Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Výkřiky do tmy

romisek5romisek5 Komentářů: 273
upraveno 14.06.2015 v Vše ostatní mimo téma
;) potřebuji ostrov uvá
Post edited by romisek5 on
«1

Komentáře

  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 26.05.2015
    romisek5 napsal: »
    ;) potřebuji ostrov uvá

    Ti si chvilku ještě počkáš :).

    Šup s tebou do jiné sekce ;).
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 26.05.2015
    Foxes napsal: »
    Ti si chvilku ještě počkáš :).

    Šup s tebou do jiné sekce ;).


    Ty teda umíš potěšit :D
    Taky se na ní třepu...ale jestli chápu dobře bude nějaká sladká akce :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.05.2015
    Já chci architektáááááááááááááááá! :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 26.05.2015
    To si počkáš když byl včera :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.05.2015
    Já to asi nevím :D Ale včera mi jaksi nic z důvodu vylepšívání tréninkové dráhy nepostavil.

    Takže ho chci, může si udělat jen individuální návštěvu, zlobit se nebudu :o

    Prosííííím, Steve, přijeeeeď :D:D
  • libi5 (CZ1)libi5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    upraveno 26.05.2015
    u mně byl včera 3krát
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 26.05.2015
    a já už chci dočasnou farmu, protože jsem fakt uplně bez semen
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 26.05.2015
    Já to asi nevím :D Ale včera mi jaksi nic z důvodu vylepšívání tréninkové dráhy nepostavil.

    Takže ho chci, může si udělat jen individuální návštěvu, zlobit se nebudu :o

    Prosííííím, Steve, přijeeeeď :D:D

    Žádný individuálky, já ho chci takýýýýý;););)
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 26.05.2015
    jjj uděláme individuál
    na pozvánku
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.05.2015
    Nabízím bábovku, kávičku a štamprličku :o Snad se mu trefím do noty :rolleyes:
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 26.05.2015
    Nabízím bábovku, kávičku a štamprličku :o Snad se mu trefím do noty :rolleyes:

    Nabízím mu ránu sukovicí, když zjistím, že jinde byl a u mě ne.:D
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 27.05.2015
    Nabízím bábovku, kávičku a štamprličku :o Snad se mu trefím do noty :rolleyes:

    třeba je to dědek masožravej . Podle bříška vepřová a pivo;)
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 09.06.2015
    obdivuji moderátory a jejich nervy já bych už lezla po stropě
  • Ondra StoryOndra Story Komentářů: 383
    upraveno 14.06.2015
    Já bych mohl nabídnout architektovi papíry na nákresy budov.....
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Uááá, tohle mrtvo je jaké stadium klinická smrt nebo už smrt fora?
    A archouš taky v nedohlednu :cry:
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Uááá, tohle mrtvo je jaké stadium klinická smrt nebo už smrt fora?
    A archouš taky v nedohlednu :cry:
    Jak to myslíš? :(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 03.08.2016
    Foxes napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Uááá, tohle mrtvo je jaké stadium klinická smrt nebo už smrt fora?
    A archouš taky v nedohlednu :cry:
    Jak to myslíš? :(
    Ale jen výkřik, že to tady poslední už delší dobu strašně "žije", pořád se občas nedaří sem přihlásit taky, tak možná proto. A je léto, každý má jiné zábavy dost.
    A nutně potřebuji stavit :lol:
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Uááá, tohle mrtvo je jaké stadium klinická smrt nebo už smrt fora?
    A archouš taky v nedohlednu :cry:
    Jak to myslíš? :(
    Ale jen výkřik, že to tady poslední už delší dobu strašně "žije", pořád se občas nedaří sem přihlásit taky, tak možná proto. A je léto, každý má jiné zábavy dost.
    A nutně potřebuji stavit :lol:
    To máš pravdu, ale snad se to tu brzy oživí spolu s novinkami :)
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    nejenže se nedaří občas přihlásit, ale podpora dělá, že je to pro ně snad novinka :lol:
    když mi to v půli června nešlo už dlouho, napsala jsem ze zoufalství i na podporu (vím, že fórum neřeší, ale ve formuláři na to kolonku mají, tak jsem to zkusila)... na tiket z 20.6. mi 27.7. přišel dotaz, jestli potíže přetrvávají :lol:
    dobrý způsob, jak "vyřídit tiket" :smirk:
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    Trpělivost růže, ehm, tikety, přináší :smiley:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Uááá, tohle mrtvo je jaké stadium klinická smrt nebo už smrt fora?
    A archouš taky v nedohlednu :cry:

    To je jasné, mrtvo tu bylo, protože jsem tu nebyla já! Ale už jsem zpět, muhehe :D

    (Ale taky si tu trochu zakřičím.. když napíšu, že budu pryč, budu pryč, narvaná schránka ve hře a na fóru mě upřímně ani trochu nepotěšila, příště si to asi nalepím na čelo, třeba to pomůže...)

  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    Milí hráči,

    vzhledem k nedávné restrukturalizaci v rámci Goodgame Studios nemůžeme již nadále poskytovat služby podpory v následujících jazycích: korejština, maďarština, bulharština, ČEŠTINA, turečtina a rumunština.

    Všechny tikety, které byly vytvořeny do 29. srpna 2016, budou stále zpracovány, nicméně pro veškeré pozdější dotazy prosím využijte náš formulář podpory v anglickém nebo jakémkoli jiném jazyce, který je stále podporován.

    Naše hry touto změnou nejsou nijak dotčeny, nadále je samozřejmě můžete hrát ve svých zvolených jazycích. Jejich vývoj zlepšíme ještě více, abychom vám zaručili co nejlepší požitky ze hry.

    S pozdravem,

    Váš CM tým


    to je dobrý vtip... ne že by doteď podpora fungovala kdoví jak skvěle, ale přece jen alespoň šance na nějaké řešení byla... jsem zvědavá, kolik hráčů bude schopno komunikovat v aj :lol:
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    Milí hráči,

    vzhledem k nedávné restrukturalizaci v rámci Goodgame Studios nemůžeme již nadále poskytovat služby podpory v následujících jazycích: korejština, maďarština, bulharština, ČEŠTINA, turečtina a rumunština.

    Všechny tikety, které byly vytvořeny do 29. srpna 2016, budou stále zpracovány, nicméně pro veškeré pozdější dotazy prosím využijte náš formulář podpory v anglickém nebo jakémkoli jiném jazyce, který je stále podporován.

    Naše hry touto změnou nejsou nijak dotčeny, nadále je samozřejmě můžete hrát ve svých zvolených jazycích. Jejich vývoj zlepšíme ještě více, abychom vám zaručili co nejlepší požitky ze hry.

    S pozdravem,

    Váš CM tým


    to je dobrý vtip... ne že by doteď podpora fungovala kdoví jak skvěle, ale přece jen alespoň šance na nějaké řešení byla... jsem zvědavá, kolik hráčů bude schopno komunikovat v aj :lol:
    To bude v pohodě, to že na mě automaticky hází bobek pochopím i když mi to napíšou čínsky. Jiný výsledek, než odpověď od automatu moje žádosti neměly.  :D
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 31.08.2016
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    Milí hráči,

    vzhledem k nedávné restrukturalizaci v rámci Goodgame Studios nemůžeme již nadále poskytovat služby podpory v následujících jazycích: korejština, maďarština, bulharština, ČEŠTINA, turečtina a rumunština.

    Všechny tikety, které byly vytvořeny do 29. srpna 2016, budou stále zpracovány, nicméně pro veškeré pozdější dotazy prosím využijte náš formulář podpory v anglickém nebo jakémkoli jiném jazyce, který je stále podporován.

    Naše hry touto změnou nejsou nijak dotčeny, nadále je samozřejmě můžete hrát ve svých zvolených jazycích. Jejich vývoj zlepšíme ještě více, abychom vám zaručili co nejlepší požitky ze hry.

    S pozdravem,

    Váš CM tým


    to je dobrý vtip... ne že by doteď podpora fungovala kdoví jak skvěle, ale přece jen alespoň šance na nějaké řešení byla... jsem zvědavá, kolik hráčů bude schopno komunikovat v aj :lol:
    Hru můžeme dál hrát v češtině, ale až budeme mít problém, že v českém popisu hry je něco blbě, na základě toho jsem třeba utratil zlato,.... a budu to reklamovat, už vidím, jak budu někomu anglicky vysvětlovat záludnosti českého jazyka.... Dost dobrý toto! :lol:

    Edit:
    Napadlo mě, jestli to bude tak, že když nám podpora nemůže poskytovat kvalitní služby (co jsem slyšel, klidně i několikaměsíční lhůty), může nám poskytovat alespoň kvalitní zábavu (snaha vykomunikovat něco ohledně českých textů ve hře v angličtině či jiném jazyce)... :D (Tuhle hlášku mám od Michala Altaira Valáška z jeho článku ohledně trvalého bydliště, který můžu doporučit.)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Přišli jsme pouze o českou CM a zákaznickou podporu, nikoli lokalizační tým. Kvalita českých textů by se neměla nijak zhoršovat, ba naopak můžeme věřit, že si něco vezmou z průzkumu české lokalizace :)
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    To by bylo samozřejmě super. Nicméně, pokud by se nějaký problém (s tou českou lokalizací) vyskytl, řešit ho budeme s anglicky (německy,...) mluvící podporou. Takže doufejme, že se žádný problém nevyskytne. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Corco (CZ1) napsal(a):
    To by bylo samozřejmě super. Nicméně, pokud by se nějaký problém (s tou českou lokalizací) vyskytl, řešit ho budeme s anglicky (německy,...) mluvící podporou. Takže doufejme, že se žádný problém nevyskytne. :D
    Tak ještě nezapomínejte na nám lingvisticky nejbližší podporu - naše polské kolegy :smiley:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    A koncert byl parádní a já lituju :cry:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nebul, budou další koncerty :smiley: Já jdu třeba zítra a v pondělí :D 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    No takový už těžko ale nebulím, mám smolíka, no. Užij si to.
Sign In to comment.