Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

122112

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.12.2015
    IrpnDodo (SK1) napsal(a):
    Nesuhlasim s novými pravidlami, je veľa hier kde je dovolenkový zastup, nie je to fér, aby ste človeka, ktorý nemalou čiastkou prispel na vaše konto ho zablokovali bez nejakého upozorneia som silno rozhorčený, už raz som písal že by bolo dobré, aby ste sem dali také niečo ako dovolenkový zástup. Prečo by som nemohol ísř na farmu kamaráta keď mi verí a dá mi heslo to nechápem 
    Ahoj, toto v pravidlech bylo vždy, není to žádná novinka. S těmito pravidly jsi souhlasil registrací do hry. To jako pro ty hráče, co platí, pravidla platit nemají? :worried: Nechápeš, proč je zakázáno manipulovat s cizími údaji? :no_mouth: 

    Já zas nechápu, proč by si všichni pořád měli vyměňovat hesla a porušovat pravidla :( Farma ti nezmizí, když se o ni nějaký čas nepostaráš, na to je systém taky nastaven.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ach jo, přišlo mi upozornění, že mám na zdi nový vzkaz. Jak se tam ale mám dostat, když profil mám posledně aktualizovaný 2.12. a žádné nové příspěvky po tomto datu tam nevidím? Proč se do toho fóra musel někdo hrabat a tohle zbabrat? :(
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Nenaštvalo ale zamrzí
    black-.-angel napsal(a):
    ... Santův seznam přání se skládá z 5 stupňů. • Stupeň 5 je překvapením pro všechny spolky....
    Pod stromeček si DÁVÁME DÁRKY
    Stejně tak bych očekávala dárek k Vánocům i od GGS
    Třeba v té podobě, že zmiňovanou dekoraci (Zmrzlý křišťálový palác) v pátém týdnu dostanou všichni
    jen počet +BS bude záviset od počtu sebraných vloček ...

    Překvapení ?
    Jo překvapení to vlastně ani nebylo, nějaký podraz jsme po zkušenostech čekali  :D
    Stejně tak, jako byla testovací ukázka dílny. Pokud Santovu dílnu nezmění, na tu dekoraci (Kočovné divadlo) přinejmenším jen málokdo dosáhne.
    "Santa" je prostě neskutečný lakomec a zloděj, co si myslí, že zachrání ameriku před bankrotem B)



  • Bobinka (CZ1)Bobinka (CZ1) Komentářů: 25
    Co mě dnes naštvalo,ba přímo vytočilo,chtěla jsem kolegům ze spolku poslat toto přáníčko :smile:
      Bohatého Ježíška,
              hodně dobrot do bříška.
              Hodně zdraví,štěstíčka
              a lásky plná srdíčka
    ale ouha,nesmím psát sprostě,nevím sice kde se stala chyba,ale náladu mi to zkazilo pořádně :-((((((

    Bobinka

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobinka (CZ1) napsal(a):
    Co mě dnes naštvalo,ba přímo vytočilo,chtěla jsem kolegům ze spolku poslat toto přáníčko :smile:
      Bohatého Ježíška,
              hodně dobrot do bříška.
              Hodně zdraví,štěstíčka
              a lásky plná srdíčka
    ale ouha,nesmím psát sprostě,nevím sice kde se stala chyba,ale náladu mi to zkazilo pořádně :-((((((

    Bobinka

    Ahoj, je to slovem srdíčka, obsahuje sprosťárnu, byť v angličtině. Nicméně je v jakémsi "zakázaném slovníku". Když se snažíš odeslat zprávu, tak ti to i napíše, s jakým výrazem je problém.

    A abych nespamovala.. štve mě, že zítra je štědrý den a já nemám jediný dárek, zkrátka nebyl čas. Takže ráno hurá do obchodů :(
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    Takže... Dicker Max neprojde..?
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    čo ma dnes naštvalo - 9 ročná neter si založila farmu na Vianoce dnes má level 11. slovom jedenácť. 
    Bol som pri nich na návšteve- a vysvetli jej súťaž -dalo jej zber vajec a pridalo do súťaže levely:
    88 a 111 a 117 a 126 a 139.  Čo jej mám povedať prečo prehrala a ostala na poslednom mieste? 
    Prosím moderátorov vzniesť ostrú moju kritiku na dane rozdelenie súťaže-- Námietka že uvedene farmy nenahrali body tento týždeň je smiešna a trápna. Ďakujem.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.01.2016
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    čo ma dnes naštvalo - 9 ročná neter si založila farmu na Vianoce dnes má level 11. slovom jedenácť. 
    Bol som pri nich na návšteve- a vysvetli jej súťaž -dalo jej zber vajec a pridalo do súťaže levely:
    88 a 111 a 117 a 126 a 139.  Čo jej mám povedať prečo prehrala a ostala na poslednom mieste? 
    Prosím moderátorov vzniesť ostrú moju kritiku na dane rozdelenie súťaže-- Námietka že uvedene farmy nenahrali body tento týždeň je smiešna a trápna. Ďakujem.
    Že je směšné a trapné sdělení GGS, mě tedy mrzí, nicméně takové má být rozdělení. Systém soutěž se měnil již mnohokrát, tento funguje nejdéle beze změn, tudíž asi asi zdá být nejspravedlivějším. Kritiku (stále tutéž dokola) jsme vznesli už několikrát, ale na nás toto vážně není. Byla bych ráda, aby to, že ke změně nedošlo, nebylo dáváno za vinu BM a CM. Zpětnou vazbu předáváme, nic víc nezmůžeme.

    Tak aspoň neteři vysvětli, že je úplně jedno, když prohraje, protože tam vůbec o nic nejde ;)
  • Oliver Queen (CZ1)Oliver Queen (CZ1) Komentářů: 13
    black-.-angel napsal(a):


    Tak aspoň neteři vysvětli, že je úplně jedno, když prohraje, protože tam vůbec o nic nejde ;)
    Jak to, že o nic nejde? Kde jinde získám certifikáty ke spouštění strojů například?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    liborzel (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):


    Tak aspoň neteři vysvětli, že je úplně jedno, když prohraje, protože tam vůbec o nic nejde ;)
    Jak to, že o nic nejde? Kde jinde získám certifikáty ke spouštění strojů například?
    A tím, že nevyhraješ soutěž, o něco přijdeš? Ne. Za zahájení soutěže neplatíš žádný "registrační poplatek".
  • Oliver Queen (CZ1)Oliver Queen (CZ1) Komentářů: 13
    black-.-angel napsal(a):
    liborzel (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):


    Tak aspoň neteři vysvětli, že je úplně jedno, když prohraje, protože tam vůbec o nic nejde ;)
    Jak to, že o nic nejde? Kde jinde získám certifikáty ke spouštění strojů například?
    A tím, že nevyhraješ soutěž, o něco přijdeš? Ne. Za zahájení soutěže neplatíš žádný "registrační popl
    black-.-angel napsal(a):
    liborzel (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):


    Tak aspoň neteři vysvětli, že je úplně jedno, když prohraje, protože tam vůbec o nic nejde ;)
    Jak to, že o nic nejde? Kde jinde získám certifikáty ke spouštění strojů například?
    A tím, že nevyhraješ soutěž, o něco přijdeš? Ne. Za zahájení soutěže neplatíš žádný "registrační poplatek".
    Ne - ale když má neteři vysvětlit, že o nic nejde, tak jí ty soutěže přestanou bavit a certifikáty nijak nezíská. A až si bude chtít postavit stroj, tak nebude mít ze co. Šlo jen dodko44 dát trochu jinou radu a nezastávat se jako vždy nesmyslných postupů GGS. Když to jde podle úrovní hráčů rozdělit například v té události s balícím strojem, tak proč by to nemělo jít i v těchto soutěžích?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Štve mě liborzelův příspěvek :D (Ať nespamuju, že..) Já se zastávám nějakých postupů? Ne, zastávám názor a svou "strategii" pouštět soutěže jednu za druhou a neřešit, co je za soutěž, certifikáty budou naskakovat samy. Dát jinou radu? Podle vás je všechno, co řeknu, směšné a trapné, protože byste to prostě chtěli jinak. No, já holt nejsem kouzelník. Ani kouzelnice :D A že ty máš nějaký názor, neznamená, že ho mají všichni.
  • Oliver Queen (CZ1)Oliver Queen (CZ1) Komentářů: 13
    black-.-angel napsal(a):
    Štve mě liborzelův příspěvek :D (Ať nespamuju, že..) Já se zastávám nějakých postupů? Ne, zastávám názor a svou "strategii" pouštět soutěže jednu za druhou a neřešit, co je za soutěž, certifikáty budou naskakovat samy. Dát jinou radu? Podle vás je všechno, co řeknu, směšné a trapné, protože byste to prostě chtěli jinak. No, já holt nejsem kouzelník. Ani kouzelnice :D A že ty máš nějaký názor, neznamená, že ho mají všichni.
    No samozřejmě, že Tě štve-pro pravdu se lidí zlobí. Já samozřejmě uznávám, že jsi z moderátorů jediná, kdo ve fóru reaguje na příspěvky-i na ty negativní. Ale dnes jsem si přečetl několik desítek negativních příspěvků k vánočním hrám (sob a dopisy) a ve všech si se zastávala GGS - ani jednou si s pisatelem nesouhlasila. Tak se na mě nezlob a neurážej se, ale to je jasné zastávání se strategie GGS a je jedno jestli to potažmo je i strategie Tvoje.  A když potom napíšeš, že "nekopeš za jejich tým", tak to nezní moc věrohodně. A nenapsal jsem, že Tvá rada dodko44 je směšná-jen je neúplná a zavádějící. Např. si mu mohla poradit, že ať neteř skončí první nebo pátá, tak za určitý počet vajec získá stejné body. Je to sice asi to, co si měla na mysli Ty, ale spíš by to 11ti letá dívka pochopila.

    Ale někam jinam-zajímalo bě mě, jak dlouho ještě si GGS "bude vědomo globálního problému s Flashem"? Tím, že tu vyvěsí toto oznámení se nic nevyřeší, když pro to nic nebudou dělat. A nebudou pro to nic dělat do té doby, nž se někdo hlasitě neozve.Tak bych rád věděl, jestli tento problé někdo urguje u provozovatele? Ono když musím během jedné soutěže třikrát restartovat hru kvůli zpomalování, tak to na pohodě asi nepřidá. Ty zase napíšeš, že tyto technické problémy a chyby jsou "drobnosti", ale ono když je těch drobností takové množství za den, jaké je, tak "i stokrát nic umořilo osla"  A jdu pryč z fora a hodně dlouho se tu zase neukážu, protože je to o ničem. Nic ve zlém black-.-angel.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    liborzel (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Štve mě liborzelův příspěvek :D (Ať nespamuju, že..) Já se zastávám nějakých postupů? Ne, zastávám názor a svou "strategii" pouštět soutěže jednu za druhou a neřešit, co je za soutěž, certifikáty budou naskakovat samy. Dát jinou radu? Podle vás je všechno, co řeknu, směšné a trapné, protože byste to prostě chtěli jinak. No, já holt nejsem kouzelník. Ani kouzelnice :D A že ty máš nějaký názor, neznamená, že ho mají všichni.
    No samozřejmě, že Tě štve-pro pravdu se lidí zlobí. Já samozřejmě uznávám, že jsi z moderátorů jediná, kdo ve fóru reaguje na příspěvky-i na ty negativní. Ale dnes jsem si přečetl několik desítek negativních příspěvků k vánočním hrám (sob a dopisy) a ve všech si se zastávala GGS - ani jednou si s pisatelem nesouhlasila. Tak se na mě nezlob a neurážej se, ale to je jasné zastávání se strategie GGS a je jedno jestli to potažmo je i strategie Tvoje.  A když potom napíšeš, že "nekopeš za jejich tým", tak to nezní moc věrohodně. A nenapsal jsem, že Tvá rada dodko44 je směšná-jen je neúplná a zavádějící. Např. si mu mohla poradit, že ať neteř skončí první nebo pátá, tak za určitý počet vajec získá stejné body. Je to sice asi to, co si měla na mysli Ty, ale spíš by to 11ti letá dívka pochopila.

    Ale někam jinam-zajímalo bě mě, jak dlouho ještě si GGS "bude vědomo globálního problému s Flashem"? Tím, že tu vyvěsí toto oznámení se nic nevyřeší, když pro to nic nebudou dělat. A nebudou pro to nic dělat do té doby, nž se někdo hlasitě neozve.Tak bych rád věděl, jestli tento problé někdo urguje u provozovatele? Ono když musím během jedné soutěže třikrát restartovat hru kvůli zpomalování, tak to na pohodě asi nepřidá. Ty zase napíšeš, že tyto technické problémy a chyby jsou "drobnosti", ale ono když je těch drobností takové množství za den, jaké je, tak "i stokrát nic umořilo osla"  A jdu pryč z fora a hodně dlouho se tu zase neukážu, protože je to o ničem. Nic ve zlém black-.-angel.
    Zdravím,

    dovolím si OT a vstoupím do debaty. Cokoli mimo téma pak bude přehozeno.

    black-.-angel vždy vyjadřovala pouze svůj názor. Jako BM vidí trošku do zákulisí a mohu vám říct, že se za vás opravdu pere, kde může a většinou souhlasí s hráči, kteří si stěžují. Tady jde spíš o to, že ona se o místní fórum stará a pro prostředí fóra nejsou hádky a rozepře zrovna dobré. Obzvláště pokud lidé vidí jeden problém jen z jednoho úhlu, tak jsou tu BM, aby ukázali i jinou možnost náhledu na věc. Popravdě já bych nerada chodila na fórum, kde se lidi jen hádají, ale to je na každém, co se mu líbí.

    Globální problém to je a již dávno jsme na fóru psali, že se tomu GGS věnuje. Přece bychom neradi o hráče přicházeli, to by se nelíbilo ani jedné straně. Bohužel problémy s myší jsou na straně adobe. Pokud jde o plynulost hry, tak tu se tým snaží zlepšit dlouhodobě, je mi jasné, že při tak velkém a obsahu hry ne všechny počítače stíhají a je to zátěž. Proto doporučujeme vypnout animace a snížit kvalitu, zatímco se snažíme optimalizovat cokoli jde.

    Doufám, že jste si užili ve zdraví a míru svátky! :) A přeji všem šťastný Nový Rok! 
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Nynější kino splnilo svůj účel ...
    Tak tahle větička mě dneska dostala   ;)
    Pokud bylo účelem kina lidi naštvat, tak se jim to povedlo  :D

    Nezbejvá, než čekat - od doby zářijové aktualizace, kdy hejbli kinem ke stromu,
    mi videa žádná nejdou,
    tak třeba se stane zázrak a po dalším šoupnutí sofa se třeba i nějaké té reklamy zas dočkám :p



  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 06.01.2016
    štve mně, že lidi jako Liborzel nejdou poslat do ***** ... aniž by se porušovala pravidla.... omlouvám se za porušení pravidel O:-)

    edit: smazání vulgarity.. (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Stve me, ze se na foru neobejdeme bez vulgarismu. Vzdyt haj je takove hezke misto, kam se prudici daji posilat ;)
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    @Laiena (CZ1) ano, mohl jsem použít mírnejšího označení... ale já jsem si řekl "NE!".... ale vážně - občas mě někdo/něco naštve fakt hodně a jednat v rukavičkách už ne že nejde, ale není to na místě, dotyčný si nebral absolutně žádné servítky, bezohledně útočil... tak kvůli takovému člověku se nebudu nijak snažit zachovávat dekorum.... já vím, že někdo i v takovém rozpoložení použije jiný slovník, protože je prostě slušný od přírody a až do morku kostí... ale to já teda nejsem ;)

    btw,

    Štve mě, že jsem (zatím) nevykoumal, proč mě zlobí fórum - vytrvale mě to (v Chromu, v IE ne) odhlašovalo, trochu jsem mazal cookies.... momentálně jsem ve stavu, že to funguje, ale nevím, kdy se to zase rozhodne mě vykopnout.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Corco (CZ1) napsal(a):
    štve mně, že lidi jako Liborzel nejdou poslat do ***** ... aniž by se porušovala pravidla.... omlouvám se za porušení pravidel O:-)

    edit: smazání vulgarity.. (black-.-angel)
    To víš, Corco, na empiru mají holt jiné zvyklosti, k nám je ale tahat nikdo nebude. Že se o to ale někteří pokouší, mě štve už dlouhodobě.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dnes mě nadzvedla ze židle asi tak každičká vteřina na fóru, zejména tvrdohlavost a útočnost některých hráčů, především pak ale "spravedlivá" podpora. Mně se do ..ehm.. tváře nikdo smát nebude. Užijte si to tu ve zdraví, moje vteřiny jsou dost drahé na to, aby jimi někdo takhle mrhal ;)
  • Faith11 (CZ1)Faith11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    proč video neodstraní,když zpomalilo hru a nefunguje??,  zas si někdo namazal prsa a jinej si drbe hlavu >:):p
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Ach jo, dal jsem vylepšit od architekta silo, dál sklízel farmu a tak mi to poskakovalo, že jsem omylem zazlatil dokončení. Tak alespoň mám silo hotové a dělám jablečný sad, ale za ty cca 2000 zlatých to nestálo.  :/
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Chjo, jsem nepočítala, že dneska arichitekt přifrčí, tak jsem si dala vylepšovat koňskou dráhu a vzápětí dědouš zabrzdil za plotem, asi na to čekal :D.
  • anna1906 (CZ1)anna1906 (CZ1) Komentářů: 45
    ak já vám řeknu co štve mě, to žco se stále přendavá video každou chvíli jinam jsem ho už odtedoby neměla ato jsem už v93lvl plnim soutěže všechy.Anelibí se mě ty vlaječky na budovách. Jsem starši ročnik aty vlaječky mě připominaji dobu v nedávno minule kdy se museli vyvěšovat povině,
  • Miri75 (CZ1)Miri75 (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 19.01.2016
    Jako obyčeině odstřelovat požadavek vstupu nikcu **** do spolku. Pokaždé když ho nějaký spolek přijme vydrží tam 10 minut a jde zase do jiného na dalších 10 minut, ale potom nezapomene do každého spolku posílat denně další a další požadavky vstupu. Takto náš spolek obtěžuje zhruba od loňského října :-(

    edit: smazání přezdívky hráče - viz směrnice pro komunitu (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Miri75 (CZ1) napsal(a):
    Jako obyčeině odstřelovat požadavek vstupu nikcu **** do spolku. Pokaždé když ho nějaký spolek přijme vydrží tam 10 minut a jde zase do jiného na dalších 10 minut, ale potom nezapomene do každého spolku posílat denně další a další požadavky vstupu. Takto náš spolek obtěžuje zhruba od loňského října :-(

    edit: smazání přezdívky hráče - viz směrnice pro komunitu (black-.-angel)
    Bohužel nezbývá než ignorovat, jiná "technická" cesta není :(
  • sláva1944 (CZ1)sláva1944 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    to že to opravujete už dejte konečně prač protože jste tím trapní peníze by jste vybírali ale pro zrychlení hry neděláte vůbec nic akorát posíláte hloupé rady
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    sláva1944 (CZ1) napsal(a):
    to že to opravujete už dejte konečně prač protože jste tím trapní peníze by jste vybírali ale pro zrychlení hry neděláte vůbec nic akorát posíláte hloupé rady
    Máš snad na mysli něco konkrétního?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Nejen dneska, štve mě to už víc jak měsíc. Od doby, kdy jsem na trhu přešla na "éru jablečných taštiček". Dobře, dva taštičkový kontrakty jsem si nechala a postupně plním (v jednom mám celkem 22.000 taštiček, ve druhým "jen" 10.100). Ale další přibírat nehodlám. A tak jsem začla nový kontrakty s taštičkama odmítat. A hádejte co se stává skoro pořád? Příjde novej kontrakt a v lepším případě je v něm něco jako 5.000 taštiček. Dneska ráno to bylo třeba přes 20.000. Ne, prostě nevěřím tomu, že kontrakty se volej náhodně. Podle mě vybíraj (aspoň do určitý míry) podle toho, co člověku chybí.
Sign In to comment.