Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / Zima je tady! / 03.11.2015"

2

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mamka1 (CZ1) napsal(a):

    ráda bych se zeptala  jestli bude akce kde budou možné koupit na farmu zimní domky je to pěkné ozdobení farmy

    děkuji mamka1

    Zimní domky se dají kupovat u obchodníka s runovými kameny za runové kameny, které získáš hraním vikingské farmy nebo farmy polární záře.

    marynela (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Ty varianty ve skladu se týkají opravdu jenom pozadí. Sníh na farmě je nastavený pro všechny hráče natvrdo, ten se změní zase nějakou další aktualizaci, třeba na jaře.
    To je pořád dokola.To vše je jasné ale já se celou dobu ptám na to že Frída to nabídla jako dárek.Přešlo to do skladu a tudíž by to mělo být jako další možnost pro hráče si zvolit co chtějí.Tato možnost není a tak mě zajímá proč je to tedy v nabídce ve skladu.A na co je mi vůbec sklad když to nemůžu použít jak chci.Ve skladu se to tedy nemělo objevit vůbec.
    Ano, pozadí máš ve skladu a můžeš si ho zvolit - zadarmo zatím bylo klasické letní a teď zimní. To se týká ale jen doslova horizontu. Ne celé farmy. Co máš ve skladu, můžeš samozřejmě libovolně používat.

  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    V oficiálním oznámení jsem četla, že "Georgův kauč je nyní zpřístupněn všem k testování". Poptala jsem se spoluhráčů ve spolku - někteří u nás měli promítací plátno a mají ho nově přemístěné u knihovny. Někteří ho měli a už ho nemají nikde a někteří ho neměli, a nemají ho stále.
    Bude tedy možnost pouštění reklam u všech?
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Lidí byli a budou věčně nespokojení,ustavičně jim bude něco vadit i kdyby zlatky padaly z oblohy zas by jich bylo málo. Sníh je  něco nového na farmě, sníh je senza a dekoračky vyniknou ještě více né že né, jen je nesmí mít naplácané na sobě hlava nehlava, ale pěkně poskládané. Mě se farma moc líbí a že je tam pár nedostaků, to je přece všude a já to neřeším.MOc se vám to povedlo a fandím vám nadále :)

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    V oficiálním oznámení jsem četla, že "Georgův kauč je nyní zpřístupněn všem k testování". Poptala jsem se spoluhráčů ve spolku - někteří u nás měli promítací plátno a mají ho nově přemístěné u knihovny. Někteří ho měli a už ho nemají nikde a někteří ho neměli, a nemají ho stále.
    Bude tedy možnost pouštění reklam u všech?
    Všichni by nyní měli mít plátno přístupné a přestěhované ke knihovně. Na původním místě na tržišti se dost pletlo, to musíte uznat :) Pokud se někomu gauč s plátnem nezobrazuje, bude třeba aktualizovat stránku (klidně i vícekrát), případně smazat cookies (návod zde).
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    mně se zima na farmě líbí a nevidím žádnou chybu jestli je to trochu nedokonalé pro lidičky na farmě mne až tolik netrápí děkuji vývojářům i moderátorům
  • Janec82 (CZ1)Janec82 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Nemám nic proti zimě,ale dalo byse to i vypnout? :)
    Souhlasím s ostatními, okoli budov je sněhu až hrůza a budovy ani ťuk, asi uvnitř moc topí a sníh hned taje :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nevím, jak vy, ale já jsem hlavně ráda, že mi nezamrznul přítok k vodnímu mlýnu :D
  • FerdoMravec (CZ1)FerdoMravec (CZ1) Komentářů: 43
    Ten kdo tohle vymyslel je už určitě v péči mudr Chocholouška. Například na květinové  farmě, vlastně nejenom tam působí sníh jako pěst na oko. Nebo neví někdo kde pro včely seženu sněhule a ušanky, aby mohly vyrábět med a nezazimovaly by.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A když se dřív všechno produkovalo celoročně a neměnila se roční období, to se všem zdálo v pořádku? Ne, tady prostě nikdy nebude nic správně a vždy se bude hudrovat :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ten kdo tohle vymyslel je už určitě v péči mudr Chocholouška. Například na květinové  farmě, vlastně nejenom tam působí sníh jako pěst na oko. Nebo neví někdo kde pro včely seženu sněhule a ušanky, aby mohly vyrábět med a nezazimovaly by.
    Ahoj. Jestli chceš můžu ti půjčit pletací stroj ať těm včelkám upleteš slušivé zimní skafandry. :smiley: 
    Vždyť je to hra, změna je náhodou pěkná.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    black-.-angel napsal(a):
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    V oficiálním oznámení jsem četla, že "Georgův kauč je nyní zpřístupněn všem k testování". Poptala jsem se spoluhráčů ve spolku - někteří u nás měli promítací plátno a mají ho nově přemístěné u knihovny. Někteří ho měli a už ho nemají nikde a někteří ho neměli, a nemají ho stále.
    Bude tedy možnost pouštění reklam u všech?
    Všichni by nyní měli mít plátno přístupné a přestěhované ke knihovně. Na původním místě na tržišti se dost pletlo, to musíte uznat :) Pokud se někomu gauč s plátnem nezobrazuje, bude třeba aktualizovat stránku (klidně i vícekrát), případně smazat cookies (návod zde).
    Jedna hráčka ze spolku hlásí, že několikrát aktualizovala, smazala cookies a stále nemá plátno.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    V oficiálním oznámení jsem četla, že "Georgův kauč je nyní zpřístupněn všem k testování". Poptala jsem se spoluhráčů ve spolku - někteří u nás měli promítací plátno a mají ho nově přemístěné u knihovny. Někteří ho měli a už ho nemají nikde a někteří ho neměli, a nemají ho stále.
    Bude tedy možnost pouštění reklam u všech?
    Všichni by nyní měli mít plátno přístupné a přestěhované ke knihovně. Na původním místě na tržišti se dost pletlo, to musíte uznat :) Pokud se někomu gauč s plátnem nezobrazuje, bude třeba aktualizovat stránku (klidně i vícekrát), případně smazat cookies (návod zde).
    Jedna hráčka ze spolku hlásí, že několikrát aktualizovala, smazala cookies a stále nemá plátno.
    Přidávám se, aktualizace, smazání cookies a plátno nemám. Ale vůbec mi to nevadí o videa nestojím
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    black-.-angel napsal(a):
    První co jsem udělala než jsem se tu zeptala, bylo vymazání cookies, několikrát aktualizovaná stránka, restart celeho PC. Bohužel plátno nikde nemám.
    Všichni by nyní měli mít plátno přístupné a přestěhované ke knihovně. Na původním místě na tržišti se dost pletlo, to musíte uznat :) Pokud se někomu gauč s plátnem nezobrazuje, bude třeba aktualizovat stránku (klidně i vícekrát), případně smazat cookies (návod zde).

  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    pexi (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    V oficiálním oznámení jsem četla, že "Georgův kauč je nyní zpřístupněn všem k testování". Poptala jsem se spoluhráčů ve spolku - někteří u nás měli promítací plátno a mají ho nově přemístěné u knihovny. Někteří ho měli a už ho nemají nikde a někteří ho neměli, a nemají ho stále.
    Bude tedy možnost pouštění reklam u všech?
    Všichni by nyní měli mít plátno přístupné a přestěhované ke knihovně. Na původním místě na tržišti se dost pletlo, to musíte uznat :) Pokud se někomu gauč s plátnem nezobrazuje, bude třeba aktualizovat stránku (klidně i vícekrát), případně smazat cookies (návod zde).
    Jedna hráčka ze spolku hlásí, že několikrát aktualizovala, smazala cookies a stále nemá plátno.
    Přidávám se, aktualizace, smazání cookies a plátno nemám. Ale vůbec mi to nevadí o videa nestojím
    ... a spoluhráči ze spolku mi hlásí, že při zalívání stromu u mě na farmě plátno vidí :-))))
  • NexinaNoth (CZ1)NexinaNoth (CZ1) Komentářů: 22
    Ahojky taky nemám žádné plátno,pc pročištěno,několikrát odhlášeno a  nic...
  • Derviska (CZ1)Derviska (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 03.11.2015
    Ten sníh pod třešněma,citrnovníkama, olivama to je jen jedna z posledních ptákovin v této hře. Už skutečně nevědí co si vymýšlet za ***** !!!!!! Když tu zasněženou farmu někomu ukážu, tak mi právem řekne co to hraju za ***** hru. A mám dojem, že má čím dál víc pravdu.

    A nejsem začátečník, už to hraju třetím rokem


    edit: vymazání vulgarit, sloučení příspěvků (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • FerdoMravec (CZ1)FerdoMravec (CZ1) Komentářů: 43
    upraveno 03.11.2015
    Derviska (CZ1) napsal(a):
    Ten sníh pod třešněma,citrnovníkama, olivama to je jen jedna z posledních ptákovin v této hře. Už skutečně nevědí co si vymýšlet za *****!!!!!! Když tu zasněženou farmu někomu ukážu, tak mi právem řekne co to hraju za ****** hru. A mám dojem, že má čím dál víc pravdu.

    Plně souhlasím je to jak od nějakého šíleného vědce. Malým dětem se to může líbit, ale  normálně uvažujícímu člověku zůstává rozum stát. Poslední dobrá věc byla zahradnice, která semele ty dekorace které s farmy tvořily strakatou směs všeho možného a nemožného. Takže si je možné upravit farmy k obrazu svému. Farma pak vypadá jako farma a ne jako blázinec.

    edit: smazání vulgarit z citace (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • aknark (CZ1)aknark (CZ1) Komentářů: 21
    Ahojky, poprašek na farmě se mi moc líbí..Sice je to trochu brzy, ale i tak příjemná změna. 4 roční období by taky nebylo k zahození..Díky, chválím :-))))
  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    upraveno 04.11.2015
    black-.-angel napsal(a):
    A když se dřív všechno produkovalo celoročně a neměnila se roční období, to se všem zdálo v pořádku? Ne, tady prostě nikdy nebude nic správně a vždy se bude hudrovat :)
    To přece není o hudrování, ten sníh strašně svítí, bolí z toho hlava, nehledě na to, že v zimě se na farmě toho moc nedělá. A dekorace jsou fakt super vidět, třeba loňský vánoční strom, ten je nyní na farmě skoro neviditelný a tak podobně. Taková věc se má udělat jako volitelná a ne to prásknout automaticky. Kdybych teď s farmou začínal, nehrál bych to. Z toho sněhu akorát tak bolí hlava, když se na to díváš delší dobu.

    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Všichni by nyní měli mít plátno přístupné a přestěhované ke knihovně. Na původním místě na tržišti se dost pletlo, to musíte uznat :) Pokud se někomu gauč s plátnem nezobrazuje, bude třeba aktualizovat stránku (klidně i vícekrát), případně smazat cookies (návod zde).

    Nic se nezobrazuje. Video jsem neměl před tím a nemám ho ani teď. Vedle stromu nic není, nemám ani tu novou lištu vpravo.


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím použij funkci "Upravit" kliknutím na ozubené kolečko vpravo u příspěvku (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • jezko27 (SK1)jezko27 (SK1) Komentářů: 6
    suhlasím s alpakaa  teraz mám level 43  a nikdy som nemal platno na video  a ani postrannú lištu na stavanie. hram hru na ntb, tablete, PC  tak nech ni nik netvrdi že treba niečo zmazat..  /stranka bola obnovovaná premazaná cca 2 týzdne pri tej minulej poruche.
    prosím o návrh na riešenie.
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    jezko27 (SK1) napsal(a):
    suhlasím s alpakaa  teraz mám level 43  a nikdy som nemal platno na video  a ani postrannú lištu na stavanie. hram hru na ntb, tablete, PC  tak nech ni nik netvrdi že treba niečo zmazat..  /stranka bola obnovovaná premazaná cca 2 týzdne pri tej minulej poruche.
    prosím o návrh na riešenie.
    Mám stejný názor. Jakékoli opakované mazání a aktualizace stránky nebo restart čehokoli mi nepomohl a plátno stále nemám, proto jsem zaslala dotaz na podporu. Snad poradí tam.
  • Mitsubishia (CZ1)Mitsubishia (CZ1) Komentářů: 1
    Ten kdo tohle vymyslel je už určitě v péči mudr Chocholouška. Například na květinové  farmě, vlastně nejenom tam působí sníh jako pěst na oko. Nebo neví někdo kde pro včely seženu sněhule a ušanky, aby mohly vyrábět med a nezazimovaly by.
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ten kdo tohle vymyslel je už určitě v péči mudr Chocholouška. Například na květinové  farmě, vlastně nejenom tam působí sníh jako pěst na oko. Nebo neví někdo kde pro včely seženu sněhule a ušanky, aby mohly vyrábět med a nezazimovaly by.
    Ahoj. Jestli chceš můžu ti půjčit pletací stroj ať těm včelkám upleteš slušivé zimní skafandry. :smiley: 
    Vždyť je to hra, změna je náhodou pěkná.
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ten kdo tohle vymyslel je už určitě v péči mudr Chocholouška. Například na květinové  farmě, vlastně nejenom tam působí sníh jako pěst na oko. Nebo neví někdo kde pro včely seženu sněhule a ušanky, aby mohly vyrábět med a nezazimovaly by.
    Ahoj. Jestli chceš můžu ti půjčit pletací stroj ať těm včelkám upleteš slušivé zimní skafandry. :smiley: 
    Vždyť je to hra, změna je náhodou pěkná.
    Přesně tak.Sklízet ovoce, květiny ve sněhu?  A jak to poberou děti - ve škole se učí co v jakém ročním období je a tady z toho budou mít zmatek. Možné by bylo pěkné, ale nedomyšleno !!!
    To už by bylo lepší aby vznikla celá zimní farmička

  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 04.11.2015
    jezko27 (SK1) napsal(a):
    suhlasím s alpakaa  teraz mám level 43  a nikdy som nemal platno na video  a ani postrannú lištu na stavanie. hram hru na ntb, tablete, PC  tak nech ni nik netvrdi že treba niečo zmazat..  /stranka bola obnovovaná premazaná cca 2 týzdne pri tej minulej poruche.
    prosím o návrh na riešenie.
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    jezko27 (SK1) napsal(a):
    suhlasím s alpakaa  teraz mám level 43  a nikdy som nemal platno na video  a ani postrannú lištu na stavanie. hram hru na ntb, tablete, PC  tak nech ni nik netvrdi že treba niečo zmazat..  /stranka bola obnovovaná premazaná cca 2 týzdne pri tej minulej poruche.
    prosím o návrh na riešenie.
    Mám stejný názor. Jakékoli opakované mazání a aktualizace stránky nebo restart čehokoli mi nepomohl a plátno stále nemám, proto jsem zaslala dotaz na podporu. Snad poradí tam.
    Zdravím,

    mohla bych poprosit o screenshot? Protože si možná úplně nerozumíme :).


    Mitsubishia (CZ1) napsal(a):

    Přesně tak.Sklízet ovoce, květiny ve sněhu?  A jak to poberou děti - ve škole se učí co v jakém ročním období je a tady z toho budou mít zmatek. Možné by bylo pěkné, ale nedomyšleno !!!
    To už by bylo lepší aby vznikla celá zimní farmička

    Nemyslím si, že by děti byly zmatené, je to jen hra a vidí, jak to ve skutečnosti chodí a vždy je to na rodičích, jak si své ratolesti vychovají :).
    Souhlasím, že celá zimní farma by nemusela být k zahození. Jen jako taková oddechovka by to nemuselo být špatné :)

    Foxes 
  • jezko27 (SK1)jezko27 (SK1) Komentářů: 6
    jezko27 screen hlavnej farmy -- ani platno ani bočná lišta na stavanie
  • geroc (CZ1)geroc (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Je hezké že se snažíte o zimu, ale než takovouhle zimu tak to raději žádnou, anebo teda pořádnou. Kvetoucí stromy a kolem nich sníh. Ach, jo tohle si myslím že se nijak nepovedlo. :/ .  
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    alpakaa (CZ1) napsal(a):
    ...nehledě na to, že v zimě se na farmě toho moc nedělá.
    A nebylo by teda lepší český server na zimu zrušit, když farmáři spí? :D

    To už by bylo lepší aby vznikla celá zimní farmička
    Jako zimní farmu máme dočasnou vikingskou a polární záři, přece ;)

    geroc (CZ1) napsal(a):
    Je hezké že se snažíte o zimu, ale než takovouhle zimu tak to raději žádnou, anebo teda pořádnou. Kvetoucí stromy a kolem nich sníh. Ach, jo tohle si myslím že se nijak nepovedlo. :/ .  
    Asi takhle... představa, že mám celou farmu zasypanou sněhem a bez delšího podržení myši nad objektem, abych zjistila, co mi pod tou bílou přikrývkou roste, to by asi taky nebylo zrovna šťastné řešení. Další věc, to už by si pak zde přítomní klepali na čelo ještě víc, že jim pod sněhem roste levandule. A do třetice, mít celou farmu pod sněhem, to už bych jas musela stáhnout úplně na minimum, aby to člověku nevypálilo oči.

  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753

    no sníh sice nemám rád ani ve skutečném životě, ale to je fuk... Jde vidět že v GGS mají smysl pro humor a to je dobře. Koho jiného by v zimě napadlo spustit Havaj a sbírat kokosy na sněhu :D:D:D


  • NexinaNoth (CZ1)NexinaNoth (CZ1) Komentářů: 22
    Mám to stejné jako jezko27 plátno nikde a když mi mrknou na mou farmu při zalívání vidí mi tam plátno a já furt nic
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    NexinaNoth (CZ1) napsal(a):
    Mám to stejné jako jezko27 plátno nikde a když mi mrknou na mou farmu při zalívání vidí mi tam plátno a já furt nic
    Milí hráči,

    vaše problémy s neumístěným plátnem evidujeme a zjišťujeme bližší informace. Zítra se nám CM ozve, zda se jedná o chybu, či stále ještě plátna nejsou určena všem hráčům. Přítomnost plátna však stále neznamená, že videa budou promítána.
  • jezko27 (SK1)jezko27 (SK1) Komentářů: 6
    NexinaNoth (CZ1) napsal(a):
    Mám to stejné jako jezko27 plátno nikde a když mi mrknou na mou farmu při zalívání vidí mi tam plátno a já furt nic

    Prepáč -- ale tvoji spoluhráči vidia len tvoju farmu -- okolie je ich vlastná farma... takže vidia vlastné premietacia plátno..
    Mohli ste to zistiť - ked boli veľkonočné vajíčka že aj na cudzej farme ste v okolí zbadali svoje . a mohli sta oberať
Sign In to comment.