Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / Adventní kalendář / 24.11.2015"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí hráči,

zde můžete diskutovat k nové aktualizaci, která se týká Adventního kalendáře a akcí hlavně pro jednotlivce!

Oficiální oznámení a podrobnosti najdete ZDE.


«134

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vypadá to jako menší průšvih než santa vydřiduch :D 
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Po Santovi už do žádné události a za ty ubohé odměny nikdo nepůjde.
  • mirečkov (CZ1)mirečkov (CZ1) Komentářů: 9
    Ahoj , nerozumím tomu, dodala jsem santovi  květiny  ještě jsem přidělávala  a už tam nejdou dodat , že prý mám na skladě nula , ale mám sklad plný , krom toho , toto množství  všeho nelze dodat , ani by nepomohlo být tu  dvacetčtyři hodin , výroba něco trvá a je navázaná na výrobu třeba hnojiva . Jsem hodně smutná .
  • mlcoska1 (CZ1)mlcoska1 (CZ1) Komentářů: 6
    My už na farmě díky Santovi také končíme se soutěžmi :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.11.2015
    Do žádné události? A já bych si zrovna střihla třeba asii :(:D 

    Ano, santa se HODNĚ nepovedl, ale to neznamená, že tak zbabrané budou všechny další události.

    Na druhou stranu už trochu kroutím hlavou nad tím, proč jsou události stále složitější na pochopení, už ranč byl pro mnohé dost velký oříšek, pro dost lidí dodnes věc, kterou ignorují, protože jí nerozumějí. Jenže stejně je to třeba i s georgovým silem a trhem. Teď ten santa, v tom taky aby se čert vyznal (i když ve výsledku zjistí, že energie vložená do pochopení události byla úplně zbytečná).

    Kalendář pro mě zní aspoň jednodušeji, doufám, že to tak bude i v reálu a bude to intuitivně uchopitelná věc, to se totiž v posledních událostech zrovna nedaří :(  Události nejsou přehledné a už vůbec ne logicky vysvětlené.

    mirečkov (CZ1) napsal(a):
    Ahoj , nerozumím tomu, dodala jsem santovi  květiny  ještě jsem přidělávala  a už tam nejdou dodat , že prý mám na skladě nula , ale mám sklad plný , krom toho , toto množství  všeho nelze dodat , ani by nepomohlo být tu  dvacetčtyři hodin , výroba něco trvá a je navázaná na výrobu třeba hnojiva . Jsem hodně smutná .
    Ahoj, tato diskuze se týká zítřejší aktualizace, tvůj problém s tím zrovna nesouvisí...

    Moc tomu ani nerozumím, pokud jsi předem viděla, že množství nemůžeš reálně nikdy splnit, objednávku jsi neměla přijímat. Pokud se ti nenačítají skladové zásoby a u darování vidíš nulu, ačkoli je na skladě máš, zkus stránku s hrou aktualizovat, případně smazat cookies.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Třeba konečně něco, co bude opravdu dárek. :) Ale... radši se nebudu těšit, ať nejsu zase zklamaná. :D
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Prečo mi Santa dovoli darovať viac ako je objednávka? Namiesto 2800 koláčov som po opôtovnom klikaní na šípku daroval 3800!! Ovocný koláč so šlahačkou.

    Tym končím a prestávam si Santu všímať
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    Prečo mi Santa dovoli darovať viac ako je objednávka? Namiesto 2800 koláčov som po opôtovnom klikaní na šípku daroval 3800!! Ovocný koláč so šlahačkou.

    Tym končím a prestávam si Santu všímať
    Protože je možné darovat nad rámec objednávky a získat tak další body spokojenosti navíc. ALE to nemá nic společného se zítřejší aktualizací. 
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    No, zdá se mi toho nějak moc naráz. Advent a svátky mají být poklidným obdobím, ale na farmě to vypadá spíš na konec světa.
    Takže uvidíme.
    Santu jsem "odsoudila" ještě než vůbec začal, tuto aktualizaci a následné události okomentuji, až vypuknou.
  • radimko (CZ1)radimko (CZ1) Komentářů: 1
    Santa je bohužel další "ždímačka" na zlatky a tím i na peníze. Okamžitě totiž vyskakují klasické nabídky bonusů - dva za cenu jednoho atd. Je tedy jasné, že bez zlacení se jen těžko dobereme k cíli. Cukrová farma je toho důkazem, no a o balírně ani nemluvím...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.11.2015
    radimko (CZ1) napsal(a):
    Santa je bohužel další "ždímačka" na zlatky a tím i na peníze. Okamžitě totiž vyskakují klasické nabídky bonusů - dva za cenu jednoho atd. Je tedy jasné, že bez zlacení se jen těžko dobereme k cíli. Cukrová farma je toho důkazem, no a o balírně ani nemluvím...
    Do balírny jsem v životě nedala zlatku, do santy nedám už tuplem. Vždyť to nejsou události, co by se nutně musely zlatkovat, ale to je holt asi věc názoru. Kdo zlatí, má pocit, že musí k smrti uzlatit i Omara :D  A nabídky na bonusy vyskakují pořád stejně, v tom bych žádnou změnu neviděla ;)

    Ale ještě jednou, kéžby naposledy, tato diskuze se týká dnešní, této, aktualizace: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/113518/aktualizace-adventni-kalendar-24-11-2015, se santou nemá nic společného (dobře, kromě opravy pár chyb, ale o těch tady nikdo nediskutuje ;))!
  • šešerka (CZ1)šešerka (CZ1) Komentářů: 11
    Nejedu, jsem zklamaná, už jen ty akce typu dodávej a bodíky naskakují vyžadují u toho sedět neustále. Nestíhám ani normální akce, protože u toho nejsem stále a mletí atd. to prostě vyžaduje. No a co, nuda tam nuda sem my to nějak přežijem, aspoň bude čas na normálního Ježíška, ja na Santu stejně nevěřím >:)
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    Tak horší než Santa už to snad být nemůže :wink: Ale nikdy neříkej nikdy, tak uvidíme 1 prosince
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    ahoj, co znamenají malé dárečky, které se objevují v okolí dočasné vánoční farmy? Po najetí myší na dárek se ozve cinknutí a dáreček zmizí.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    ahoj, co znamenají malé dárečky, které se objevují v okolí dočasné vánoční farmy? Po najetí myší na dárek se ozve cinknutí a dáreček zmizí.
    Ahoj,
    to zatím nevíme, Black-.-angel se zítra zeptá Foxes.
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    ahoj, co znamenají malé dárečky, které se objevují v okolí dočasné vánoční farmy? Po najetí myší na dárek se ozve cinknutí a dáreček zmizí.
    Ahoj,
    to zatím nevíme, Black-.-angel se zítra zeptá Foxes.
    Tak už se ptát nemusí, po najití posledního dárečku se roztancuje medvěd :-))
  • Mikko (CZ1)Mikko (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 30.11.2015
    A kolik jich tak musím najít ? :) už je hledám přibližně půlhodinku (počítat jsem přestala) a medvěd ani piruetku :-) :-D

    Tak už v pořádku :D už jsme to při pondělku rozjeli :)


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím použij funkci "Upravit" kliknutím na ozubené kolečko u příspěvku (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Eliska17 (CZ1)Eliska17 (CZ1) CZ1 Komentářů: 166
    Já jsem ještě žádný dáreček neviděla. Asi jsem nebyla hodná :-(
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 30.11.2015
    Zdravím,

    jedná se o malý event, kde mělo být na konci schované řady dárečků překvapení. Někdo to tu prokecl :smiley: 

    Foxes
  • Mej1 (CZ1)Mej1 (CZ1) Komentářů: 4
    Žádné dárečky nejsou, proč to má jen někdo?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Mej1 (CZ1) napsal(a):
    Žádné dárečky nejsou, proč to má jen někdo?
    Ahoj Mej,

    máš je na zimní vikingské a teď i vánoční farmě. Je to malý dáreček v okolí farmy, který když přejedeš myší, tak zmizí a někde na farmě se objeví další.
  • Mej1 (CZ1)Mej1 (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 30.11.2015
    Ještě dotaz,kolik dárečků bude,jsou denně nové a musí se sesbírat všechny? Jsou strašně malé

    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    ahoj, co znamenají malé dárečky, které se objevují v okolí dočasné vánoční farmy? Po najetí myší na dárek se ozve cinknutí a dáreček zmizí.
    Ahoj,
    to zatím nevíme, Black-.-angel se zítra zeptá Foxes.
    Tak už se ptát nemusí, po najití posledního dárečku se roztancuje medvěd :-))
    Jaký medvěd? :-)


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím použij funkci "Upravit" kliknutím na ozubené kolečko u příspěvku (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.11.2015
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    ahoj, co znamenají malé dárečky, které se objevují v okolí dočasné vánoční farmy? Po najetí myší na dárek se ozve cinknutí a dáreček zmizí.
    Ahoj,
    to zatím nevíme, Black-.-angel se zítra zeptá Foxes.
    Tak už se ptát nemusí, po najití posledního dárečku se roztancuje medvěd :-))
    Ptala jsem se a dostalo se mi nějaké odpovědi ve smyslu, že mám dárečky sledovat. No naštěstí to tu už někdo objevil a já si tento dotaz můžu odškrtnout ze seznamu :D Já zatím neobjevila ani medvěda a jeh hledáním nehodlám ztrácet čas. Aby mi pak zatancoval, to mám lepší věci na práci (a rozhodně méně úchylnější, pardon :D).


    PS: Ne a ne a nenávidím tohle fórum!!! Proč musím pomalu všechny příspěvky psát nadvakrát, protože se odešle vždy jen zlomek toho, co napíšu? V tomto případě jen citace, na kterou odpovídám?! :rage: Bylo by strašně fajn, kdyby tenhle paskvil dal někdy někdo dohromady.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.12.2015
    To je teda super vtip, že si dárek z kalendáře můžu koupit :D Ne že bych si sama sobě dárky k vánocům nikdy nekupovala, ale tohle už je.. prostě GGS :D:D 



    Mimochodem ať kliknu na kterýkoli stánek na tržišti i na Rudolfa, napřed se mi načte nabídka Omara.. kde teda jeho hit měsíce asi vzal roha :D 
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Ahoj, přijde mi to jako další z mnoha chyb - protože druhé okýnko (logicky 2.12.), co by se mělo otevřít až zítra jde vyzvednout normálně. Za zlatky se přece měly kupovat prošvihlé dny. Tak nevím kde zas soudruzi udělali chybu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    magica13 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, přijde mi to jako další z mnoha chyb - protože druhé okýnko (logicky 2.12.), co by se mělo otevřít až zítra jde vyzvednout normálně. Za zlatky se přece měly kupovat prošvihlé dny. Tak nevím kde zas soudruzi udělali chybu
    Jojo, otevře se to na dvojce s tím, že se máš vrátit na jedničku. A tam najdeš dárek, který si můžeš koupit, jupí. Asi to bude bug... další. Od Omárka si toho taky moc nekoupím:


  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    ja som asi slepá ale žiadneho soba na farme nevidím :D teda samozrejme sa ma Santa pýta kde je Rudolf, ale podla mňa spí niekde zalezený pred zimou .... náhodou foto toho co mám hľadať sa nenájde ? :) ďakujem :)
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    za letištěm na cestičce u mostku, nejde přehlídnout :smile: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, takže se to týká jen některých serverů, slováci třeba začali správně na prvním dnu - soba mají u lesíka někde pod letištěm. Druhý den na českém je sob u lávky u letiště.
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    Sargana (SK1) napsal(a):
    ja som asi slepá ale žiadneho soba na farme nevidím :D teda samozrejme sa ma Santa pýta kde je Rudolf, ale podla mňa spí niekde zalezený pred zimou .... náhodou foto toho co mám hľadať sa nenájde ? :) ďakujem :)
    já ho našla kousek od letiště
Sign In to comment.