Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

129112

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dnes mě naštvalo, že mi zmizelo štístko z kravína, i když jsem jej nesklidila. Od hráčky jsem dostala štístko na kravín včera večer a dneska po poledni mi zmizelo, aniž bych se kravínu dotkla.

    Má otázka tedy zní: Jsou štístka (čtyřlístky, kartáče apod.) nějak časově omezené, může si je darující hráč vzít zpět nebo se jedná o nějakou chybu?

    Díky za odpověď.


    Dárky ani žerty nejsou nijak časově omezené. Spíš jsi stihla sklidit, aniž by sis dárku všimla. Zvlášť u vypnutých animací se to stává. Jinak pokud chceš odpověď, využij sekci otázek nebo nějakou diskuzi, tady odpověď prostě bude za spam.

    Čili aby nebyl, musím dodat, že mě něco štve.. hm.. hm... jo, došlo kafe! :D

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Teď mě "nakrklo" to, že jsem příliš rychlej v hrách (5 x za 60 sekund). Výsledek - upozorňuje mě to na spam, zpomaluje mi to odezvu o 120 sekund a není to poprvé.
    No nenaštvalo by Vás to...?  :lol::rage:
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Me stve už podruhe behem 2 mesicu nakup zlatek,koupim s vyhodnou nabidkou,a diky vcerejsimu nepripocteni mi nedali pres 38000zlata ..a to se fakt vyplati...podpora mi jen vygeneruje mail a cau....
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    1- ukončenie podpory v CZ jazyku a niekolkych dalších /napr. korejština/ . To je to skvalitnenie služiem pre hráčov.. /aj na test serveri - kolko si najdeze chýb tolko vam ich opravíme... možno../

    2- tato dôležita informácia pre všetkých hračov je slušne uložená v ofiko oznámeniach-- ale "stary ! oznam o dchodu moda visi na tabuli min. 2 týždne..

    nesúhlasím s takouto politikou firmy GGS. 

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.09.2016
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    1- ukončenie podpory v CZ jazyku a niekolkych dalších /napr. korejština/ . To je to skvalitnenie služiem pre hráčov.. /aj na test serveri - kolko si najdeze chýb tolko vam ich opravíme... možno../

    2- tato dôležita informácia pre všetkých hračov je slušne uložená v ofiko oznámeniach-- ale "stary ! oznam o dchodu moda visi na tabuli min. 2 týždne..

    nesúhlasím s takouto politikou firmy GGS. 

    1 - test server nemá být server bez chyb, to mají být reálné servery, proto se novinky budou testovat mimo ostrý provoz právě na testu ;)

    2 - vím a snažím se toto řešit (já oznámení na hlavní straně nezměním), držte palce, ať se povede novinky uvést do aktualizovaného chodu co nejdříve! :) Díky za podnět a za trpělivost s námi ;)


    A abych nespamovala mě štve, že tentokrát vůbec nestíhám přírodu :'(

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 05.09.2016
    black-.-angel napsal(a):

    A abych nespamovala mě štve, že tentokrát vůbec nestíhám přírodu :'(

    Tak to mě také pekelně štve. Poslední na stejné obtížnosti jsem udělal s jednodenní rezervou. Tentokrát jsem kvůli tomu, že z dlouhodobých plodin nic nepadalo, nasbíral den a půl zpoždění. Takže jestli budu chtít dokončit poslední krok, budu muset zlatit. A to mě neskutečně štvet, protože jsem u toho opravdu seděl a doplatil jsem na to, že jsem věřil plodinám, jako byly slunečnice a pšenice, a zablokoval jsem si jimi pole i v hodinách, kdy jsem byl u hry a mohl něco pěstovat. V tuto chvíli mám kalkulaci, že mám skluz 4 hodiny na poslední fázi oproti limitu. A to v případě, že budu dávat vyrábět nové krmení okamžitě poté, co skončí předchozí... a to budu jen těžko. Nevím, kdo se v tom vrtal, ale obtížnost šla nahoru minimálně o 30%

    Navíc mi na to, abych dohnal mapy a stopy padla všechna vzácná osiva, což už se mi nestalo pár měsíců. Zůstaly mi jen slunečnice, které jsou pro mě bezcenné, protože nevěřím, že bych se na ně mohl spolehnout, že něco dají.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @Mineas (CZ1) Na to se právě vyplatí točit vojtěšku nebo kuku, u každých padátek je to zkrátka jinak. Ale na nich mi zrovna událost teď naskakovala nejrychleji.

    U mě je to teda vyloženě časem na hru, kde v zásadě sbírám jen do projektu spolku, abych nebrzdila. Takže mě štve, že na testu nestihnu asi ani jedno ze znamení na 100 % :D Je to smutné :D Vážně :'(
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Nevím, zda to mohu vložit sem. Naštvalo mne hned po půlnoci, že se testovací server "pos*al". Padly mi na noc jablíčka, ještě večer. A měla jsem našlápnuto na zlatou licenci. Použila jsem všechno to rychlé hnojivo, aby stroj makal celou noc a aby to přidávalo co nejvíc bodů. Hm, nic z toho nebude, žádná licence. A to mi schází málo.
    Já vím, testovací... Ale i tak. :'(
  • Alla2 (SK1)Alla2 (SK1) Komentářů: 16
    Dobrý deň, dnes som mala omerku naplniť za 6500 kupených zlatiek a mala som dostať 2x licenciu a ešte dajakú maličkosť.No po zákúpení som žiadnu odmenu nedostala.Prečo?

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Alla2 (SK1) napsal(a):
    Dobrý deň, dnes som mala omerku naplniť za 6500 kupených zlatiek a mala som dostať 2x licenciu a ešte dajakú maličkosť.No po zákúpení som žiadnu odmenu nedostala.Prečo?

    Toto není zrovna vlákno na kladení dotazů. Pokud jsi nedostala bonus za nákup a splnila jsi všechny podmínky, bude třeba kontaktovat podporu.

    Mě štve, že jsem dnes ani jednou nestihla architekta :'(
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Dnes mě "rozhořčilo" to, jak jsem neuvěřitelně naivní. Pro příště vím, že jakýkoliv "test server" je jen příprava na reálné farmy. Ještě štěstí, že vlastním test farmu, už mám trochu to rozmístění v krvi.
    Jen tak mimochodem, je dobře, že nebydlím v Německu a nemám zbrojní průkaz...
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 20.09.2016
    Dnes mě dopálilo, že lidé, kteří mají právo rozhodovat o hře, šmahem nasadili vše, ať už to fungovalo, nebo ne, ať to mělo úspěch nebo hráče štvalo, a nejvíc rozkopali věci, které spolehlivě fungovaly, takže teď nefunguje skoro nic. Ať už byl záměr jakýkoliv, nemohli k jeho realizaci přistoupit horším způsobem. A doměnky, které zaznívaly v souvislosti s testovacím serverem, že suplujeme placené testery, nabývají najednou obludných rozměrů smutné reality. Tady zřejmě nikdo o nasazení profesionálních testerů vůbec neuvažoval, protože tohle by přes ně nemohlo projít.
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • jilll (CZ1)jilll (CZ1) Komentářů: 5
    ne jen dnes , stalo se to již podruhé tento týden kdy je hra navečer nedostupná.....nešlo by případné aktualizace a opravy dělat v jiném čase ? Třeba brzy ráno nebo přes noc , jako je to u jiných her
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    jilll (CZ1) napsal(a):
    ne jen dnes , stalo se to již podruhé tento týden kdy je hra navečer nedostupná.....nešlo by případné aktualizace a opravy dělat v jiném čase ? Třeba brzy ráno nebo přes noc , jako je to u jiných her
    Přes noc v GGS nikdo nepracuje, možná tak chudák vrátný ;) Údržby se dělají pokud možno co nejméně a ideálně jakmile se opraví nějaká důležitá chyba, nebo bohužel jako v dnešním případě se zjistí, že chyba opravit nešla. Odstávka serveru byla velmi krátká a mnoho lidí na vyřešení tohoto problému netrpělivě čekalo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já fakt nevím, co je to dnes za den, ale proč všichni musí zakládat nová a nová (zbytečná!) vlákna?

    Prosím, lidi, v zájmu zachování mého duševního zdraví, zkuste vyhledávání nebo chvíli brouzdat po fóru.

    Když pak musím každé vlákno slučovat s jiným, zbytečně mi to bere čas, který bych mohla věnovat zodpovídání vašich dotazů ;) (protože sloučit tady dvě vlákna je otázkou třeba 10 minut, ne dvou vteřin jako na starém fóru :D)

    Díky! :heart:
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Štve mne, jak BM reaguje na naše dotazy. Ne vždy tu člověk dokáže najít odpověď. A předcházející příspěvek je reakcí na můj dotaz, který jsem vložila do špatného vlákna, ba dovolila jsem si založit novou diskuzi.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Štve mne, jak BM reaguje na naše dotazy. Ne vždy tu člověk dokáže najít odpověď. A předcházející příspěvek je reakcí na můj dotaz, který jsem vložila do špatného vlákna, ba dovolila jsem si založit novou diskuzi.
    Není reakcí na tvůj dotaz, ale asi na 6 dnes zbytečně založených vláken ;) A byla to pouhá prosba hráčům, nic víc, tak z toho prosím nic víc nedělej :)

    Na dotazy reaguji, jak mám, odpovídám na ně :) A odpovídám na ně pořád dokola a dokola a ani pomilionté položený stejný dotaz mi ten elán naštěstí nebere :)

    A že nemám ráda tohle fórum, to snad není novinkou :D 

    Takže mě štve, že mou malou prosbičku obracíš proti mně ;) Víš, já se tady vážně snažím pro vás vše dělat na 200 % a když se zavděčím alespoň jednomu procentu hráčů, budu z toho mít radost, vím, že všem se nikdy zavděčit nejde ;)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Teda ale už mi ti krmivožrouti pěkně pijou krev...
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Ty koně jsou, pro mě moc zakopaný v bahnu nebo jak to jinak popsat. Teď jsem náhodou zjistil, že je "speciální víkendová akce", jó využil jsem toho, ale v úterý - víkend? Logika emigrovala. Hmm, ještě by to taky chtělo zařídit v práci...  :lol:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.10.2016
    Ty koně jsou, pro mě moc zakopaný v bahnu nebo jak to jinak popsat. Teď jsem náhodou zjistil, že je "speciální víkendová akce", jó využil jsem toho, ale v úterý - víkend? Logika emigrovala. Hmm, ještě by to taky chtělo zařídit v práci...  :lol:
    Dnes je poslední den bonusů (jakože úplně poslední). Víkend nám díky státnímu svátku v Německu protáhli ;)
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Dnes jsem opet uspesne nastavala sebe samu.
    Mela jsem (lepe receno myslela jsem, ze mam) problem s dodavanim levandule do kontraktu. Hlasilo mi to, ze mam 0, prestoze jsem mela plny sklad. Tak cistim, jako blazen, mazu historii, cookies, cache (teda c cleaner to vsechno dela za me, ale takhle rozespane to vypada lip ;) ) a nic. Tyden cekam, jestli se to neumoudri samo a ono ne. Tak jsem se dnes rozhodla, ze to hodim do chyb a zeptam se, jestli nekdo nema podobny problem. Zacnu delat print screeny, poradne se na to podivam a vsimnu si, ze to chce zas..traceny romanticky kytice!!!! nikoli levanduli. No chapete to?? Fialova jako fialova, ze !?!
    No nic, tak ja jdu vyrabet ty kytice..........
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Komentáře ohledně změn odměn v soutěži pro spolky byly přesunuty z důvodu přehlednosti do samostatného vlákna: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/136149/kritika-zmena-odmen-v-soutezi-pro-spolky.
  • pepipipi (CZ1)pepipipi (CZ1) Komentářů: 1
    Se vytočená až běda, tak já projedu na kolotoči cca 100 žetonů a neposunu se ani o jedno pořadí. Tohle sem hrála naposledy a už si nic nekoupím. Nazdar
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Dnes mě dost naštvalo,kam až hráči při soutěži mohou zajít.Při soutěži blokují farmu rošťákem,to už není hra.A znám jméno hráče.Stalo se to dvěma hráčům u nás ve spolku.Toto už je drzost a dost mě to štve.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Súhlasím s Tebou - Len malá poznámka - Prečo to predávajú--  /len aby zarobili zlato/-


  • D.e.w.e.d (CZ1)D.e.w.e.d (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Akcí na fóru se z dlouholetých zkušeností vyhýbám a dnes se mi opět potvrdilo proč na fórum raději nechodit. Pro mě z nepochopitelných důvodů bylo zavřeno vlákno v návrhu, kde byl jednoduchý a prostý návrh o časovém varování před vypnutím serveru ... z jiné hry jsem byl zvyklý na předem časově stanovené aktualizace a opravy chyb ... dávali to vědět dopředu klidně 14-dní a funguje jim to do dnes ... ale tady je v tom takovej bordel, že aktualizace a opravy chyb jsou tak časté, že to varování o vypnutí je vpodstatě i ve stávajícím nastavení k ničemu. Mě se návrh líbil, ale jsou tu i takoví profíci, že dokáží rozhodnout za programátory, že takovéto časové varování nelze realizovat ... dovolím si jen oponovat tímto "KDYŽ SE CHCE, TAK JDE VŠE" ... děkuji všem kdo to dočetli až dokonce a přeji hezký zbytek večera :-)
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    naštvalo ma dnes a včera - hladanie dýn /tekvíc.  áno sťažilo to hru a viacej s amusíme namáhať--
    ale tvorcovia zabúdajú na 1 vec-- je to hra  a hra má zabávať a nie vystresovať niekoľko /odhadom/ 1,000 hráčov /obyčajných hráčov/ ktorí sa chcú zabavit a prípadne aj získat nejaku dekorku
  • gamer123 (CZ1)gamer123 (CZ1) Komentářů: 7
    D.e.w.e.d (CZ1) napsal(a):
    Akcí na fóru se z dlouholetých zkušeností vyhýbám a dnes se mi opět potvrdilo proč na fórum raději nechodit. Pro mě z nepochopitelných důvodů bylo zavřeno vlákno v návrhu, kde byl jednoduchý a prostý návrh o časovém varování před vypnutím serveru ... z jiné hry jsem byl zvyklý na předem časově stanovené aktualizace a opravy chyb ... dávali to vědět dopředu klidně 14-dní a funguje jim to do dnes ... ale tady je v tom takovej bordel, že aktualizace a opravy chyb jsou tak časté, že to varování o vypnutí je vpodstatě i ve stávajícím nastavení k ničemu. Mě se návrh líbil, ale jsou tu i takoví profíci, že dokáží rozhodnout za programátory, že takovéto časové varování nelze realizovat ... dovolím si jen oponovat tímto "KDYŽ SE CHCE, TAK JDE VŠE" ... děkuji všem kdo to dočetli až dokonce a přeji hezký zbytek večera :-)
    Ahoj. Taky znám hry kde se odstávky hlásí předem, nevím proč tomu tak není i v této hře. To hlasování se mělo nechat a výsledek předat na GGS a rozhodnutí nechat na nich. Jestliže za ně tady rozhodují hráči, nebo moderátoři, pak je zbytečné sem jakékoli návrhy dávat.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    gamer123 (CZ1) napsal(a):
    D.e.w.e.d (CZ1) napsal(a):
    Akcí na fóru se z dlouholetých zkušeností vyhýbám a dnes se mi opět potvrdilo proč na fórum raději nechodit. Pro mě z nepochopitelných důvodů bylo zavřeno vlákno v návrhu, kde byl jednoduchý a prostý návrh o časovém varování před vypnutím serveru ... z jiné hry jsem byl zvyklý na předem časově stanovené aktualizace a opravy chyb ... dávali to vědět dopředu klidně 14-dní a funguje jim to do dnes ... ale tady je v tom takovej bordel, že aktualizace a opravy chyb jsou tak časté, že to varování o vypnutí je vpodstatě i ve stávajícím nastavení k ničemu. Mě se návrh líbil, ale jsou tu i takoví profíci, že dokáží rozhodnout za programátory, že takovéto časové varování nelze realizovat ... dovolím si jen oponovat tímto "KDYŽ SE CHCE, TAK JDE VŠE" ... děkuji všem kdo to dočetli až dokonce a přeji hezký zbytek večera :-)
    Ahoj. Taky znám hry kde se odstávky hlásí předem, nevím proč tomu tak není i v této hře. To hlasování se mělo nechat a výsledek předat na GGS a rozhodnutí nechat na nich. Jestliže za ně tady rozhodují hráči, nebo moderátoři, pak je zbytečné sem jakékoli návrhy dávat.
    Rozhodnutí opravdu není na mně, já do hry nic nezavádím ;) Jasně, že to je věc, kterou by každý uvítal, resp. by minimálně nikomu nevadila, ale když někdo řekne, že něco nejde, tak to prostě nejde. A já to jen můžu tlumočit dál. A vidíme to všichni, že tohohle v GGS nebudou asi nikdy schopni.

    Kromě toho bych podotkla, že kritika vůči krokům BM týkající se editací, zavírání vláken apod. není povolena ;) Za zamčením vlákna si stojím, nemělo smysl hlasovat o něčem, co nelze realizovat. Tímto považuji debatu za uzavřenou, děkuji :)

    Dále se prosím věnujte tématu vlákna, toto není diskuze "o čemkoli".

    Mě teď třeba naštvalo, že jsem nepostřehla, od koho byl dárek na mlýně, a komu se tedy revanšovat, pardon :(
  • gamer123 (CZ1)gamer123 (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 24.10.2016
    black-.-angel napsal(a):
    gamer123 (CZ1) napsal(a):
    D.e.w.e.d (CZ1) napsal(a):
    Akcí na fóru se z dlouholetých zkušeností vyhýbám a dnes se mi opět potvrdilo proč na fórum raději nechodit. Pro mě z nepochopitelných důvodů bylo zavřeno vlákno v návrhu, kde byl jednoduchý a prostý návrh o časovém varování před vypnutím serveru ... z jiné hry jsem byl zvyklý na předem časově stanovené aktualizace a opravy chyb ... dávali to vědět dopředu klidně 14-dní a funguje jim to do dnes ... ale tady je v tom takovej bordel, že aktualizace a opravy chyb jsou tak časté, že to varování o vypnutí je vpodstatě i ve stávajícím nastavení k ničemu. Mě se návrh líbil, ale jsou tu i takoví profíci, že dokáží rozhodnout za programátory, že takovéto časové varování nelze realizovat ... dovolím si jen oponovat tímto "KDYŽ SE CHCE, TAK JDE VŠE" ... děkuji všem kdo to dočetli až dokonce a přeji hezký zbytek večera :-)
    Ahoj. Taky znám hry kde se odstávky hlásí předem, nevím proč tomu tak není i v této hře. To hlasování se mělo nechat a výsledek předat na GGS a rozhodnutí nechat na nich. Jestliže za ně tady rozhodují hráči, nebo moderátoři, pak je zbytečné sem jakékoli návrhy dávat.
    Rozhodnutí opravdu není na mně, já do hry nic nezavádím ;) Jasně, že to je věc, kterou by každý uvítal, resp. by minimálně nikomu nevadila, ale když někdo řekne, že něco nejde, tak to prostě nejde. A já to jen můžu tlumočit dál. A vidíme to všichni, že tohohle v GGS nebudou asi nikdy schopni.

    Kromě toho bych podotkla, že kritika vůči krokům BM týkající se editací, zavírání vláken apod. není povolena ;) Za zamčením vlákna si stojím, nemělo smysl hlasovat o něčem, co nelze realizovat. Tímto považuji debatu za uzavřenou, děkuji :)

    Dále se prosím věnujte tématu vlákna, toto není diskuze "o čemkoli".

    Mě teď třeba naštvalo, že jsem nepostřehla, od koho byl dárek na mlýně, a komu se tedy revanšovat, pardon :(
    Omlouvám se že jsem zapomněl napsat že mě to štve, abych dodržel téma ale je jasné, že kdyby mě to neštvalo, tak nebudu psát do tohoto vlákna. Nemůžu souhlasit s názorem jak píšeš "když  něco nejde, tak to prostě nejde", naopak platí jak psal 
    D.e.w.e.d  - Když se chce všechno jde. A že jde do hry vložit včasné upozornění na vypínání serveru dokazují jiné hry, ve kterých to funguje normálně. Nevím čí názor jsi tlumočila (asi to byl názor Minease), jestli to byla odpověď programátorů, pak je to jen neochota a výmluva.
    Jinak trvám na svém, to hlasování mělo řádně proběhnout a výsledek měl být předán GGS.
    Uzamčení návrhu aníž by proběhlo hlasování, odradí ostatní, aby nějaké návrhy podávali.

    Ani moderátor není neomylný (je to pouze hráč s funkcí moderátora), a hráči by měli mít právo vyjádřit s čím nesouhlasí. Pokud nám takové právo chcete zakázat, pak je tohle fórum k ničemu a mě štve, že jsem sem vůbec lezl.
Sign In to comment.