Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Nová událost! Santa je tu....!"

213

Komentáře

  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    5220 kusů letní kytice? Jste normální? 358 kusů se vyrábí 6 hodin, tedy jen na výrobu tohoto množství jsou třeba skoro 4 dny nonstop výroby. K tomu 11 000 mandlí. A nechce to ani jeden produkt z hlavní farmy, všechno květinka nebo gurmán. To je teda zase věc, odměny směšné... tento týden dokončím, když už jsem ho začal, ale tím končím. Navíc je dekorace 7x7, to stejně není kam dát.
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    samby2 (CZ1) napsal(a):
    U nás ve spolku se asi toho moc nenahraje hodně členů je málo aktivních ale co se dá dělat.Mám dotaz kde najdu kolik bodů spokojenosti jsem už dosáhla?
    na vrcholu Vánočního stromu, nalevo
    Jo aha děkuji
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Jako dojmy-misto darku ruinace farmy,jak skvele vanoce....nazor i ostatnich clenu spolku...
     tesit se priste nema smysl...
     








  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    podobne aj u nás, tešili sme sa, ale keď vidíme tie odmeny a máme komplet za ne vyprázdniť sklady, dosť nedomyslené teda. asi ťažko niekoho na to nalákať, aby začal vôbec robiť kontrakt.
  • štír53 (CZ1)štír53 (CZ1) Komentářů: 23
    Zdravím,asi mám dnes vypadnutý mozek ;)nějak jsem to nepochopila.Každý člen má jinou objednávku a jak si máme pomáhat?A pokud bychom "náhodou" splnili dodávky/vražedné/,tu dekoraci dostane každý člen spolku?
  • radka1507 (CZ1)radka1507 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Plno lidí bere tu hru jako relax,odpočinek od všech každodenních starostí ...tohle Vám fakt nevyšlo :( to už není pro zábavu ....
  • štír53 (CZ1)štír53 (CZ1) Komentářů: 23
    A odměna za tvrdou práci je 5 000-směšné,když věnujeme tolik věcí zadara!
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    štír53 (CZ1) napsal(a):
    A odměna za tvrdou práci je 5 000-směšné,když věnujeme tolik věcí zadara!
    To jsou odměny jak hrom  :D to člověka ani nebaví jsem si tu událost představovala jinak 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    štír53 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,asi mám dnes vypadnutý mozek ;)nějak jsem to nepochopila.Každý člen má jinou objednávku a jak si máme pomáhat?A pokud bychom "náhodou" splnili dodávky/vražedné/,tu dekoraci dostane každý člen spolku?
    Každý člen má jinou objednávku, uzpůsobenou svému levelu. Až 7. den si můžeme pomáhat, do té doby se každý snaží za sebe. Dekoraci dostanou všichni členové spolku.
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    upraveno 23.11.2015
    To už by bylo lepší pracovat  jako spolek od začátku společně a dodávat kdo co má než toto.To se opravdu nepovedlo.Loď vypravit nemohu,takže výdělek žádný,prázdná stodola a nic za odměnu.Fakt úžasná akce.A to ještě potom jak dlouho plnit stodolu než budu moci něco naložit na loď,tak touto akcí spíše prodělám,než nějakou odměnu dostanu.
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    jsem maximálně znechucená - dodávání většího počtu zboží než je požadováno, je přinejmenším sprosté, odměny jsou směšné a hloupé, dekorace 7x7 je doslova k vyvítečemu... to není vánoční událost, to je normální prostý a sprostý tunel... je mi líto, že jsem pod dojmem nové události začala plnit objednávku... 
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Ohlasy špatné. Lidi tomu nerozumí. Zapojili se a že dodají jen trochu. Když jsem napsala, že objednávku musí splnit celou, tak odpověď je, že to nedá.
    Co se stane, když to někdo nesplní? Pak je snaha ostatních v háji, nebo jak?

    Můj pohled: kdyby šlo o produkci, tak ještě jo, ale dodávat? Se někdo asi zbláznil. >:)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 23.11.2015
    Zdravím,

    chápu, že každý spolek se vždy snaží na plné maximum splnit událost, když už se do ní zapojí. Ale ráda bych zdůraznila, že pokud se vám akce nelíbí, tak se jí účastnit nemusíte, či alespoň ne na 100%, obzvláště pokud si myslíte, že vám to za odměnu (nová dekorace) nestojí. U finální dekorace, kterou si nakonec vybojujete, půjde i nadále spokojenost vylepšovat. A stále budete mí možnost sedmý den ostatním členům, kteří objednávku nemohou splnit, pomoci. Nic není ztraceno. 

    Pokud se však této akce nebudete účastnit, tak vám nikdo nic z účtu neodebere ani nebudete nijak penalizováni.

    Foxes



  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Zbláznil je asi slabé slovo, stejně jako všichni, i my litujeme, že jsme se vůbec do objednávek pustili. Nejlíp na tom vydělá ten, kdo se nezúčastní. Nebude mít vybrakované sklady a dekoraci získá na úkor mnohamilionových ztrát ostatních členů.

    Taky bych byla radši pro sbírání, ať je z toho jeden velký projekt, ale ne, že se člověk zruinuje a když se dostatečně nezruinujou i ostatní, je to vlastně k ničemu. Co má být výsledkem? Že si v GGS budou mnout ruce, až za to někdo bude utrácet zlatky, a my si budeme klepat na čelo (nebo mlátit hlavou o zeď), že jsme jim na ten špek skočili a dobrovolně rozvoj svých farem poslali na dlouhý čas k šípku? 


    @PRVNÍ POSLEDNÍ (SK1) Pokud někdo nesplní, poslední den to mohou dohnat za něj ostatní členové, nebo následující týden, kdy objednávku bude plnit znovu. Nicméně nesplnění objednávky vede k tomu, že nebude moct být dosaženo takového počtu bodů spokojenosti výsledné dekorace, jako kdyby všechny objednávky splněny byly. O jaké reálné hodnoty se jedná, o tom můžeme jen spekulovat.
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    upraveno 23.11.2015
    Mě by zajímalo toto: Pokud některý z členů spolku nepřijme objednávku a jiní naopak objednávky přeplní - tj. dají víc zboží než musí, vykompenzuje to chybějící body od člena co objednávku nepřijal? Jinak řečeno - je takto možné i přes nepřijmutí objednávky některým členem spolku postoupit další týden k vyšší dekoraci?

    Dodávám že mi nejde o přijmutý ale nesplněný úkol ale o úkol který vůbec hráč nezačne plnit.
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    Foxes napsal(a):
    Zdravím,

    chápu, že každý spolek se vždy snaží na plné maximum splnit událost, když už se do ní zapojí. Ale ráda bych zdůraznila, že pokud se vám akce nelíbí, tak se jí účastnit nemusíte, či alespoň ne na 100%, obzvláště pokud si myslíte, že vám to za odměnu (nová dekorace) nestojí. U finální dekorace, kterou si nakonec vybojujete, půjde i nadále spokojenost vylepšovat. Stále budete mí možnost sedmý den ostatním členům, kteří objednávku nemohou splnit, pomoci. Nic neni ztraceno. 

    Pokud se této akce nebudete účastnit, tak vám nikdo nic z účtu neodebere ani nebudete nijak penalizováni.

    Foxes



    no, lištičko, já chápu, že se účastnit nemusíme, ale to asi nebylo cílem nové události - "něco jsme zavedli, vánoční událost jsme vám dali a když se vám nelíbí vaše věc..." 
    zruinovat farmy jen proto, že se hráči nechali nachytat (a to třeba dodávání přes limit je), to prostě moc vánoční není... a uznej sama, že odměny (ani se mi nechce tomu tak říkat) jsou prostě mimo mísu... jako že dostanu 20 kousků krmiva??? :dizzy: tak to budou mít moji oslíci vyloženě vánoce... 
    je tady nějaká šance, že jsem jen špatně pochopila princip, že se třeba něco změní v průběhu události? jsou i ostatní komunity tak nadšené? stojí za to sledovat dál událost nebo na ni máme s klidným svědomím zapomenout?

  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.11.2015
    Do toho ještě události za plotem...  :'(

    Ještě dotaz: Musím splnit všechny ty dílčí objednávky ze seznamu?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    Mě by zajímalo toto: Pokud některý z členů spolku nepřijme objednávku a jiní naopak objednávky přeplní - tj. dají víc zboží než musí, vykompenzuje to chybějící body od člena co objednávku nepřijal? Jinak řečeno - je takto možné i přes nepřijmutí objednávky některým členem spolku postoupit další týden k vyšší dekoraci?

    Dodávám že mi nejde o přijmutý ale nesplněný úkol ale o úkol který vůbec hráč nezačne plnit.
    Wow, chcete se zruinovat ještě víc za to, že se na to ostatní "vykašlou" (= jinými slovy byli tak inteligentní, že se do objednávek nepustili)?? Nicméně ne, přeplnění nenahradí chybějící objednávky ostatních.

    Do toho ještě události za plotem...  :'(

    Ještě dotaz: Musím splnit všechny ty dílčí objednávky ze seznamu?
    Kompletní objednávka je všech 7 položek, to nejsou dílčí objednávky.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    A když někdo nesplní a teoreticky se to sedmý den nepovede společně celému spolku doplnit, tak další týden bude spolek dělat zas to samé?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    R.Rose (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Zdravím,

    chápu, že každý spolek se vždy snaží na plné maximum splnit událost, když už se do ní zapojí. Ale ráda bych zdůraznila, že pokud se vám akce nelíbí, tak se jí účastnit nemusíte, či alespoň ne na 100%, obzvláště pokud si myslíte, že vám to za odměnu (nová dekorace) nestojí. U finální dekorace, kterou si nakonec vybojujete, půjde i nadále spokojenost vylepšovat. Stále budete mí možnost sedmý den ostatním členům, kteří objednávku nemohou splnit, pomoci. Nic neni ztraceno. 

    Pokud se této akce nebudete účastnit, tak vám nikdo nic z účtu neodebere ani nebudete nijak penalizováni.

    Foxes



    no, lištičko, já chápu, že se účastnit nemusíme, ale to asi nebylo cílem nové události - "něco jsme zavedli, vánoční událost jsme vám dali a když se vám nelíbí vaše věc..." 
    zruinovat farmy jen proto, že se hráči nechali nachytat (a to třeba dodávání přes limit je), to prostě moc vánoční není... a uznej sama, že odměny (ani se mi nechce tomu tak říkat) jsou prostě mimo mísu... jako že dostanu 20 kousků krmiva??? :dizzy: tak to budou mít moji oslíci vyloženě vánoce... 
    je tady nějaká šance, že jsem jen špatně pochopila princip, že se třeba něco změní v průběhu události? jsou i ostatní komunity tak nadšené? stojí za to sledovat dál událost nebo na ni máme s klidným svědomím zapomenout?

    Musím říct, že ostatní komunity jsou stejně rozčarované jako ta naše. 

    Tím jsem samozřejmě nemyslela, že je to tak v pořádku, ale akce už je ve hře. Ovšem zda dojde ke změnám, to sama momentálně netuším, samozřejmě feedback týmu předáme, ale raději bych na 100% nepočítala s tím, že se něco v průběhu změní. Na druhou stranu naděje umírá poslední.

    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    Mě by zajímalo toto: Pokud některý z členů spolku nepřijme objednávku a jiní naopak objednávky přeplní - tj. dají víc zboží než musí, vykompenzuje to chybějící body od člena co objednávku nepřijal? Jinak řečeno - je takto možné i přes nepřijmutí objednávky některým členem spolku postoupit další týden k vyšší dekoraci?

    Dodávám že mi nejde o přijmutý ale nesplněný úkol ale o úkol který vůbec hráč nezačne plnit.
    Ano, body spokojenosti takto nahradit jdou, ale ztratí šanci na vizuální upgrade.

    Foxes
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    A spolek získá tu první dekoraci, když třeba ten jeden hráč nesplnil?
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    akci bych spíš nazvala -Satan je tu..moje chyba,,měla jsem spíš zjistit o co jde,ne rovnou dodávat a pak se pořádně kouknout.Škoda že to co jsem tam dala nejde vzít zpět..zásoby za několik milionů..neva..oželím,,ale nevložím už nic. Spolku jsem doporučila nezačínat.
    Akce mám ráda,a miluju výzvy,ale tohle je moc..OBROVSKÉ POŽADAVKY A SMĚŠNÉ CENY.
    ŠKODA..TAK SNAD JINÁ AKCE :)
  • romka5 (CZ1)romka5 (CZ1) Komentářů: 2

    Jsem taky velmi zklamaná,nedá se to splnit,velmi jsem se na to těšila,jsou to mé první vánoce s touto hrou.Romka


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A spolek získá tu první dekoraci, když třeba ten jeden hráč nesplnil?
    Záleží, v jaké fázi objednávku nesplnil. 
  • štír53 (CZ1)štír53 (CZ1) Komentářů: 23
    black-.-angel napsal(a):
    štír53 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,asi mám dnes vypadnutý mozek ;)nějak jsem to nepochopila.Každý člen má jinou objednávku a jak si máme pomáhat?A pokud bychom "náhodou" splnili dodávky/vražedné/,tu dekoraci dostane každý člen spolku?
    Každý člen má jinou objednávku, uzpůsobenou svému levelu. Až 7. den si můžeme pomáhat, do té doby se každý snaží za sebe. Dekoraci dostanou všichni členové spolku.
    Děkuji za odpověď
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    black-.-angel napsal(a):
    A spolek získá tu první dekoraci, když třeba ten jeden hráč nesplnil?
    Záleží, v jaké fázi objednávku nesplnil. 
    Nedodal třeba celé množství z jedné položky.

    A ještě jedno: tu dekoraci pak dostane každý? Kdo hraje, i ten, kdo nehraje?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    A spolek získá tu první dekoraci, když třeba ten jeden hráč nesplnil?
    Záleží, v jaké fázi objednávku nesplnil. 
    Nedodal třeba celé množství z jedné položky.

    A ještě jedno: tu dekoraci pak dostane každý? Kdo hraje, i ten, kdo nehraje?
    Fází jsem měla na mysli 1.-4. týden.

    Dekoraci dostanou všichni členové spolku. Proto jsem psala, že na tom ve výsledku budou nejlíp ti, co se nezapojí, protože se nezruinujou a navíc za zruinování farem kolegů ze spolku dostanou odměnu, no není to "super"? :flushed: 
  • jojo to je dost šílený ... totálně demotivující
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    Ahoj. tentokrát souhlasím, tato událost je značně nepovedená. Co já, mám vysoký level, nemusím nic vylepšovat, mám i dostatek dolarů na dokoupení, ( i když vyrobit 6 000 mufinů??? ) .Jenže nějak tvůrci této hry pozapomněli, že malé levely musí vydělávat, aby mohli růst a sorry, ale pro level 43, který nemá šanci na vylepšení pekárny na gurmánské, hodit: 4130 mufinů, 1 310 kytice z lučního kvítí z květinky, kde je obchod na 1 .... hodně přitažené za vlasy. Navíc, jsou vánoce a kde je další vánoční stromeček? Proč jako poslední odměna není tato dekorace? 
    Závěrem - hodně nás ve spolku  tato událost otrávila, jak nesmyslnými odměnami tak obrovskou dekoraci, kterou stejně nemáme kam dát. 
    Stále ale doufám, že se tvůrci této hry řádně zamyslí nad množstvím dodávaného zboží a od příštího týdne ji upraví, aby jsme mohli hrát pro zábavu a v poklidu, jak se na vánoční čas sluší a patří a abychom z ní měli radost a ne otrávenou hru, když se podíváme na stromek stojící u plotu naší farmy. 


  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    black-.-angel napsal(a):
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    Mě by zajímalo toto: Pokud některý z členů spolku nepřijme objednávku a jiní naopak objednávky přeplní - tj. dají víc zboží než musí, vykompenzuje to chybějící body od člena co objednávku nepřijal? Jinak řečeno - je takto možné i přes nepřijmutí objednávky některým členem spolku postoupit další týden k vyšší dekoraci?

    Dodávám že mi nejde o přijmutý ale nesplněný úkol ale o úkol který vůbec hráč nezačne plnit.
    Wow, chcete se zruinovat ještě víc za to, že se na to ostatní "vykašlou" (= jinými slovy byli tak inteligentní, že se do objednávek nepustili)?? Nicméně ne, přeplnění nenahradí chybějící objednávky ostatních.

    Do toho ještě události za plotem...  :'(

    Ještě dotaz: Musím splnit všechny ty dílčí objednávky ze seznamu?
    Kompletní objednávka je všech 7 položek, to nejsou dílčí objednávky.
    Děkuji za odpověď, nešlo mi o to jak je tu kdo inteligentní :-))) ale jestli to je nebo není možné. Např. v případě kdy to z nějakého vážného důvodu prostě někdo nedá. O "vykašlání" jsem nemluvila. A že plnit úkoly začalo hodně spolků je jasné. Nicméně v tomto případě to nemá smysl hrát. Odrovnali bychom si v podstatě kvůli zbytečné dekorací sklady i konta. A předvánoční čas umíme jako spolek trávit opravdu jinak.
Sign In to comment.