Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k testovacímu serveru

11151

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj. dnes jsem měla na testovací farmě  tyto ukazatele bonusů

    a pak tenhle hromadný a znovu se to po chvíli vrátilo k původním.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A co byl ten čtvrtý bonus?
  • farmár Pišta (SK1)farmár Pišta (SK1) Komentářů: 206
    Pravdepodobne spustila stroj na zvýšenie produkcie.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 22.08.2016
    black-.-angel napsal(a):
    A co byl ten čtvrtý bonus?

    jo přesně, silák
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jo tak, já myslela nějaký spešl pro všechny :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    black-.-angel napsal(a):
    Jo tak, já myslela nějaký spešl pro všechny :)
    Takže tohle udělá vždycky, když je tam těch bonusů více jak 3 aby to nezabíralo místo a není to chyba? 
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Je to tak i na klasických farmách, tak to asi nebude chybka ani na testovacím :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Je to tak i na klasických farmách, tak to asi nebude chybka ani na testovacím :)
    To jsem ještě neviděla, tolik bonusů jsem nikdy neměla. Jsem zas chytřejší :blush:
  • Bobojka (CZ1)Bobojka (CZ1) Komentářů: 4
    Ahoj, špatně mi funguje akce Sváteční nálada. Když si na ní kliknu poprvé, tak mi normálně vyskočí okénko akce. Podruhé nevyskočí nic, jen se "zatmaví" pozadí a okénko se neukáže. Musím hru restartovat. Také špatně ukazuje ukazatel počtu vánočních ozdob.
    Jestli to je už nahlášené, tak se omlouvám. Nenašla jsem to tu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @pexi (CZ1) To není chyba, nad 3 bonusy se zarolují do sebe, ať nezaclání přes půlku farmy :) Ten ukazatel s bonusy si můžeš rozkliknout a uvidíš, co vše je aktivní. Třeba při spolkovce jsem za to ráda, kdy jede x různých bonusů, pak třeba ještě něco získáš z truhly, takže by jinak zabraly hodně místa :)

    @Bobojka (CZ1) Minimálně na anglickém fóru, kde se mají bugy hlásit, to hlášeno je :)
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Co se týká vesnických dolarů, tak bych tipoval, že budou na obchodování v rámci spolku. Jinak až se vychytají chybky, tak by to mohlo být super. Jen u spolkového stromu mi chybí přístup na seznam členů.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    yveta61 (CZ1) napsal(a):

    ahojky chtěla jsem se zeptat co mam dělat když mi nejde sklidit testovaci farma.

    Děkuji za odpověď  yveta61

    Vítej v klubu. Je nás tu pár takových a nepomůže Ti nic :-( a nikdo Ti tu na to neodpoví, protože bohužel ani tady nikdo neví co s tím dělat. Jediné v co lze doufat je, že onen slibovaný reset serveru nastane brzo a zruší i ty naše nepovedené účty.... Jinak si na testu  nevyzkoušíme nic.
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    upraveno 23.08.2016
    black-.-angel napsal(a):
    A chceš k vlajce prozradit ještě další tajemství? Na jednotlivých farmách je třeba ji změnit zvlášť :smiley:

    s já ti prozradím taky tajemství mám vlajku narozeniny big farm neviditelnou :-D je tam a není tam :-D tak to mám i s dekorací Observatoř Plutox když najedu na to místo myší tak mi napíše observatoř plutox ale já ji nevídím ani nikdo z jiných farem :-D a když vlezu do garáže,tak stroj silák je tam jen na výstavu protože nefunguje jen tam chudinka stojí a nekde použít a vykřičníky taky mám a nikde nic a to už jsem prošmejdila celou farmu snad každý kout  :-D

    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    tak se mi zdá, že neexistující observatoř je naprosto správně a fér - když jsem skončila událost ufo, nabídla se mi možnost sféry (s obrázkem dekorky) a nebo observatoř - bez obrázku, jen se točila ozubená kolečka... kdybych odklikla, observatoř, dostala bych přesně to, co jsem si vybrala - nic, co zabere místo a dodá spokojenost :lol:
    (btw u neexistující vlajky je to stejné, taky ji jako odměnu nevidím :wink:)
    no kdyb\y místo nezabírala tak bych se ani nezlobila ale ona místo zabírá protože tam je a není na její místo nejde nic postavit zeje tam čverečkovaná v uvozovkách díra :-D

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dekorace observatoře sice není vidět, ale funguje, body spokojenosti se počítají :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Tak mám pocit, že se mi na farmě smíchaly dva typy okolí (hlavní a koňská :D)...

    http://jpeg.cz/images/2016/08/23/73tdi.png

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Tak mám pocit, že se mi na farmě smíchaly dva typy okolí (hlavní a koňská :D)...

    http://jpeg.cz/images/2016/08/23/73tdi.png

    Ale ne, to asi jen málo zaléváš, tak to takhle dopadá. Počkej, až budeš mít takhle vyprahlou celou farmu :o:D 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj.
    Tak jsem to prošla a nenašla jsem to tady. Takže na koňském ranči mám všechny tři dráhy na úrovni 2 a v úkolech mám vylepši kruhovou dráhu na úroveň 2 jako by ten úkol nebyl splněný. U dalších dvou drah tam mám nesplněné vylepši na úroveň 3.
  • Monica1 (CZ1)Monica1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    yveta61 (CZ1) napsal(a):

    ahojky chtěla jsem se zeptat co mam dělat když mi nejde sklidit testovaci farma.

    Děkuji za odpověď  yveta61

    Vítej v klubu. Je nás tu pár takových a nepomůže Ti nic :-( a nikdo Ti tu na to neodpoví, protože bohužel ani tady nikdo neví co s tím dělat. Jediné v co lze doufat je, že onen slibovaný reset serveru nastane brzo a zruší i ty naše nepovedené účty.... Jinak si na testu  nevyzkoušíme nic.
    Můj problém byl v tom, že i když se píše: založ si účet pomocí stejné e-mailové adresy, tak jiné jméno a heslo nešlo použít, protože mi vyskakovala hláška, že teto e-mail už někdo používá, zkoušela jsem všechno možné a nešlo to. Na moje jméno a heslo se mi otevře farma, která nejde ovládat. Tak jsem si založila na testovacím serveru úplně nový profil s jinou e-mailovou adresou. Asi nedostanu odměnu za testování, ale to mě až tak netrápí.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Monica1 (CZ1) napsal(a):
    yveta61 (CZ1) napsal(a):

    ahojky chtěla jsem se zeptat co mam dělat když mi nejde sklidit testovaci farma.

    Děkuji za odpověď  yveta61

    Vítej v klubu. Je nás tu pár takových a nepomůže Ti nic :-( a nikdo Ti tu na to neodpoví, protože bohužel ani tady nikdo neví co s tím dělat. Jediné v co lze doufat je, že onen slibovaný reset serveru nastane brzo a zruší i ty naše nepovedené účty.... Jinak si na testu  nevyzkoušíme nic.
    Můj problém byl v tom, že i když se píše: založ si účet pomocí stejné e-mailové adresy, tak jiné jméno a heslo nešlo použít, protože mi vyskakovala hláška, že teto e-mail už někdo používá, zkoušela jsem všechno možné a nešlo to. Na moje jméno a heslo se mi otevře farma, která nejde ovládat. Tak jsem si založila na testovacím serveru úplně nový profil s jinou e-mailovou adresou. Asi nedostanu odměnu za testování, ale to mě až tak netrápí.
    Ahoj, aby ti to nepsalo, daný email už někdo používá, bylo třeba napřed dole změnit server na testovací. Teprve pak zadávat registrační údaje. Bohužel takto s jiným emailem odměnu nedostaneš :(
  • Monica1 (CZ1)Monica1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    upraveno 23.08.2016
    black-.-angel napsal(a):
    Monica1 (CZ1) napsal(a):
    yveta61 (CZ1) napsal(a):

    ahojky chtěla jsem se zeptat co mam dělat když mi nejde sklidit testovaci farma.

    Děkuji za odpověď  yveta61

    Vítej v klubu. Je nás tu pár takových a nepomůže Ti nic :-( a nikdo Ti tu na to neodpoví, protože bohužel ani tady nikdo neví co s tím dělat. Jediné v co lze doufat je, že onen slibovaný reset serveru nastane brzo a zruší i ty naše nepovedené účty.... Jinak si na testu  nevyzkoušíme nic.
    Můj problém byl v tom, že i když se píše: založ si účet pomocí stejné e-mailové adresy, tak jiné jméno a heslo nešlo použít, protože mi vyskakovala hláška, že teto e-mail už někdo používá, zkoušela jsem všechno možné a nešlo to. Na moje jméno a heslo se mi otevře farma, která nejde ovládat. Tak jsem si založila na testovacím serveru úplně nový profil s jinou e-mailovou adresou. Asi nedostanu odměnu za testování, ale to mě až tak netrápí.
    Ahoj, aby ti to nepsalo, daný email už někdo používá, bylo třeba napřed dole změnit server na testovací. Teprve pak zadávat registrační údaje. Bohužel takto s jiným emailem odměnu nedostaneš :(
    Samozřejmě jsem měla dole testovací, několikrát jsem to kontrolovala, dokonce ve všech prohlížečích, co mám nainstalované. PC jsem několikrát vyčistila.
    Post edited by Monica1 (CZ1) on
  • micekace (SK1)micekace (SK1) Komentářů: 62
    Ahojte , stala sa mi taká vec, keďže mi chýbali robotníci tak som postavila obydlie, lenže robotníkov mi nepripísalo.Má niekto s tým skúsenosť ako  to napraviť?
    ďakujem
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    micekace (SK1) napsal(a):
    Ahojte , stala sa mi taká vec, keďže mi chýbali robotníci tak som postavila obydlie, lenže robotníkov mi nepripísalo.Má niekto s tým skúsenosť ako  to napraviť?
    ďakujem
    Neobjeví se ani po aktualizaci stránky?
  • micekace (SK1)micekace (SK1) Komentářů: 62
    upraveno 23.08.2016
     :|aktualizovala,zatiaľ nenaskočilo, možno zajtra 
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    casomiry blbnou.....
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    neustále mi u mapy svítí červený vykřičník,,mám vše sklizené,kůň trénuje,loď odplula,důl běží,soused žádný,dekorky doplněné v budově,,tak proč to sakra pořád svítí?:D
    nic mi to nikde neukazuje a vykřičník pořád křičí :D
  • bzuzanka (CZ1)bzuzanka (CZ1) Komentářů: 31
    upraveno 26.08.2016
    evahocky (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    A chceš k vlajce prozradit ještě další tajemství? Na jednotlivých farmách je třeba ji změnit zvlášť :smiley:

    s já ti prozradím taky tajemství mám vlajku narozeniny big farm neviditelnou :-D je tam a není tam :-D tak to mám i s dekorací Observatoř Plutox když najedu na to místo myší tak mi napíše observatoř plutox ale já ji nevídím ani nikdo z jiných farem :-D a když vlezu do garáže,tak stroj silák je tam jen na výstavu protože nefunguje jen tam chudinka stojí a nekde použít a vykřičníky taky mám a nikde nic a to už jsem prošmejdila celou farmu snad každý kout  :-D

    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    tak se mi zdá, že neexistující observatoř je naprosto správně a fér - když jsem skončila událost ufo, nabídla se mi možnost sféry (s obrázkem dekorky) a nebo observatoř - bez obrázku, jen se točila ozubená kolečka... kdybych odklikla, observatoř, dostala bych přesně to, co jsem si vybrala - nic, co zabere místo a dodá spokojenost :lol:
    (btw u neexistující vlajky je to stejné, taky ji jako odměnu nevidím :wink:)
    no kdyb\y místo nezabírala tak bych se ani nezlobila ale ona místo zabírá protože tam je a není na její místo nejde nic postavit zeje tam čverečkovaná v uvozovkách díra :-D

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    Observatoř jako neviditelná dekorace, to tu ještě nebylo :-). Ale splnila mi počet dekorací na farmě a stejně tak spokojenost. Jen jsem ji uklidila do meziskladu a je ještě neviditelnější než na place. Zmizla

    K zaléváni stromu, zjistili jsme, že zalít se dá, pokud, je zalívaný online. Pokud není, zůstaneme v ozubených kolečkách. Omlouvám se, jestli poznatek již zazněl :-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    bzuzanka (CZ1) napsal(a):
    K zaléváni stromu, zjistili jsme, že zalít se dá, pokud, je zalívaný online. Pokud není, zůstaneme v ozubených kolečkách. Omlouvám se, jestli poznatek již zazněl :-)
    zazněl a tuším, že i zaznělo, že to není vždy pravda... 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    bzuzanka (CZ1) napsal(a):
    K zaléváni stromu, zjistili jsme, že zalít se dá, pokud, je zalívaný online. Pokud není, zůstaneme v ozubených kolečkách. Omlouvám se, jestli poznatek již zazněl :-)
    zazněl a tuším, že i zaznělo, že to není vždy pravda... 
    Tady má někdo ale pamatováka :) Je to tak :) A na testfóru jsem četla, že to dost možná ovlivňuje to, jak dlouho je ten hráč offline, že to snad zlobí až od žluté kuličky, ale jestli to platí vždy, to tedy taky nevím.
  • bzuzanka (CZ1)bzuzanka (CZ1) Komentářů: 31
    black-.-angel napsal(a):
    bzuzanka (CZ1) napsal(a):
    K zaléváni stromu, zjistili jsme, že zalít se dá, pokud, je zalívaný online. Pokud není, zůstaneme v ozubených kolečkách. Omlouvám se, jestli poznatek již zazněl :-)
    zazněl a tuším, že i zaznělo, že to není vždy pravda... 
    Tady má někdo ale pamatováka :) Je to tak :) A na testfóru jsem četla, že to dost možná ovlivňuje to, jak dlouho je ten hráč offline, že to snad zlobí až od žluté kuličky, ale jestli to platí vždy, to tedy taky nevím.

    U nás na testíku můžeme zalít pouze u hrače, který je momentálně on, jinak to nejde
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    U nás je to jak kdy. Někdy jdou zalévat jen ti online (ti jdou vždy), ale jindy zaleju i ostatní, nebo jen některé ostatní. :)
Sign In to comment.