Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

127112

Komentáře

  • PetrGamer4 (CZ1)PetrGamer4 (CZ1) Komentářů: 55
    upraveno 05.04.2016
    drobec9 (SK1) napsal(a):

    angel a mohla by si ostatným, vysvetliť čo považuješ za spam? Ja viem čo je spam, nakoľko som vyše 10 rokov na wareze a mám aj svoje fórum. Tak fakt by som bol zvedavý, čo považuješ za spam.

    Spam je přece všechno co se nelíbí moderátorce :smiley:  
    A ona uklízí ráda :smiley: 
    Jo abych nezapomněl štve mě že tady člověk nemůže svobodně napsat svůj názor a je mu hned vytýkáno že to do diskuze nepatří a blábláblá.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    PetrGamer4 (CZ1) napsal(a):
    drobec9 (SK1) napsal(a):

    angel a mohla by si ostatným, vysvetliť čo považuješ za spam? Ja viem čo je spam, nakoľko som vyše 10 rokov na wareze a mám aj svoje fórum. Tak fakt by som bol zvedavý, čo považuješ za spam.

    Spam je přece všechno co se nelíbí moderátorce :dizzy: 
    A ona uklízí ráda :dizzy: 
    Jo abych nezapomněl štve mě že tady člověk nemůže svobodně napsat svůj názor a je mu hned vytýkáno že to do diskuze nepatří a blábláblá.
    Své lživé a útočné příspěvky si schovej někam jinam, na tomto fóru na ně skutečně není místo. Pokud příspěvek smažu, dotyčný je s tím vždy obeznámen (vyjma her, kde těch příspěvků je přehršel).

    Svobodně můžeš vyjádřit svůj názor, nicméně se vždy nezapomeň podívat, v jakém jsi vlákně, stačí dodržovat směrnice pro komunitu a nic ti vytýkáno být nemusí. Jak jsi neustále přesvědčen, že za "špatný" názor někdo dostane ban, nikoli, tak tomu nikdy nebylo (alespoň u těch pár jedinců, které jsem já zabanovala).

    Štve mě, že se asi nikdy nedopočítám konečného množství účtů, ke kterým máš přístup. Snad se to jednou podaří třeba podpoře.
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Chtěla bych něco napsat k těm spamům a k tomu že ten či onen něco napíše jinam než do příslušného vlákna.Podle mě je podstata úplně jinde a sice v tom že takzvaná inovace fóra jako takového byla a je silně nepovedená.Do dnešního dne se na fóru doopravdy málokdo dobře vyzná.Velice špatně se v něm orientuje.Mluvím i za sebe protože kolikrát něco hledám strašně dlouho než se mi to vůbec podaří nalézt.Staré fórum bylo přehledné a cokoliv najít bylo jednoduché.Tady tomu bohužel tak není a tak se vůbec nedivím když kolikrát hráč napíše něco někam jinam a tím pádem nevyhovuje pravidlům.Ale určitě to nikdo nedělá schválně.Jenom většinou nenajde  to příslušné vlákno kam by to měl napsat protože tady je to bohužel do dnes jeden velký guláš. Doufám že jsem to napsala do toho správného vlákna.
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 05.04.2016
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Chtěla bych něco napsat k těm spamům a k tomu že ten či onen něco napíše jinam než do příslušného vlákna.Podle mě je podstata úplně jinde a sice v tom že takzvaná inovace fóra jako takového byla a je silně nepovedená.Do dnešního dne se na fóru doopravdy málokdo dobře vyzná.Velice špatně se v něm orientuje.Mluvím i za sebe protože kolikrát něco hledám strašně dlouho než se mi to vůbec podaří nalézt.Staré fórum bylo přehledné a cokoliv najít bylo jednoduché.Tady tomu bohužel tak není a tak se vůbec nedivím když kolikrát hráč napíše něco někam jinam a tím pádem nevyhovuje pravidlům.Ale určitě to nikdo nedělá schválně.Jenom většinou nenajde  to příslušné vlákno kam by to měl napsat protože tady je to bohužel do dnes jeden velký guláš. Doufám že jsem to napsala do toho správného vlákna.
    správne  a vystížne si to napísala, už na začiatku  tej inovácie boli kritiky. A čo ma štve tak to,že niekto napíše tu pravdu a je hneď nahlásený. A to že tu niekto napíše  že je niečo kravina - tak to určite není vulgarizmus. Vulgárne slova sú asi tak 4 - 6 slov a tie sa tu nepoužívajú.

    p.s.: Také slova sa nastavujú v administrácií a to robí administrátor a webmaster. Tam sa to blokuje.
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    tak dostala som spam preto lebo keď  som prečítala  príspevok čo práve naštvalo jednu hráčku,Naštvalo ma to lebo poznám ako sa správajú  v niektorych spolkov "hviezdy".Ale kedže som zabudla uviesť že ma to naštvalo môj príspevok bol hodnotený ako Hladanie členov. Každy kto to prečita vidi že mi to neišlo o hladanie člena. Jasne som jej napisala že nemáme volné miesto.Nepotrebujeme  tak loviť farmarov lebo ked sa miesto uvoľni,dostávame dosť žiadosti. Reagovala som iba na prispevok.Preto ma ŠTVE označenie  môjho prispevku ako Nahlasiť,Spam Napadánie. A ked tu chcem citovať niekoho  a nefunguje tlačitko  Citujem ,tak ma to riadne štve  a nebudem preto meniť prehliadač  a skušať kde mi je umožnené tlačitko použiť. Štve ma to lebo to nie je chyba hračov a ked už tu dali tak mali myslieť aj na to aby  to  fungovalo pre všetkych  a potom nebudeme hľadať iné riešenie ako napr. kopirovanie  a nebudeme  tu zosmiešňované s moderatorom.ŠTVE ma to !!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.04.2016
    liloja (SK1) napsal(a):
    tak dostala som spam preto lebo keď  som prečítala  príspevok čo práve naštvalo jednu hráčku,Naštvalo ma to lebo poznám ako sa správajú  v niektorych spolkov "hviezdy".Ale kedže som zabudla uviesť že ma to naštvalo môj príspevok bol hodnotený ako Hladanie členov. Každy kto to prečita vidi že mi to neišlo o hladanie člena. Jasne som jej napisala že nemáme volné miesto.Nepotrebujeme  tak loviť farmarov lebo ked sa miesto uvoľni,dostávame dosť žiadosti. Reagovala som iba na prispevok.Preto ma ŠTVE označenie  môjho prispevku ako Nahlasiť,Spam Napadánie. A ked tu chcem citovať niekoho  a nefunguje tlačitko  Citujem ,tak ma to riadne štve  a nebudem preto meniť prehliadač  a skušať kde mi je umožnené tlačitko použiť. Štve ma to lebo to nie je chyba hračov a ked už tu dali tak mali myslieť aj na to aby  to  fungovalo pre všetkych  a potom nebudeme hľadať iné riešenie ako napr. kopirovanie  a nebudeme  tu zosmiešňované s moderatorom.ŠTVE ma to !!!
    Přijde ti nabídnutí pomocné ruky jako zesměšnění? Ne každý ví, jak toto fórum funguje, pouze jsem ti chtěla poradit. Nevidím ti do hlavy, abych věděla, že ti nefunguje citace příspěvků. Tuto chybu nikdy nikdo nehlásil. Postřehla jsem ji sama u sebe před pár dny v práci, ale tam nefunguje kdeco, tak jsem to opravdu neřešila. Pokud je ve hře či na fóru chyba, tak je třeba ji nahlásit, jinak o ní nikdo vědět nebude. A pak aspoň já nebudu peskována za to, že jsem ti pouze chtěla poradit.

    Už mě vážně štve, že ať udělám a napíšu cokoli, je to vždy špatně. Já nemohu za nefunkční fórum, opravdu ne. Ani za chyby ve hře. Ani za nevyrovnané soutěže. Ani za to, že má být zas zima a má pršet. Ani za to, že někdo nějak označí nějaký příspěvek. Ani za to, že si celé fórum chce vylít zlost na celý svět zrovna na mně. Ale já vám vážně fackovacího panáka dělat nebudu ;)
  • PetrGamer4 (CZ1)PetrGamer4 (CZ1) Komentářů: 55
    upraveno 05.04.2016
    black-.-angel napsal(a):

    Harpi2600 (CZ1) napsal(a):
    Štve mě že když chce někdo někomu pomoct dostane za to vynadáno že píše mimo téma.
    Štve mě, že je někdo schopen mít asi dvacet účtů a myslet si, že mu všechno bude věčně procházet.
    .
    black-.-angel napsal(a):
    PetrGamer4 (CZ1) napsal(a):

    Spam je přece všechno co se nelíbí moderátorce :dizzy: 
    A ona uklízí ráda :dizzy: 
    Jo abych nezapomněl štve mě že tady člověk nemůže svobodně napsat svůj názor a je mu hned vytýkáno že to do diskuze nepatří a blábláblá.


    Štve mě, že se asi nikdy nedopočítám konečného množství účtů, ke kterým máš přístup. Snad se to jednou podaří třeba podpoře.


    Harpi má 20 účtů, já mám 20 účtů, každý kdo napíše že ho naštve moderátorka má 20 účtů :a je to hodnoceno jako útok :smiley: 
    Teď fakt nevím čí vůbec jsem :smiley: 
    Jedna hráčka  si tady postěžovala na svůj spolek, někomu jí ho bylo líto tak ji pozval do svého spolku, někoho to dojmulo jen moderátorce strašně moc vadilo že se dotyčný dopustil spamu když zapomněl napsat co ho štve. Teď se milá angel nad tím zamysli - nebylo to zbytečné?
    Bylo a to mě štve.
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Podle mne je nová spolková soutěž hodně nepovedená. Já se na ni tak těšila... už nikdy víc do toho nejdu. pro mne to skončilo. odměny špatné, cíl daleko. páni vývojáři jsou hodně " mimo mísu ". Už nikdy nebudu naše členy spolku přemlouvat k takové spolkové soutěži. Nebudu jim kazit radost z pěkné hry na jejích farmách, které tak mají rádi. Pro mne je důležitější pohoda a dobrá nálada našich členů, ne se nervovat pro  získáni humusu, který si každý vyrobí  ve svém skleníku.A bez zlatek.Zamyslete se prosím nad tím a dejte vědět, jestli se něco změní k lepšímu.
    Děkuji za pozornost a přeji všem krásnou a pohodovou hru.
  • PetrGamer4 (CZ1)PetrGamer4 (CZ1) Komentářů: 55
    drobec9 (SK1) napsal(a):

    správne  a vystížne si to napísala, už na začiatku  tej inovácie boli kritiky. A čo ma štve tak to,že niekto napíše tu pravdu a je hneď nahlásený. A to že tu niekto napíše  že je niečo kravina - tak to určite není vulgarizmus. Vulgárne slova sú asi tak 4 - 6 slov a tie sa tu nepoužívajú.

    p.s.: Také slova sa nastavujú v administrácií a to robí administrátor a webmaster. Tam sa to blokuje.
    Štve mě že máme na farmách zvířata s vulgárním názvem krávy, kozy, slepice...:D
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    PetrGamer4 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):

    Harpi2600 (CZ1) napsal(a):
    Štve mě že když chce někdo někomu pomoct dostane za to vynadáno že píše mimo téma.
    Štve mě, že je někdo schopen mít asi dvacet účtů a myslet si, že mu všechno bude věčně procházet.
    .
    black-.-angel napsal(a):
    PetrGamer4 (CZ1) napsal(a):

    Spam je přece všechno co se nelíbí moderátorce :dizzy: 
    A ona uklízí ráda :dizzy: 
    Jo abych nezapomněl štve mě že tady člověk nemůže svobodně napsat svůj názor a je mu hned vytýkáno že to do diskuze nepatří a blábláblá.


    Štve mě, že se asi nikdy nedopočítám konečného množství účtů, ke kterým máš přístup. Snad se to jednou podaří třeba podpoře.


    Harpi má 20 účtů, já mám 20 účtů, každý kdo napíše že ho naštve moderátorka má 20 účtů :a je to hodnoceno jako útok :smiley: 
    Teď fakt nevím čí vůbec jsem :smiley: 
    Jedna hráčka  si tady postěžovala na svůj spolek, někomu jí ho bylo líto tak ji pozval do svého spolku, někoho to dojmulo jen moderátorce strašně moc vadilo že se dotyčný dopustil spamu když zapomněl napsat co ho štve. Teď se milá angel nad tím zamysli - nebylo to zbytečné?
    Bylo a to mě štve.
    moc mě štve,že lidi přestali být lidmi,na big farm jsou daleko větší problémy než žabomyší války, nechcete začít řešit to, co štve většinu hráčů ?????
  • pidla (CZ1)pidla (CZ1) CZ1 Komentářů: 15

    Co mě dnes (vlastně už v sobotu) naštvalo? To že jsem přemlouvala naše farmáře abychom si ještě jednou pořádně zasoutěžili a vyhráli tuto historicky první, fantastickou, hochy z GGS přepracovanou soutěž.  Já kráva (doufám že to není nic vulgárního když jich někdo má na farmě i 30) jsem za víc jak 4 roky hraní neprokoukla, že tady nikdy nic není jen tak a že ať se snažíme jak volové, tak stejně nevyhrajeme.  Naštvalo mě, že místo soutěžení stačí točit kolem štěstí a během jednoho dne si vytočit 24 miliónů reputačních bodů. Jen tak dál, ale já už rozhodně nikdy nebudu od nás nikoho přemlouvat aby si s námi ještě zasoutěžil. Je to neskutečný výsměch všemu co jsme tady dlouhá léta budovali, aby se pak ti nad námi rozhodli z nás udělat už ne stádo krav a volů, ale bandu trotlů :-(

  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 06.04.2016
    pidla (CZ1) napsal(a):

    Co mě dnes (vlastně už v sobotu) naštvalo? To že jsem přemlouvala naše farmáře abychom si ještě jednou pořádně zasoutěžili a vyhráli tuto historicky první, fantastickou, hochy z GGS přepracovanou soutěž.  Já kráva (doufám že to není nic vulgárního když jich někdo má na farmě i 30) jsem za víc jak 4 roky hraní neprokoukla, že tady nikdy nic není jen tak a že ať se snažíme jak volové, tak stejně nevyhrajeme.  Naštvalo mě, že místo soutěžení stačí točit kolem štěstí a během jednoho dne si vytočit 24 miliónů reputačních bodů. Jen tak dál, ale já už rozhodně nikdy nebudu od nás nikoho přemlouvat aby si s námi ještě zasoutěžil. Je to neskutečný výsměch všemu co jsme tady dlouhá léta budovali, aby se pak ti nad námi rozhodli z nás udělat už ne stádo krav a volů, ale bandu trotlů :-(

    chtěla bych tě jen opravit, ne během jednoho dne, stačilo mu 5 hodin a to je  promiń rozdíl :smiley:  štve mě to ?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Zdravím,

    jen upozorňuji, že války na fóru nejsou vítané. Je v pořádku promluvit si o problému, ale urážky prosím ne. Pokud máte jakýkoli problém, tak napište prosím přímo mě. Některé věci by se měly řešit soukromě. Opravdu prosím, abyste tuto hádku ještě více nerozdmýchali, jinak budu nucena toto vlákno dočasně zavřít.

    Děkuji za přečtení a za zvážení výše zmíněného.
    Community manager  
  • evica4 (CZ1)evica4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 07.04.2016
    Štve mně to už několikátý den.Začala jsem s vámi hrát 31.3. tuto hru a do dneška mně nepřišel e-mail s uvítacím balíčkem.A to jsem se ho pokusila vyzvednout už 2x.Na farmě mně pořád dole svítí,abych si ho vyzvedla ale kde nic tu nic.

    Foxes Edit: Momentálně máme problémy s emaily na centrum a atlas. Zkus to prosím z jiného emailu.
    Post edited by Foxes on
  • Ivule8 (CZ1)Ivule8 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 08.04.2016
    máme složku pochvala, tak proč nevzkázat nahoru, co nás naštvalo
    třeba dnes mne naštval architekt - ráno jsem dala stavět a teď přijdu z práce a vidím architekta, zatímco včera už se večer neukázal, manažeři nejspíš už nevědí, jak z lidí vytáhnout prachy - naštvaný lidi budou určitě strkat do hry
    mě dneska naštvalo,že se mi vůbec nepřičetl hnůj potřebný k výrobě hnojiva na ovocné stromy :-(

    edit: prosím, příspěvek stačí napsat do jednoho vlákna (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    uspešne som poobede zahájil ostrovnú farmu -- aby som sa pobavil.. ale zlost a smutot vo mne ostal.
    Toto su moje denne ulhy po zapnutí ostrovnej farmy:

    6x spusti produkciu v plažovom bare

    Predaj 7200 lemurov

    Použi krmivo v ovocných stajniach 5x

    proste len pre zlatkárov../hanba padá na firmu.

  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 08.04.2016
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    uspešne som poobede zahájil ostrovnú farmu -- aby som sa pobavil.. ale zlost a smutot vo mne ostal.
    Toto su moje denne ulhy po zapnutí ostrovnej farmy:

    6x spusti produkciu v plažovom bare

    Predaj 7200 lemurov

    Použi krmivo v ovocných stajniach 5x

    proste len pre zlatkárov../hanba padá na firmu.

    To jsou ty denní úkoly, pokud se nepletu... Pak bys tam přece měl mít i ty normální: "postav dvě pole", "postav mlýn",... Aspoň já je tam mám.

    Myslím, že to zbytečně dramatizuješ.

    edit:  Naštvalo mě, v koňských závodech mám málo výher, takhle se do té diamantové nedostanu... :D
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    mňa dnes naštvalo že  po pustení ostrovnej farmy hra zase ide veľmi pomaly.  Naštvalo ma aj to ako tu nado mnou  Corco ako prilohu vo svojom príspevku  uverejňuje inzerat na hľadanie členov do svojho spolku.  Štve ma to že moderator nemá rovnaky meter na diskutujucich. Ked ponuknem dievčatu že ked ju šikanuju  v spolku tak v pripade že budeme mať voľné miesto môže k nám poslať žiadosť o prijatie. Ja zato dostanem  spam že hľadam členov v nesprávnej sekcii .

  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Šmánkote, co se to tu děje?

    Jen jsem něco prolítla, chtěla jsem mrknout, zda tu nebyl architekt.

    Asi budu OT a bude to smazáno. Farmu už nehraju, ze spolků jsem už dávno odešla, nechtěla jsem být příživníkem. Farma už není farma, ale minimálně cirkus Humberto. Ano to mne naštvalo, že to už není farma, ale nějaký paskvil.
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    naštvalo mě, že to wolfka zakřikla a hnedle nám běží několik věcí současně, už tam chybí jen ta červená dodávka, co, steve! :D
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.04.2016
    Zdravím,

    diskuze byla dočasně uzamčena a všechny napadající příspěvky smazány. Pokud si chcete stěžovat, tak prosím ale mně přímo do SZ. Na fóru hádky nebudou tolerovány a podobné diskuze se budou mazat a zamykat nekompromisně. 

    Jakékoli napadání je zakázané a popravdě opravdu nerozumím tomu, kde na to berete čas. Doporučuji všem hráčům, kteří si stěžují na tým na fóru, aby také pro fórum a celou komunitu něco udělali - pomáhali hráčům na fóru, vytvořili návod a jiné.

    Black-.-angel jako jediný board moderátor se stará o naše fórum a komunitu ze všech sil. Upozorňuji, že je to dobrovolnická práce! Vytváří pro komunitu návody, pomáhá hráčům, kde to jen jde a my můžeme být rádi, že tu mezi námi je, a to hned z několika důvodů - o hře ví první poslední, stará se a moderuje fórum tak, aby bylo přehledné a dalo se v něm najít vše užitečné, radí a snaží se rozproudit debaty a zapojit do nich co nejvíce hráčů. Bez BM by tu žádné fórum nebylo.

    Taková to toxicita na fóru nebude více tolerována. Fórum je tu od předávání informací, radách, zábavné diskuzi, apod.   

    Foxes 
    Community manager


    Edit Foxes: Aby vše bylo naprosto jasné, tak pokud oslovuji hráče, nemluvím k board moderátorům -Ti mají na fóru speciální pozici a mohu je kontaktovat přímo!
    Post edited by Foxes on
  • Julie14 (CZ1)Julie14 (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Zdravím. Dneska mě totálně naštvalo, že se na ostrovní farmě od ráda nepřičítají do denních úkolů hotové výrobky. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Julie14 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím. Dneska mě totálně naštvalo, že se na ostrovní farmě od ráda nepřičítají do denních úkolů hotové výrobky. 
    Ahoj a jsi si jistá, že plníš přesně úkol? Občas tam jsou obměny typu vyrob/skliď/prodej.

    Mě štve, že mám na ostrovce takový skluz, že ani tu druhou kapitolu snad nedodělám :(
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 01.05.2016
    Štve ,mě ,že jsem tady po dlouhé době zase vlezla a jen se naštvala
    Post edited by krakatice11 (CZ1) on
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Taky mne štve, že jsem sem vůbec vlezla. Chtěla bych napsat, vlezte mi na "píííp" a ještě "pííííííp". "píííííp" na toto fórum.
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Štve ,mě ,že jsem tady po dlouhé době zase vlezla a jen se naštvala
    To znám :-) Já se spíš ale bavím. Když po nějaké době zavítám na Fórum, je naprosto "stejné". Řeší se tu pořád to samé ... jen s měnšími obněnamy. :-)
  • Farmář KRTEK (CZ1)Farmář KRTEK (CZ1) Komentářů: 40
    upraveno 24.05.2016
    Mně dnes naštvaly spolkové soutěže.
    Co si myslíte?
    dát ligu s hráčema co dali jinou ligu a jsou s námi?
    že se nestydíte? :-DD
    prosím vás vy víte že jsme jako spolek No Fear byly druzí a kde jsme ted? :-DDD
    Dejte si Barakudu klidně do rámečku a nás vynechte mi končíme vy pakoši....
    Chtěli jsme konkurovat,ale  vy si myslíte,že nám dáte tu svcinarnu a budeme zlatit(ani  náhodou) Zeptejte  se kohokoliv a každej je znechucen a nehraje u nás :-D
    My se na chatu jen bavíme a hrajeme si a v žádném případě už nespolkujem s vaší jako že chytrou hrouu a chci hlasovat :_)
    štve mě, že je krtek zklamaný,že nás má v lize :smiley: 
    Na druhou stranu budeš mít pravděpodobně nejlepšího koně na big farm, díky miionům podkov

    edit: smazání mnohonásobné citace a úprava citace (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Nasyslil jsem si 200 žetonků na kolo štěstí a šel jsem je roztočit. 200 žetonků, to je minimálně 25 zatočení jackpotovým kolem. Nakonec to dalo na 36 jackpotů. Onehdá tu někdo řešil, že by ty výseče měly být široké úměrně pravděpodobnosti, s jakou ta věc vypadává. Nevím, jak to mají v GGS nastavené... jako nečekal jsem, že buud mít z 36 jackpotů 36 licencí na zlato, ale že nebudu mít ani jednu, to jsem teda fakt nečekal.

    rozpis jackpotů:


    výseče na jackpotovém kole na mé farmě:


    rozpis všech 36 pokusů

    Vážně?

  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    teraz to aspon akože!! roztočili dookola  ale predtým to len poskakovalo z ľava do prava a späľ.. Je to len dalšie pokus o získanie zlata od hráčov..
    Keby takéto náhody robili v ozajstnom kasíme.. do týždna maju skrachované..
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 06.06.2016
    Štve mě, že dneska neproběhla dekorka. Nebo snad bude?
    Post edited by veverka-zrzka (CZ1) on
Sign In to comment.