Domů Czech Tým fóra

Rozloučení community managera Foxes

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milá komunito Big Farm,

bohužel nadešel čas se s vám rozloučit. Tento týden je v GGS můj poslední.

Chtěla bych vám všem poděkovat za skvělý rok a půl, který jsem tu s vámi mohla strávit. :) Prožili jsme si toho spolu hodně - hádky, diskuze ale hlavně hodně zábavy. Jsem vděčná za to, že jsem měla tu čest potkat zde mnoho skvělých lidí!

Děkuji za veškerý feedback, který jste nám neustále předávali a za vaši podporu zde na fóru. Doufám, že jsem nebyla pouze trnem v oku, ale byla některým z vás také nápomocna. :)

Přeji vám do budoucna pouze to nejlepší!
Foxes 

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj Foxes. 
    Tak Ti přeji hodně dobrého v další práci i osobním životě. Škoda, že odcházíš ale takový je život. Jsem ráda, že jsem tě potkala. Hodně štěstí Liško :blush:
  • ivic (SK1)ivic (SK1) Komentářů: 2
    no až ma zamrazilo...si fakt super osôbka ,vieš pekne odpovedať,bez arogancie,všetko sa snažíš vyriešiť po dobrom...no bude mi za Tebou asi smutno:(( Ale,ak to je pre Teba osobne lepšie,tak to chápem a prajem Ti len to najlepšie,nech je Tvoj život taký,aký si si ho vysnívala,nech sa ti darí !!!Veľa zdravia a šťastia !! :)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jsi první, od koho jsem dostal pomoc, když jsem tápal, tak moc děkuju, a přeju hodně úspěchů v budoucnu, ať v práci nebo v soukromí :)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 22.08.2016
    Co napsat? Ať se Ti v nové práci daří a ať nevzpomínáš ve zlém.

    P.S.: Škoda, že na prvním místě zmiňuješ hádky a až pak diskuzi a zábavu. Ty hádky byla diskuze, snaha vysvětlit, že se nám nelíbilo/nelíbí, co se tu dělo a žel, stále děje. Žel, někteří to vnímali jako hádky. Ano, když nepřicházela náprava, přerůstalo to konfliktů. Zbytečných.

    Já sama jsem i "díky" tomuto sekla s farmami, přestala jsem chodit na fórum. Až e-mail o spuštění něčeho nového mne přivedl zpět. Na jak dlouho? Nevím...

    Tak ještě jednou Ti přeji vše dobré. Nejen v práci, ale i v osobním životě.



    https://www.youtube.com/watch?v=_nKNpSgEyMM
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    Já ti přeji v životě a v nové práci
     hodně štěstí a pevné zdraví
     ať Tě nic neunaví.
    Peněz plné rance
     tučné konto v bance
     :D :-D :-D

  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Lištičko, děkuju za tvoji pomoc, ochotu a rady :). Je to škoda, že odcházíš, ale přeju ti hodně štěstí a úspěchů, ať už budeš kdekoliv :) 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já prostě.. nenacházím slova :( Budeš nám tu všem moc chybět, nějaký čas smutek asi držet budu (i za ostatní CMka).. copak vám neřekli, že kapitán loď opouští jako poslední? Připadám si teď jako sirotek :scream: Tenhle příspěvek mám rozepsaných už několik hodin, nepíše se totiž vůbec snadno (proto je ode mě najednou na fórech takový klid). Já vím, že to je jen rozloučení s Tebou jako s mou šéfkou, ale i tak je ohlédnutí za tím vším, co jsme spolu i s ostatními z týmu prožili, prostě za srdce beroucí (ježiš, teď jsem si četla Karlíkovo rozloučení a to jsem taky málem uronila slzu, jsem nějaká cíťa, ale to určitě bude tou horečkou :smirk:). Takže radši schováme kapesníky a půjdu k věci :)

    Moc bych Ti za nás za všechny chtěla poděkovat, jak ses své role zhostila. Oproti ostatním CM jsi byla ranní ptáče! :) Za Tvého působení výrazně stoupla informovanost o novinkách i údržbách serveru, po svém příchodu ses dokázala neuvěřitelně rychle rozkoukat, za což máš stále můj obdiv :) Byla jsi mi vždy skvělým parťákem a oporou, ať se v našem okolí dělo cokoliv, vždy jsem věděla, že se na Tebe můžu s čímkoli obrátit, ať se s Tebou podělit o nějaké starosti, nebo osobní i profesní úspěchy. Lidí, jako jsi Ty, člověk za život moc nepotká. Jsi bystrá, chytrá, pohodová, i když někdy trochu panikářka :) Takže Ti přeju, ať si v brzké době pořádně odpočineš, dej si nějakou poklidnou dovolenou, nohy nahoru, nějaký dobrý drink s paraplíčkem a fešného barmana, co Ti je bude nalévat  B) Ne, vážně, vyraž třeba na houby, ale dej si chvilku pohov, maximálně si ho zasloužíš :) A když Tě při cestování zanesou nohy i do Prahy, ráda zajdu na kafíčko :)

    Čili se měj krásně, odpočívej, ať nabereš síly do další životní etapy. Přeji Ti, ať se Ti podaří najít vysněnou práci u nějakého zaměstnavatele, který si Tě bude hýčkat a bude rád, že Tě tam má :) Ať se daří nejen v profesním, ale i v tom osobním životě. Ať jsi šťastná a zdravá nejen Ty, ale i celá Tvoje rodinka a všichni Tvoji blízcí. Vždyť víme, jak jsme všichni nakřáplí :D 

    A než to začne spadat do nějakých šílených klišé, tak to radši ukončíme :D Protože to je pořád jen rozloučení s CM z pozice BM. Na osobní úrovni o žádném loučení nemůže být řeč, víš, že tu vždy pro Tebe budu ;) Mám Tě ráda, lištičko :heart:
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    Je to velká škoda...vše už bylo napsáno...
    Hodně štěstí v nové práci...
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Lištičko, přidávám se k rozlučkový sestavě. Zažila jsem tu hned několik CM (čím to, že ta profese je tak krátkodobá? :D), ale rozhodně jsi patřila k mým oblíbenějším. Díky za všechnu tvou práci, mnohdy to musely být dost perný chvilky. Snad ti ale ta práce dala i něco, co třeba uplatníš v budoucnu někde jinde. :) Přeju ti všechno dobrý!
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    taky se přidávám a loučím se s tebou byla jsem ráda žes tady s námi byla a pomohla řešit problémy mě osobně budeš hodně chybět tet se nebudu mít na koho obracet tys dokázala vždy rozumně odpovědět bez emocí škoda ale přeji ti hodně štěstí 
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Ahoj,

    všem vám moc děkuji! :)

    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Foxes. 
    Tak Ti přeji hodně dobrého v další práci i osobním životě. Škoda, že odcházíš ale takový je život. Jsem ráda, že jsem tě potkala. Hodně štěstí Liško :blush:
    Já jsem také ráda! Hodně štěstí :)


    ivic (SK1) napsal(a):
    no až ma zamrazilo...si fakt super osôbka ,vieš pekne odpovedať,bez arogancie,všetko sa snažíš vyriešiť po dobrom...no bude mi za Tebou asi smutno:(( Ale,ak to je pre Teba osobne lepšie,tak to chápem a prajem Ti len to najlepšie,nech je Tvoj život taký,aký si si ho vysnívala,nech sa ti darí !!!Veľa zdravia a šťastia !! :)
    ivic, moc děkuji! :) Neboj, určitě vše bude v pořádku. Tobě také přeji do budoucna vše nej! 

    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Co napsat? Ať se Ti v nové práci daří a ať nevzpomínáš ve zlém.

    P.S.: Škoda, že na prvním místě zmiňuješ hádky a až pak diskuzi a zábavu. Ty hádky byla diskuze, snaha vysvětlit, že se nám nelíbilo/nelíbí, co se tu dělo a žel, stále děje. Žel, někteří to vnímali jako hádky. Ano, když nepřicházela náprava, přerůstalo to konfliktů. Zbytečných.

    Já sama jsem i "díky" tomuto sekla s farmami, přestala jsem chodit na fórum. Až e-mail o spuštění něčeho nového mne přivedl zpět. Na jak dlouho? Nevím...

    Tak ještě jednou Ti přeji vše dobré. Nejen v práci, ale i v osobním životě.



    https://www.youtube.com/watch?v=_nKNpSgEyMM
    Děkuji i já ti také přeji vše nej!
    Prosím, nečti do toho textu nic víc, když jsem to psala, tak jsem zrovna nebyla úplně v pohodě ;).

    evahocky (CZ1) napsal(a):
    Já ti přeji v životě a v nové práci
     hodně štěstí a pevné zdraví
     ať Tě nic neunaví.
    Peněz plné rance
     tučné konto v bance
     :D :-D :-D


    Děkuji za chvilku poezie! :) 
    Ty rance by se hodily!
    Také ti přeji hodně štěstí.

    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Lištičko, děkuju za tvoji pomoc, ochotu a rady :). Je to škoda, že odcházíš, ale přeju ti hodně štěstí a úspěchů, ať už budeš kdekoliv :) 

    Máji, já děkuji za trpělivost, kterou jste tu se mnou měli :).
    Také ti přeji hodně štěstí v životě i ve hře!

    black-.-angel napsal(a):
    Já prostě.. nenacházím slova :( Budeš nám tu všem moc chybět, nějaký čas smutek asi držet budu (i za ostatní CMka).. copak vám neřekli, že kapitán loď opouští jako poslední? Připadám si teď jako sirotek :scream: Tenhle příspěvek mám rozepsaných už několik hodin, nepíše se totiž vůbec snadno (proto je ode mě najednou na fórech takový klid). Já vím, že to je jen rozloučení s Tebou jako s mou šéfkou, ale i tak je ohlédnutí za tím vším, co jsme spolu i s ostatními z týmu prožili, prostě za srdce beroucí (ježiš, teď jsem si četla Karlíkovo rozloučení a to jsem taky málem uronila slzu, jsem nějaká cíťa, ale to určitě bude tou horečkou :smirk:). Takže radši schováme kapesníky a půjdu k věci :)

    Moc bych Ti za nás za všechny chtěla poděkovat, jak ses své role zhostila. Oproti ostatním CM jsi byla ranní ptáče! :) Za Tvého působení výrazně stoupla informovanost o novinkách i údržbách serveru, po svém příchodu ses dokázala neuvěřitelně rychle rozkoukat, za což máš stále můj obdiv :) Byla jsi mi vždy skvělým parťákem a oporou, ať se v našem okolí dělo cokoliv, vždy jsem věděla, že se na Tebe můžu s čímkoli obrátit, ať se s Tebou podělit o nějaké starosti, nebo osobní i profesní úspěchy. Lidí, jako jsi Ty, člověk za život moc nepotká. Jsi bystrá, chytrá, pohodová, i když někdy trochu panikářka :) Takže Ti přeju, ať si v brzké době pořádně odpočineš, dej si nějakou poklidnou dovolenou, nohy nahoru, nějaký dobrý drink s paraplíčkem a fešného barmana, co Ti je bude nalévat  B) Ne, vážně, vyraž třeba na houby, ale dej si chvilku pohov, maximálně si ho zasloužíš :) A když Tě při cestování zanesou nohy i do Prahy, ráda zajdu na kafíčko :)

    Čili se měj krásně, odpočívej, ať nabereš síly do další životní etapy. Přeji Ti, ať se Ti podaří najít vysněnou práci u nějakého zaměstnavatele, který si Tě bude hýčkat a bude rád, že Tě tam má :) Ať se daří nejen v profesním, ale i v tom osobním životě. Ať jsi šťastná a zdravá nejen Ty, ale i celá Tvoje rodinka a všichni Tvoji blízcí. Vždyť víme, jak jsme všichni nakřáplí :D 

    A než to začne spadat do nějakých šílených klišé, tak to radši ukončíme :D Protože to je pořád jen rozloučení s CM z pozice BM. Na osobní úrovni o žádném loučení nemůže být řeč, víš, že tu vždy pro Tebe budu ;) Mám Tě ráda, lištičko :heart:
    Děkuji za tak pěkné rozloučení! :) My určitě zůstaneme v kontaktu! <3
    Já ti přeji pevné nervy a hodně zábavy na fóru :). Věřím, že to tu všichni spolu zvládnete :).

    Je to velká škoda...vše už bylo napsáno...
    Hodně štěstí v nové práci...

    Děkuji :)

    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Lištičko, přidávám se k rozlučkový sestavě. Zažila jsem tu hned několik CM (čím to, že ta profese je tak krátkodobá? :D), ale rozhodně jsi patřila k mým oblíbenějším. Díky za všechnu tvou práci, mnohdy to musely být dost perný chvilky. Snad ti ale ta práce dala i něco, co třeba uplatníš v budoucnu někde jinde. :) Přeju ti všechno dobrý!
    Wolfko, vím, že to se mnou nebylo a jednoduché a já děkuji za veškerou trpělivost, kterou jste se mnou měli :).

    Hodně štěstí i tobě ;)

    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    taky se přidávám a loučím se s tebou byla jsem ráda žes tady s námi byla a pomohla řešit problémy mě osobně budeš hodně chybět tet se nebudu mít na koho obracet tys dokázala vždy rozumně odpovědět bez emocí škoda ale přeji ti hodně štěstí 
    Ahoj vladko,
    neboj se, určitě se tu někdo najde ;). Přeji to hodně štěstí!



    Ještě jednou bych chtěla všem poděkovat a přeji všem jen to nejlepší, hodně nových úrovní a spoustu vyhraných spolkových soutěží!

    Farmaření zdar! :)
    Foxes
  • ahoooj
  • zuzanate (CZ1)zuzanate (CZ1) Komentářů: 330
    Je škoda že odcházíš :pensive:, nevím co napsat tak ať se ti daří
  • Mária Klimová (SK1)Mária Klimová (SK1) SK1 Komentářů: 25
    Moc sme spolu nenadiskutovali ale s obdivom som sledovala ako bravúrne zvládaš tú obrovskú škálu ľudí - ich názorov a otázok (mnohé už po koľký krát zodpovedaných) . Tie tvoje odpovede boli dobrou školou aj pre mňa - veľakrát som sa nachytala, že by som jednala ostrejšie a musela som uznať, že bez ježatosti , ktorú si predviedla ty, to bolo fakt lepšie. Želám ti teda aby si trpezlivosť, nadhľad nad vecou a diplomaciu využila aj na novom mieste - nech sa ti darí nech už budeš kdekoľvek. Môžeš odísť s dobrým pocitom, že tu si za sebou zanechala dobrú stopu :))
Tato diskuze je zavřená.