Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
upraveno 27.11.2017 v Vše ostatní mimo téma
Milí hráči,

v tomto vlákně můžete diskutovat o čemkoli, co se vám zrovna honí hlavou. Chcete si povídat o něčem mimo Big Farm? Chcete se s ostatními podělit o zajímavý zážitek? Nebo snad dokonce máte dotaz ke hře, ale nevíte, do jakého vlákna ho zařadit? Pak jste tady správně a vaše příspěvky zde budou vždy vítány! :) Nezapomínejte však na slušné chování ;)

Přeji vám příjemné povídání a zábavu,

black-.-angel
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1323

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    50/490

    Na to jsem zvědavá, viděla jsem ukázky a líbily :smiley: to by se asi líbilo i Andělíně :D
    Tak samozřejmě, už se těším :) Nema považuju za jeden z nejpovedenějších animáků :) A ukázky z Dory mě taky baví :)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Jsem si to myslela, že tě to zaujme, vzpomínala jsi tu kdysi Dory :smiley: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Protože je to nejvtipnější rybka pod sluncem pod hladinou :D 
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Hlavně když mluvila tak divně,protáhle, už nevím proč to bylo :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Myslíš v Nemovi, jak se snažila dorozumět s velrybami? :D 
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Jo, to bylo asi ono :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    https://youtu.be/Wtbp1zURWUI

    Dobře, tak ne s velrybami, ale velrybou :D 
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Šílená rybička :D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi. Chci poděkovat neznámému za talisman na jabkách a o něco dřív na kravách. Ano, jsem superslepejš ale prostě si toho všimnu až vyskočí karma  :# Tak děkuji moc :lol::blush:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj lidi. Chci poděkovat neznámému za talisman na jabkách a o něco dřív na kravách. Ano, jsem superslepejš ale prostě si toho všimnu až vyskočí karma  :# Tak děkuji moc :lol::blush:
    Ta jablíčka byla poděkováním  za třešně pár dní zpět ;) Jen jsem zatím neměla moc kdy splatit "dluh" :D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    black-.-angel napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj lidi. Chci poděkovat neznámému za talisman na jabkách a o něco dřív na kravách. Ano, jsem superslepejš ale prostě si toho všimnu až vyskočí karma  :# Tak děkuji moc :lol::blush:
    Ta jablíčka byla poděkováním  za třešně pár dní zpět ;) Jen jsem zatím neměla moc kdy splatit "dluh" :D
    To vůbec nevadí, to není žádný dluh ke splácení. Dárek je od toho aby se přijal a ne splácel. A nemůžu tady dát smajla, pořád mi naskakuje jen jeden, který nechci (((. Děkuji moc, hodil se. Jsem ráda ))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jo, s těmi smajlíky mi to taky dělá v nějakém prohlížeči, tuším IE. Já jako doufala, že budeš třeba u jablek v události, ale jeden nikdy neví :D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    black-.-angel napsal(a):
    Jo, s těmi smajlíky mi to taky dělá v nějakém prohlížeči, tuším IE. Já jako doufala, že budeš třeba u jablek v události, ale jeden nikdy neví :D
    Jojo u jablek jsem a asi u nich i skončím nebo je i udělám ale dál nic)))). Není moc čas. Tak příště to zvládnu )))))
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Kravín jsem ti Pexi vylepšil já, za to, že úspěšně "přežíváš" moje zapojení v hrách.  :lol:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Kravín jsem ti Pexi vylepšil já, za to, že úspěšně "přežíváš" moje zapojení v hrách.  :lol:
    Díky Stenly :blush::lol:
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Předevčírem, předpředevčírem, tak nějak, mi vyskočil z pole bod karmy, takže, kdo to má na svědomí, tak moc moooooc děkuju ;) (ano, jsem slepejš :smiley:)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pexi (CZ1) napsal(a):
    36/490
    joo, Benelux na 7 dní(Lucemburk, Burusel,Bruggy,Amsterdam....) V Amsterdamu bydlela jeden čas kámoška a je tam hospoda u Vychýleného obratle a mají tam pivo delirium tremens ve flaškách s růžovým slonem :innocent::lol:
    Dám adresu. Co za to? :D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    black-.-angel napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    36/490
    joo, Benelux na 7 dní(Lucemburk, Burusel,Bruggy,Amsterdam....) V Amsterdamu bydlela jeden čas kámoška a je tam hospoda u Vychýleného obratle a mají tam pivo delirium tremens ve flaškách s růžovým slonem :innocent::lol:
    Dám adresu. Co za to? :D
    Fotku flašky s růžovým slonem :tongue::lol:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    http://deliriumcafeamsterdam.nl/

    Samozřejmě to nemusí být přesně ono :D Radši přivez celou láhev, fotky se nenapiju :D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    black-.-angel napsal(a):
    http://deliriumcafeamsterdam.nl/

    Samozřejmě to nemusí být přesně ono :D Radši přivez celou láhev, fotky se nenapiju :D
    No to mě napadlo, jenže lahev nepůjde procpat přes dráty.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    .. tak jedině po kapkách? :D
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Kapka po kapce, až do úplného zkapání počítače :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bez něj se stejně žije líp ;)
  • nikolkam (CZ1)nikolkam (CZ1) Komentářů: 4
    black-.-angel napsal(a):
    https://youtu.be/Wtbp1zURWUI

    Dobře, tak ne s velrybami, ale velrybou :D 
    Hah
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    Zdravím všechny... :) Po delší odmlce jsem zase koukla na farmu, tak Vás jdu všechny hned i pozdravit.. :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Zdravím všechny... :) Po delší odmlce jsem zase koukla na farmu, tak Vás jdu všechny hned i pozdravit.. :)
    Ahooooj :)
    Vítáme tě zpět!


  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    Jn hned jsem koukala co všechno se změnilo aktualizacemi... :D Jsem náhodou ukončila soutěž dřív a pak si nadávala.. :) příjemně mě překvapilo, když na mě vyskočilo okno, že jsem dokončila soutěž po uplynutí času.. :) Jsem šla hned pročíst ofika ať mě nečekají další šoky.. :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Jn hned jsem koukala co všechno se změnilo aktualizacemi... :D Jsem náhodou ukončila soutěž dřív a pak si nadávala.. :) příjemně mě překvapilo, když na mě vyskočilo okno, že jsem dokončila soutěž po uplynutí času.. :) Jsem šla hned pročíst ofika ať mě nečekají další šoky.. :)
    Nových věcí je ve hře tentokrát trochu víc, obzvláště se líbí nové víkendové slavnosti. 
    Kdybys měla jakékoli otázky, tak neváhej a ptej se :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tady to poslední dobou neuvěřitelně žije, všimli jste si? :D 
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Uááááá, kdo mě to budí??????  :D
Sign In to comment.