Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Návrh - Překážejí vám nabídky? [PŘEDÁNO]

13»

Komentáře

  • Tinka7474 (CZ1)Tinka7474 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Mám velkou kritiku na tuto hru, kde se do jisté míry jedná o nekalou praktiku. Myslím si, že by tato hra v ní neměla pokračovat!!!

    Je nepřijatelné, aby veškeré nové nabídky vyskakovaly bez vyžádání během hry a pokud to nutné je, tak to co se na nich nabízí musí být nutné potvrdit ještě jednou. Pokud Vám při sklízení vyskočí okno s nabídkou si koupit něco zbytečného za zlaťáky a je to vykliknuto pouze proto, že to vyskočilo v době sklízení a už jste prostě nestihli zastavit prst na myši, jedná se z mého pohledu o úmyslné okrádání hráčů, kteří mají zlatky nakoupeny nejen pro svůj vlastní lehčí úspěch ale dotují tím chod této hry, její vývoj i overhead :-)  

    Žádost z mé strany je už na podpoře hry, ale vážně žádám reakci z CZ zastoupení GoodGame, zda v této praktice chtějí pokračovat. Takové vedení pak už z mé strany nebude dotováno.

    Chci se také optat ostatních, jestli jsem první, komu se toto stalo a jestli to jen mě příjde nenormální...
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Já to chápu, ale už vidím, jak by to dopadlo....

    "Přejete si zobrazit prémiovou nabídku?" - NE
    "Zamítli jste zobrazení prémiové nabídky. Jste si tím jisti?" - ANO
    "To nás velmi mrzí, třeba vás nalákáme příště. Povolit příště zobrazení nabídky nabídky nabídky prémiové nabídky?" - NEEEEEE (rozmlácený počítač)
  • Tinka7474 (CZ1)Tinka7474 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    A nebo pouze:
    Přejete si koupit XXX za XXX?
    Ano        NE

    Když vyskočí okno pul sekundy před kliknutím na pole a místo pole je ikonka nákupu věci za 20tis zlatých, tak to odklikneš... To mi nepříjde fér...
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    snad od počátku hry (minimálně od té doby co hraju já) tu hráči žádají zavedení potvrzovacího dialogu před útratou zlatých... bohužel nikdy to neprošlo, ggs prostě v tomhle odmítá být fér... a vyskakující okna jsou další způsob, jak hráče naštvat... také jsem vlastníkem příruček, o které jsem nikdy nestála... dovedlo mne to k tomu, že zlato preventivně držím na minimu a tak nemívám dostatek na případné nechtěné ztracení :smirk: 
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Donutit hráče k utrácení zlatek je sekundární cíl GGS. Potom se spíše podaří splnit primární cíl, tj. donutit hráče k nakupování zlatek.

    A v tomto případě účel světí prostředky, že.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Zdravím,

    do budoucna nám bylo řečeno, že frekvenci vyskakovacích oken by rádi prodloužili. Co se týká, kdy nabídky vyskočí, tak je to náhodné. 

    Samozřejmě dotaz na přidání potvrzovací zprávy opět předám, ale nemyslím si, že s jejich rozhodnutím hneme.
  • Tinka7474 (CZ1)Tinka7474 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Foxes napsal(a):
    Zdravím,

    do budoucna nám bylo řečeno, že frekvenci vyskakovacích oken by rádi prodloužili. Co se týká, kdy nabídky vyskočí, tak je to náhodné. 

    Samozřejmě dotaz na přidání potvrzovací zprávy opět předám, ale nemyslím si, že s jejich rozhodnutím hneme.
    Znamená to, že okrádání je cílené. Dobrá strategie. Mrzí mě, že jsem kdy nějaké zlatky koupil!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tinka7474 (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Zdravím,

    do budoucna nám bylo řečeno, že frekvenci vyskakovacích oken by rádi prodloužili. Co se týká, kdy nabídky vyskočí, tak je to náhodné. 

    Samozřejmě dotaz na přidání potvrzovací zprávy opět předám, ale nemyslím si, že s jejich rozhodnutím hneme.
    Znamená to, že okrádání je cílené. Dobrá strategie. Mrzí mě, že jsem kdy nějaké zlatky koupil!
    Znamená to, že GGS není charita. Rozhodně bych netvrdila, že se GGS snaží hráče vědomě a cíleně okrádat.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Když už hru přeprogamovávají do HTML5, navrhiji (po absolvování někalika SS),aby okna na bonusové akce a výsledky doběhlých soutěžích, vyskalovala jako neaktivní v levém horním rohu(dokud tam něco neklikneš, např. křížek) a hrací plocha zůstávala aktivní pro krmení a sázení. Je to pro Chocholouška, pustíš ještěru, sázíš, krmíš, oddaluješ a nemůžeš, protože ti vyskakují okna, která nepotřebuješ v té chvíli a odškrtáváš křížky, pak se zase vracíš něco nakrmit a buch další okno.Ještěrka běží, nemáš nakrmený,zasazený. Obrázek je jen jako příklad, místa je tam dost na všech farmách.
    Další věc, která mne rozladila, bylo, že když běží nějaké 4bonusy naráz, tak se hodí do rolovací lišty. A když chceš zjistit, jak dlouho ještě poběží ještěrka, musíš rolovačku rozklikávat a zavírat.Bonus na ještěrku doporučuji umístit zvlášť, vedle, v rámci permanentní sledovanosti.
    Jinak doufám, že vyřeší v návrzích avizovanou možnost plynulého ovládání hlasitosti ve hře, což bývá u onlinovek většinou takovej standar.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bylo by fajn si někdy sekci podnětů pročíst, dostal bys tam dost odpovědí.

    Vyskakovací nabídky mají bít v budoucnu řešeny jinak.

    U bonusů to není v plánu měnit, že zrovna pro tebe je důležitá v tu chvíli ještěrka, neznamená, že je to pro všechny. Jakmile se blíží čas konce bonusu, jsou v tu chvíli důležité všechny.

    Ohledně hlasitosti viz vyjádření zde. Vzhledem k tomu, že zvuky ve hře využívá minimum hráčů, toto opravdu není prioritou.

    Dále doporučuji přečíst si pravidla pro podávání návrhů.

    Zamykám.
Tato diskuze je zavřená.