Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / Kolo štěstí a farma na sladkosti / 20.10.2015"

Milí farmáři,

zde nám můžete sdělit svůj názor, zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o ""Aktualizace / Kolo štěstí a farma na sladkosti / 20.10.2015"

S přáním hezkého dne
Foxes

Komentáře

  • romisek5 (CZ1)romisek5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    Točím pouze pokud mám šanci aby mi případná dekorace zuslala tak se mě aktualizace netýká
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    romisek5 (CZ1) napsal(a):
    Točím pouze pokud mám šanci aby mi případná dekorace zuslala tak se mě aktualizace netýká
    Ale jo, týká se tě určitě Omar :) Protože věřím, že stále bude tak štědrý chlapík a bude rozdávat poukazy a cukrové dolary zadarmo :)
  • Gábinasafran (CZ1)Gábinasafran (CZ1) Komentářů: 10
    Ví se již v kolik hodin má aktualizace být jen tak teoreticky pro předběžné info děkuji

  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Ví se již v kolik hodin má aktualizace být jen tak teoreticky pro předběžné info děkuji

    Ahoj,

    bohužel přesný čas nevíme, ale měla by proběhnout v odpoledních hodinách.

    Foxes
  • Gábinasafran (CZ1)Gábinasafran (CZ1) Komentářů: 10
    děkuji za info 
  • ankado (CZ1)ankado (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    Ahoj, žiadne kolo štěstí zatiaľ nemám, ale už sa naň teším :-D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kolo štěstí bude někdy na farmě sladkostí. Ta musí být nejprve spuštěna, aby tam vůbec Monty mohl přijet :)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Nic pro mne. Sladkou nedělám. :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Po včerejší aktualizaci se v chatu spolku nezobrazují vlastní zprávy zeleně jako dřív, ale vše splývá v davu hnědé. Dřív to býval hezkej ukazatel, odkaď mám číst nový zprávy... :(
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Po včerejší aktualizaci se v chatu spolku nezobrazují vlastní zprávy zeleně jako dřív, ale vše splývá v davu hnědé. Dřív to býval hezkej ukazatel, odkaď mám číst nový zprávy... :(
    Ahoj,

    máme nahlášené a už pracují na opravě. Někdy v blízké době by se měl uskutečnit hotfix, ale zatím nevíme, zda tenhle bug v něm bude opraven.

    Foxes
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    nejsou denní úkoly jako byly na ostrovní, škoda. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nemej (CZ1) napsal(a):
    nejsou denní úkoly jako byly na ostrovní, škoda. 
    Také nebylo nikde psáno, že budou ;) Třeba se jich taky časem dočkáme :)
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    A stejně tak nebylo nikde psáno, že zdražily odměny za body karmy u slušňáka a rošťáka. A vida, nemuselo být psáno a i přesto zdražily. Malý talisman místo 3 bodů karmy najednou za 5. Asi někoho s prominutím se*e, že chce člověk za body karmy udělat někomu radost... :neutral: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Taky proto jsem se před zrzouny otočila a vrátím se zpět při normální návštěvě, snad je to zdražení jen dočasné halloweenské pomatení mysli.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Vzhledem k zásobování karmou z kontraktů mi zdražení tolik nevadí (a uznávám, že sem si původně ani nevšimla, ale lidi ze spolku o tom psali). Nakoupila sem, zašla použít. Pro srovnání jsem dala normální talisman a ten halloweenskej a... zklamání nejvyššího řádu. Obdarovanej neviděl na farmě vůbec žádnej rozdíl. Takže jediný, co je jinak, je cena, popis a obrázek při nákupu a v inventáři mám prostě dva typy dárků. Těšila sem se, že po použití třeba budou na daný budově broučci nebo něco - a ono zkrátka nic. Tato akce se vcelku nepovedla. :(
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 23.10.2015
    A stejně tak nebylo nikde psáno, že zdražily odměny za body karmy u slušňáka a rošťáka. A vida, nemuselo být psáno a i přesto zdražily. Malý talisman místo 3 bodů karmy najednou za 5. Asi někoho s prominutím se*e, že chce člověk za body karmy udělat někomu radost... :neutral: 
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Vzhledem k zásobování karmou z kontraktů mi zdražení tolik nevadí (a uznávám, že sem si původně ani nevšimla, ale lidi ze spolku o tom psali). Nakoupila sem, zašla použít. Pro srovnání jsem dala normální talisman a ten halloweenskej a... zklamání nejvyššího řádu. Obdarovanej neviděl na farmě vůbec žádnej rozdíl. Takže jediný, co je jinak, je cena, popis a obrázek při nákupu a v inventáři mám prostě dva typy dárků. Těšila sem se, že po použití třeba budou na daný budově broučci nebo něco - a ono zkrátka nic. Tato akce se vcelku nepovedla. :(
    Zdravím,

    prémiové jsou o něco levnější, takže za stejný obnos zlata dostanete víc karmy, takže ty co můžete zakoupit za body karmy, jsou o něco dražší. Je to jen pro Halloween. 
    Jinak naprosto souhlasím s Wolfkou, také ten efekt mohli udělat rozdílný a nápaditější :/.

    Foxes
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 24.10.2015
    A ještě jeden dotaz - to opravdu mezi ty pakárny od "rošťáka" nějaký ***** zařadil takovou *****, která ti na 24 HODIN zruší hlavní budovu, tzn. 500 ze všech skladů dolů? To si dělají v GGS legraci?


    edit: uf, dneska se s těmi vulgaritami roztrhl pytel (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A ještě jeden dotaz - to opravdu mezi ty pakárny od "rošťáka" nějaký ***** zařadil takovou *****, která ti na 24 HODIN zruší hlavní budovu, tzn. 500 ze všech skladů dolů? To si dělají v GGS legraci?


    edit: uf, dneska se s těmi vulgaritami roztrhl pytel (black-.-angel)
    Ti duchové by měli jen snížit výrobní časy. Snížení skladu by mělo být dáno jakýmsi žertíkem, ale jen na 10 minut...

    Nicméně toť co jsem zprostředkovaně pochopila, je-li to tak, jak píšeš, to teda nemám slov.. zvlášť v době x událostí.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 24.10.2015
    Asi takhle - já mám smysl pro humor a nějaké mšice nebo podobné srandičky mě akorát pobaví. S úsměvem jsem přešel i situaci, kdy mi nějaký srandista vyměnil přes noc pole na nejvyšší úrovni plné pšenice s oranžovým humusem za pár blbých růží, ale tohle je úlet. To snad ani nemůžou myslet vážně! Toho Arschlocha, který to vymyslel, ať pošlou na léčení a na cestu mu nakopou *****! Ten ***** vůbec nepřemýšlel, jaký ta "rošťárna" bude mít dopad!

    Na hlavní budově svítí 24 hodin, respektive teď už jenom 23 a nějaké drobné. Na všech třech farmách mám místo skladu 1800 místo jenom pro 1300. Veškerá produkce, kterou jsem začal produkovat před tím, než to na mě nějaký ***** poslal, stejně jako všechno, co dodělám v následujících 23 hodinách, tzn. VŠECHNO, musím prodávat na 1300. Krmiva, hnojiva, výrobky ze skladů. Čeká mě poslední úkol v události - potřebuju vyrábět hnojiva, humusy, krmiva - a všechno budu muset prodávat za pár šupů tak, abych měl ve skladech všeho 1300. Loď mi stojí, protože po mě chce 1390 prasat! Jak to mám asi udělat tady s tou *****?

    Takhle ***** jsem u téhle hry ještě v životě nebyl. Takový armageddon za blbých 90 zlaťáků. Němci se totálně zbláznili!


    A klidně mi to zas vyhvězdičkuj, beztak vážně zvažuju, že se po téhle zkušenosti tady na to vykašlu, protože sponzorovat takové ***** odmítám byť i jenom pasivním hraním, natož ještě placením za nějaké zlaťáky.



    edit1: sloučení příspěvků
    edit2: smazání vulgarit
    (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Asi takhle, chápu, že jsi mírně řečeno naštvaný, byla bych taky. Ale osobně ani ne tak na GGS, jako spíš na toho, kdo mi tohle poslal na farmu..

    Nicméně to, že pak nejde odeslat loď, to už považuju za chybu, pokud je možné snížit stav skladu, mají se stejně tak snížit i maximální množství na lodi.

    Osobně taky nepovažuju halloweenské "dárečky" za dobrý nápad, jednak tedy to snížení skladů, ale i ta změna semínek, už se fakt těším na to řádění během spolkovek. Myslím, že se daly vymyslet jiné rošťárny...
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 24.10.2015
    Já nejsem naštvaný na toho, kdo to poslal, byť toho člověka vůbec neznám. Je to začátečník, který nemá tušení, jak tím tu farmu poškodí, jenom prostě na někoho poslal halloweenské duchy. Sranda.

    Tohle je absolutní tupost v podání autorů. Pravda - že mají lemply programátory, kteří do aktualizací nasekají bugů jak máku, to už víme dávno. Na to jsem si časem zvykl a směju se tomu. Ale že jsou ***** i nahoře a pustí ven tohle, to mi opravdu hlava nebere. Šimpanz je chytřejší než člověk, co tohle vymyslel!


    A jako bonus jedou všechny výroby, které zahajuji, o polovinu pomaleji. A dost. Ať si GGS dělají ***** z někoho jiného. Sbohem.


    edit: smazání vulgarit, edit2: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    "dárečky" jsou opravdu nedořešený, pokud slušňák vymění semínka pšenice za semínka kukuřice, která pak roste 6 hodin, tak to přece dárek pro toho druhého není. 
      dárek je to v případě, pokud dotyčný dá kvítí a já to v lepším případě vyměním za pšenici, která mu poroste 2 minuty. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Opět klasika v poslední den sbírání čehokoli v okolí farmy...

    Milí hráči, pokud se vám nenačtou dýně, zkuste stránku s hrou aktualizovat, klidně i vícekrát. Pokud ani to nepomůže, bude třeba smazat cookies - návod zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862. Pak už se vám konečně poslední várka dýní objeví, hodně štěstí v lovu :)

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    farma na sladkosti je sice moc pěkná i výrobky jsou tam lákavé , ale není domyšleno to počitadlo u dekorace cukrový palác atd =

    pořád tam cpu sladkosti a políčko se mi zdá už plné a stále není nevím kolik toho mám ještě dodat není tam množství dodání a políčka , které se mají naplnit =  je to nějak nedokonalé  = nepřehledné na množství , které se tam ještě má dát

Sign In to comment.