Domů Czech Otázky ke hře

Čínský Nový rok

Valinka Vlasatá (CZ1)Valinka Vlasatá (CZ1) Komentářů: 8
upraveno 07.09.2017 v Otázky ke hře
V čínském novém roku jsem vyhrála odměnu zvěrokruhové žetony: krysa, vytočila jsem ji 32x ale vůbec se mi neobjevily... Můžete se na to podívat... už jsem sklidila mléko od té doby asi 10x
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Sebrala jsem celou farmu a počet potřebných žetonů se ani nepohl.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Sebrala jsem celou farmu a počet potřebných žetonů se ani nepohl.
    Ani po restartu hry/smazání cookies? Netrefila ses náhodou těsně ještě sběrem do včerejška do staré výzvy?
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Teď jsem zjistila, že mám sebrat žetony krysy, takže ostatní se nepočítají.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Teď jsem zjistila, že mám sebrat žetony krysy, takže ostatní se nepočítají.
    Jojo, výzvy budou i podle jednotlivých znamení :)
  • aalena (CZ1)aalena (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 09.02.2016
    Ahojky, nenačítají se mi body z čínského kalendáře stojím stále na 54 přesto ,že body vesele padají . Občas se něco odepíše, teď z 31 bodů ani 1

    Omluva nevšimla jsem si,že mám sbírat žetony krysa  :)


    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • evica (CZ1)evica (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Proč se mně nepřipočítávají posbírané žolíky ?To na ty odměny vůbec nedosáhnu i když tu budu sedět celý den.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    evica (CZ1) napsal(a):
    Proč se mně nepřipočítávají posbírané žolíky ?To na ty odměny vůbec nedosáhnu i když tu budu sedět celý den.
    Myslíš do výzvy? Dnes se počítají pouze žolíky krysy.
  • FarmerMíla (CZ1)FarmerMíla (CZ1) Komentářů: 2
    ahoj co mám dělat i když sklízím neodečítají se mi body u čínského horoskopu abych mohla dostat odměnu?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ahoj co mám dělat i když sklízím neodečítají se mi body u čínského horoskopu abych mohla dostat odměnu?
    Uf, viz předchozí příspěvek.

    Do dnešní výzvy se započítávají pouze znamení krysy. U výzvy je vždy zadáno znění úkolu, dnes se nepočítají všechny žetony jako včera, úkoly a odměny se každý den mění.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    ahoj co mám dělat i když sklízím neodečítají se mi body u čínského horoskopu abych mohla dostat odměnu?
    Ahoj. Do dnešních odměn  se počítá jenom sbírání krysích žetonů. Ostatní do celkového postupu se započítává, jenom to nemusíš vidět hned, že se zvedají procenta.
  • Pri projekte Cinsky novy rok sa mi stava, ze pozbieram celu farmu pri ohnostroji a nepripocita mi to ani jedno percento, viete sa mi na to pozriet, ze ako je to mozne?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pri projekte Cinsky novy rok sa mi stava, ze pozbieram celu farmu pri ohnostroji a nepripocita mi to ani jedno percento, viete sa mi na to pozriet, ze ako je to mozne?
    Záleží, co ti padá za žetony. Pokud už jsi v postupu daleko, ta procenta už tak snadno nenaskakují.
  • black-.-angel napsal(a):
    Pri projekte Cinsky novy rok sa mi stava, ze pozbieram celu farmu pri ohnostroji a nepripocita mi to ani jedno percento, viete sa mi na to pozriet, ze ako je to mozne?
    Záleží, co ti padá za žetony. Pokud už jsi v postupu daleko, ta procenta už tak snadno nenaskakují.
    Ja uz mam vsetko nazbierane, len mi je cudne ze za tri dni mi nepripocitalo ani jedno percento, co sa tyka zvierat a ani na celkovom tie modre
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Pri projekte Cinsky novy rok sa mi stava, ze pozbieram celu farmu pri ohnostroji a nepripocita mi to ani jedno percento, viete sa mi na to pozriet, ze ako je to mozne?
    Záleží, co ti padá za žetony. Pokud už jsi v postupu daleko, ta procenta už tak snadno nenaskakují.
    Ja uz mam vsetko nazbierane, len mi je cudne ze za tri dni mi nepripocitalo ani jedno percento, co sa tyka zvierat a ani na celkovom tie modre
    Když máš tedy vše hotové, pak moc nerozumím tomu, co zde řešíme :) Každá událost má své limity ;)
  • black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Pri projekte Cinsky novy rok sa mi stava, ze pozbieram celu farmu pri ohnostroji a nepripocita mi to ani jedno percento, viete sa mi na to pozriet, ze ako je to mozne?
    Záleží, co ti padá za žetony. Pokud už jsi v postupu daleko, ta procenta už tak snadno nenaskakují.
    Ja uz mam vsetko nazbierane, len mi je cudne ze za tri dni mi nepripocitalo ani jedno percento, co sa tyka zvierat a ani na celkovom tie modre
    Když máš tedy vše hotové, pak moc nerozumím tomu, co zde řešíme :) Každá událost má své limity ;)
    Co riesim, ze bolo pisane, aby sme zbierali aj po nazbierani zvierat a mozme si zvysit spokojnost, to ste tam mali hned napisat ze podla levelov len po urcite percenta, takze sa uz nemusim snazit a mozem to zabalit, lebo nemam z toho nic
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Pri projekte Cinsky novy rok sa mi stava, ze pozbieram celu farmu pri ohnostroji a nepripocita mi to ani jedno percento, viete sa mi na to pozriet, ze ako je to mozne?
    Záleží, co ti padá za žetony. Pokud už jsi v postupu daleko, ta procenta už tak snadno nenaskakují.
    Ja uz mam vsetko nazbierane, len mi je cudne ze za tri dni mi nepripocitalo ani jedno percento, co sa tyka zvierat a ani na celkovom tie modre
    Když máš tedy vše hotové, pak moc nerozumím tomu, co zde řešíme :) Každá událost má své limity ;)
    Co riesim, ze bolo pisane, aby sme zbierali aj po nazbierani zvierat a mozme si zvysit spokojnost, to ste tam mali hned napisat ze podla levelov len po urcite percenta, takze sa uz nemusim snazit a mozem to zabalit, lebo nemam z toho nic
    Vůbec nemluvím o žádném levelu...

    Dekorace má při splnění všech znamení s vlivem na spokojenost 130 bodů spokojenosti. Pokud dokončíš i další dvě znamení na změnu velikosti, odemkne se bonusová spokojenost - ta modrá část ukazatele. Ta dle některých informací dosahuje 30 nebo 33 bodů (konkrétní číslo bohužel nemáme oficiálně potvrzeno). Dále už není kam spokojenost zvyšovat.
  • black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Pri projekte Cinsky novy rok sa mi stava, ze pozbieram celu farmu pri ohnostroji a nepripocita mi to ani jedno percento, viete sa mi na to pozriet, ze ako je to mozne?
    Záleží, co ti padá za žetony. Pokud už jsi v postupu daleko, ta procenta už tak snadno nenaskakují.
    Ja uz mam vsetko nazbierane, len mi je cudne ze za tri dni mi nepripocitalo ani jedno percento, co sa tyka zvierat a ani na celkovom tie modre
    Když máš tedy vše hotové, pak moc nerozumím tomu, co zde řešíme :) Každá událost má své limity ;)
    Co riesim, ze bolo pisane, aby sme zbierali aj po nazbierani zvierat a mozme si zvysit spokojnost, to ste tam mali hned napisat ze podla levelov len po urcite percenta, takze sa uz nemusim snazit a mozem to zabalit, lebo nemam z toho nic
    Vůbec nemluvím o žádném levelu...

    Dekorace má při splnění všech znamení s vlivem na spokojenost 130 bodů spokojenosti. Pokud dokončíš i další dvě znamení na změnu velikosti, odemkne se bonusová spokojenost - ta modrá část ukazatele. Ta dle některých informací dosahuje 30 nebo 33 bodů (konkrétní číslo bohužel nemáme oficiálně potvrzeno). Dále už není kam spokojenost zvyšovat.
    Mne spokojnost zastala na 103 a ta modra cast na 23 a nejde mi na 30 ako to tu pisete
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.02.2016
    Mne spokojnost zastala na 103 a ta modra cast na 23 a nejde mi na 30 ako to tu pisete
    30 není pravdivá informace, byla to pouze smyšlená Nemejova domněnka, na vyšších levelech je to 130 + 33 BS.

    U nižších levelů např. 103 (ano, to je pro některé levely maximum) + 26 BS (pokud mi funguje kalkulačka :)).

    Posunout se na horní limit modré části je však opravdu náročné.
  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    Při postavení dekorace opice se neobjeví ve věži s dekoracemi.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Foxes napsal(a):

    Aktualizace: Dekorace opice se ve věži neobjeví! Tato dekorace je velmi specifická a vzhledem ke složitosti ji nelze do věže přidat.
    Takže když tu svou úžasnou opici rozšrotuju hned dneska, nebude to vadit? Nebo zejtra přehodnotěj v ggs situaci a pak už budu mít smůlu, protože nebudu mít co odemknout ve věži? No, i kdyby... takovou "krásu" tam asi postrádat nebudu. :D
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 24.02.2016
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):

    Aktualizace: Dekorace opice se ve věži neobjeví! Tato dekorace je velmi specifická a vzhledem ke složitosti ji nelze do věže přidat.
    Takže když tu svou úžasnou opici rozšrotuju hned dneska, nebude to vadit? Nebo zejtra přehodnotěj v ggs situaci a pak už budu mít smůlu, protože nebudu mít co odemknout ve věži? No, i kdyby... takovou "krásu" tam asi postrádat nebudu. :D
    Víš, že stoprocentně ti slíbit nemohu, že se dekorace ve věži nikdy neukáže. Co s ní uděláš je vždy na tobě :).
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Foxes napsal(a):
    Víš, že stoprocentně ti slíbit nemohu, že se dekorace ve věži nikdy neukáže. Co s ní uděláš je vždy na tobě :).
    Jojo, jasný, u nich člověk nikdy neví. :D:D;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    V čínském novém roku jsem vyhrála odměnu zvěrokruhové žetony: krysa, vytočila jsem ji 32x ale vůbec se mi neobjevily... Můžete se na to podívat... už jsem sklidila mléko od té doby asi 10x
    Ahoj, jak vytočila 32x? Jako že máš aktivního žolíka? Máš pod ukazatelem spokojenosti zobrazen bonus?
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    A nejedná se spíš o tu denní odměnu, kdy je zatočeno buvolem?
  • Ano, bylo ve výzvě k aktivitě, kdy jsem měla nasbírat určitý počet žetonů krysy, to  jsem splnila a za to byla jedna z odměn žolík a pak jsem si vytočila, že můžu extra při sklízení na farmě získat žetony krysy a vůbec se mi to nezobrazilo...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ano, bylo ve výzvě k aktivitě, kdy jsem měla nasbírat určitý počet žetonů krysy, to  jsem splnila a za to byla jedna z odměn žolík a pak jsem si vytočila, že můžu extra při sklízení na farmě získat žetony krysy a vůbec se mi to nezobrazilo...
    Ne, to si nevytočíš žolík, to ti rovnou vypadne takový počet daných žetonů a rovnou se připíše.
  • Aha, díky za vysvětlení.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    ještě sice máme čas, ale pro informaci - maximální spokojenost dekorace pro nejvyšší levely bude 168 BS a 32 VBS.

    Připomínám, že událost začne 16.2. o půlnoci (tj. ze čtvrtka na pátek).

    Zároveň byla předána prosba, aby časy ohňostrojů byly uveřejněny na twitteru :+1: Jinak se o časy zase společně budeme dělit v tomto vlákně, které bylo přecijen spolehlivější formou.

    A konečně pro připomenutí návod k události z jejího prvního běhu zde.

    Toť prozatím vše, zatím si užívejte valentýnskou událost,

    black-.-angel
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    upraveno 18.02.2018
    Ahoj všem.Mám problém a dost velký dnes sklízím od rána jak děs abych hezky stihla dnešní ukoly v čínském roku .Ale jak to chodí mám asi smůlu nepočítají se mi do zvěrokruhu body.Jsem sklidila 21 polí body padají dobře ale nepřičítají se od rána jsem ještě nesplnila ani jeden úkol.Do splnění prvního ukolu mi chybí 20 bodů a ty už tam mám dlouho a to sklízím.Včera to šlo normálně.

    Omlouvám se už jsem to zjistila proč nepadají,přičítá se jen jedno znamení.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • melania 28 (CZ1)melania 28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    Tak pokud mi má padat jen znamení potkana( které mimochodem padá minimálně!) ,tak na čínský rok z vysoka kašlu. Za 3 hodiny práce jen DVA! body. To je tedy paráda. To se zas něco povedlo!
Sign In to comment.