Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

porušenie pravidiel

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Podnet - odmietnutie susedov.

Komentáře

  • MAJK44 (SK1)MAJK44 (SK1) Komentářů: 7
    upraveno 05.06.2016
    Ahojte,chcem upozorniť na spolčenstvo *****. V tomto spolku hral 6 ročný chlapec a oni o tom vedeli! To je velké porušenie pravidiel ! Kde to postúpime?

    edit: smazáno jméno spolku (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, není to samozřejmě chybou spolku, naprostá většina hráčů vystupuje anonymně. Stejně tak není proti pravidlům přijmout hráče, který pravidla porušuje. Čili bych pochopila, kdyby sis stěžoval na to děcko, které porušuje, a ne na spolek - ten v ničem pravidla neporušil. Pokud chceš tento problém řešit, obrať se i s patřičnými důkazy na podporu: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs. Ti jediní mohou případně danou farmu zablokovat.
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    Proč proboha blokovat spolek, když vina je na straně hráče?
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    black-.-angel spolky přece obhajuje a píše o (případné) blokaci farmy (= jednotlivce porušujícího pravidla)...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pokud bych postupovala opačnými myšlenkovými pochody, musela bych nechat zablokovat i svůj spolek. Za ty tři roky se mi tam objevily tři mulťáky, všichni okamžitě letěli. Ale já to těm členům neříkala, ať si zakládají další účty, vážně ne, jsem v tom nevinně a myslím, že můj spolek rovněž, nikdo nikoho k porušování pravidel nenabádal  B)
  • MAJK44 (SK1)MAJK44 (SK1) Komentářů: 7
    Ďakujem za odpveď,ale boli si toho vedomý,teda vedúca.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    MAJK44 (SK1) napsal(a):
    Ďakujem za odpveď,ale boli si toho vedomý,teda vedúca.
    Tím přece neporušuje žádná pravidla.
  • MAJK44 (SK1)MAJK44 (SK1) Komentářů: 7
    upraveno 27.08.2016
    Tak nič nerieš,je to o ničom,len tu šklbete €-ča s ludí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Budem volať na centrálu,ty nič nerieš.čau čierny.!!!!!!!!!!!že anjel  za eurá sa ti žije,že?

    edit: posts merged (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    MAJK44 (SK1) napsal(a):
    Tak nič nerieš,je to o ničom,len tu šklbete €-ča s ludí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Budem volať na centrálu,ty nič nerieš.čau čierny.!!!!!!!!!!!že anjel  za eurá sa ti žije,že?

    edit: posts merged (black-.-angel)
    Uber prosím vykřičníky. Já na tom také nic nevyřeším. Já smluvní podmínky nevytvářela, ale pokud si chceš někde stěžovat na nějakého hráče, který je porušuje, na to máš samozřejmě právo. Podpora je ti plně k dispozici.

    PS: My máme v ČR české koruny, euro jsem neviděla pěkných pár let, na dovolené není čas :smiley:
Sign In to comment.