Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Santova dílna"

24

Komentáře

  • FerdoMravec (CZ1)FerdoMravec (CZ1) Komentářů: 43
    No, myslím si, že táto hra už nebude mat dlhé trvanie, Hraje tu veľa dospelých ľudí a nie sú hlúpi a vidia, že to tu ide dolu vodou v posledných mesiacoch, už ani len za zlatky nič dokopy nedostaneš, len stále dávaš a dávaš a nič za to nedostávaš, len brak, ktorého máš už dosť nazbieraného a mohol by si ho predať celú kopu späť GGS, to by bolo zlatiek a ani by sa pritom nemuseli narobiť tak ako sme sa my narobili pri ich získavaní, treba hľadat inú hru, ktorá je pomerne nová, tam si ešte nedovolia takto vymýšľať všelijaké zdieracie akcie ako tu....

    Nepomůže hledat jiný typ free hry. Všechny jednou dospějí do fáze kde je nejdůležitější pro tvůrce jediná věc: Obrat, obrat a zase obrat.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    podelim sa o skusenosti aj ja: takze, podarilo sa mi vytocit kupel pre vtaciky, v lose som mal asi najpriaznivesie dekosky co dovtedy po vlozeni cca 3-4 milionov dolarov prisli a to draci tanec,bazovy krik z velkonocnej udalosti, kupel pre vtaky obycajny aj luxusny a dalsie 2, ktore uz som mal odfajknute ako ziskane; ako.... nie je to zly napad v principe - t.j. hraci co nemaju prehrstel zlatiek, si mozu vytocit nejaku peknu dekosku po ktorej im srdce pisti ale dostat sa k takej veci moze stat neuveritelne mnozstvo dolarov alebo podkov bez 100% garancie jej ziskania, aspon ze ten posuvnik na dalsiu moznost stoji par zlatiek ale aj tak je to nedomyslene az do spiku kosti... a to je najhorsia vec na Bigfarm, vy to testujete priamo na ludoch, nieco ako test server a testeri vam nic nehovori; a pozdravujte tetkovcov v Nemecku 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    podelim sa o skusenosti aj ja: takze, podarilo sa mi vytocit kupel pre vtaciky, v lose som mal asi najpriaznivesie dekosky co dovtedy po vlozeni cca 3-4 milionov dolarov prisli a to draci tanec,bazovy krik z velkonocnej udalosti, kupel pre vtaky obycajny aj luxusny a dalsie 2, ktore uz som mal odfajknute ako ziskane; ako.... nie je to zly napad v principe - t.j. hraci co nemaju prehrstel zlatiek, si mozu vytocit nejaku peknu dekosku po ktorej im srdce pisti ale dostat sa k takej veci moze stat neuveritelne mnozstvo dolarov alebo podkov bez 100% garancie jej ziskania, aspon ze ten posuvnik na dalsiu moznost stoji par zlatiek ale aj tak je to nedomyslene az do spiku kosti... a to je najhorsia vec na Bigfarm, vy to testujete priamo na ludoch, nieco ako test server a testeri vam nic nehovori; a pozdravujte tetkovcov v Nemecku 
    Samozřejmě, že máme testovací server, ale ten ti zrovna nedá zpětnou vazbu, co se na události líbí či nelíbí, lze tam vyzkoušet jen technický běh události. Taky nejsem nicméně ráda pokusným králíkem, v tom s tebou souhlasím.
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    Santova dílna je drahá šílenost ale šel jsem do ní a získal jsem dokonce dekoraci "světelný kámen" 2x2 s +30 ale za kolik? 30mil dolarů, všechna přebytečná semena typu fialky, rýže apod (cca 150 kusů), 1500 hnojiva, 8mil zlatích podkov (zatim jiné využití pořádně neměli) a ještě trochu dalších přebytečných produktů

    Po vylepšení Architektou za cca 15mil a 900 nářadí jsem dekoraci vytáhl na +40 ale potom zmizela - nedá se již vylepšit
    Jediné plus je v tom že jsem tento typ dekorace chtěl již od začátku ale "perla" by se mi líbila víc

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Naftak (CZ1) napsal(a):
    Santova dílna je drahá šílenost ale šel jsem do ní a získal jsem dokonce dekoraci "světelný kámen" 2x2 s +30 ale za kolik? 30mil dolarů, všechna přebytečná semena typu fialky, rýže apod (cca 150 kusů), 1500 hnojiva, 8mil zlatích podkov (zatim jiné využití pořádně neměli) a ještě trochu dalších přebytečných produktů

    Po vylepšení Architektou za cca 15mil a 900 nářadí jsem dekoraci vytáhl na +40 ale potom zmizela - nedá se již vylepšit
    Jediné plus je v tom že jsem tento typ dekorace chtěl již od začátku ale "perla" by se mi líbila víc

    Za dolary se vůbec nevyplatí do toho investovat, ten kurz tam je docela směšný. Taky jsem se aspoň zbavila zlatých podkov. Ale o semenech fialek atd. bych asi stěží řekla, že jsou zbytečnost, momentálně na skladě nemám téměř žádná :D 

    Ale dost mě překvapuje, že šutrák šel vylepšit až na 40, dřív byl limit 32.
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421


    Taky jsem koukal

    Bohužel jsem ze začátku moc santu nepochopil tak jsem se učil pokus omyl :)
    Semena typu Fialka apod totiž nepoužíívám
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    tak Santa se ipět vyznamenal jako správný západní kapitalista za hodně peněz málo muziky jak se říká...za hvězdy jsem si pořídila dekorky které jsou dobré tak leda na rozebrání ...děkuji pěkně za takové dárky...to ten adventní kalendář za to nestál ani omylem...náš ježíšek by byl určitě štědrejší :-1: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Proto tam jsou i jiné komodity, které lze darovat. Dolary mají úplně nejhorší kurz.
  • Dur (CZ1)Dur (CZ1) Komentářů: 69
    já jsem se santou nakonec celkem spokojený, zbavil jsem se těch milionů zlatých hvězd a dalších blbin, co tak nějak syslim a nepoužívám, vytočil si pár dekorek do sběru a zvednul ty, co mám, víc jsem od toho snad ani nečekal :smile: 

    evahocky (CZ1) napsal(a): tak Santa se ipět vyznamenal jako správný západní kapitalista za hodně peněz málo muziky jak se říká...za hvězdy jsem si pořídila dekorky které jsou dobré tak leda na rozebrání ...děkuji pěkně za takové dárky...to ten adventní kalendář za to nestál ani omylem...náš ježíšek by byl určitě štědrejší :-1: 
    a co přesně jsi od santy očekávala? že si za 20M$ vytočíš 7x velkou loď, která by tě jinak stála měsíc úsilí na ostrově a přes 100M$ ? nebo šestkovou dekoraci z malé akce? což je týdenní vytrvalá práce, plno ostrovních hnojiv a dost často stejně na hraně s potřebou dozlatit nějaké úkoly?

    za půl darma se dalo dohrabat pro čtyřkovou dekoraci, za lehce víc pro pětkovou, což je na rozebrání v pohodě, zrovna hráči s hotovou farmu by si nemuseli moc stěžovat, dalo se tam hezky zatočit přes hnojiva, nektar, podokvy a podobné hovadiny a vytáhnout něco na doplnění dekorace ve věži a následné rozebrání a prohození na pár bodů u jiné dekorace, nebo i na zanechání na farmě, když měl člověk trochu štěstí
  • mibla411 (CZ1)mibla411 (CZ1) Komentářů: 6
    Super odměny v dílně. Už jsem všechny dekorace hodil do popelnice.
  • FerdoMravec (CZ1)FerdoMravec (CZ1) Komentářů: 43
    mibla411 (CZ1) napsal(a):
    Super odměny v dílně. Už jsem všechny dekorace hodil do popelnice.

    Také jsem tak učinil já snažím udělat farmy tak aby jednotný styl dekorací a ne každý pes jiná ves. Santa pro mne může klidně odtáhnout do pryč. Komodity raději prodám trhu a za prachy budu vylepšovat stávající dekorace.
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    tak bych vám rád poděkoval, úplně jsem zapomněl, že jde točit i za jiný, než za dolary a to už jsem byl rozhodnutý santovu dílnu ignorovat. ale nakonec jsem tam nastrkal veškerý krmení a hnojiva a speciální semena vlastní výroby - tedy produkty hry, které mě nestojí ani zlatku, mám jich nadbytek  a nepřijdu díky nim o žádné zkušenosti, jako u speciálních semen. 
      dostal jsem se až ke kočovnému divadlu, čekal jsem točení přes veškeré dekorace tedy už od těch dvojkových, jak tu někdo zmiňoval z testu, ale točilo to jen přes pár vysokých a hned napoprvé kočovné divadlo - sedmičková dekorace 5x5  za 100 bodů spokojenosti. 
      za sebe ohledně vánočních akcí nemůžu říct ani Ň - snad jen zbytečná překombinovanost a složitost. a to kvantum hvězd je taky k ničemu, velký hráč se dostane tak na jedno dvě zatočení, která mu za to stojí a malý zase nemá co dát, aby si zatočil víckrát byť jen pro čtyřkovou. 
      
  • galapetr (CZ1)galapetr (CZ1) Komentářů: 37
    upraveno 25.12.2015
    To je jako by jsme vybírali popelnice...:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    galapetr (CZ1) napsal(a):
    To je jako by jsme vybírali popelnice...:D
    Myslíš jako ty vlastní? Jo, přebytečný bordel jde krásně naházet santovi do dílny a něco zajímavějšího si z toho odnést.
  • Bartesss (CZ1)Bartesss (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 25.12.2015
    Nevím jestli se mi to zdá...ale některé hry včetně této je fakt úlet....toto může vymyslet jen člověk který už začal se silvestrovskými oslavami a nepije s Mírou ! :smiley:  někdy je to hrami až moc přesyceno!!!člověk nestíhá jednu a v tom začne druhá a myslím si že docela neúměrně danému lvl...toť můj názor
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    Santova dílna je už opravdu velký úlet :s Tohle snad ani jako test nemůžete myslet vážně?! Mám strach že díky těmto "úletům" přestane farma hráče bavit. Bigfarm začíná být opravdu hrou, která z hráčů jen ždímá...Navíc jsou tyhle nové akce překombinované a špatně pochopitelné. :/
  • galapetr (CZ1)galapetr (CZ1) Komentářů: 37
    black-.-angel napsal(a):
    galapetr (CZ1) napsal(a):
    To je jako by jsme vybírali popelnice...:D
    Myslíš jako ty vlastní? Jo, přebytečný bordel jde krásně naházet santovi do dílny a něco zajímavějšího si z toho odnést.
    To myslíš jako fakt vážně?? :D Už jsi v té dílně byla? Můžeš se pochlubit co zajímavého sis odnesla? :D
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 25.12.2015
    Ahojte,
    přečetla jsem si všechny příspěvky k Santovi (nejen v tomto vlákně) a nedá mi to nereagovat. Hodně lidí si tu stěžuje, jak je Santa vydřiduch a ždímač zlata a že se tato hra už pomalu nedá hrát. Můj názor je, že pokud se někomu tato hra vážně nelíbí, tak s ní prostě skončí. 
    Je to jen hra a tak je potřeba jí brát. Člověk to může hrát i bez nákupů zlatek, bez nutnosti hrát každou událost, bez sezení 24 hodin u počítače.
    Santu šlo hrát i bez zlatek, objednávky šlo plnit v relativně rychlém čase a peníze za to byly stejné, jako kdyby to farmář prodal přímo. 
    Hodně se tu nadává a stěžuje, že adventní kalendář byl výsměch, odměny byly k ničemu, zbytečnosti. Ale přiznejte se, kdo z Vás si ty odměny nevyzvedl? Kdo Adventní kalendář ignoroval? 
    A k Santově dílně, nepřijde mi to zas nějak složité zjistit, co a jak. Nižší lvly si mohly za žádný nebo minimální vklad vytočit dekoraci, která je lepší než Květinový záhon a vyšší lvly, které do toho vložily přebytky, které mají v nemalém množství, si mohly vytočit opravdu slušnou dekoraci (i takové, které nelze koupit ani za zlato).
    Takže za mě byla Santova akce a Adventní kalendář jako zpestření k farmaření :). Za mě :+1: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    galapetr (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    galapetr (CZ1) napsal(a):
    To je jako by jsme vybírali popelnice...:D
    Myslíš jako ty vlastní? Jo, přebytečný bordel jde krásně naházet santovi do dílny a něco zajímavějšího si z toho odnést.
    To myslíš jako fakt vážně?? :D Už jsi v té dílně byla? Můžeš se pochlubit co zajímavého sis odnesla? :D
    Ano, byla a nejednou. Na druhém serveru, kde jsem na nízkém levelu, jsem si odnesla základní dekorace, protože do toho nehodlám investovat ani fň. Dekorace postavím, abych z nich měla XP, následně rozemelu u architektky a části použiju na vylepšení nějaké výrazně lepší dekorace.

    Na cs jsem tam vysypala zatím jen zlaté podkovy a až bude další porce připravena, nasypu tam zas. Však je do konce ještě 6 dní, nač někam spěchat.. já si se svou "loterií" tedy počkám.
  • drobček09 (SK1)drobček09 (SK1) SK1 Komentářů: 32
    upraveno 25.12.2015
    ak chcete dať aspoň na 5 úroveň tak Vás  to bude stáť minimálne  40 miliónov, takže ta dielňa je obyčajný žrút dolárov.
      Tak to je krásny Vianočný darček od  GGS, je to na zasmiatie.

    Veselé Vianoce GGS  bez asi EUR,ktoré asi rátali z dielne Santa.


    p.s.: Namiesto aby  dal Santa, tak čaká že dáme my Santovi / GGS  "))))))
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Začala jsem tu psát jako PP za farmu na SK. Skočila jsem do toho po hlavě, nevěděla jsem, co a jak. Vypleskala jsem hvězdy a bylo vymalováno.
    Na CZ jsem to začala trošku "studovat". Vrazila jsem do toho skoro všechno krmení a skoro všechny spešl semínka, hlavně zelí, kterých jsem měla přes pět stovek. Dostala jsem se na pětkové dekorace a tam se mi líbyly dvě. I zatočila jsem. Jasně, smůla, padla dekorace, co už mám. Říkám si neva, však zatočím ještě jednou a snad se zadaří. Zadařilo se! Spadla jsem na začátek. Mám 5 hvězd a vyrabované sklady. Děkuji pěkně za takovou akci.  :'(>:)
  • galapetr (CZ1)galapetr (CZ1) Komentářů: 37
    black-.-angel napsal(a):

    galapetr (CZ1) napsal(a):
    To je jako by jsme vybírali popelnice...:D
    Myslíš jako ty vlastní? Jo, přebytečný bordel jde krásně naházet santovi do dílny a něco zajímavějšího si z toho odnést.
    To myslíš jako fakt vážně?? :D Už jsi v té dílně byla? Můžeš se pochlubit co zajímavého sis odnesla? :D
    Ano, byla a nejednou. Na druhém serveru, kde jsem na nízkém levelu, jsem si odnesla základní dekorace, protože do toho nehodlám investovat ani fň. Dekorace postavím, abych z nich měla XP, následně rozemelu u architektky a části použiju na vylepšení nějaké výrazně lepší dekorace.

    Na cs jsem tam vysypala zatím jen zlaté podkovy a až bude další porce připravena, nasypu tam zas. Však je do konce ještě 6 dní, nač někam spěchat.. já si se svou "loterií" tedy počkám.
    Opravdu vymakané to jsou dárky jako fík! :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.12.2015
     @8WHISKY8 (CZ1) Ano, to spadnutí tam bohužel je :( Myslím, že událost není přehledně postavena (snad každý přehlédne možnost změnit dolary na něco jiného) a o tom, že se spadne na začátek, tam nikde není ani zmínka. Proto vše šetřím a v zásadě si zalosuju jednou. Zbytek vyplácám na nějaké slabé dekorace na rozemletí.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    black-.-angel napsal(a):
     @8WHISKY8 (CZ1) Ano, to spadnutí tam bohužel je :( Myslím, že událost není přehledně postavena (snad každý přehlédne možnost změnit dolary na něco jiného) a o tom, že se spadne na začátek, tam nikde není ani zmínka. Proto vše šetřím a v zásadě si zalosuju jednou. Zbytek vyplácám na nějaké slabé dekorace na rozemletí.
    Teď Ti, co si to přečtou, už ví. Škoda, že to tu nikdo nenapsal. :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kdybych měla volno, tak sem hodím návod, ale nemám.

    Taky další věc, co se dá poradit - hlídat si přesně množství, kdy se posune na další dekoraci, ať zbytečně nedává větší. Když se podrží myš nad sloupem dárků, ukáže počet bodů do otevření další dekorace. Naneštěstí počet bodů je u darování dán celkový, takže tam není přímo rovnou nikde, kolik daný počet např. dolarů vydá na svíčkových bodů.
  • galapetr (CZ1)galapetr (CZ1) Komentářů: 37
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Ahojte,
    přečetla jsem si všechny příspěvky k Santovi (nejen v tomto vlákně) a nedá mi to nereagovat. Hodně lidí si tu stěžuje, jak je Santa vydřiduch a ždímač zlata a že se tato hra už pomalu nedá hrát. Můj názor je, že pokud se někomu tato hra vážně nelíbí, tak s ní prostě skončí. 
    Je to jen hra a tak je potřeba jí brát. Člověk to může hrát i bez nákupů zlatek, bez nutnosti hrát každou událost, bez sezení 24 hodin u počítače.
    Santu šlo hrát i bez zlatek, objednávky šlo plnit v relativně rychlém čase a peníze za to byly stejné, jako kdyby to farmář prodal přímo. 
    Hodně se tu nadává a stěžuje, že adventní kalendář byl výsměch, odměny byly k ničemu, zbytečnosti. Ale přiznejte se, kdo z Vás si ty odměny nevyzvedl? Kdo Adventní kalendář ignoroval? 
    A k Santově dílně, nepřijde mi to zas nějak složité zjistit, co a jak. Nižší lvly si mohly za žádný nebo minimální vklad vytočit dekoraci, která je lepší než Květinový záhon a vyšší lvly, které do toho vložily přebytky, které mají v nemalém množství, si mohly vytočit opravdu slušnou dekoraci (i takové, které nelze koupit ani za zlato).
    Takže za mě byla Santova akce a Adventní kalendář jako zpestření k farmaření :). Za mě :+1: 
    Nemyslím že s tebou souhlasí všichni  hráči z tvého spolku...

    Když bylo potřeba doplnit dvě na sebe navazující věci tak se to bez zlatek doplnit nestihlo - nebylo to možné...

    Ne všechny spolky mělo takové kapacity aby se v neděli doplnilo vše...

    "Odměny" v kalendáři si nevyzvedli z různých důvodů - třeba neměli možnost sedět u počítače...

    PROTO měli dát dárek bez rozdílu VŠEM hráčům

    Nehledě na to, že v modrém poli nemají šanci být  nízké spolky nebo spolky s nižším počtem hráčů - pokud nezlatí...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @galapetr (CZ1) 
    Tato diskuze je věnována santově dílně, nikoli události dopis pro santu či adventnímu kalendáři. Drž se toho prosím, stěžovat si na nedostatečné odměny v kalendáři či systém objednávek a vloček můžeš v souvisejících diskuzích. Děkuji.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    black-.-angel napsal(a):
    Kdybych měla volno, tak sem hodím návod, ale nemám.

    Taky další věc, co se dá poradit - hlídat si přesně množství, kdy se posune na další dekoraci, ať zbytečně nedává větší. Když se podrží myš nad sloupem dárků, ukáže počet bodů do otevření další dekorace. Naneštěstí počet bodů je u darování dán celkový, takže tam není přímo rovnou nikde, kolik daný počet např. dolarů vydá na svíčkových bodů.
    Tomu jsem právě moc nerozuměla. Počet svíčkových bodů a posunutí se dole tím okénkem. Vždycky jsem se posouvala na první bednu. Nejdřív jsem zhruba posunula čtvereček a pak doladila +-. A vždy to vzalo víc těch svíčkových bodů.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Kdybych měla volno, tak sem hodím návod, ale nemám.

    Taky další věc, co se dá poradit - hlídat si přesně množství, kdy se posune na další dekoraci, ať zbytečně nedává větší. Když se podrží myš nad sloupem dárků, ukáže počet bodů do otevření další dekorace. Naneštěstí počet bodů je u darování dán celkový, takže tam není přímo rovnou nikde, kolik daný počet např. dolarů vydá na svíčkových bodů.
    Tomu jsem právě moc nerozuměla. Počet svíčkových bodů a posunutí se dole tím okénkem. Vždycky jsem se posouvala na první bednu. Nejdřív jsem zhruba posunula čtvereček a pak doladila +-. A vždy to vzalo víc těch svíčkových bodů.
    Asi takhle.. já si k ruce vzala excel :D 

    Zkusím si dát v noci sirky do očí a stvořit něco ve smyslu návodu, byť pro mnohé možná už pozdě. Ale holt nejsem z těch, co by měli ve svátky volno :D 

    Ona ta událost není ve výsledku špatná - jen ji člověk nesmí rychle odklikat, protože pak zjistí, že z ní mohl "vytřískat" daleko víc, protože jen nějaké věci přehlédnul.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    black--angelblack-.-angel  Patrně jsem dávala víc, než bylo třeba. Tam mi to fakt není jasný. Myslela jsem, že akorát poskočím dál v těch dekoracích. Takže zbytečně vyletělo přes 500 spešl semínek zelí komínem. Plus krmiva, ale ty se dají rychle doplnit.
Sign In to comment.