Domů Czech Tým fóra

Odchod Community Managera - Mrazaak

MrazaakMrazaak Komentářů: 18
Milá komunito,
moje půlroční působení na pozici CM po dnešku končí. Jelikož jsem se staral primárně o Empire komunitu, tak jsem se zde ukazoval pouze velmi zřídka a neměli jsme moc šancí se poznat.

Přesto se chci rozloučit a poděkovat vám všem za místní aktivitu a zájem o hru. O komunitu Big Farm se nadále bude starat @Foxes, kterou jistě znáte. :)

S pozdravem
Mrazaak

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044


    Mrazíku, ať se Ti nadále daří ve všem, co děláš. Bude nám smutno :( Tedy.. je už teď. Znáš mě, vždycky miliarda keců kolem všeho, ale teď i mně dochází slova :cry: Děkujeme moc za podporu a za pomoc,

    black-.-angel
  • MrazaakMrazaak Komentářů: 18
    Děkuju a věřím, že to tady dobře zvládnete. :)
  • ellen.mau (CZ1)ellen.mau (CZ1) Komentářů: 1
    ahoj, nevím, kam mám tento dotaz poslat, ale nejdou mi poslat poslat peníze ze zlaťáky přes účet - nemůžete mi poradit? Děkuji

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ellen.mau (CZ1) napsal(a):
    ahoj, nevím, kam mám tento dotaz poslat, ale nejdou mi poslat poslat peníze ze zlaťáky přes účet - nemůžete mi poradit? Děkuji

    Ahoj, tak zcela nepochybně tohle není to správné vlákno :D Nicméně k tvému problému.. co znamená, že ti nejdou peníze poslat? Píše to nějakou chybu? Nebo jsi zadala platbu, ale zlaté ještě nedorazily? U převodu to může trvat až tři pracovní dny.
  • zuzanate (CZ1)zuzanate (CZ1) Komentářů: 330
    Mrazaak napsal(a):
    Milá komunito,
    moje půlroční působení na pozici CM po dnešku končí. Jelikož jsem se staral primárně o Empire komunitu, tak jsem se zde ukazoval pouze velmi zřídka a neměli jsme moc šancí se poznat.

    Přesto se chci rozloučit a poděkovat vám všem za místní aktivitu a zájem o hru. O komunitu Big Farm se nadále bude starat @Foxes, kterou jistě znáte. :)

    S pozdravem
    Mrazaak

    Chci se zeptat o je jen na půl roku?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    zuzanate (CZ1) napsal(a):
    Mrazaak napsal(a):
    Milá komunito,
    moje půlroční působení na pozici CM po dnešku končí. Jelikož jsem se staral primárně o Empire komunitu, tak jsem se zde ukazoval pouze velmi zřídka a neměli jsme moc šancí se poznat.

    Přesto se chci rozloučit a poděkovat vám všem za místní aktivitu a zájem o hru. O komunitu Big Farm se nadále bude starat @Foxes, kterou jistě znáte. :)

    S pozdravem
    Mrazaak

    Chci se zeptat o je jen na půl roku?
    Ahoj @zuzanate (CZ1)

    ne, Mrazák už není nadále CM. ;)
Tato diskuze je zavřená.