Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Spolková farma

Zdravím,mám dotaz.Byla jsem členkou spolku 21 členů z nichž byl aktivní každý den počet 4-5 lidi pro výzkum i projekt dost málo a tak jsem nejednou vypomohla i zlatem(toho nelituji) ze spolku jsem odešla ,protože mi nikdo nepomohl s projektem nepovedlo se ho v čase dodělat nechali mě v tom samotnou.Založila jsem si tedy svůj spolek a sháním členy,ale nevím kde je oslovit poradíte mi....Díky Pája

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, můžeš si založit vlákno v této sekci: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/categories/cs-server.

    Nezapomeň nahlédnout do těchto pravidel: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/13028/pravidla-pre-pisanie-ponuky-clenstva-do-spolkov.

    Přeji hodně štěstí v hledání členů, dnes je to docela boj ;)
  • pajaheltuska (CZ1)pajaheltuska (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 11.06.2016
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, můžeš si založit vlákno v této sekci: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/categories/cs-server.

    Nezapomeň nahlédnout do těchto pravidel: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/13028/pravidla-pre-pisanie-ponuky-clenstva-do-spolkov.

    Přeji hodně štěstí v hledání členů, dnes je to docela boj ;)
    Díky zs odp.doufám,že se někdo najde :smile:

    edit: smazání vícenásobné identické citace (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • dobrý  večer  neví  někdo jak  si mužu  pridat   do  farmy  další pracovníky  děkuji 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dobrý  večer  neví  někdo jak  si mužu  pridat   do  farmy  další pracovníky  děkuji 
    Postavit obytné domy nebo vylepšit hlavní budovu :sunglasses: 
  • To není úplně přesné, ještě jde vylepšit zemědělský stroj kombomlátička a ten může přidat až 32 pracovníků!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    To není úplně přesné, ještě jde vylepšit zemědělský stroj kombomlátička a ten může přidat až 32 pracovníků!
    Nikoli, ruženka v době psaní příspěvku byla daleko od levelu potřebného pro otevření garáže. Takže moje odpověď přesná byla, díky ;) Vykřičník si taky můžeš pro příště odpustit.
  • black-.-angel napsal(a):
    To není úplně přesné, ještě jde vylepšit zemědělský stroj kombomlátička a ten může přidat až 32 pracovníků!
    Nikoli, ruženka v době psaní příspěvku byla daleko od levelu potřebného pro otevření garáže. Takže moje odpověď přesná byla, díky ;) Vykřičník si taky můžeš pro příště odpustit.
    Tak tvoje odpověď přesná rozhodně NEBYLA. Otázka zněla: "dobrý  večer  neví  někdo jak  si mužu  pridat   do  farmy  další pracovníky  děkuji."
    Přesná odpověď by byla: Další pracovníky lze přidat postavením obytných domů, jejich vylepšením či vylepšením Hlavní budovy či sestavením a vylepšením zemědělského stroje kombomlátička.
    Takže i když si myslíš opak, budeš se muset smířit s tím, že to nebyla přesná odpověď!

    Nehledě na další tvrzení, že ruzenka byla daleko od levelu potřebného pro otevření garáže. Toto tvrzení je nesmyslné. Samotná garáž lze otevřít už od 8. levelu, kam se člověk dostane za hodinu hraní hry. Doplň si znalosti. Asi jsi měla na mysli, že ruzenka byla daleko od levelu potřebného pro otevření zemědělského stroje kombomlátička, ad hoc - i toto tvrzení by pak bylo pofiderní. Otevření dalších zemědělských strojů je silně individuální, jelikož zahrnuje finanční situaci účastníka hry, který může své virtuální konto ve hře rozmnožit povolenými prostředky, čili nákupem v on-line obchodě. Žádné omezení levelem v tomto případě neexistuje, otevření nabídky sestavit zemědělský stroj je podmíněno pouze sestavením předchozích zemědělských strojů. Ale to bylo jen pro doplnění informace ke garáži.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @jarmilek sulak (CZ1) či které alterego teď používáš...

    Nepotřebuju si doplňovat znalosti, moc dobře vím, od jakého levelu je garáž dostupná. Když růženka dotaz pokládala, dívala jsem se na její level, takže se laskavě mírni. Každý do hry nerve tolik zlatek jako někteří, že.. a rozhodně ne když je někde na 5. levelu.

    Takže jakožto začátečník potřebuje člověk vědět, že pracovníka získá především stavbou domů. Za jak dlouho se reálně člověk dostane k odemčení kombomlátičky, nevím, já ji otevřela někde kolem 40. levelu.

    Máš-li potřebu z ostatních dělat pitomce, prosím, nečiň tak ale na našem fóru. Že ho děláš ze mě, to jsem si zvykla už pradávno, ale do diskuze to opravdu nijak nepřispívá.
Sign In to comment.