Domů Czech Otázky ke hře

Tajné úspěchy (o nápovědu pište moderátorům!)

27

Komentáře

  • sverunka (CZ1)sverunka (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj prosim co je za ukol expert pres inormace?Mam splneno 3z10 a vubec nevim jak jsem to udelala.Dekuji moc
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    sverunka (CZ1) napsal(a):
    Ahoj prosim co je za ukol expert pres inormace?Mam splneno 3z10 a vubec nevim jak jsem to udelala.Dekuji moc
    Nápověda zaslána soukromě.
  • Al Capone (CZ1)Al Capone (CZ1) Komentářů: 4
    black-.-angel napsal(a):
    Al Capone (CZ1) napsal(a):

    Ahoj, pls najdi tajny herni bonus ve hre? Kde to mam vubec hledat? diky moc za radu

    Ahoj, tajné úspěchy najdeš mezi ostatními úspěchy (druhé tlačítko dole na liště, hned vedle inventáře). U tajných úspěchů není však přesně zadaný úkol, který musíš pro jeho získání splnit :)

    vim kde to najdu na liste, ale spis nevim, co mam splnit za ukoly ve hre... :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Al Capone (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Al Capone (CZ1) napsal(a):

    Ahoj, pls najdi tajny herni bonus ve hre? Kde to mam vubec hledat? diky moc za radu

    Ahoj, tajné úspěchy najdeš mezi ostatními úspěchy (druhé tlačítko dole na liště, hned vedle inventáře). U tajných úspěchů není však přesně zadaný úkol, který musíš pro jeho získání splnit :)

    vim kde to najdu na liste, ale spis nevim, co mam splnit za ukoly ve hre... :(
    Pokud potřebuješ radu k nějakému tajnému úspěchu, je třeba uvést jméno, je jich několik - viz první příspěvek tohoto vlákna, jen tedy zprávu směřuj na mě, od mikimara by ses pravděpodobně odpovědi nedočkal :D
  • Al Capone (CZ1)Al Capone (CZ1) Komentářů: 4
    black-.-angel napsal(a):
    Al Capone (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Al Capone (CZ1) napsal(a):

    Ahoj, pls najdi tajny herni bonus ve hre? Kde to mam vubec hledat? diky moc za radu

    Ahoj, tajné úspěchy najdeš mezi ostatními úspěchy (druhé tlačítko dole na liště, hned vedle inventáře). U tajných úspěchů není však přesně zadaný úkol, který musíš pro jeho získání splnit :)

    vim kde to najdu na liste, ale spis nevim, co mam splnit za ukoly ve hre... :(
    Pokud potřebuješ radu k nějakému tajnému úspěchu, je třeba uvést jméno, je jich několik - viz první příspěvek tohoto vlákna, jen tedy zprávu směřuj na mě, od mikimara by ses pravděpodobně odpovědi nedočkal :D

    uz chapu :) jedna se o tajný herní bonus Pomoc! diky :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Al Capone (CZ1) napsal(a):

    uz chapu :) jedna se o tajný herní bonus Pomoc! diky :)
    Nápověda zaslána soukromou poštou ;)
  • belisima (CZ1)belisima (CZ1) Komentářů: 2
    Můžu taky poprosit o radu ? mám 3ze 4 a nevím si rady expert přes logistiku děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    belisima (CZ1) napsal(a):
    Můžu taky poprosit o radu ? mám 3ze 4 a nevím si rady expert přes logistiku děkuji
    Zasláno v SZ ;)
  • T-Dew (CZ1)T-Dew (CZ1) Komentářů: 1

    Dobrý den,

    chtěl bych se zeptat, jaký způsobem se dá splnit úkol expert přes informace. Již jsem splnil záhadným způsobem 6 bodů z 10ti, ale absolutně nechápu, jak jsem toho dosáhl. 
    Nebyla by nějaká indicie, která by mě nasměroval ke zdárnému splnění.

    Děkuji za odpověď a přeji všem krásné vánoční svátky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.09.2017
    T-Dew (CZ1) napsal(a):

    Dobrý den,

    chtěl bych se zeptat, jaký způsobem se dá splnit úkol expert přes informace. Již jsem splnil záhadným způsobem 6 bodů z 10ti, ale absolutně nechápu, jak jsem toho dosáhl. 
    Nebyla by nějaká indicie, která by mě nasměroval ke zdárnému splnění.

    Děkuji za odpověď a přeji všem krásné vánoční svátky
    Indicie zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/13612/tajne-uspechy-o-napovedu-piste-moderatorum.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • MonikaNa (CZ1)MonikaNa (CZ1) Komentářů: 3
    ahoj - prosím pošlete mi cestu, jak najít tajný herní bonus - neuspěla jsem ani při jednom :). Děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    MonikaNa (CZ1) napsal(a):
    ahoj - prosím pošlete mi cestu, jak najít tajný herní bonus - neuspěla jsem ani při jednom :). Děkuji
    Tak když tedy nepomůže přečíst název vlákna nebo první příspěvek, tak nám aspoň pověz který tajný bonus máš na mysli.
  • MonikaNa (CZ1)MonikaNa (CZ1) Komentářů: 3
    ahoj, prosím o informaci pro první tajní herní bonus - název POMOC! a druhý tajný herní bonus s názvem ČAS NA DOBRODRUŽSTVÍ. Děkuji...četla jsem pouze diskuze o tom, jak mám napsat moderátorům...asi náhodou jsem minula správné odpovědi. děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    MonikaNa (CZ1) napsal(a):
    ahoj, prosím o informaci pro první tajní herní bonus - název POMOC! a druhý tajný herní bonus s názvem ČAS NA DOBRODRUŽSTVÍ. Děkuji...četla jsem pouze diskuze o tom, jak mám napsat moderátorům...asi náhodou jsem minula správné odpovědi. děkuji
    No, tak to jsi četla správně, tvým úkolem je napsat moderátorům (i když by na místě bylo spíš jednotné číslo :D).

    Tady ti jen dám informaci k tomu, že Čas na dobrodružství není tajný bonus - tvým úkolem je dokončit týdenní událost (Kousek Havaje, Tajemná Asie, UFO, Čas pohádek, Hurá do přírody).

    A Pomoc.. budu tedy tak hodná, že zašlu soukromě. Příště ale, když něco přečteš (třeba jako že máš napsat BM), tak se tím řiď ;)

    Správné odpovědi tu NIKDY zveřejněny nebudou, aby na ně někdo nenarazil omylem, i když by si rád tajný bonus objevil sám.
  • MonikaNa (CZ1)MonikaNa (CZ1) Komentářů: 3
    Děkuji :)
  • sláva1944 (CZ1)sláva1944 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Je mi 72 let a už si nevím rady s tím tajným bonusem.Mohla bys mi poradit jak nato?
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    sláva1944 (CZ1) napsal(a):
    Je mi 72 let a už si nevím rady s tím tajným bonusem.Mohla bys mi poradit jak nato?
    Bylo by dobré napsat i název toho bonusu, o který ti jde, je jich víc. :D
  • sláva1944 (CZ1)sláva1944 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    je to pomoc
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    sláva1944 (CZ1) napsal(a):
    je to pomoc
    Zasláno soukromou zprávou ;)
  • Al Capone (CZ1)Al Capone (CZ1) Komentářů: 4

    Ahoj,

    prosím o radu: co je za úkol expert přes informace? diky moc

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Al Capone (CZ1) napsal(a):

    Ahoj,

    prosím o radu: co je za úkol expert přes informace? diky moc

    Zasláno soukromě ;)
  • Dobry den jak se dá najít tajný herní bonus
  • Huhouš (DE1)Huhouš (DE1) Komentářů: 7
    Dobry den jak se dá najít tajný herní bonus
    Ahoj Moniko, napsala jsi do vlákna s názvem:
    "Tajné úspěchy (o nápovědu pište moderátorům!)"

    Proto by bylo dobré kontaktovat přímo moderátorku black-.-angel na fóru soukromou zprávou a napsat o jaký tajný bonus se ti konkrétně jedná tj. i název úkolu, protože tajných bonusů je víc .
    Tajné bonusy jsou tajné, proto ti je ráda sdělí soukromou poštou :)

    Přeji prima farmaření

  • dada1964 (SK1)dada1964 (SK1) Komentářů: 33
    v uspechoch  expert na informacie som našla 9 a tem 10 neviem doteras najst ako na to...
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    dada1964 (SK1) napsal(a):
    v uspechoch  expert na informacie som našla 9 a tem 10 neviem doteras najst ako na to...
    Ahoj,musíš napsat moderátorce black-.-angel soukromou zprávu.Ona Ti poradí :smile: 
  • dada1964 (SK1)dada1964 (SK1) Komentářů: 33
    už som našla dakujem
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dobry den jak se dá najít tajný herní bonus
    Vyřízeno soukromě ;)
  • sofia535 (SK1)sofia535 (SK1) SK1 Komentářů: 11
    ahoj, už dlho sa mi neda spraviť úlohu v tajny úspech Pomoc!
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 30.04.2016
    sofia535 (SK1) napsal(a):
    ahoj, už dlho sa mi neda spraviť úlohu v tajny úspech Pomoc!
    Ahoj :smile: Napiš moderátorce ( black-.-angel) soukromou zprávu o jaký tajný bonus se jedná.Ona Ti odpoví.

    Edit:Omlouvám se,neuvědomila jsem si to,že jsi na jiném serveru.
    Post edited by GamerIvetaM3 (CZ1) on
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 30.04.2016
    Black-.-angel soukromou zprávu nenapíšeš, je na jiném serveru. Určitě ti časem poradí, teď podle mě spí. Jen bude potřeba napsat, který konkrétní tajný bonus ti nejde. Poradil bych ti i sám, ale taky nemůžu napsat soukromou zprávu na jiný server.  :D

    P.S. Jsem trdlo, mohl jsem ti tady zprávu poslat. Spletl jsem si to s hrou, tady já zprávy nepoužívám. Aspoň jsem zas chytřejší.  :D
    Post edited by Kajula5 (CZ1) on
Sign In to comment.