Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Pojďme dělat radost druhým aneb Anděl rozdává dárečky

Milí fóraři,

čas od času mě napadne nějaká blbůstka, jak vám zpříjemnit den a rozdat pár cen.

Rychlosoutěže za dárečky od slušňáka můžete velmi nepravidelně očekávat právě v tomto vlákně :)

black-.-angel
«134

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.06.2017
    Jazyková škola GGS

    Milí hráči, jistě jste si nemohli při procházení nového fóra nepovšimnout občasných formulací v cizích jazycích. Někdo se v nich orientuje lépe, někdo hůře, dokážete je ale správně všechny rozpoznat?

    Kdo jako první určí, v jakém jazyce je text napsán, může vyhrát odměnu!

    Pravidla:

    O odměnu mohou soutěžit pouze hráči z cs serveru, kteří správně odpoví na úkol zadaný níže. (Bohužel na ostatních dárečky k dispozici nemám.)

    Editace příspěvků (to tam raději ten překlep nechte :)) nejsou povoleny, stejně tak více odpovědí od jednoho uživatele. Každý může odpovědět pouze jednou. Nenajde-li se nikdo, kdo by správně určil všechny jazyky do zítřejší půlnoci (11.9. 23:59), rozhodující bude počet správných odpovědí, v případě shody pak čas vložení příspěvku.


    Zadání:

    Na obrázku vidíte známou frázi z fóra v několika jazycích. Vaším úkolem je napsat ve stejném pořadí jako v zadání, o jaké jazyky se jedná:



    Odměna:



    Kdo jako první určí správně všech 12 jazyků, vyhrává pro svou farmu malý talisman pro štěstí! Ale aby toho nebylo málo, vyhrává ještě druhý talisman, který může komukoli věnovat (samozřejmě opět jen z cs serveru).

    Talisman zvýší výnos z jednoho sběru kterékoli budovy na stálých farmách kromě pekařství a obchodu o 15 %. Kromě toho také získáš 1 bod karmy, který můžeš u slušňáka a rošťáka využít k nákupu dárků a žertů.

    Kam výhru dostanete, nechám čistě na vás :)


    Takže zapněte mozkové závity, oprašte slovníky a jde se na to!

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Přijatá odpověď ✓
    portugalština
    polština
    maďarština
    angličtina
    japonština
    čeština
    francouzština
    ruština
    španělština
    italština
    němčina
    řečtina

    Jenom zkouším :)

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Přijatá odpověď ✓
    @maja03 ()  Správně! Bez jediné chybičky :)

    Takže teď si můžeš vybrat, kampak chceš zaslat odměnu. A taky určit komu kam pošlu dáreček za tebe :)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Mně prosím na třešně (jedno jaké) a druhého, prosím, hráči Guľôčka (taky hraje na cs serveru) na mlýn :).
    Moc, moc děkuju :blush: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.06.2017

    (Snad byl myšlen větrný mlýn na hlavní =))

    Gratulace k výhře!

    Tímto jsou výhry rozdány a ... třeba si na vás vymyslím zas něco příště :yum: 
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.06.2017
    Vánoce jsou tady

    Něco mi tak říká (možná datum v kalendáři?), že se blíží svátky klidu, pohody a míru. Já nevím, v Praze to teď vypadá úplně jinak a člověk si na každém kroku připadá jak kuželka. Snad ten klid tedy bude alespoň v nadcházejících dnech :)

    Všude by teď asi měly pomalu hrát koledy, které snad všichni ve skrytu duše už nemůžete vystát, vonět cukroví, po kterém vám akorát bude špatně, či františek, nebo dokonce krásný zelený stromek, který vám za chvíli stejně opadá :D Ano, jsem cynik, vánoce v lásce nemám.

    Přesto přese všechno s vánoci něco souvisí - obdarovávání vašich blízkých i těch méně blízkých. Někdy za tím stojí až povinnost, jindy zas radost (kéž by nad pocitem povinnosti rozhodně převažovala!). Za dva dny za velkou louží bude padat komínem Santa, zítra se k nám přibatolí ježíšek, ale už dnes na fóru rozdává dárky andílek! :)

    Pro 10 z vás mám speciální malý talisman pro štěstí v dárkovém balení (= úplně normální malý talisman pro štěstí, jen vám k tomu popřeju hezké vánoce! :D)!

    Prvních deset přispěvatelů do tohoto vlákna bude obdarováno :) Nezapomeňte připsat nějaké vánoční přání, jinak si ten dáreček vážně nezasloužíte ;) Je mi líto, ale mohu obdarovat pouze hráče na českém serveru.


    ... takže šťastné a veselé a díky celé komunitě za povětšinou docela milé chvíle na fóru ;)

    Váš Ježíšek Andílek
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Všem farmářům hezké vánoční svátky,pěknou cestu na půlnoční,od muziky lehký krok a pak šťastný Nový rok.Určitě Vás mnoho pojede na svátky za rodinou,neb na dovolenou,pak se zase všichni vraťte k farmaření,třeba tímto autobusem.Šťastné a veselé.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 23.12.2015
    Všem farmářům, farmářkám a farmářčatům krásné a pohodové Vánoce, hodně dárečků pod stromečkem (hlavně neměkoušů), klid a pohodu s rodinou a kamarády a do Nového roku vykročte pravou nohou (a bez předsevzetí, stejně se to blbě dodržuje :wink:). Zkrátka všem šťastné a veselé :smile:

  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    Přeji všem farmářům (hospodářům) Vánoce prožité v kruhu rodinném, pohodě, lásce a spokojenosti. 

    Do nového roku hodně štěstí, zdraví a také Božího požehnání. 

    To Vám ze srdce přeje

    Gamas 

    PS: a ještě to vydržte s otevíráním dárků. :wink: 

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @veverka55 (CZ1) 
    @maja03 (CZ1) 
    @Gamas (CZ1) 

    A kampak si, dámy, budete přát dáreček? :)


  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    Já naopak vánoce miluju a přeju všem co nejkrásnější prožití těch nadcházejících, ať se vám daří :star:  :innocent: 

    a pro ty, co vánoce rádi nemají mám přáníčko v podpisu :wink: 
  • galapetr (CZ1)galapetr (CZ1) Komentářů: 37
    upraveno 23.12.2015
    Také přeji všem přátelům i nepřátelům krásné vánoce a vše co k tomu patří :)))
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    wow... tak tomuhle se říká vystajlovaný stromeček :smiley: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Petře, nepij tolik :D 

    A raději si oba ( @R.Rose (CZ1), @galapetr (CZ1) ) řekněte, kam si račte přát dáreček :)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    Krásné prožití vánočních svátků

    Hodně zdravý těm co chybý
    Více pěnez těm co jich mají málo
    Mnoho lásky těm co jsou samy
    Více něhy těm co se nedostává

    Mnoho dárků od Ježíska které potěší
    Žádný stres v těchto krásných dnech
    Žádné kosti v krku uvízlé
    Zlaté prasatko bez zahnutých rohů
    Plná bříška po slavnostní večeři

    To vše a mnohem více přeji všem Naftak (Lukáš)
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Krásné a veselé, je jedno kam štěstíčko a moc děkuji.
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    black-.-angel napsal(a):
    Petře, nepij tolik :D 

    A raději si oba ( @R.Rose (CZ1), @galapetr (CZ1) ) řekněte, kam si račte přát dáreček :)
    Díky andílku :kissing_heart:  štěstíčko přenechám thratíkovi... minule se ho nedočkal, tak třeba ho potěší :wink: 
  • alliaha (CZ1)alliaha (CZ1) Komentářů: 39

    Krásný sváteční den všem :-)), přeju klidné a pohodové vánoce všem modíkům a lidičkám co se podílí na hře a taky farmářům :-)). Hodně štěstí, lásky a zdravíčka :-))

  • kimarek (CZ1)kimarek (CZ1) Komentářů: 9
     a já Vám všem přeji přenádherný svátky vánoční,klid a pohodu, žádný nervy, hodně úspěchů všem farmářům ,,modelátorům a všem z kolektivu goodgamest.))  kimarek.))

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Takže to už máme 8 šťastlivců:

    @veverka55 (CZ1) 
    @maja03 (CZ1) 
    @Gamas (CZ1) 
    @R.Rose (CZ1) - výhra přenechána @trathen (CZ1) 
    @galapetr (CZ1)
    @Naftak (CZ1) 
    @alliaha (CZ1) 
    @kimarek (CZ1) 

    Kdopak se popere o poslední dva dárečky? :)
  • galapetr (CZ1)galapetr (CZ1) Komentářů: 37
    black-.-angel napsal(a):
    Petře, nepij tolik :D 

    A raději si oba ( @R.Rose (CZ1), @galapetr (CZ1) ) řekněte, kam si račte přát dáreček :)
    nám stačí když na nás budeš hodná jako jsme my :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.12.2015
    galapetr (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Petře, nepij tolik :D 

    A raději si oba ( @R.Rose (CZ1), @galapetr (CZ1) ) řekněte, kam si račte přát dáreček :)
    nám stačí když na nás budeš hodná jako jsme my :D
    Vždyť já jsem... :(

    Vám tady rozdávám dárečky pro radost a to nejsem hodná? :(

    I když asi ne, od jednoho výherce se mi dostalo odpovědi, že dárek nechce a já od něj naopak na farmě našla žert. No, zvláštní způsob přání hezkých vánoc, ale což.. Každý jsme nějaký :D 

    edit: a od někoho dárek na pšenici, díky, jen jsem si nevšimla, komu díky směřovat :(
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    jo... andílku, lidé jsou různé... blbé a pitomé... :wink: 

    věř, že většina z nás si tvé snahy cení a že tě máme rádi :smile: 
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Andílku, dáreček dej místo mě (za mě) komukoliv, komu uznáš za vhodné, potřebné a pomocné :)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 25.12.2015
    Vždyť já jsem... :(

    Vám tady rozdávám dárečky pro radost a to nejsem hodná? :(

    I když asi ne, žertíky jednoho výherce se mi dostalo odpovědi, že dárek nechce a já od něj naopak na farmě našla žert. No, zvláštní způsob přání hezkých vánoc, ale což.. Každý jsme nějaký :D 

    edit: a od někoho dárek na pšenici, díky, jen jsem si nevšimla, komu díky směřovat :(
    to jsem byl já :-) snad tě to neurazilo (dárek i žert)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Přeji hezké vánoce všem farmářům i andělům, kteří nad nimi bdí, i když jsou někteří (některé) trošku do černa. Té tmavší andělce přeji vánoce úplně nejhezčí a hlavně nejklidnější, zaslouží si to za ty nervy a snahu během roku. :D  
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.12.2015
    Takže moji milí, dárečky konečně doputovaly na vaše farmičky:

    1. @veverka55 (CZ1) 
    2. @maja03 (CZ1) (uznala jsem, že výhru si zasloužíš sama :smiley: )
    3. @Gamas (CZ1) 
    4. @R.Rose (CZ1) - výhra přenechána @trathen (CZ1) 
    5. @galapetr (CZ1)
    6. @Naftak (CZ1)  - výhra přenechána @msio (CZ1) 
    7. @alliaha (CZ1) 
    8. @kimarek (CZ1) 
    9. @Kajula5 (CZ1) 
    10. jsem vybrala dle svého a vybrala jsem @R.Rose (CZ1), jelikož se jako první vzdala své výhry pro někoho jiného :)

    Povětšinou jste si neřekli, kam dárečky chcete, tak jsem vám je vylosovala - Santa říkal, že letos je losování dárků in :D Tak snad poslouží svému účelu :smiley: 

    Děkuji za hezká přání :) Snad jste si vánoční svátky užili v klidu a pomalu se připravujete na bouřlivé oslavy příchodu Nového roku :D Ať je lepší než ten předešlý, nebo alespoň stejně tak dobrý :)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Děkuju Andílku :)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Díky andílku. Nepsal jsem to kvůli odměně, stejně jsem myslel, že už jsem přes limit. Ty si hezké přání prostě zasloužíš.  :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    Díky andílku. Nepsal jsem to kvůli odměně, stejně jsem myslel, že už jsem přes limit. Ty si hezké přání prostě zasloužíš.  :D
    Ty dáreček taky, proto mě mrzí, že padnul na "neúrodnou půdu" :D Takže to koukej využít! :angry: :D 
Sign In to comment.