlo všechno v pořádku? Ještě tady dříve někdo psal, že se mu zlatky načetly když se odhlásil a přihlásil do hry. Tak to zkus. 
  • Markik13 (CZ1)Markik13 (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 03.11.2016

    už jsem zkusila všechno a nic, fakt mě to přestává bavit, takhle jen znechutí hráče


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 03.11.2016
    Markik13 (CZ1) napsal(a):

    už jsem zkusila všechno a nic


    No tak zbývá asi už jen podpora. Ale v češtině je zrušená. Musíš psát v jiném jazyce, který zvládneš nebo s překladačem. 
    A vidíš tak počkej do zítra s tou podporou, jak píše Maja.
  • Markik13 (CZ1)Markik13 (CZ1) Komentářů: 5

    díky za radu, už se to naštěstí vyřešilo. Zlaťáky i s bonusem jsou připsány.


  • Petra77 (CZ1)Petra77 (CZ1) Komentářů: 0
    Přes SMS jsem si koupila zlaťáky, ale žádné se nepřipsaly. Neumím si ověřit, jestli mi byly odečteny z mobilu peníze, proto to nechci zkoušet znovu, abych nepřišla o dvojnásobné peníze. Jak mám postupovat?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Petra77 (CZ1) napsal(a):
    Přes SMS jsem si koupila zlaťáky, ale žádné se nepřipsaly. Neumím si ověřit, jestli mi byly odečteny z mobilu peníze, proto to nechci zkoušet znovu, abych nepřišla o dvojnásobné peníze. Jak mám postupovat?
    Ahoj, zpracování platby nějakou dobu trvá. Pokud ti ani do úterka zlaté nepřijdou, kontaktuj podporu.
  • fourierova (CZ1)fourierova (CZ1) Komentářů: 4
    Dobrý den, teprve dnes, 5.11.2016 mi přišla odpovědní SMS ve znění: "Cena zprávy 99,00 Kc s DPH za službu GGS Shop 2 Pomoc? 800-700-372 nebo boku.com/help" jako odpověď na můj požadavek na zakoupení 5200 zlaťáků, ze dne 3.11.216. Žádné mi ale na farmu vedenou pod názvem fourierova připsány nebyly. Další pokus o zakoupení zlaťáků v téže výši jsem učinila dne 4.11.2016, ale opět mi žádné zlaťáky připsány nebyly a zatím jsem ani na tuto objednávku nedostala odpovědní SMS. Do této doby jsem žádné problémy s objednávkou zlaťáků nezaznamenala a věřím, že v těchto dvou případech mi vyjdete vstříc. Děkuji za kladné vyřízení mého problému. S pozdravem Fourierova
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    fourierova (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, teprve dnes, 5.11.2016 mi přišla odpovědní SMS ve znění: "Cena zprávy 99,00 Kc s DPH za službu GGS Shop 2 Pomoc? 800-700-372 nebo boku.com/help" jako odpověď na můj požadavek na zakoupení 5200 zlaťáků, ze dne 3.11.216. Žádné mi ale na farmu vedenou pod názvem fourierova připsány nebyly. Další pokus o zakoupení zlaťáků v téže výši jsem učinila dne 4.11.2016, ale opět mi žádné zlaťáky připsány nebyly a zatím jsem ani na tuto objednávku nedostala odpovědní SMS. Do této doby jsem žádné problémy s objednávkou zlaťáků nezaznamenala a věřím, že v těchto dvou případech mi vyjdete vstříc. Děkuji za kladné vyřízení mého problému. S pozdravem Fourierova
    Ahoj, tady s tím nikdo nic nenadělá, platby může prověřit pouze podpora, obrať se tedy na ni.
  • fourierova (CZ1)fourierova (CZ1) Komentářů: 4
    Ahoj,
    také jsem koupila 3.11. a 4.11.2016 zlaťáky, ale ani z jednoho nákupu se mi nepřipsaly. Psala jsem na podporu, ale dostala jsem odpověď v angličtině, kde se mi omlouvají, že v českém jazyce nejsou schopni mou reklamaci vyřídit. Můžete mi někdo poradit, jak postupovat dál. Moc děkuji za pomoc
Sign In to comment.