Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / Útok kobylek / 23.02.2016"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
V této diskuze se můžete ptát na vše ohledně této aktualizace: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/119589/aktualizace-utok-kobylek-23-02-2016
«137

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Chudák Lester :( A doufám, že po kobylkách nepřijde neproniknutelná tma :o 
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    black-.-angel napsal(a):
    Chudák Lester :( A doufám, že po kobylkách nepřijde neproniknutelná tma :o 
    :D:D:D

    Tak kobylky nic, ostrovní farmy taky nic a doufejme, že se nic nepodělá. :D
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    nic co by ma zaujimalo, ale mam otazocku ci sa nahodou nevie v akom stadiu je prepracovanie zbierkovych predmetov?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    nic co by ma zaujimalo, ale mam otazocku ci sa nahodou nevie v akom stadiu je prepracovanie zbierkovych predmetov?
    Kdyby se to vědělo, tak je tu o tom zpráva. Ráda bych se třeba pletla, ale neočekávám nijak rychlou změnu...
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    black-.-angel napsal(a):
    Kdyby se to vědělo, tak je tu o tom zpráva. Ráda bych se třeba pletla, ale neočekávám nijak rychlou změnu...
    no ano to tak byva dost dolezitu funkciu hry neriesia ale dasli stanok za plotom hej :/
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Kdyby se to vědělo, tak je tu o tom zpráva. Ráda bych se třeba pletla, ale neočekávám nijak rychlou změnu...
    no ano to tak byva dost dolezitu funkciu hry neriesia ale dasli stanok za plotom hej :/
    No jo.. kdyby se tu neřešilo, že může dojít ke změně, tak to nikdo neřeší. Ale jakmile se o tom začne mluvit, najednou to musí být hned :(

    Mně třeba ve hře pálí mnohem víc jiné věci a nějakých změn se taky asi nikdy nedočkám. Prostě budu brát hru, jak nám ji servírujou. Pak už je jen otázkou, do jaké míry mě to ještě bude bavit hrát.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    black-.-angel napsal(a):

    Mně třeba ve hře pálí mnohem víc jiné věci a nějakých změn se taky asi nikdy nedočkám. Prostě budu brát hru, jak nám ji servírujou. Pak už je jen otázkou, do jaké míry mě to ještě bude bavit hrát.
    Ved ja ta chapem, ja kritiku nemierim na teba, urcite je tych zalezitosti viac ale zatial sa im to nepodarilo zosklivit tak aby som to nezapinal tak ma to zatial bavi... dokedy ze..
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    nic co by ma zaujimalo, ale mam otazocku ci sa nahodou nevie v akom stadiu je prepracovanie zbierkovych predmetov?
    Zatím nemáme žádné nové informace, ale mám to tu napsané a budu se připomínat. :)

    Jinak k události Útok kobylek ala Lester má potíže, tak tato událost nebude úplně pro všechny, Jelikož se jedná o něco nového, tak BigFarm tým by rád trochu smočil nohy v nové události, než tam hupsne celý. To znamená, že tuto událost budou mít pouze někteří a tým shromáždí informace, jak celá událost dopadla a pak se uvidí. Doporučila bych celou událost brát spíše jako novou Prime time nabídku. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Foxes napsal(a):
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    nic co by ma zaujimalo, ale mam otazocku ci sa nahodou nevie v akom stadiu je prepracovanie zbierkovych predmetov?
    Zatím nemáme žádné nové informace, ale mám to tu napsané a budu se připomínat. :)

    Jinak k události Útok kobylek ala Lester má potíže, tak tato událost nebude úplně pro všechny, Jelikož se jedná o něco nového, tak BigFarm tým by rád trochu smočil nohy v nové události, než tam hupsne celý. To znamená, že tuto událost budou mít pouze někteří a tým shromáždí informace, jak celá událost dopadla a pak se uvidí. Doporučila bych celou událost brát spíše jako novou Prime time nabídku. 
    To já s tím počítám, že to bude něco strašně super, na což budu náhodně vybrána jako pokusný králík, ale hned v první moment mě chytne záchvat smíchu, že to bude určeno jen pro největší zlatkáře :D 

    Takže mě tahle aktualizace taky docela nechává chladnou. Kolo štěstí na zimní neřeším, protože nechápu, kdo by za to utrácel žetony, když vše spláchne voda.. Takže mám radost jen z opravy jakéhosi bugu u úspěchů, protože si na něj tady jedna hráčka stěžovala. Tak aspoň vím, že alespoň jeden člověk bude brát zítřejší aktualizaci pozitivně :smiley: 
  • rancovka (CZ1)rancovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    ahoj všem, nevíte proč se u ohnivé opice nepřičetly dodatečné body spokojenosti ? Nepodařilo se mi ji zmenšit, ale bodů navíc za ostatní znamení jsem měla 21, tudíž jsem předpokládala, že mi je přičtou a ono nic :( 
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    rancovka (CZ1) napsal(a):
    ahoj všem, nevíte proč se u ohnivé opice nepřičetly dodatečné body spokojenosti ? Nepodařilo se mi ji zmenšit, ale bodů navíc za ostatní znamení jsem měla 21, tudíž jsem předpokládala, že mi je přičtou a ono nic :( 
    Bonusové body se odemčely jen těm,co měli hotová všechna znamení tedy i psa a prase.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    rancovka (CZ1) napsal(a):
    ahoj všem, nevíte proč se u ohnivé opice nepřičetly dodatečné body spokojenosti ? Nepodařilo se mi ji zmenšit, ale bodů navíc za ostatní znamení jsem měla 21, tudíž jsem předpokládala, že mi je přičtou a ono nic :( 
    rancovka (CZ1) napsal(a):
    ahoj všem, nevíte proč se u ohnivé opice nepřičetly dodatečné body spokojenosti ? Nepodařilo se mi ji zmenšit, ale bodů navíc za ostatní znamení jsem měla 21, tudíž jsem předpokládala, že mi je přičtou a ono nic :( 
    Bonusové body se odemčely jen těm,co měli hotová všechna znamení tedy i psa a prase.
    Přesně, jak píše Iveta. :)

    Jinak prosím, příště pište do správného tématu, zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/118182/diskuze-k-aktualizace-cinsky-novy-rok-3-2-2016#latest
  • FerdoMravec (CZ1)FerdoMravec (CZ1) Komentářů: 43
    Po té co mu pomůžete vám Lester udělá lákavou nabídku. Utraťte zlato v příštích 24 hodinách (do určitého množství) a druhý den vám vše vrátí! To by vám mělo zaručit mnoho prémiových předmětů zadarmo.



    Co a nebo kolik je určité množství? To může byt 1zlatka a nebo 1 000 000 zlatek.

  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Po té co mu pomůžete vám Lester udělá lákavou nabídku. Utraťte zlato v příštích 24 hodinách (do určitého množství) a druhý den vám vše vrátí! To by vám mělo zaručit mnoho prémiových předmětů zadarmo.



    Co a nebo kolik je určité množství? To může byt 1zlatka a nebo 1 000 000 zlatek.

    Neexistuje jedno univerzální konkrétní číslo, vše byste se měli dozvědět, pokud se vám tato nabídka objeví.
  • oliverko (CZ1)oliverko (CZ1) Komentářů: 36
    Svieti mi na farme smajlík a pod ním 0/10 a keď na neho klikenm je tam napísané - Splň zákaznícke objednávky. Vie mi niekto povedať, čoho konkrétne sa to týka? Čo mám vlastne spraviť?
    Ďakujem

  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    oliverko (CZ1) napsal(a):
    Svieti mi na farme smajlík a pod ním 0/10 a keď na neho klikenm je tam napísané - Splň zákaznícke objednávky. Vie mi niekto povedať, čoho konkrétne sa to týka? Čo mám vlastne spraviť?
    Ďakujem

    Treba plniť susedom čo chodia na trh ich požiadavky. Len mne teda chodia teraz oveľa zriedkavejšie.
  • Viktor Klouda (CZ1)Viktor Klouda (CZ1) Komentářů: 36
    máš splnit zakázočky ktore ti ponúká ten pred stánkom chce krmivo,alebo kvietky,kukuricu pokaždé volačo iné
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 23.02.2016
    Po té co mu pomůžete vám Lester udělá lákavou nabídku. Utraťte zlato v příštích 24 hodinách (do určitého množství) a druhý den vám vše vrátí! To by vám mělo zaručit mnoho prémiových předmětů zadarmo.



    Co a nebo kolik je určité množství? To může byt 1zlatka a nebo 1 000 000 zlatek.


    Otázka zní ještě jinak.Co vlastně lester vrátí.Zlatky nebo za to dodá nějaké bůhví jaké hodnoty ty prémiové předměty?
    Ale na druhou stranu je to fajn protože ten kdo nechce mít za plotem neustále nějakou postavičku obchodníka který něco chce tak ať klikne na na to že Lesterovi pomůže splnit objednávky.Rozsvítí se smajlík a tím pádem má pokoj.Protože když jsem to udělala tak od té doby se už žádný obchodník za plotem neobjevil. :D
    Post edited by marynela (CZ1) on
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    upraveno 23.02.2016
    na to jsem taky zvědavej. osobně to ale vidím nastavený tak, by se podpořil nákup zlatek. 
    tzn. mám 18k zlatek takže lester určitě napíše utrať 20k zlatek a zítra ti je vrátím :D "spekulace" :p

    jinak kolo štěstí na dočasných vítám, urychlí to start a na hlavní už stejně netočím, nenabízí to žádný zajímavý odměny 
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Po té co mu pomůžete vám Lester udělá lákavou nabídku. Utraťte zlato v příštích 24 hodinách (do určitého množství) a druhý den vám vše vrátí! To by vám mělo zaručit mnoho prémiových předmětů zadarmo.



    Co a nebo kolik je určité množství? To může byt 1zlatka a nebo 1 000 000 zlatek.


    Otázka zní ještě jinak.Co vlastně lester vrátí.Zlatky nebo za to dodá nějaké bůhví jaké hodnoty ty prémiové předměty?
    Nene, mělo by se jednat o "Utrať X zlatých", kdy po ukončení události dostanete stejný obnos zpět. Každopádně celé by to mělo být vysvětlené. Třeba až se to někomu ukáže, tak se s námi podělí.
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    Tak já jsem ten pokusný králík  :). Už mám odbavené 4 sousedy, ale je pravda, jak píšu lidi nade mnou, že sousedé teď chodí fakt málo. Normálně když vyřídím objednávku, tak už je na cestě další a teď nic. Až se dostanu dál napíšu jak to vypadá
  • AnnaElla (CZ1) napsal(a):
    Tak já jsem ten pokusný králík  :). Už mám odbavené 4 sousedy, ale je pravda, jak píšu lidi nade mnou, že sousedé teď chodí fakt málo. Normálně když vyřídím objednávku, tak už je na cestě další a teď nic. Až se dostanu dál napíšu jak to vypadá
    Gratuluju, že jsi jedna z prvních, která si to může vyzkoušet. 
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    Jinak dědula stojí mezi tržištěm a vlajkou. Je fakt maličký, takže kdyby nad nim nesvítili ty vykřičníky tak bych si ho vůbec nevšimla. Při plnění kontraktů od sousedů naskakují jak dolary za splnění i bonus.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Tak najednou nechodí žádní sousedi.
  • slunicko-slunko (CZ1)slunicko-slunko (CZ1) Komentářů: 34
    upraveno 23.02.2016
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Tak najednou nechodí žádní sousedi.
    Už jsem si toho taky všimla alespoň jsem je už nějakou chvilku neměla.

    Tak už se mi objevily.
  • sonax (CZ1)sonax (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Ahoj, mě žádný dědek nikde neposkakuje a nejsem ve spolku sama. Jste na tom někdo taky tak?
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    sonax (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mě žádný dědek nikde neposkakuje a nejsem ve spolku sama. Jste na tom někdo taky tak?
    Jo, na SK nic. :D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    sonax (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mě žádný dědek nikde neposkakuje a nejsem ve spolku sama. Jste na tom někdo taky tak?
    Ahoj. odpověď máš tady https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/2857998/#Comment_2857998
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    mam lv.130 a po 10 x susedoch som dostal 25,000 dolarov bonus.  a teraz mam minút 100,000 zlata -- je to vôbec normálne??? tolko ani do zásoby neviem nakupit ani kupit tolko zlata ..
    hm zase jedna podarena udalost na zlatkovanie  a len pre niekoho/skusobna ako video/
  • sonax (CZ1)sonax (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    pexi (CZ1) napsal(a):
    sonax (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mě žádný dědek nikde neposkakuje a nejsem ve spolku sama. Jste na tom někdo taky tak?
    Ahoj. odpověď máš tady https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/2857998/#Comment_2857998
       díky za informaci
Sign In to comment.