Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / Test server / 17.08.2016"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Zdravíčko milí hráči,

zde se můžete ptát ohledně všeho, co se týká nového test serveru. Pro některé z vás to může být trochu matoucí, takže se nebojte zeptat.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«134

Komentáře

  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    upraveno 15.08.2016
    Ahoj, na přihlašovací obrazovce mám nabídku jen českého nebo mezinárodního serveru. Ono to ještě není aktuální??
    Aha, až zítra :-)


    Edit: Sloučení příspěvků....Příště prosím použij ozubené kolečko vpravo nahoře u tvého příspěvku a "upravit příspěvek". :) (Foxes)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, na přihlašovací obrazovce mám nabídku jen českého nebo mezinárodního serveru. Ono to ještě není aktuální??
    Aha, až zítra :-)


    Edit: Sloučení příspěvků....Příště prosím použij ozubené kolečko vpravo nahoře u tvého příspěvku a "upravit příspěvek". :) (Foxes)
    Ahoj @Miirka (CZ1)
     
    přesně tak. Vše si budete moci odzkoušet už zítra :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj.
    To je ale škoda, že bude pro testserver forum jen v angličtině.To mě mrzí, nebudu moct zkoumat. Ach jo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.
    To je ale škoda, že bude pro testserver forum jen v angličtině.To mě mrzí, nebudu moct zkoumat. Ach jo.

    Určitě nějaké postřehy padnou i sem, neboj ;)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    black-.-angel napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.
    To je ale škoda, že bude pro testserver forum jen v angličtině.To mě mrzí, nebudu moct zkoumat. Ach jo.

    Určitě nějaké postřehy padnou i sem, neboj ;)
    Já se nebojím, jenom jsem chtěla zkoumat :smiley: ale jsem tupec na angličtinu takže smolík pacholík. :cry:
  • violinist (CZ1)violinist (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Napovězte mi někdo prosím, nějak mi to nemyslí: mám při přihlášení do hry uložené heslo, takže se přihlašuju automaticky a nezobrazuje se mi žádná úvodní obrazovka s možností překliknutí serveru. Zřejmě musím někde něco v prohlížeči (Firefox) vymazat, ale nevím kde a co. Poradíte mi? Děkuju!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    violinist (CZ1) napsal(a):
    Napovězte mi někdo prosím, nějak mi to nemyslí: mám při přihlášení do hry uložené heslo, takže se přihlašuju automaticky a nezobrazuje se mi žádná úvodní obrazovka s možností překliknutí serveru. Zřejmě musím někde něco v prohlížeči (Firefox) vymazat, ale nevím kde a co. Poradíte mi? Děkuju!
    Ahoj.
    Musíš vymazat historii prohlížení a cookies.Návod je tadyhttps://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70868/#Comment_70868 
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    upraveno 15.08.2016
    mám dotaz asi hloupý ale zajímalo by mě pokud se připojím na testovací a zase se vrátím naspět nepřijdu na mé staré farmě o dolary a zlaté? děkuji
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    mám dotaz asi hloupý ale zajímalo by mě pokud se připojím na testovací a zase se vrátím naspět nepřijdu na mé staré farmě o dolary a zlaté? děkuji
    Ahoj.
    Foxes psala, že ty dva účty spolu nebudou mít nic společné. Takže nemůžeš přijít o nic na svém účtu na CZ1.
    Na testovacím asi občas jo, to taky psala.
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    díky to jsem chtěla vědět akorát asi budu trochu bojovat s tím dočasným 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pexi (CZ1) napsal(a):
    violinist (CZ1) napsal(a):
    Napovězte mi někdo prosím, nějak mi to nemyslí: mám při přihlášení do hry uložené heslo, takže se přihlašuju automaticky a nezobrazuje se mi žádná úvodní obrazovka s možností překliknutí serveru. Zřejmě musím někde něco v prohlížeči (Firefox) vymazat, ale nevím kde a co. Poradíte mi? Děkuju!
    Ahoj.
    Musíš vymazat historii prohlížení a cookies.Návod je tadyhttps://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70868/#Comment_70868 

    Možná to půjde i bez mazání. Zkus se odhlásit pomocí ikonky v pravém horním rohu ve hře, pak by se ti měla načíst přihlašovací stránka. Potom stačí jen vpravo odškrtnout volbu pamatování hesla. Pokud se ti ta stránka nenačte, ale rovnou tě to zas přihlásí do hry, tak bude třeba smazat cookies.
  • Mária Klimová (SK1)Mária Klimová (SK1) SK1 Komentářů: 25
    Mám tomu rozumieť tak, že na test server sa bude dať prihlásiť až od zajtra t.j. 16.8. ?

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mám tomu rozumieť tak, že na test server sa bude dať prihlásiť až od zajtra t.j. 16.8. ?

    Ahoj.Ano.
  • violinist (CZ1)violinist (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    black-.-angel napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    violinist (CZ1) napsal(a):
    Napovězte mi někdo prosím, nějak mi to nemyslí: mám při přihlášení do hry uložené heslo, takže se přihlašuju automaticky a nezobrazuje se mi žádná úvodní obrazovka s možností překliknutí serveru. Zřejmě musím někde něco v prohlížeči (Firefox) vymazat, ale nevím kde a co. Poradíte mi? Děkuju!
    Ahoj.
    Musíš vymazat historii prohlížení a cookies.Návod je tadyhttps://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70868/#Comment_70868 

    Možná to půjde i bez mazání. Zkus se odhlásit pomocí ikonky v pravém horním rohu ve hře, pak by se ti měla načíst přihlašovací stránka. Potom stačí jen vpravo odškrtnout volbu pamatování hesla. Pokud se ti ta stránka nenačte, ale rovnou tě to zas přihlásí do hry, tak bude třeba smazat cookies.
    Díky za rady, nakonec na to asi vývojáři mysleli, protože při odhlášení a zpětném kliknutí na "Znovu se připojit" mě to už nehodí automaticky zpět do hry jako předtím, ale naběhne kýžená přihlašovací stránka, aniž bych musela cokoli mazat. :)Tak jsem na to zítra zvědavá!
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    A budou stejne ,jak ma tak testovaci farma?
      A jak dlouho to bude ?

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    A budou stejne ,jak ma tak testovaci farma?
      A jak dlouho to bude ?

    Ahoj.
    Nebudou stejné, pokud se na testovacím serveru zaregistruješ začínáš úplně od začátku, máš nový účet = nová farma. Jak dlouho nevím.
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    a pokud budu chtít zpět na svoji starou farmu tak se musím odhlásit a přihlásit znovu na cz1? a když pujdu zase na novou tak to co jsem vybudovala tam zustane? 
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    A budou stejne ,jak ma tak testovaci farma?
      A jak dlouho to bude ?

    Jak odpověděla pexi :). Zatím není určený konec. může se stát, že testovací server bude přístupný napořád. 

    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    a pokud budu chtít zpět na svoji starou farmu tak se musím odhlásit a přihlásit znovu na cz1? a když pujdu zase na novou tak to co jsem vybudovala tam zustane? 
    Přesně tak :). Vše by mělo zůstat. Prakticky jen přepínáš mezi dvěma farmami.
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    a ještě jeden dotaz ptám se za spolek pokud si tam někdo dá zlaté není jisté že mu zůstanou? nebo je bude mít po tu dobu co bude fungovat testovací ? a pokud se na něj bude chtít zaregistrovat stačí kliknout vedle vlajky a dát testovací zadat mejl a je to,
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    a ještě jeden dotaz ptám se za spolek pokud si tam někdo dá zlaté není jisté že mu zůstanou? nebo je bude mít po tu dobu co bude fungovat testovací ? a pokud se na něj bude chtít zaregistrovat stačí kliknout vedle vlajky a dát testovací zadat mejl a je to,
    Já výrazně doporučuji zlaté na test serveru NEKUPOVAT. Je možné, že se vám ztratí, budou smazány atd a to vše bez nároku na jakékoli vrácení. Takto test servery fungují. Zlaté byste kupovali jen pro testovací server, nic se nedá přenést na jiný účet. 

    Pokud se chcete zaregistrovat, tak stačí vedle vlajky nakliknout testovací server a vyplnit tu tabulku uprostřed a tímto se na něj zaregistrujete.

    Foxes
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    upraveno 16.08.2016
    děkuji foxes už jsem v obraze snad to neskoním když tak přijdu na radu ještě dotaz nevíš kdy to pustěji?
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    děkuji foxes už jsem v obraze snad to neskoním když tak přijdu na radu ještě dotaz nevíš kdy to pustěji?
    Foxes před chvilkou psala, že po 14:00.
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    díky za informace
  • Eliska17 (CZ1)Eliska17 (CZ1) CZ1 Komentářů: 166
    Už jste se registrovali na testovací server? Mně tam pořád nabíhá jen český a mezinárodní. Cookies jsem vymazala :/
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Ještě to asi nejde :-((
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Aktualizace se nám kapánek zdržela ;)
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    tak čekám a zatím nic.. :)
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Až zítra :-((
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jste snad někdo překvapen? :D Já bych spíš byla překvapena, kdyby se dnes dopo stihla :D 
Sign In to comment.