Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k testovacímu serveru

251

Komentáře

  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    berydana (CZ1) napsal(a):
    berydana (CZ1) napsal(a):
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Přihlásila jsem se na test server, zadala jiné údaje jen e-mail stejný, jak píší a hlásí mi to, že tento e-malil už existuje. Co s tím dělat? Vždyť psali, že meil má  být stejný.
    musíš zadat i stejné jméno a stejné heslo jako máš na cz serveru né jiné.
    já mám jiné jméno a stejny e-mail a šlo mi přihlásit
    tak to nevím,tam píší vše stejné,aby ti mohli přijít odměny na tvůj cz účet,když dáš jiné jméno tak kam ti to pak připíší?
      na jméně nezáleží ale na emailu tam ti chodí odměny aspoň tam je psané že musíš mít stejný email o jméně není nikde zmínka mám stejný email ale jiné jméno ať se mi to neplete
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 17.08.2016
    Tak pár drobností:
    • Budovy chovů na rozdíl od klasické farmy při běhu neukazují, kolik zbývá krmiva. Musím to zjišťovat přes inventář, což dost komplikuje život, když chci mít přehled.
    • Občas se hra sekne při pokusu o stavbu nebo přechod na farmu člena spolku a prostě se neodsekne, dokud ji nerestartuju.
    • Ten důl na koňském ranči mě dostal :) (ale vcelku se mi tam líbí).
    • Občas se mi ukazují zámečky, jako by bylo něco připravené k odemčení, v místech, kde nic takového v té chvíli není.
    • Také se mi blbě zobrazovaly dolary - po získání odměn jsem měl dle stavu přes deset tisíc, ale při pokusu vylepšit hlavní budovu se ukázalo, že to nejde a hra po mně chtěla zlato. Po odhlášení a opětovném přihlášení ovšem peněženka splaskla na pouhých osm tisíc, což k vylepšení hlavní budovy nestačilo.
    Ale jinak se mi to zatím líbí a klady převyšují zápory. Jen se mi ani v anonymním režimu nepovedlo spustit klasickou a testovací farmu naráz, firefox to neutáhla (nebo snad flash?) a začala se zpomalovat k nesnesení.

    dani123 (CZ1) napsal(a):
    všechno jsem udělala, tak jak píšou, když kliknu na uvodní přihlašovací stránce na test server, tak naskočí stránka, kde je pořád napsáno  český1, tak už nevim, jestli je to tím nebo ne, že mi to na ten testovací nenaskočí
    Děláš to v tom anonymním režimu prohlížeče? To mi dělalo také. Zkus to v normálním a snad ti to, stejně jako mně, půjde. Anonymní po volbě serveru aktualizuje okno a hodí tě zas na český. Po volbě testserveru zas aktualizuje okno a zas český - nekonečný smyčka.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    splnili ste ulohu- 1. suťaž a začni stavat traktor?
    mne zo stranky uloh preplo  (cez zelenú šípku) /3x skušane/ na hlavnu chatku-  do garáža som musel ist ručne.
    Díky za nahlášení, předám.

    no nevím já jsem na 10 levelu a svítí mi 4:20.... a do 10 levelu jsem domek nemohla zvyšovat...
    jinak je ještě někdo komu když chce postavit dekorku balíky sena, tak mu to napíše nedostatek zlatých? (přitom jsem chtěla stavět za dolary)
    Ano, tato chybička už také byla odhalena :) (nejen u balíků, ale i jiných budov)

    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Přihlásila jsem se na test server, zadala jiné údaje jen e-mail stejný, jak píší a hlásí mi to, že tento e-malil už existuje. Co s tím dělat? Vždyť psali, že meil má  být stejný.
    Ahoj, jméno i heslo můžeš mít libovolné, jen email by měl být stejný. A dole u vlajky ČR vyber server TEST-Server 1. Pozor, přihlášení na tento server nefunguje v anonymním okně.

    nadnika (CZ1) napsal(a):
    tak se mi na testovacím serveru zasekl odpočet stavby. Zahájila jsem stavbu kurníku a teď mi tam svítí zeleně 00:00:00, jako že je hotovo, ale nejde s tím nic dělat, ani odhlásit a znova přihlásit, nic...nemůžu tak postupovat dál ve hře :-(
    Díky za nahlášení. Smazání cookies to nespraví?

    evahocky (CZ1) napsal(a):
    ahoj a já jsem si napsala o uvítací dárek na test serveru a pak šla na email si ho vyzvednout a odklikla že jako uvítací dárek dostanu dolary a zlaťáky a nic jsem nedostala
    Ahoj, zlaté by se ti měly přičíst po odkliknutí odkazu v mailu. Ale přijdou dva maily, přes které to jde udělat. balíček ale dostaneš jen jednou.
  • st44 (SK1)st44 (SK1) SK1 Komentářů: 6
    Ahojte, skúšal som sa prihlásiť na ten test server s rovnakými údajmi ako na slovensko1, ale stále mi vypisuje, že som zadal zlé meno. Neviem prečo.
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    st44 (SK1) napsal(a):
    Ahojte, skúšal som sa prihlásiť na ten test server s rovnakými údajmi ako na slovensko1, ale stále mi vypisuje, že som zadal zlé meno. Neviem prečo.
    Musíš se registrovat přes tabulku uprostřed... ne přes přihlášení
  • nadnika (CZ1)nadnika (CZ1) Komentářů: 39



    nadnika (CZ1) napsal(a):
    tak se mi na testovacím serveru zasekl odpočet stavby. Zahájila jsem stavbu kurníku a teď mi tam svítí zeleně 00:00:00, jako že je hotovo, ale nejde s tím nic dělat, ani odhlásit a znova přihlásit, nic...nemůžu tak postupovat dál ve hře :-(
    Díky za nahlášení. Smazání cookies to nespraví?

    pomohl mi až jiný prohlížeč

    další problém máme se zaléváním spolkového stromu...při přechodu mezi farmami se zasekne načítání další farmy a pomůže až restart celé hry
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    nadnika (CZ1) napsal(a):

    další problém máme se zaléváním spolkového stromu...při přechodu mezi farmami se zasekne načítání další farmy a pomůže až restart celé hry
    Mně to seklo, když jsem šla přes strom.Když jsem šla přes seznam členů, tak to bylo ok. Ale to mohla být jen náhoda. Každopádně tam je chybka, kterou už jsem připsala na dlouhý seznam :D 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    black-.-angel napsal(a):
    nadnika (CZ1) napsal(a):

    další problém máme se zaléváním spolkového stromu...při přechodu mezi farmami se zasekne načítání další farmy a pomůže až restart celé hry
    Mně to seklo, když jsem šla přes strom.Když jsem šla přes seznam členů, tak to bylo ok. Ale to mohla být jen náhoda. Každopádně tam je chybka, kterou už jsem připsala na dlouhý seznam :D 
    Mně to dělalo u obojího, ale zajímavé je, že jen u jednoho z členů spolku. U ostatních bez problémů, ale toho jednoho jsem zkrátka vzdal a nezalévám.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    nadnika (CZ1) napsal(a):

    další problém máme se zaléváním spolkového stromu...při přechodu mezi farmami se zasekne načítání další farmy a pomůže až restart celé hry
    Mně to seklo, když jsem šla přes strom.Když jsem šla přes seznam členů, tak to bylo ok. Ale to mohla být jen náhoda. Každopádně tam je chybka, kterou už jsem připsala na dlouhý seznam :D 
    Mně to dělalo u obojího, ale zajímavé je, že jen u jednoho z členů spolku. U ostatních bez problémů, ale toho jednoho jsem zkrátka vzdal a nezalévám.
    Asi nemá rád návštěvy :D 

    Jinak sem docela nešťastná z toho, že budovy z okolí farmy jsou rozeseté jen u určitých farem. Proč kvůli věži třeba musím lézt na gurmu, kterou ještě dalších dvacet levelů mít nebudu?
  • farmad (CZ1)farmad (CZ1) Komentářů: 1
    Myslím, že testovací sesver funguje bezvadně a že je hraní intuitivní. Dobrá práce
  • Oleandra (CZ1)Oleandra (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Pokud si chci cokoliv postavit, napíše mi, že nemám dostatek zlatých, přitom chci stavět dekoraci za dolary.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Oleandra (CZ1) napsal(a):
    Pokud si chci cokoliv postavit, napíše mi, že nemám dostatek zlatých, přitom chci stavět dekoraci za dolary.
    Ono to ale píše nedostatek zlatých i když máš málo dolarů. A občas to množství dolarů ukazuje chybně a máš jich méně, než se ti zobrazuje. Zkus se odhlásit a zas přihlásit.
  • Oleandra (CZ1)Oleandra (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Ted´ mi zase nechce dávat odměny za splněné úkoly. Visí tam hotovo, objeví se odměny a když kliknu vrátí se k "hotovo".
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Oleandra (CZ1) napsal(a):
    Ted´ mi zase nechce dávat odměny za splněné úkoly. Visí tam hotovo, objeví se odměny a když kliknu vrátí se k "hotovo".
    Teď mě to zrovna taky potkalo, připisuju na seznam ;)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mám dotaz k Trhu - je na testovacím serveru od stejné úrovně, jako v klasické hře? Přijde mi, že na 13. jsem už měl trh mít a je tam až od 14.
  • Ann1724 (SK1)Ann1724 (SK1) Komentářů: 1
    Ahoj, na anglickom serveri to neviem nájsť, tak to skúsim nahlásiť tu:

    Keď chcem spustiť nejakú sútaž hlási mi to chybu :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz k Trhu - je na testovacím serveru od stejné úrovně, jako v klasické hře? Přijde mi, že na 13. jsem už měl trh mít a je tam až od 14.
    Trh normálně ve hře je od 14. levelu :)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 17.08.2016
    Ann1724 (SK1) napsal(a):
    Ahoj, na anglickom serveri to neviem nájsť, tak to skúsim nahlásiť tu:

    Keď chcem spustiť nejakú sútaž hlási mi to chybu :(
      Soutěž jsem měl naposledy puštěnou před cca 40 minutami a teď tam háže chybu.


    Stejný problém.

    A další chyba: nejdou vybírat odměny ze splněných úkolů. Svítí zeleně a když klikám na tlačítko Sem s tím, ozve se klasický zvuk pro odměnu, bublina se zavře, ale odměna se nevybere a dál tam visí a svítí.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ano, tyto chybičky se objevily asi v poslední hodině. Na fóru pro testovací server už jsou nahlášeny ;)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 18.08.2016
    Zdá se, že jak problém se soutěžemi, tak i s vybíráním odměn se povedlo opravit. Obojí mi už funguje. Takže můžeme testovat dál :)

    Ale našel jsem novou chybu! Hladový pes neštěká, nijak na sebe neupozorňuje, není vidět žádný rozdíl oproti stavu kdy zvyšuje spokojenost. Když na něj ale najedu, zobrzí se čas: 0:00 a spokojenost: +0. Nakrmit se nedá, a cvičit také ne, protože to pak hlásí, že pes potřebuje nakrmit.



    Tak po hodině času se zdá, že pes byl také opraven.
    pes.jpg 67.4K
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    upraveno 18.08.2016
    Oleandra (CZ1) napsal(a):
    Pokud si chci cokoliv postavit, napíše mi, že nemám dostatek zlatých, přitom chci stavět dekoraci za dolary.
    jo mě se to taky stalo když jsem chtěla koupit zelenivý záhon za dolary tak jsem ho nemoha koupit protže mi to napsalo,že nemám dostatek zlaťáků :-D
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz k Trhu - je na testovacím serveru od stejné úrovně, jako v klasické hře? Přijde mi, že na 13. jsem už měl trh mít a je tam až od 14.
    black-.-angel napsal(a):
    evahocky (CZ1) napsal(a):
    ahoj a já jsem si napsala o uvítací dárek na test serveru a pak šla na email si ho vyzvednout a odklikla že jako uvítací dárek dostanu dolary a zlaťáky a nic jsem nedostala 
    Ahoj, zlaté by se ti měly přičíst po odkliknutí odkazu v mailu. Ale přijdou dva maily, přes které to jde udělat. balíček ale dostaneš jen jednou.
    tak už se mi to načetlo už mi naběhly zlaťáky jako dárek ale trhovec nemá vozík nebo káru nebo co to je :-D a nemám kde dávat zboží na trh,ale trhovci pro zboží chodí a prodávám sousedům co příjdou,ale na trh nemůžu

    edit: sloučení příspěvků, zkrácení citací z důvodu přehlednosti vlákna (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    ahoj,,zalila jsem jednomu členovi strom,,k dalším se nedostanu :)
  • LeňďuleMull (CZ1)LeňďuleMull (CZ1) Komentářů: 25
    Ahojky, mě nejde navštívit sousední farmy, abych mohla zalít Společný strom. A také nemůžu najít Na testovací farmě Lestrovu tajnou skrýš. Děkuji za radu.
  • siska7 (CZ1)siska7 (CZ1) Komentářů: 3
    ano libi se my to akorat vic vyhod a vic sberacih akci at predmetu mimo farmu i na farme dekuji
  • Eliska17 (CZ1)Eliska17 (CZ1) CZ1 Komentářů: 166
    Ahojky, včera se mi taky podařilo přihlásit na test server, vzhled se mi  líbí. Ráno se mi nedařilo nakrmit psíka, ale už je to v pořádku. Nástup byl opravdu rychlý, už si nepamatuju, jestli to tak bylo i u první farmy ;). Už jsem ale stačila udělat kopanec. Znovu a znovu jsem posílala mail, aby mi přišel uvítací balíček. Konečně jsem ho našla, ale zjistila jsem, že jsem na test servru uvedla jinou  mailovou adresu.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Sousedí pořád kradou
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Vadi mi uklikavani u seti plodin....puvodni je lepsi.
    Seka se nacitani k jinym clenum,musim restartovat stranku-tudiž nejde zalit strom...
    Jinak dve farmy a jeste na novo je sila,urcite to nevidim na dlouho,aspon u sebe.

  • angelwings (CZ1)angelwings (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 18.08.2016
    Ahoj, vzhled testovacího servru je bombová, jediná  chyba je, že když chci zasadit něco napole chce to po mě nákup zlatek. Jinak se mi to moc líbí.

    už je spolek farmářů pro ČR

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 18.08.2016
     Byla jsem přijata do německého spolku, ráda bych přestoupila do čaského, ale nevím jak za spolku vystoupit
    Už se to podařilo...koukala jsem jinam
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    helaras (CZ1) napsal(a):
     Byla jsem přijata do německého spolku, ráda bych přestoupila do čaského, ale nevím jak za spolku vystoupit
    na kartě spolku farmářů klikneš na otevřené dveře... nebo to na testu nefunguje?
Sign In to comment.