Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Co mě dnes potěšilo

11325

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.07.2015
    No chápete to? Za chvilku třetí licence! Omar se asi zbláznil, možná byl dlouho na sluníčku :D

    UiZxBXV.png
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 19.07.2015
    No chápete to? Za chvilku třetí licence! Omar se asi zbláznil, možná byl dlouho na sluníčku :D

    UiZxBXV.png

    Tak proto na mě licence nezbyla. Všechny má andílek. :D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 19.07.2015
    No chápete to? Za chvilku třetí licence! Omar se asi zbláznil, možná byl dlouho na sluníčku :D

    UiZxBXV.png

    Ahoj. Skvělé, taky mě potěšil 2 licencema. Asi blbne z horka, já teda jo. Pexi
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 20.07.2015
    No chápete to? Za chvilku třetí licence! Omar se asi zbláznil, možná byl dlouho na sluníčku :D

    Mě teda potěšilo, že aspoň někomu je dopřává, na mě zvysoka kašle. :(:D
    A mě třeba potěšilo, že se mi nějak někde na všech serverech vzalo na skladě 20 superkrmiva pro kozy a 10 prvotřídního krmiva pro kachny. Kde jsem k tomu přišla, ale absolutně nemám tušení :D:D

    To bylo z tý prapodivný krabicový akce, který jsem ani nestihla přijít pořádně na kloub. Tam krmení pro gurmánský příšery rozdávali. :) Což mě taky potěšilo, jen se holt moc nepředali. :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 23.07.2015
    potěšil mě dneska Omar...jak na mě vždy z vysoka p.dí, tak dnes už 2x sněžné dolary a 1x runové šutříky :D
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 20.10.2015
    tahle sekce ještě funguje?

    tohle mě dnes ne potěšilo, ale pobavilo - je vidět, že Rusáci jsou fakt všude 


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Proč by nefungovala?

    Mě potěšilo, že se na nás Méďa taky jednou přišel podívat! :)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    Vždyť poslední příspěvek byl starý tři měsíce :D
    Ale těší mě, že mě tady ráda vidíš, toho si važ, protože nové fórum mi jaksi neleze pod kůži :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak o to víc mě těší, že tě tady máme dokonce dva dny za sebou! :star: 
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    juchéééééééj



    a vzhůru do nového milénia... tedy vlastně milionu
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Dnes mě potěšilo, že jsem měl na trhu první kontrakt, kde byly jako bonus zlaťáky. Sice jen pár drobných, aly byly tam!  :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Huráááááááááááá, konečně se mi asi po měsíci a půl podařilo zbavit všech kontraktů s prasaty! :smiley: :star: 
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Mně taky udělaly radost kontrakty, teda... hlavně jeden z nich...


  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Corco (CZ1) napsal(a):
    Mně taky udělaly radost kontrakty, teda... hlavně jeden z nich...


    Gratuluji, já už kontrakt se zlaťáky měl dvakrát, ale ani jednou nešel běžnou dodávkou splnit. Ten druhý jsem odmítl, 10000 jablek fakt nejde rozumně během hodiny dodat. Alespoň ne z mé farmy.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Takže mi chcete říct, že "zlaté" kontrakty bývají jen omezené? Aspoň u Corca to tak bylo v obou případech. Možná to bude ten kámen úrazu, že ne vždy půjdou naopak bez investování zlatých splnit :D To mě teda netěší zrovna, takže si budu muset najít něco jiného...

    Třeba mě velmi těší, že můj spolek teď stíhá projekty rychlostí blesku, z toho mám fakt radost :)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    mě těší, že žiju... alespoň prozatím :)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 29.11.2015
    black-.-angel napsal(a):
    Takže mi chcete říct, že "zlaté" kontrakty bývají jen omezené? Aspoň u Corca to tak bylo v obou případech. Možná to bude ten kámen úrazu, že ne vždy půjdou naopak bez investování zlatých splnit :D To mě teda netěší zrovna, takže si budu muset najít něco jiného...

    Třeba mě velmi těší, že můj spolek teď stíhá projekty rychlostí blesku, z toho mám fakt radost :)
    I já jsem měl oba kontrakty omezené a oba by nešly běžnou produkcí splnit. Do prvního jsem investoval jednu fialovou dávku hnojiva na jablečný sad, ten druhý ale už byl naprosto mimo rozumný rozsah.

    Tak oprava, dnes jsem úspěšně a naprosto v pohodě splnil třetí "zlatý" kontrakt, také omezený.  Bylo to sice jen 8 zlatých, ale potěší.
    Post edited by Kajula5 (CZ1) on
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Poslední dobou mě moc těší Omar, je neskutečně štědrý :blush: .
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Super, architekt je to třetí den za sebou. Kéž by mu to vydrželo.  :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    Super, architekt je to třetí den za sebou. Kéž by mu to vydrželo.  :D
    Ano, jsem ráda, že jsem konečně dala vylepšovat druhou budovu, kterou mám v plánu asi tak půl roku :D (dřív když přišel třikrát za den, jsem stihla 3, no jo, časy se mění...)
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Tesi me, ze jsem se konecne premluvila k reorganizaci farmy a vytvoreni mista pro dalsi budovu :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    I zázraky se dějou! Já zázrakem chytla ohňostroj skoro od začátku, tak si říkám, zkusím zatočit výjimečně kolem.. a jukejte:



    Takže rázem jsem se z nějaké 7. odměny dostala až... další zázrak:



    Snad je to kompenzace za ten včerejší nezdar.. a to jsem sklidila jen kravíny, které mi zrovna vyšly, a plné silo, které jsem půl hodinky podržela :D 


  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 12.02.2016

    na sběratelské šílenství má asi můj ntb svůj názor a tak odmítá načítat zbytečnosti jako je pozadí, zmizel mi tedy všechen les, spodní potok, přístav taky zarostl trávou... a moc mne potěšilo, jak hezky se mi hledaly balónky :lol: 

  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 12.02.2016
    Dnes mě neskutečně potěšilo, že jsem přišla z práce, chytla ohňostroj na neposbíranou farmu a během 7.minut získala všech 20.denních odměn :blush: velká vlajka zajíce už plápolá na stožáru :wink:.
    A ještě jako bonus mi Omar zrovna nabízí licenci :blush::blush: 
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Tady se jedna včelka dost koleduje o závist. :D
    Ještě že jsem rozumný a vím, že včelky v tento čas spí, nemohou sklízet farmu a už vůbec ne kupovat nějaké licence, k čemu by jim proboha byly????  :D
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    upraveno 13.02.2016
    Mě dnes mile potěšila truhla :smiley: 
    je to trošku malé :wink: 

  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 20.02.2016
    Stejně jako @Hanyška1 (CZ1)  mě také potěšilo, že konečně i v mé truhle se objevilo první povolení k těžbě. :blush: 

  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    Dnes mě velmi potěšilo, že po této aktualizaci si konečně můžu zahrát farmu, tak, jak jsem byla vždy zvyklá. Rychle plynule a bez vyhazovu z farmy :smiley:  
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Je to sice hloupost, ale i tak mě potěšilo, že jsem dneska oznámit příchod mistra stavitele. :smile: 



  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Teď mě potěšil dědek s kárkou. Hezky za sebou zdarma dolary a žeton do dolu, to si nechám líbit.  :D
Sign In to comment.