Domů Czech Technické problémy & bugy

Nelze sklízet po aktivaci siláka

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Problémy, potíže, chyby ve hře.
«1

Komentáře

  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    Hlásim, ze po dnesnej aktualizacii (vraj nejaka bola), nielen mne ale aj dalsim spoluhracom nenacitava semiacka a dalsie produkty a nie je mozne nic sadit ani dat vyrabat...pise: "Nothing here"
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 11.03.2016
    Hlásím podobný problém, respektive dokonce dva:

    1) Při sklizení jedné produkce zůstane po sklizení budova v tom průhledném stavu jako bývá okamžik při sklízení a další budovu už sklidit nejde, respektive ona sice zprůhlední, ale produkce už nevypadne - jedině když překliknu na jinou farmu a pak se tam zase vrátím.

    2) když chci na poli zasadit, stejný problém jako kolegyně výše - údajně "Nothing here."

    Doplnění: Děje se to pouze na hlavní farmě. Ostatní farmy fungují v pořádku.
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    upraveno 11.03.2016
    Hlásím podobný problém, respektive dokonce dva:

    1) Při sklizení jedné produkce zůstane po sklizení budova v tom průhledném stavu jako bývá okamžik při sklízení a další budovu už sklidit nejde, respektive ona sice zprůhlední, ale produkce už nevypadne - jedině když překliknu na jinou farmu a pak se tam zase vrátím.

    2) když chci na poli zasadit, stejný problém jako kolegyně výše - údajně "Nothing here."

    Doplnění: Děje se to pouze na hlavní farmě. Ostatní farmy fungují v pořádku.
    dělá mi to úplně stejně...
    navíc při zahájení koňské sezony jsem byla zařazena správně do bronzové 1 a ve 4 hodiny mne to přeřadilo do bronzové 5 ..

    Doplnění: při přechodu na jinou farmu než hlavní mi to zprůhlední všechno a nejde dělat vůbec nic.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Teď už všechno zase funguje...
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    upraveno 11.03.2016
    Rozběhly se mi pouze vedlejší farmy ... na hlavní je to pořád stejné.. a to jsem vyprášila i sušenky..

    Edit: Tak asi po pěti restartech se mi to rozběhlo.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Čo sa deje -- je údržba

  • katarin (SK1)katarin (SK1) SK1 Komentářů: 57

    ahojte, neviem čo sa deje,ale nejde zberať urodu na hlavnej farme


  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    od vcera mi to neskutecne blbne,na 10ty pokus  se nahodi hra a dnes,když mi spadl pc,opet!!!!
    a podpora asi nefunguje a vikend....no nic no...




  • sadenica1980 (SK1)sadenica1980 (SK1) Komentářů: 8
    upraveno 12.03.2016
    Ahojte mám problém so skleníkom vypisuje mi Nothing here! semienká mám kúpené aj peňazí dostatok sklad prázdny. Skúšala som reštartovať aj počistiť a nič. Neviete mi poradiť prosím čo ešte môžem skúsiť? Ďakujem.

    Predchádzajúci komentár považujte za bezpredmetný naskočilo samé od seba pekný deň.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 12.03.2016
    ahojte,zase klasika,GGS nám nahodí niečo nové a začnú sa trampoty. Spoluhráči už včera sa sťažovali že  sa im nedari pozbierať úrodu ,nepomôže reštart ani predaj  zo skladu .Teraz som v súťaži a moje pole zahalené hmlou a úroda  tam  je niekde .Keď som skušala pozbierať tak že zo skladu  niečo predala tak len 1 pole mi umožnilo pozbierať. Tak opakovať 6x ,lebo toľko pole mám,tak zbierať lucerku  ,kvety alebo kukuricu ,tak to  je už priam lahôdka.O rýchlosti ani nehovorím ,zase jazdime  zo zatiahnutou ručnou brzdou. Brzdy ,pardon programátori  ,tlieskam .

    Finišujem udalosť ,robím poslednú úlohu mletie.Resp. robila by som keby mlyn fungoval a ako už poznáme  situáciu ked pride vikend -NERUŠIŤ PROSÍM POKOJ CTENÝCH PROGRAMÁTOROV,!!!- takže asi nájdem niečo iné na relax lebo BF má sice  stále novinky ale čo ztoho ked  sú  to nefungujúce novinky.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 12.03.2016
    Nejde sklidit úroda na hlavní farmě - opakovaný restart farmy, vyčištění všeho
    po každém restartu hry se podařilo sklidit jedno pole
    ale teď nejde zasít a nic nepomáhá
    jednou se otevřelo okno ale s hláškou: Nothing here! takže není co zasít
    a po dalším restartu hry už se po kliknutí na pole neotevře ani Ň
    Při přechodu na gurma apod. zas zůstává obrazovka za tmavou clonou (viz obrázek),
    jako při vyskočení okna Stahování herních prvků - a zas se nic neděje = NEHRATELNÉ

    httpmedia1webgardennameimagesmedia156e40a92d96b3jpgclonajpg

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Smazání cookies, aktualizace flash playeru a prohlížeče nepomáhá?

    Osobně jsem vůbec žádné problémy nezaznamenala.
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Nejde sklidit úroda na hlavní farmě - opakovaný restart farmy, vyčištění všeho
    po každém restartu hry se podařilo sklidit jedno pole
    ale teď nejde zasít a nic nepomáhá
    jednou se otevřelo okno ale s hláškou: Nothing here! takže není co zasít
    a po dalším restartu hry už se po kliknutí na pole neotevře ani Ň
    Při přechodu na gurma apod. zas zůstává obrazovka za tmavou clonou (viz obrázek),
    jako při vyskočení okna Stahování herních prvků - a zas se nic neděje = NEHRATELNÉ

    httpmedia1webgardennameimagesmedia156e40a92d96b3jpgclonajpg

    mám ten samý problém..
  • olivka11 (CZ1)olivka11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 803
    Hlásím podobný problém, respektive dokonce dva:

    1) Při sklizení jedné produkce zůstane po sklizení budova v tom průhledném stavu jako bývá okamžik při sklízení a další budovu už sklidit nejde, respektive ona sice zprůhlední, ale produkce už nevypadne - jedině když překliknu na jinou farmu a pak se tam zase vrátím.

    2) když chci na poli zasadit, stejný problém jako kolegyně výše - údajně "Nothing here."

    Doplnění: Děje se to pouze na hlavní farmě. Ostatní farmy fungují v pořádku.
    Mám dnes úplně ten samý problém. S takovou ty včelky asi neposbírám. Dělalo mi to už ráno, tak jsem všechno vyčistila a pořád nic. Asi po dvou hodinách jsem se dostala znovu ke hře a vše už to bylo bez problémů a teď už mi to dělá zase. Je to opravdu nehratelné. Škoda. 
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Nakonec pomohlo, ale až opakované vyčištění pomocí CCleaner
    a restart compu

    Návod na mazání registrů pomocí programu Ccleaner



  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    imageimage
  • Npetisek17 (CZ1)Npetisek17 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahojky, mám problém jen na hlavní farmě, nejde mi načíst a sebrat suroviny na farmě ( pole, sady, ... ), na ostatních farmách mi to jde bez problému.. Děkuji za vyřešení..
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Nakonec pomohlo, ale až opakované vyčištění pomocí CCleaner
    a restart compu

    Návod na mazání registrů pomocí programu Ccleaner



    ked mi prestalo zbierať to isté som urobila predchvilou,po návrate do hry nadalej nezbiera ani po tom ked  prejdem na inu farmu. Už je to totálne nanič celá tá hra.Občas sa rozbehne a trošku ide ale  chyba je inde a čistenie a reštart nepomáha.Hlavne je že skoro všetke ulohy su tak nastavené že bez použivanie zlata sa nedajú splniť a k tomu  ešte časté technické problémy.Aká je to protihodnota za investovanie peniaze? Mizerná.
  • megggi (SK1)megggi (SK1) Komentářů: 7
    black-.-angel napsal(a):
    Smazání cookies, aktualizace flash playeru a prohlížeče nepomáhá?

    Osobně jsem vůbec žádné problémy nezaznamenala.
    no to asi nebude chybou  cokkie ani playeru, ale niekde inde, ak vás tu zásobujú hráči  s takou to problematikou. Mne osobne to šlape, ale tých ostatných takých hráčov - tak počítam bude minimálne možno aj  1 000 ak ne viacej. Tak by sa mohli  prebrať úžasní programátori, a nespali na vavrínoch a mali by si uvedomiť, že sú pre nás a nie  my ako hráči pre nich.

    a také vety ako vyčistiť cokkie alebo aktualizovať player je len výhovorka, to vie napísať aj 10 ročné dieťa.
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    od rána sa trápim a žiadne triky  na odstránenie problémov v hre nefungovali.Teraz  som prešla na iný prehliadač na Explorer,ide teraz ešte pomalšie ale  už sa da zbierať na farme a dúfam že to aj tak  ostane
  • katarin (SK1)katarin (SK1) SK1 Komentářů: 57
    upraveno 12.03.2016
    táto hra je totálne pokazená, už druhý deň sa hráči sťažujú, že nejde zber,ale ako vidím,nikoho to tu netrápi..

    mam pocit,že to robí pri zapnutí bonusu na traktore, ked ho zapnem, nejde zber vždy hodinu


    edit: sloučení příspěvků, multiposty nejsou povoleny (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    katarin (SK1) napsal(a):
    táto hra je totálne pokazená, už druhý deň sa hráči sťažujú, že nejde zber,ale ako vidím,nikoho to tu netrápi..
    Ono to asi bude tím, že je víkend a není komu problémy dál předat. Bohužel se nějaké nápravy dřív než v pondělí pravděpodobně nedočkáme.

     @megggi (SK1) Super, ale jak sis jistě všiml/a, nikdo ani nebyl schopen odpovědět, zda uvedené zkoušel. Je prima si stěžovat na problém, ale ještě víc fajn by bylo, kdyby taky dotyčný napsal, jaké kroky provedl a jaký je výsledek. Takže prosím kroť své emoce, za nabídnutou pomoc mi snad nemusíš rvát ruce. Nad chováním některých hráčů mi fakt zůstává rozum stát. Já ti tady fackovacího panáka rozhodně dělat nebudu.
  • viviane (CZ1)viviane (CZ1) Komentářů: 15
    nejde opět sklizeň na hlavní farmě a nefunguje ani mlýn,sklízela jsem i spoluhráčce ze stejného pc,tam to jde bez problému,takže chyba v pc není
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    viviane (CZ1) napsal(a):
    nejde opět sklizeň na hlavní farmě a nefunguje ani mlýn,sklízela jsem i spoluhráčce ze stejného pc,tam to jde bez problému,takže chyba v pc není
    Jistě víš, že obstarávat farmu někoho jiného je proti smluvním podmínkám, s tím bych se tu rozhodně moc nechlubila, pokud nechceš nechat zablokovat svou farmu i farmu kamarádky.

    Ad zbytek.. no, není moc co k tomu dodat, problémy má více hráčů, nic s tím ale v neděli nenaděláme, to je prostě fakt.
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    liloja (SK1) napsal(a):
    od rána sa trápim a žiadne triky  na odstránenie problémov v hre nefungovali.Teraz  som prešla na iný prehliadač na Explorer,ide teraz ešte pomalšie ale  už sa da zbierať na farme a dúfam že to aj tak  ostane

    môžem potvrdiť že  na inom prehliadači od včera večera mi farma šlape ,pomalšie ale  nemám žiadne problémy zo zberom. Odporúčam zmeniť prehliadač.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já vím, že někteří z vás to považují za radu desetiletého děcka, ale posledních pár dní mi adobe flash player denně hlásí, že je třeba aktualizovat, skutečně to zkuste, stejně tak aktualizaci (či změnu) prohlížeče. Může se jednat o chybu u nich, nikoli ve hře (koneckonců by to nebylo poprvé..).
  • milrys (CZ1)milrys (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    ahojik potrebovala bych prosim poradit jak dam silaka nejde mi zasadit ani sklidit co mam delat ?Predem moc dekuji 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    milrys (CZ1) napsal(a):
    ahojik potrebovala bych prosim poradit jak dam silaka nejde mi zasadit ani sklidit co mam delat ?Predem moc dekuji 

    Viz výše, zkus aktualizovat flash player a prohlížeč, případně zkusit jiný prohlížeč.
  • milrys (CZ1)milrys (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 13.03.2016
    dekuji jdu to teda zkusit

    nejde to

    ale pocitacem to asi neni zkousela jsem to i na jinem a take to nejde

    tak uz mi zkoncil silak a zase to jde normalne jak je to teda mozne?

    edit: sloučení příspěvků - vážně 4 příspěvky za sebou? multiposty jsou zakázány (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak chyba může mít samozřejmě se silákem nějakou souvislost, postřehlo to více lidí, nicméně vyjádření dostaneme nejdříve zítra a já, ať se snažím, jak se snažím, žádnou chybu se mi u sebe vyvolat nepodařilo.
Tato diskuze je zavřená.