Domů Czech Tým fóra

Community Manager - Foxes

2»

Komentáře

  • mařenka11 (CZ1)mařenka11 (CZ1) Komentářů: 13
    Ahoj Foxes, prosím o navrácení nákupu zlatek za 35 kč, vím, že jste tohle dělali vy. Děkuji a přeji hezký den.         nick:mařenka11
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    mařenka11 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Foxes, prosím o navrácení nákupu zlatek za 35 kč, vím, že jste tohle dělali vy. Děkuji a přeji hezký den.         nick:mařenka11
    Ahoj mařenko,
    to budeš muset napsat podpoře, zde: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs.
    Bohužel, tady na fóru ti jinak pomoc nemůžeme :(.
  • Aramida (CZ1)Aramida (CZ1) Komentářů: 2
    Dne 10.2.16 jsem zakoupila zlatky za 175 Kč  se100% ziskem. (bylo to mimo provozní dobu) což jsem zjistila pozdě. Doposud mi však nebyly vráceny peníze, abych mohla koupit nové zlatky. Dostanu se ke hraní takto pozdě a to se již špatně nakupuje. Děkuji Tesařová
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Aramida (CZ1) napsal(a):
    Dne 10.2.16 jsem zakoupila zlatky za 175 Kč  se100% ziskem. (bylo to mimo provozní dobu) což jsem zjistila pozdě. Doposud mi však nebyly vráceny peníze, abych mohla koupit nové zlatky. Dostanu se ke hraní takto pozdě a to se již špatně nakupuje. Děkuji Tesařová
    Ahoj Aramido,

    prosím, kontaktuj naši podporu, která ti určitě s problémem pomůže, odkaz najdeš zde: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    Ahoj, zdravím vedoucí tým.....mám takovou připomínku, ke spolkové hře, myslíte si že je to opravdu normální, morální,když tu člověk 5-6 dní  se tomu věnuje, i protože ho to baví, protože je soutěživý..atd..kdo je movitější i si koupí osobní bonusy aby mu to co vysoutěží přineslo víc reputů....... no a je do konce několik hodin a ta neskutečná ani nevím jak to nazvat...... ..vy tam dáte nabídku a člověk co má hafo peněz a je ochoten to zaplatit, tak vlastně bez toho aby vůbec soutěžil si celou spolkovku vlastně může koupit!!! to vám fakt není trapný! v co tu soutěž hodláte změnit?  Kdo má prachy tak aniž by soutěži si může koupit první místo? opravdu nechutné!!!!!!!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, zdravím vedoucí tým.....mám takovou připomínku, ke spolkové hře, myslíte si že je to opravdu normální, morální,když tu člověk 5-6 dní  se tomu věnuje, i protože ho to baví, protože je soutěživý..atd..kdo je movitější i si koupí osobní bonusy aby mu to co vysoutěží přineslo víc reputů....... no a je do konce několik hodin a ta neskutečná ani nevím jak to nazvat...... ..vy tam dáte nabídku a člověk co má hafo peněz a je ochoten to zaplatit, tak vlastně bez toho aby vůbec soutěžil si celou spolkovku vlastně může koupit!!! to vám fakt není trapný! v co tu soutěž hodláte změnit?  Kdo má prachy tak aniž by soutěži si může koupit první místo? opravdu nechutné!!!!!!!!
    Prosím, uber vykřičníků, Foxes tuto nabídku nevymyslela. Stejně tak není třeba toto psát do více vláken. V tom druhém jsem již odpověděla za sebe - nabídky pro nákup bodů reputace nejsou žádnou novinkou, jsou již od loňského ledna.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 02.03.2016
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, zdravím vedoucí tým.....mám takovou připomínku, ke spolkové hře, myslíte si že je to opravdu normální, morální,když tu člověk 5-6 dní  se tomu věnuje, i protože ho to baví, protože je soutěživý..atd..kdo je movitější i si koupí osobní bonusy aby mu to co vysoutěží přineslo víc reputů....... no a je do konce několik hodin a ta neskutečná ani nevím jak to nazvat...... ..vy tam dáte nabídku a člověk co má hafo peněz a je ochoten to zaplatit, tak vlastně bez toho aby vůbec soutěžil si celou spolkovku vlastně může koupit!!! to vám fakt není trapný! v co tu soutěž hodláte změnit?  Kdo má prachy tak aniž by soutěži si může koupit první místo? opravdu nechutné!!!!!!!!
    Jen ještě doplním, odkaz na příslušnou diskuzi: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/120131/kritika-nakupu-bodu-reputace-v-soutezi-pro-spolky#latest
  • durby (CZ1)durby (CZ1) Komentářů: 1
    Ve hře mi padlo jen 160 okvětních lístků do 10 hod. do rána a od té doby do 19:30 ani jeden. Co s tím. Nemihu dokončit 4. úkol Touha po dálném východě. Lístky prostě nepadají ani jeden. Poradíte mi?
  • lucincinek (CZ1)lucincinek (CZ1) Komentářů: 197
    Ahojky potřebovala bych zrušit poštu z Big farmy co mi chodí na mail. Děkuji za odpověď. lucincinek
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    durby (CZ1) napsal(a):
    Ve hře mi padlo jen 160 okvětních lístků do 10 hod. do rána a od té doby do 19:30 ani jeden. Co s tím. Nemihu dokončit 4. úkol Touha po dálném východě. Lístky prostě nepadají ani jeden. Poradíte mi?
    Ahoj durby,

    zkusil si vymazat cache a cookies v prohlížeči? A jsi si jistý, že ti 100% nespadl ani jeden?

    lucincinek (CZ1) napsal(a):
    Ahojky potřebovala bych zrušit poštu z Big farmy co mi chodí na mail. Děkuji za odpověď. lucincinek
    Ahoj,

    pošlu ti SZ.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    durby (CZ1) napsal(a):
    Ve hře mi padlo jen 160 okvětních lístků do 10 hod. do rána a od té doby do 19:30 ani jeden. Co s tím. Nemihu dokončit 4. úkol Touha po dálném východě. Lístky prostě nepadají ani jeden. Poradíte mi?
    Kvítka ze sadů padají náhodně. Je možný, že ti proto ze sadů žádnej nevypadl. Taky mívám někdy extra smolný období (zvlášť u třešní, který jsou na 12 hodin, to naštve). Jindy zas padají kvítka z každýho sadu. Chce to prostě "krmit" a sklízet. ;)
  • akrim12345 (CZ1)akrim12345 (CZ1) Komentářů: 6
    ahojky.....přicházím s prosbou...pár lidem u mě ve farmě došlo ke zcizení dolarů a zlatek...byli úplně v jiném spolku,přijali jsme je zpět....
    Jak udělat něco,aby k tomu nedošlo? měla jsem s tím taky už jednu zkušenost...prosím o radu...
    Děkuji... AKRIM 123454
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    akrim12345 (CZ1) napsal(a):
    ahojky.....přicházím s prosbou...pár lidem u mě ve farmě došlo ke zcizení dolarů a zlatek...byli úplně v jiném spolku,přijali jsme je zpět....
    Jak udělat něco,aby k tomu nedošlo? měla jsem s tím taky už jednu zkušenost...prosím o radu...
    Děkuji... AKRIM 123454
    Ahoj @akrim12345 (CZ1)

    záleží na tom, jak k zcizení došlo. V případě, že sdíleli svá hesla a někdo jim na farmu vlezl a utratil zlaté a dolary, tak s tím bohužel ani podpora nic nezmůže. Má rada: Nesdílejte svá hesla za žádných okolností!

    Rozhodně jim vyřiď, ať si ihned změní hesla k účtu a nejspíše raději i na email. Každopádně pokud máte konkrétnější dotazy, tak raději řešit s podporou. Odkaz najdete zde: https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs

    Foxes
  • akrim12345 (CZ1)akrim12345 (CZ1) Komentářů: 6
    Děkuju za odpověd!!
Tato diskuze je zavřená.