Domů Czech Technické problémy & bugy

Nepřipsání zlatých / bonusu k nákupu zlatých

226

Komentáře

  • Iveta Holovičov (CZ1)Iveta Holovičov (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 13.08.2013
    Co sa stalo ked sa mi nepripocitali zlataky ale tu sumu mi z uctu strhli? Chcem tie zlataky!!!
    Post edited by Iveta Holovičov (CZ1) on
  • perutyn (SK1)perutyn (SK1) Komentářů: 43
    upraveno 13.08.2013
    Na fóre sa to už miliónkrát riešilo a stále bol výsledok - kontaktuj podporu - a skutočne iba oni Ti môžu pomôcť. A presne im popíš kedy a akým spôsobom si zaplatila - cez ktorý platobný systém.
  • eleonorkaeleonorka Komentářů: 1
    upraveno 22.08.2013
    stalo se mi to samí na podporu se mi to nechce odeslat jinej email nemam a abych ho kvůli tomu zakládala to se mi taky nechce.čekám na to už od pátka :(
  • margla (CZ1)margla (CZ1) Komentářů: 0
    upraveno 28.06.2017
    Zakoupila jsem 50 000 zlaťáků v Prime day, abych získala povolení k těžbě zlata. Na stránce plateb jsem se sice dočetla, že připsání částky může trvat až 48 hodin, předpokládala jsem však, že systém z vygenerovaného variabilního symbolu rozpozná zakoupení v Prime day a přidělí i povolenky.
    Zlaťáky se skutečně přičetly až druhý den, ale povolení k těžbě zlata ne - prime day už v té době nebyl. Komunikaci bank nemohu nijak ovlivnit a pokládám to za chybu hry. Prosím o radu, jak povolenky dodatečně vyžádat (kam napsat).
    Předem děkuji za vyjádření a přeji krásný den.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 08.09.2013
    Nebo použij TENTO ODKAZ :) a vše pozorně a přesně popiš, a vyplň ;-). Nicméně se support bude problémem zajímat nejdříve až zítra.
  • sasana katasasana kata Komentářů: 2
    upraveno 12.09.2013
    Dnes jsem po 13.00 hodine pri bonusu poslala 50 kč které mi hned odebrali z kreditu a zlato ani bonus mi nebil připsan zacala sem tady hrat tuhle farmu a doufala ze bude férrrrrrrrrrrrr .Ale zatím mně to nepřesvědčilo když vemou každemu druhému hráči 50 kč a nic za to nedostanem jsou miliardáři a mi utřem nudle je to škoda hraju tuhle hru s dcerou denně a je nam to moc líto ...jak jí mám říct že nas okradli když uz ve školce se učí at sme narod poctiví.ps hned sem psala email přímo na big farm ale až do ted mi nenaučtovali zlato co sem zaplatila čekáme celí den a nic sem na big farm sasana1 ale jak vydím tak to nikoho nezajíma .... dávej te si proto všichni pozor jde i o vaše peníze
    Post edited by sasana kata on
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 12.09.2013
    Ahoj. Pokud jsi psala na podporu, jelikož to z Tvého psaní není moc zřejmé...ale pokud opravdu ano, jistě se na Tvůj dotaz řada dostane. Jen nemůžeš počítat s tím, že se odpoví hned. Pokud ale nějaký problém s penězi nastal, jistě ho vyřeší, to se neboj ;-)
  • sasana katasasana kata Komentářů: 2
    upraveno 12.09.2013
    Děkuji psala sem jím tam ale víte jak to je v dnesní dobe chtej hned vše zaplatit chran ruka páně kdyby jste jim dlužila tak na vás pošlou exekutora
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 12.09.2013
    Můžeš být v klidu, tady na tebe nikdo exekutora nepošle :-) Měj jen trochu trpělivosti a z podpory se ti jistě brzy ozvou :-)
  • sasana katasasana kata Komentářů: 2
    upraveno 12.09.2013
    celej den uz na to čekám vy jste koukám optimiska
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 12.09.2013
    sasana kata napsal: »
    celej den uz na to čekám vy jste koukám optimiska

    Na podpoře se úřaduje ve všední dny mezi 10 až 18 hodinou. Je taky možné že Ti odpoví až po víkendu :)
  • DrSpeedwayDrSpeedway Komentářů: 2
    upraveno 18.09.2013
    neodolal jsem a koupil si za 100kč sms 5300 zlatejch.všechno proběhlo, prachy mi to odečetlo a nic...zachoval jsem chladnou hlavu, že chvilku počkám.mezitim naskočil primetime a za smsku 100kč bylo zlatáku dvakrát tolik tzn. 10600, opět sem neodolal a poslal sem další smsku za kilo...výsledek: za druhou smsku se mi zlatáký přičetli okamžitě, za první SMSku prostě nic :( takže si řikám, takhle se z lidí tahaj prachy...upřímně, mám chut se po tomhle na celou farmu vy....
    Post edited by DrSpeedway on
  • tocata (CZ1)tocata (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 17.09.2013
    taky jsem si za sms koupila zlatky peníze se odečetly a zlatky nepřišly za tyden mi poslali omluvu že mi peníze vracejí zpátky na účet
  • DrSpeedwayDrSpeedway Komentářů: 2
    upraveno 17.09.2013
    dík za odpověd...sem teda zvědavej. poprvé sem poslal takle někam prachy a hned problém.Je to pitomý kilo ale spíš mě mrzí že je ta hra hnusnej byznys jako všechno :(
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 17.09.2013
    Ahoj napiš na podporu hry odkaz je v mém podpisu. :)
  • DrSpeedwayDrSpeedway Komentářů: 2
    upraveno 17.09.2013
    dík....už je vše oukej...ale stresík byl :)
  • milo100milo (CZ1)milo100milo (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 18.09.2013
    dnes krátce po půlnoci jsem si v rámci prima day nakoupil 50 000 zlaťáků sloužící k nákupu koncesní listiny,nedorazilo však ani jedno
    dost jsem do této hry již investoval,ale s takovým přístupem,přemýšlím o tom,že již nadále nebudu pokračovat
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 18.09.2013
    milo100milo napsal: »
    dnes krátce po půlnoci jsem si v rámci prima day nakoupil 50 000 zlaťáků sloužící k nákupu koncesní listiny,nedorazilo však ani jedno
    dost jsem do této hry již investoval,ale s takovým přístupem,přemýšlím o tom,že již nadále nebudu pokračovat

    Ahoj :-) Určitě není záměrem okrádat hráče, to v žádném případě. Pravděpodobně došlo k nějaké chybě, ale dá se to řešit. :-) Zkontroluj, jestli se zlatky nepřičetly se zpožděním, někdy se to stává, že dorazí pozdějí (třeba za hodinu). V případě, že se tak nestalo, kontaktuj prosím podporu hry: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs :-)

    Téma uzamykám :-)
  • patinka (CZ1)patinka (CZ1) Komentářů: 87
    upraveno 07.09.2017
    ahojky ja se chtěla zeptat za kamaradku,kupuje si zlatky přes učet nikdy ji to netrvalo dele jak 3dny a byly připsane tet už po 3 koupila a nastal velky problem zlatky ne a ne dostat pořad po ni vyžadujete vipis z učtu jestly to opravdu platila myslim že je tost trapny aby se doprošovala někde na podpoře hry mate to mit v pořadku a upozornuji že to nejsou male penize co už investovala do tehle hry!!!!!!!

    kamaradka si před 14dny koupila zlato přes svuj učet a pořad ji nepřišlo vždy jak si kupovala do 3dnu je mněla přičteny tet jsem se ji ptala jestly ji už přišlo a pořad nic investuje do hry dos svich peněs tak ji to štve piše na podporu hry ale nikdo se sni nebavi tak jak ma dostat sve zlato už se ji to stalo jednou a za tyden ji ho poslaly ale tet pořad ne
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 07.10.2013
    patinka4 napsal: »
    kamaradka si před 14dny koupila zlato přes svuj učet a pořad ji nepřišlo vždy jak si kupovala do 3dnu je mněla přičteny tet jsem se ji ptala jestly ji už přišlo a pořad nic investuje do hry dos svich peněs tak ji to štve piše na podporu hry ale nikdo se sni nebavi tak jak ma dostat sve zlato už se ji to stalo jednou a za tyden ji ho poslaly ale tet pořad ne


    Dobře :-) Tak předně by to mohla kamarádka řešit sama a ne takhle zprostředkovaně, ale budiž :) Problémy s platbou mohou být jednak na straně hry pochopitelně, ale také na straně banky, už se to také stalo. Je třeba, aby kamarádka ověřila, že platba skutečně odešla a že byly zadány správné platební podklady. Zároveň by měla kontaktovat podporu hry - tam to funguje tak, že se její dotaz dostane "do fronty" a ozvou se hned, když na ni přijde řada :) Klidně řekni kamarádce, ať mi pošle soukromou zprávu, pokud bude chtít, řešit to přes třetí osobu není to pravé ořechové ;)
  • Lauris77Lauris77 Komentářů: 1
    upraveno 06.11.2013
    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když byla akce na koupi zlaťáků, tak jsem ji chtěla využít a chtěla jsem je koupit přes e-banking. A zadala jsem číslo účtu a všechno ostatní. Ale prvně jsem klikla na zlaťáky za cenu cca 180(nevím přesně), ale pak jsem si uvědomila, že chci jen ty za 88 Kč. Tak jsem nechala všechny údaje a dala akorát těch 88.00 . Bylo to včera 1. 11. 2013. A do teď mi nic nepřišlo, ale peníze z účtu se odečetly.
    Tak co mám dělat?:) Předem děkuji za odpověď.
    Post edited by Lauris77 on
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 02.11.2013
    Ahoj :) Bohužel ti nemůžeme pomoci se zlatkami tady, musíš se obrátit na support :) Tam mají záznamy o pohybech na tvém herním účtu, měli by ti pomoci :) Budu držet palce
  • Lauris77Lauris77 Komentářů: 1
    upraveno 02.11.2013
    Aha:) Tak moc děkuji za radu:)
  • Tyna294 (CZ1)Tyna294 (CZ1) Komentářů: 0
    upraveno 04.11.2013
    Dobrý den, chtěla jsem si koupit zlaťáky za sms za 50 kč,ale nic se mi nepřipsalo. Co mám dělat? Na koho,nebo kam se mám obrátit? Posílala jsem sms poprvé,ale jela jsem podle návodu...myslím dobře.Na tel. mi přišlo, že mi 50 kč odečetli :( . Děkuji za odpověď. Týna
    Post edited by Tyna294 (CZ1) on
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 03.11.2013
    Zkus chvíli počkat. Potom se odhlaš a znovu přihlaš. Pokud ani pak nebude vše v pořádku, kontaktuj podporu hry. Odkaz je v mém podpise například :)
  • ZanahZanah Komentářů: 1
    upraveno 04.11.2013
    Včera rano som posielala cez online trust peniaze za zlatky. peniaze mi stiahlo ešte v ten deň no zlatky mi neprišli. Nevie mi niekto povedať ako dlho by som mala čakať alebo čo mám robiť?
  • kolusnice (CZ1)kolusnice (CZ1) Komentářů: 11
    upraveno 12.12.2013
    :confused:dnes jsem zakoupila zlaťáky přes ČESKOU SPOŘITELNU a nepřipsaly se mi . Z účtu se částka odepsala, tak mám čekat? jindy to bylo celkem brzo připsaný. Děkuji
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 12.12.2013
    kolusnice napsal: »
    :confused:dnes jsem zakoupila zlaťáky přes ČESKOU SPOŘITELNU a nepřipsaly se mi . Z účtu se částka odepsala, tak mám čekat? jindy to bylo celkem brzo připsaný. Děkuji

    Ahoj :) Jedná se o běžný bankovní převod, tak počítej, že to může trvat až tři pracovní dny.
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 12.12.2013
    kolusnice napsal: »
    :confused:dnes jsem zakoupila zlaťáky přes ČESKOU SPOŘITELNU a nepřipsaly se mi . Z účtu se částka odepsala, tak mám čekat? jindy to bylo celkem brzo připsaný. Děkuji
    Pořiď si paypal účet na internetu, pošli si do něho ze spořky nějaké peníze a za zlato pak budeš platit okamžitě a mít ho připsané hned. Ani nepotřebuješ platební katru.
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 13.12.2013
    kolusnice napsal: »
    :confused:dnes jsem zakoupila zlaťáky přes ČESKOU SPOŘITELNU a nepřipsaly se mi . Z účtu se částka odepsala, tak mám čekat? jindy to bylo celkem brzo připsaný. Děkuji
    Nebo zmen banku ja kdyz platim kartou tak se penize odectou hned a hned i dostanu co jsem koupil a mam Mbanku, no leda jeste, ze by to nebylo sporkou, ale zase nejake problemy ve hre.
Sign In to comment.