Domů Czech Otázky ke hře

Tajné úspěchy (o nápovědu pište moderátorům!)

Mijaj MonniMijaj Monni Komentářů: 1
upraveno 28.01.2016 v Otázky ke hře
Napište si o radu některému z moderátorů soukromou zprávou. Tajných úspěchů je momentálně 5, napište název, o který se Vám jedná :)

zde odpoví black-.-angel
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«137

Komentáře

  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    upraveno 27.11.2014
    Prosím, kde najdu ten tajný úkol? Potřebuju zadání, abych ho mohla splnit
    Post edited by Bastet (CZ1) on
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 29.07.2013
    Nepiš prosím červeně, porušuješ tím pravidla fóra. Tvá zpráva není nikterak důležitá, aby si vysloužila takové zvýraznění.

    Jestliže máš nějaké další tajné úkoly, musíš na ně přijít sama, nebo počkat, až se zobrazí i někomu dalšímu, kdo ti poradí. Já osobně mám v nabídce jen 8 možností plnění úspěchů, mezi nimi jeden "tajný". Nápovědu k jeho řešení máš v uvedeném odkazu. Jiné "tajné" úkoly nemám, takže ti s nimi poradit nemohu.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 07.08.2013
    Ahoj všem. Bylo by od Vás hráčů moc fajn, aby tajné úkoly zůstaly tajné... Nemůžeme Vám jistě nic zakázat, ale bylo by to aspoň kolegiální vůči těm, kteří si ten úkol chtějí splnit sami. A když někdo trpělivost nemá, tak poprosí a můžete mu odepsat SZ. Děkuji všem za snad pochopení... :)
  • Beovela2Beovela2 Komentářů: 1
    upraveno 08.09.2013
    ahoj, taky nějak nemůžu najít ten druhý tajný úkol. Pokud by mi nekdo poradil Staci poradit ne rict! tak budu rada. Mam pocit ze uz jsem vycerpala veskere moznosti. Dekuji.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 08.09.2013
    Beovela2 napsal: »
    ahoj, taky nějak nemůžu najít ten druhý tajný úkol. Pokud by mi nekdo poradil Staci poradit ne rict! tak budu rada. Mam pocit ze uz jsem vycerpala veskere moznosti. Dekuji.

    Tak se zkus zamyslet nad tím názvem toho úkolu...jiná rada snad ani není, pak už zbývá jen to prozradit úplně :-)
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 08.09.2013
    Beovela2 napsal: »
    ahoj, taky nějak nemůžu najít ten druhý tajný úkol. Pokud by mi nekdo poradil Staci poradit ne rict! tak budu rada. Mam pocit ze uz jsem vycerpala veskere moznosti. Dekuji.

    A zároveň se podívat na ikonku u toho úkolu. Pak už by tě to mělo trknout.
  • Beovela (CZ1)Beovela (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 08.09.2013
    skoumal2 napsal: »
    A zároveň se podívat na ikonku u toho úkolu. Pak už by tě to mělo trknout.

    ahoj. díky za nápovědu ale asi jsem zabedněná... zkoušela jsem už ledacos...
  • kuklekukle Komentářů: 3
    upraveno 09.09.2013
    jsem asi take zabedněný. První úkol jsem splnil a žádný další tam není.Hlásí to pouze "dokončeno".
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 09.09.2013
    kukle napsal: »
    jsem asi take zabedněný. První úkol jsem splnil a žádný další tam není.Hlásí to pouze "dokončeno".

    tajné úlohy majú len jednu úroveň
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 09.09.2013
    kukle napsal: »
    jsem asi take zabedněný. První úkol jsem splnil a žádný další tam není.Hlásí to pouze "dokončeno".

    další tajný úkol je až na druhé straně úspěchů...ale možná ještě nemáš patřičný level k jejich odemčení
  • [Odstraněný uživatel][Odstraněný uživatel] Komentářů: 119
    upraveno 11.12.2013
    Mám trochu jiný dotaz... je velký rozdíl, když někdo napíše tady, někdo klikne na jeho jméno a napíše mu odpověď, nebo když přijde soukromá zpráva???
    Já v tom třeba moc rozdíl nevidím a asi by mi bylo jedno, jestli odepisuji na zprávu, nebo na příspěvek na foru do zprávy... ale možná mi něco uniklo...
    Jediné co je takové pozitivum psát rovnou zprávu, že to asi bude rychlejší, ale to už je asi dotyčného problém...

    Neberte to jako drzost, ale prostě mě to docela zaráží...
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 11.12.2013
    NejFarmaHej napsal: »
    Mám trochu jiný dotaz... je velký rozdíl, když někdo napíše tady, někdo klikne na jeho jméno a napíše mu odpověď, nebo když přijde soukromá zpráva???
    Já v tom třeba moc rozdíl nevidím a asi by mi bylo jedno, jestli odepisuji na zprávu, nebo na příspěvek na foru do zprávy... ale možná mi něco uniklo...
    Jediné co je takové pozitivum psát rovnou zprávu, že to asi bude rychlejší, ale to už je asi dotyčného problém...

    Neberte to jako drzost, ale prostě mě to docela zaráží...

    Ahoj nesouhlasím, nezapomeň, že je nás tu více moderátorů. Mohlo by se stát, že dostane odpovědi od všech a nebo od nikoho a psát neustále dále do tohoto vlákna, odpověď odeslána? Zbytečná práce navíc, pokud to někdo vědět chce a nechce hledat, tak ať si napíše on sám :)
  • Agent0733Agent0733 Komentářů: 11
    upraveno 30.12.2013
    Ahoj. V úspěcích mám cíl "Tam a zase zpět" Objev ve hře tento tajný herní bonus
    Mám to 4x a ani nevím jak jsem to získal. Co to je za bonus a jak se dá získat? Díky.
  • vlada18 (CZ1)vlada18 (CZ1) Komentářů: 67
    upraveno 30.12.2013
    Agent0733 napsal: »
    Ahoj. V úspěcích mám cíl "Tam a zase zpět" Objev ve hře tento tajný herní bonus
    Mám to 4x a ani nevím jak jsem to získal. Co to je za bonus a jak se dá získat? Díky.

    pošlu ti nápovědu do hry
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 31.08.2014
    iva710 napsal: »
    chcela by som vediet kde najdem tajne uspechy

    Najdeš je na stejným místě, kde jsou všechny ostatní úspěchy. Ty tajný poznáš podle toho, že u nich není uvedeno, co se má vlastně dělat a musíš si s nima trochu potrápit hlavu.
  • Dapistik (CZ1)Dapistik (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 19.07.2015
    Zdravím,můžu vědět o jaké bonusy jde či o co se jedná?Diky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.07.2015
    Dapistik napsal: »
    Zdravím,můžu vědět o jaké bonusy jde či o co se jedná?Diky

    Ahoj :)

    Dole na spodní liště klikni vedle inventáře na ikonku Úspěchy. Mezi nimi jsou úkoly, kde máš jasné zadání (např. vyrob xxx krmiva pro krávy, utrať xxx dolarů), a úkoly, u nichž zadání není, znáš jen název daného úspěchu - ten ti má napovědět, co se za úkolem asi skrývá. To jsou ty tajné úspěchy (nebo tak nějak zlidovělo označení tajné bonusy). Momentálně jich je ve hře 5. Nebudeš-li si s některým vědět rady, napiš některému z moderátorů SZ s uvedením názvu tajného úspěchu, jehož nápovědu si žádáš :)
  • tereza66 (SK1)tereza66 (SK1) Komentářů: 2
    upraveno 01.09.2015
    Dobry den,
    kde najdem tajny uspech?
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 01.09.2015
    Na spodní liště pod farmou.
    Klikni na druhou ikonu zleva - "Úspechy".
    Po kliknutí uvidíš dvě záložky, "Prehľad" a "Úspechy".
    Klikni na tu druhou.
    Tam máš vyřádkované ikony úspěchů a mezi nimi najdeš i několik ikon těch tajných...
  • adelajda1100 (CZ1)adelajda1100 (CZ1) Komentářů: 1
    Prosím o radu ,kde najdu tajný herní bonus Pomoc! děkuji Adél
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Prosím o radu ,kde najdu tajný herní bonus Pomoc! děkuji Adél
    Již zasláno v SZ..
  • Amelinka (SK1)Amelinka (SK1) Komentářů: 2
    Ahoj, poprosim tiez o radu, kde najdem tajny herny bonus :)Dakujem moc
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Amelinka (SK1) napsal(a):
    Ahoj, poprosim tiez o radu, kde najdem tajny herny bonus :)Dakujem moc
    Tak si prosím přečti první příspěvek ;)
  • Oli11 (SK1)Oli11 (SK1) Komentářů: 1
    Hľadám pomoc na tajnú úlohu  Expert na informácie. Kde a ako ju získať? Ďakujem :)
  • nenačítají se expert přes logistiku mám pořád 3 ze 4 symbolu nákladních aut a nyní i expert přes informace tam to je na 8 z 10 symbolu.Mnohokrát jsem to ohlašovala na podpoře, ale stále se nic neděje.Pohybují se kolem 130 místa a došla jsem k počtu 70 až 80 místa kde  bych se měla pohybovat.Žádám o vysvětlení proč je mi bráněno v postupu.Radmilkagamer
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    "Pohybují se kolem 130 místa a došla jsem k počtu 70 až 80 místa kde  bych se měla pohybovat." - této větě vůbec nerozumím, ale k ostatnímu.. Tajné bonusy je nutné nejprve splnit celé, pokud se ti nedaří nalézt poslední "body", podpora ti s tím nepomůže, ta nemá v popisu práce plnit úkoly za hráče ;) Nikdo ti tedy v postupu nebrání.
  • Hanulka34 (CZ1)Hanulka34 (CZ1) Komentářů: 1
    Ahojky,prosím kde najdu ve hře tajny herni bonus???Jaky úkol mam splnit.Dva uz mam hotove.Diky za odpoved
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Oli11 (SK1) napsal(a):
    Hľadám pomoc na tajnú úlohu  Expert na informácie. Kde a ako ju získať? Ďakujem :)
    Zasláno soukromou zprávou ;)

    Hanulka34 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky,prosím kde najdu ve hře tajny herni bonus???Jaky úkol mam splnit.Dva uz mam hotove.Diky za odpoved
    Záleží, který konkrétně máš na mysli. Ve hře jich je více :) Najdeš je mezi ostatními úspěchy dole na liště.


    Oběma se omlouvám za takto opožděnou reakci - bohužel nové fórum mi automaticky označuje všechny příspěvky v důležitých vláknech jako přečtené, aniž bych je četla. Takže je to pro mě pak dost mravenčí práce hledat, kde co jsem opravdu četla a nečetla :confused: 
  • Al Capone (CZ1)Al Capone (CZ1) Komentářů: 4

    Ahoj, pls najdi tajny herni bonus ve hre? Kde to mam vubec hledat? diky moc za radu

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Al Capone (CZ1) napsal(a):

    Ahoj, pls najdi tajny herni bonus ve hre? Kde to mam vubec hledat? diky moc za radu

    Ahoj, tajné úspěchy najdeš mezi ostatními úspěchy (druhé tlačítko dole na liště, hned vedle inventáře). U tajných úspěchů není však přesně zadaný úkol, který musíš pro jeho získání splnit :)
Sign In to comment.