Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / Nová závodní sezóna / 01.12.2015"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí hráči,

zde můžete diskutovat k nové aktualizaci - Aktualizace / Nová závodní sezóna / 01.12.2015.

Oficiální oznámení k události najdete ZDE.

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ta videa budou dostupná zas jen v noci, nebo už budou opravdu fungovat a budou tedy i v normální čas? Tj. počkají, což údajně měla i teď, ale nikdy to tak ve skutečnosti nefungovalo.
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    pokud byly videa dole na obrazovce, tak jsem je měla a když postavili pohovku, ať se mužem pohodlně koukat tak jsem ještě neměla žádné, myslím že to je už dost dlouho od té doby, :Dco dali videa na farmu že bych si zasloužila taky nějaké vidět
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    novokol (CZ1) napsal(a):
    pokud byly videa dole na obrazovce, tak jsem je měla a když postavili pohovku, ať se mužem pohodlně koukat tak jsem ještě neměla žádné, myslím že to je už dost dlouho od té doby, :Dco dali videa na farmu že bych si zasloužila taky nějaké vidět
    Pohovka tam byla od začátku, jen se časem přestěhovala z tržiště ke knihovně.
  • NexinaNoth (CZ1)NexinaNoth (CZ1) Komentářů: 22
    To já neměla ještě ani jedno video

  • mariebig (CZ1)mariebig (CZ1) Komentářů: 11
    ja dneska jo hned po aktualizaci a hned 5 po sobe. dneska poprve predtim jeste nikdy

  • jezko27 (SK1)jezko27 (SK1) Komentářů: 6
    prečo mi zase videá idú len na tablete --  na PC ani na ntb nie????
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.12.2015
    Tak, milí hráči, dnešní aktualizací byly přidány denní úkoly na vánoční farmu. Pokud jste z těch, komu žádné úkoly nenaskočily, nebojte se, zítra se jich dočkáte :) Úkoly se aktivují po půlnoci a mají je teď tedy pouze ti hráči, kteří se do hry přihlásili až po aktualizaci. Ti, kteří se přihlásili mezi půlnocí a aktualizací, jsou dnes bez úkolů.

    jezko27 (SK1) napsal(a):
    prečo mi zase videá idú len na tablete --  na PC ani na ntb nie????
    To já očekávala, že videa ani po updatu, kdy údajně mají jít všem, zase nepůjdou :D 

    Nicméně videa by fungovat měla. Nikdy nebyl stanoven čas spuštění videa nebo minimální počet za den, jen maximální. Pro přehrávání reklam je také nutné přihlašovat se pouze přes oficiální herní stránku http://bigfarm.goodgamestudios.com.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Já o videa nestojím, klidně přenechám. Naštěstí ještě žádné nebylo.
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    Ahoj, tak jsem otevřela farmu a žádné denní úkoly navíc tam nemám. Je někde chyba nebo to tak má být?
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Denní úkoly na vánoční farmě pořád nejsou
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    mně naskočily normálně o půlnoci. 
    jinak super, úkoly jsou celkem dobrý přivýdělek, na sladké farmě mi celkem chyběly. 
    teď už jen to kolo štěstí :) 
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    Nemej (CZ1) napsal(a):
    mně naskočily normálně o půlnoci. 
    jinak super, úkoly jsou celkem dobrý přivýdělek, na sladké farmě mi celkem chyběly. 
    teď už jen to kolo štěstí :) 
    jo na ostrovní farmě je mám taky, ale asi jsem tedy špatně pochopila, myslela jsem si, že naskočí i na hlavní farmě
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    AnnaElla (CZ1) napsal(a):
    Nemej (CZ1) napsal(a):
    mně naskočily normálně o půlnoci. 
    jinak super, úkoly jsou celkem dobrý přivýdělek, na sladké farmě mi celkem chyběly. 
    teď už jen to kolo štěstí :) 
    jo na ostrovní farmě je mám taky, ale asi jsem tedy špatně pochopila, myslela jsem si, že naskočí i na hlavní farmě
    Ne, touto aktualizací byly přidány denní úkoly pro vánoční farmu. Na hlavní farmě je již máme - úkoly na body reputace a aktivaci stroje v garáži.
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    black-.-angel napsal(a):
    AnnaElla (CZ1) napsal(a):
    Nemej (CZ1) napsal(a):
    mně naskočily normálně o půlnoci. 
    jinak super, úkoly jsou celkem dobrý přivýdělek, na sladké farmě mi celkem chyběly. 
    teď už jen to kolo štěstí :) 
    jo na ostrovní farmě je mám taky, ale asi jsem tedy špatně pochopila, myslela jsem si, že naskočí i na hlavní farmě
    Ne, touto aktualizací byly přidány denní úkoly pro vánoční farmu. Na hlavní farmě je již máme - úkoly na body reputace a aktivaci stroje v garáži.
    Díky moc za vysvětlení. Nějak jsem nepochopila, která farma je vánoční :smiley: 
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    Denní úkoly na vánoční farmě pořád nejsou
    Může mi prosím někdo odpovědět, jestli to je obecná chyba nebo jenom moje? Na ostrově denní úkoly prostě nemám...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.12.2015
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    Denní úkoly na vánoční farmě pořád nejsou
    Může mi prosím někdo odpovědět, jestli to je obecná chyba nebo jenom moje? Na ostrově denní úkoly prostě nemám...
    Punto, zkusil/a jsi smazat cookies? Nikdo jiný tuto chybu zde nehlásil.

    Hádám, že znovupřihlášení či aktualizaci stránky už jsi podstoupil/a.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    Denní úkoly na vánoční farmě pořád nejsou
    Může mi prosím někdo odpovědět, jestli to je obecná chyba nebo jenom moje? Na ostrově denní úkoly prostě nemám...
    Ahoj. Já je mám. Od půlnoci mi normálně naskočily.
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    upraveno 02.12.2015
    přihlašovala jsem se ráno a teď znovu po příchodu z práce, zkoušela jsem i anonymní okno a nic

    Edit: pro jistotu jsem vymazala i ty sušenky a fakt nic :/
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    přihlašovala jsem se ráno a teď znovu po příchodu z práce, zkoušela jsem i anonymní okno a nic
    Předaly jsme dále... a uvidíme :)
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    black-.-angel napsal(a):
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    přihlašovala jsem se ráno a teď znovu po příchodu z práce, zkoušela jsem i anonymní okno a nic
    Předaly jsme dále... a uvidíme :)
    Tak dnes mi na ostrově naskočily 3 denní úkoly (asi za první tři prosincové dny), tak snad už to bude v pořádku.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    Tak dnes mi na ostrově naskočily 3 denní úkoly (asi za první tři prosincové dny), tak snad už to bude v pořádku.
    Nene, každej den naskakují tři, to nemáš nastřádaný zpětně. Ale tak snad už ti to bude běhat. :)
  • helenka7773 (CZ1)helenka7773 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    chcela by som sa opytat v čase aktualizace som mala porouchany pc a teraz ni nefuguje koni
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    chcela by som sa opytat v čase aktualizace som mala porouchany pc a teraz ni nefuguje koni
    Že jsi měla v době aktualizace porouchaný pc, je úplně jedno :) Stejně jako je jedno, jestli někdo je či není online.

    A co znamená, že ti koně nefungujou, šlo by to nějak přiblížit?
Sign In to comment.