Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

12527»

Komentáře

  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Jak psala black-angel. Odmítej co se ti nehodí, žádný postih z toho není. Klidně odmítnu i několik omezených kontraktů po sobě, když to farma nezvládne. Jsem stále na maximální možné úrovni. Nevím kolik bych toho musel zrušit, abych klesl.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Přesně tak. Taky odmítám ty nesmysly jako 3000 tašek nebo 10000 jablek v omezeným kontraktu a přesto už ani nepamatuju, kdy naposled sem měla kontrakt hodnoty jiný než 99. Není problem odmítat, dřív nebo pozdějc naskočí zas něco splnitelnýho.
  • TheJira (CZ1)TheJira (CZ1) Komentářů: 1
    1. Jsem začátečník jak obdělat zakoupenou půdu?? Mam koupit prasečák ale nemam ho kam dát. Jira
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    TheJira (CZ1) napsal(a):
    1. Jsem začátečník jak obdělat zakoupenou půdu?? Mam koupit prasečák ale nemam ho kam dát. Jira
    Klikneš na volný pozemek, který sousedí s některým z těch, co už vlastníš, koupíš a klikneš na zbourání houští.

    PS: A příště zkus prosím držet téma diskuze ;)
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Schválně jednu drobnou do pléna....

    Existuje tu někdo, kdo pochopil, jak se řadí kontrakty na trhu? Neni to podle ceny, není to podle míry naplnění, není to podle abecedy,.... Má to nějaký systém, nebo je to  prostě jen chaos? Kontrakt v odpočtu je vždy poslední, pak naběhne a skočí někam....

    Pokaždé jak pako hledám kde je ten kontrakt, do kterého mám dát jablka, kde ten do kterého prasata... Pokud ho najdu na třetí kliknutí, tak jsem šťastný. Na toho,kdo mi ten systém (pokud existuje) vysvětlí, budu vzpomínat jen a jen v dobrém :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044

    Já bych pokračovala asi takhle: "Neni to podle ceny, není to podle míry naplnění, není to podle abecedy"... není to podle ničeho :D Logický systém v tom není

    Nicméně zařazení nového kontraktu (jakmile vyprší půlhodinka) je na místo, kde byl kontrakt, který jsi splnil a tím uvolnil slot pro kontrakt (aspoň mám pocit, že jsem toto vypozorovala, nevím ale, jestli to funguje úplně stoprocentně :D). Ale jako jo, je v tom bordel, taky vždycky oklikám pomalu všechny kontrakty, než najdu ten správný. Kdyby u kontraktů byly návodné malé ikonky, co tam chybí dodat, bylo by to super, ale toho by chtěl člověk prostě moc. Pořád je to klikací hra, tak asi máme klikat jak o život a ideálně pořád, všude a naprosto zbytečně :D

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Trhovec opět přešel na režim, kdy nabízí každou chvilku...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Trhovec opět přešel na režim, kdy nabízí každou chvilku...
    No vidíš, jak u koho, já ho stále ještě nikdy neviděla :)
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    black-.-angel napsal(a):
    Trhovec opět přešel na režim, kdy nabízí každou chvilku...
    No vidíš, jak u koho, já ho stále ještě nikdy neviděla :)
    Trhovce? Nemyslím toho vydřiducha, co chce utratit zlaťáky a že ti je pak možná vrátí, myslím toho chlápka vpravo od trhu, co narozdíl od sousedů nenakupuje zboží, ale nabízí tobě (většinou za 95000 dolarů) něco... toho jsi opravdu ještě nikdy neviděla?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Trhovec opět přešel na režim, kdy nabízí každou chvilku...
    No vidíš, jak u koho, já ho stále ještě nikdy neviděla :)
    Trhovce? Nemyslím toho vydřiducha, co chce utratit zlaťáky a že ti je pak možná vrátí, myslím toho chlápka vpravo od trhu, co narozdíl od sousedů nenakupuje zboží, ale nabízí tobě (většinou za 95000 dolarů) něco... toho jsi opravdu ještě nikdy neviděla?
    Jo tenhle pobuda, tedy prodavač. Toho tam vidím pořád a nabízí pořád stejně. Jinak ta výše dolarů, kterou požaduje, se odvíjí od levelu, ne všichni to mají za 95 000 ;)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    A je od něj někdy vůbec něco kloudného? Já za ním čas od času chodil, ale už dlouho ne. Ode mě chce za 45 000 a zpravidla dává věci se zlomkem hodnoty. Krmiva, sem tam pár podkov nebo skleníkový humus, což vše mám v dostatečném množství. Je tam vůbec něco, co tu hodnotu, kterou za to chce, má?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dává třeba i semena růží, fialek, body karmy, žetony, tajemné truhly, podkovy.. takže záleží, ale někdy něco hodnotného na skladě i má :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 24.07.2016
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    A je od něj někdy vůbec něco kloudného? Já za ním čas od času chodil, ale už dlouho ne. Ode mě chce za 45 000 a zpravidla dává věci se zlomkem hodnoty. Krmiva, sem tam pár podkov nebo skleníkový humus, což vše mám v dostatečném množství. Je tam vůbec něco, co tu hodnotu, kterou za to chce, má?
    Ahoj. Myslím, že není, tedy aspoň z toho co nabízel mě. Třeba má někdo jinou zkušenost.
    black-.-angel napsal(a):
    Dává třeba i semena růží, fialek, body karmy, žetony, tajemné truhly, podkovy.. takže záleží, ale někdy něco hodnotného na skladě i má :)
    Teda to koukám. To mě nikdy neprodal.


    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Sign In to comment.