Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Jsem majitel spolku a měla jsem i zástupce..

Jenže spustila jen tak hru a odhlásila se a potom se zlobila,že málo soutěžíme..Nikomu neřekla,že to spustí aby jsme sbírali..Já jsem sbírala pomocí dolarů aby se to dalo..Přitom daná osoba nám nepomáhala ani když jsme měli hlášenou soutěž-domluvenou..Raději sem nechodila a tak jsem ji napsala a odstranila ji.Jenže jsem chtěla určit někoho jiného jako zástupce,či to je a nikde to nemohu najít kde to je..Kdo mi prosím poradí. A jak získat více hráčů?nejde mi to.Je nás jen 5.Jinde ve stejném levelu je i 8.Jak se to dělá aby nás to pustilo a bylo nás více?

Komentáře

  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Ahoj,

    z běžného člena uděláš zástupce přes záložku spolek farmářů, členové. To předpokládám znáš. Když si na člena najedeš a klikneš, rozbalí se ti nabídka, kde můžeš zvolit, jakou má ten hráč mít funkci - vedoucí, zástupce člen. Co se týká počtu možných členů spolku, rozšíření spolku se provádí výzkumem. Výzkumem získáš vyšší možný počet členů spolku, ale sehnat na volná místa lidi, to je teprve oříšek. :-D
    Jestli by tě to přestalo bavit shánět a tak, nabízím ti, abyste se všichni přidali do našeho spolku Samotáři. :-D
  • ramina70 (CZ1)ramina70 (CZ1) Komentářů: 9
    Kajula5 (CZ)   moc děkuji za radu.Již jsem si dala zástupce.Nemohla jsem to najít.My teĎ děláme nějakou optimalizaci výzkum.Ale tech výzkumníků a nás je teprve 5..  Moc děkuji a příjemnou hru.Ina

Sign In to comment.