MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Soutěž - Zimní nadílka se SNĚHULÁKEM!

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Zdravíme všechny hráče a naši milovanou komunitu, 

připravili jsme si pro vás malou soutěž. Jelikož to zatím vypadá, že tuto zimu nemusíme očekávat závaly sněhu, tak jsme si řekli, že není nic jednoduššího, než si to vynahradit jiným způsobem.


Vaším úkolem bude vytvořit svého vlastního osobního sněhuláka, který vás bude chladit po celou letošní zimu.

Způsob, jakým sněhuláka ztvárníte, bude absolutně na vás. Můžete ho postavit z ledu, sněhu, uplést, namalovat, upéct, atd. Cokoli vás napadne, je dovoleno.

Své příspěvky můžete posílat do TÉTO diskuze.

Pravidla:

 • Prosím, řiďte se pravidly a směrnicemi fóra.
 • Abychom se ujistili, že výtvor je opravdu váš, máme jedno velice důležité pravidlo, abychom ověřili, zda je umělecké dílo opravdu vaše.
  Svůj výtvor, prosím, vyfoťte spolu s kartičkou, kde bude uvedeno vaše herní jméno a datum.


 • Multiposting není povolený. Hráč se může zúčastnit pouze s jedním příspěvkem. Ovšem je dovoleno několik fotek stejného sněhuláka z několika úhlů. Příspěvek je možné upravit pouze do 12 hodin po jeho vložení. Pokud bude editován později, bude diskvalifikován.
 • Fotky, které budou stažené z internetu a upravené, se nebudou do soutěže započítávat a budou vymazány.
 • Jakékoli editace fotek v počítači, kdy přidáte kartičku se jménem, jsou také proti pravidlům a budou diskvalifikovány.

Důležitá data:

Ceny
Vítěz si s sebou odnese komunitní dekoraci - Táborák komunity  + 10 semen zlatých květin.

POZOR: V případě, že se zúčastní více než 30 hráčů, vybereme náhodně 5 zúčastněných, kteří si mezi sebou rozdělí 10 000 zlatých.

V naší kanceláři se již někteří CM rozhodli soutěže zúčastnit a vytvořili svého vlastního sněhuláka! :) Opravdu se představivosti meze nekladou!


Jsme si jistí, že se vám podaří vytvořit lepšího sněhuláka, než je ten náš!

Pozvěte do kuchyně, přírody nebo dílny svou rodinu, přátele, známé a vytvořte svého vlastního rodinného sněhuláka! Přejeme vám spoustu zábavy! :)


Všichni CM a BM z celého světa vám přejí krásné vánoce a těšíme se, až uvidíme vaše sněhuláky v novém roce 2016! Děkujeme za skvělé časy a momenty, které jsme spolu tento rok strávili. Ať už se jednalo o zlé či dobré časy, bylo nám ctí být součástí české a slovenské komunity! Děkujeme!

KRÁSNÉ VÁNOCE

CM a BM <3

Komentáře

 • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
  Zdravím! :)

  Soutěž je u konce a výsledky uveřejníme tento týden. Moc děkujeme všem za účast, jste skvělí :)

  Foxes
 • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
  upraveno 11.01.2016
  Milí soutěžící,

  na hlasování se podíleli všichni zahraniční CM a naše black-.-angel a je vidět, že co jiná země, to jiný mrav. 
  Hlasy byly naprosto vyrovnané, 6 soutěžících se dělilo o první místo. Poslední hlas celou soutěž rozsekl.

  Než vyhlásíme vítěze, tak bych chtěla všem moc poděkovat za vaše sněhuláky! Byli jste velice kreativní a velmi nás překvapili. Díky vám byl náš den v práci mnohem zábavnější   B)  .

  Vítězný sněhulák byl nejkreativnější a vyloudil několik úsměvů na tvářích všech, co hlasovali. :)   Vítězkou se stává WOLFKA! 
  !Gratulujeme! 

  Věcné ceny (Táborák komunity a 10 semen zlatých květin) budou dodány v průběhu dnešního dne.

  Na druhém místě se umístili Corega, Gazík, R.Rose, Veverka a Hřibek5. A jelikož jste byli velice blízko výhře, tak jsme se rozhodli každému z vás předat 500 zlatých jako cenu útěchy :) . 

  Ještě jednou děkujeme všem za účast :).
  Foxes
Sign In to comment.