Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Hledání nových členů spolků

Ahoj, jsem Janča a chtěla bych se zeptat, jak hledáte hráče? S kamarádkou se vůbec nemůžeme najít. Chci jí do svého spolku. Děkuji za každou radu. 

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Janca2802 (NL1) napsal(a):
    Ahoj, jsem Janča a chtěla bych se zeptat, jak hledáte hráče? S kamarádkou se vůbec nemůžeme najít. Chci jí do svého spolku. Děkuji za každou radu. 
    Ahoj. 
    Nemáš náhodou farmu na českém serveru cz1? Janča2802? Potom by při přihlašování stačilo aby jsi dole měla českou vlaječku a server česká republika1. Teď jsi na holandském
  • Janca2802 (NL1)Janca2802 (NL1) Komentářů: 4
    A kde že to změním prosím? :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 05.10.2016
    Janca2802 (NL1) napsal(a):
    A kde že to změním prosím? :)
    Na přihlašovací stránce do hry. Vprostřed je velká tabulka, tu nevyplňuj, je na 1. registraci do hry. Pak je vpravo nahoře ta malá - přihlášení, tam vyplníš herní jméno a heslo a dole jsou 2 malé lišty na jedné zvolíš českou vlajku a na druhé server česká republika 1


  • Janca2802 (NL1)Janca2802 (NL1) Komentářů: 4
    upraveno 05.10.2016
    Děkuji moc :)

    Je to divný, ale česká vlajka tam nastavená byla a ještě jsem jí tam pro jistotu dala znovu a koukám, že se nic nezměnilo

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Janca2802 (NL1) napsal(a):
    Děkuji moc :)

    Je to divný, ale česká vlajka tam nastavená byla a ještě jsem jí tam pro jistotu dala znovu a koukám, že se nic nezměnilo

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    Je třeba vybrat server Česká republika 1 a pak se vpravo nahoře přihlásit. Pokud se na fórum nepřihlašuješ přímo ze hry, holandský "podpis" může být daný tím, že máš na oba server stejný registrační email.
  • Janca2802 (NL1)Janca2802 (NL1) Komentářů: 4
    Strašně moc děkuji, díky tobě mám zpět svou ztracenou farmu. Posílám pusu :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Och, děkuji :D Jsem ráda, že se povedlo, a tedy zamykám ;)

    Ať se ti pěkně farmaří a farma už neztrácí :)
Tato diskuze je zavřená.