Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy s hratelností od 15.10.2015

2

Komentáře

  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Ahoj mám Firefox,do dnešního dne mi to šlo a od rána hrůza.Sklízím nadvarkát,hnojím to samé,vše jde pomalu.Někdy musím na jinou farmu aby se mi vůbec sklidilo.Snad to bude brzy opravené,nezbývá než čekat,nebo na čas přestat hrát.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    také hlásím nefunkčnost po aktualizaci..nejde sklidit,při přeskakování mezi farmami se prostě zaseknu a načítám a načítám..neustále aktualizuji..už mám unavený prstík :D
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 20.10.2015
    Nedají se sklidit pole. :/

    Doplňuji: už to funguje ( odhlásit, přihlásit ). Ale kdo to má furt dělat.
  • draha49 (CZ1)draha49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    No a je to zpátky, zase stejný problém, moc dlouho to nevydrželo, už mě to fakt nebaví
  • nesthel64 (CZ1)nesthel64 (CZ1) Komentářů: 6
    Zdravím všechny ,čekala jsem že po dnešní aktualizaci bude farma fungovat jak má,ale bohužel vše je při starém a nejde pořádně sklízet ani sázet. Počítač mám v pořádku ,tyhle problémy jsou pouze u Big Farm. Ráda  bych dostala nějakou pozitivní informaci kdy to bude OK 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    nesthel64 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím všechny ,čekala jsem že po dnešní aktualizaci bude farma fungovat jak má,ale bohužel vše je při starém a nejde pořádně sklízet ani sázet. Počítač mám v pořádku ,tyhle problémy jsou pouze u Big Farm. Ráda  bych dostala nějakou pozitivní informaci kdy to bude OK 
    Ahoj nesthel, tu bychom rádi všichni, bohužel žádné novinky nemáme. Jen se ke mně dostala informace, že v chrome to zlobí víc, jak to ale skutečně je, nevím, není to žádná oficiální rada z GGS.

    Problém je, že se tato chyba vyskytuje jen u některých hráčů a je tedy velmi obtížné najít přesnou příčinu. Jakmile však budeme mít jakékoli zprávy (a doufám, že hlavně pozitivní!), určitě vám je ihned předáme.

    Zatím děkujeme za trpělivost a přejeme pevné nervy!
  • SaraT9 (CZ1)SaraT9 (CZ1) Komentářů: 2
    Zdravím hráče ,opravdu se musíme obrnit trpělivostí a klidem,jinak bychom už s tou hrou sekli a byla by to škoda, protože jsme ve spolku výborná parta.
  • nesthel64 (CZ1)nesthel64 (CZ1) Komentářů: 6
    Zdravím,je to tady znovu, dnes ráno v 7 hodin po naskočení halloweenské  soutěže hra chvilku šla dobře a nyní nejde sbírat vůbec nic dělá si to co chce a vůbec se nedá ovládat ,jak pokračovat v soutěžích nevím. Bude už těch šotků konec? Prosím opravte to již konečně tak aby se dalo hrát.Díky za odpověď
  • Kamzi (CZ1)Kamzi (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    dobré ráno všem ve spolek, velmi se omlouvám, ale mám problém s hrou, dělá si co chce, nejde pořádně sklízet, pořád se mi to někam přesouvá jinam, dokonce mi to samo kliká co nechci. jde to nějak spravit?takto to zlobí už týden.A přiznám se, že tu velmi ráda hraji a nerada bych tu skončila jen díky tomuto problému. Děkuji Vám za odpověď.Kamzi
  • FarmerMartinloz (CZ1)FarmerMartinloz (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Dobrý den,stále problikává pozadí hrát se nedá a soutěžit už vůbec ne, sklízí si to co chce.Kdy už to bude konečně opravené,aby jsme mohli hrát a ne se rozčilovat. 
  • capula (CZ1)capula (CZ1) Komentářů: 6
    Hra se mě pořád seká je hrozně pomalá, dělá mě to jenom tahle farma, dcery je mají jakž takž v pohodě, ale není to ono. Měl by s tím někdo něco udělat, jak jsem to četla tak nejsem jedinná.  :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Takže jsi také jistě četla, že se snaží usilovně najít problém, který chybu v plynulé hratelnosti způsobuje. Právě tím, že je jen u někoho, není to zrovna snadné :( Zatím nám nezbývá než čekat a obrnit se trpělivostí.
  • Veverka73 (CZ1)Veverka73 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Ahoj, pořád nejde farma.Pořád to samé,jde to jak zpomalený film. Zkusila jsem jiný prohlížeš,v něm mi to jde :-) zatím.
    Ale proč si zvykat na jiný prohlížeč,měla jsem ráda ten co jsem měla. Ostatním co to jde přeji příjemnou hru.
    Veverka
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Veverka73 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, pořád nejde farma.Pořád to samé,jde to jak zpomalený film. Zkusila jsem jiný prohlížeš,v něm mi to jde :-) zatím.
    Ale proč si zvykat na jiný prohlížeč,měla jsem ráda ten co jsem měla. Ostatním co to jde přeji příjemnou hru.
    Veverka
    Mohu se zeptat, který to byl prohlížeč, ve kterém jsi dříve hrála a hra tam šla hůř?
  • Veverka73 (CZ1)Veverka73 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    black-.-angel napsal(a):
    Veverka73 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, pořád nejde farma.Pořád to samé,jde to jak zpomalený film. Zkusila jsem jiný prohlížeš,v něm mi to jde :-) zatím.
    Ale proč si zvykat na jiný prohlížeč,měla jsem ráda ten co jsem měla. Ostatním co to jde přeji příjemnou hru.
    Veverka
    Mohu se zeptat, který to byl prohlížeč, ve kterém jsi dříve hrála a hra tam šla hůř?
    Google chrome
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Veverka73 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Veverka73 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, pořád nejde farma.Pořád to samé,jde to jak zpomalený film. Zkusila jsem jiný prohlížeš,v něm mi to jde :-) zatím.
    Ale proč si zvykat na jiný prohlížeč,měla jsem ráda ten co jsem měla. Ostatním co to jde přeji příjemnou hru.
    Veverka
    Mohu se zeptat, který to byl prohlížeč, ve kterém jsi dříve hrála a hra tam šla hůř?
    Google chrome
    Tušila jsem, díky za odpověď. S ním jaksi hra bojuje věčně (a nejen hra, podle mě je to prohlížeč úplně na houby :D, ale chápu, ža každý je zvyklý na něco jiného :)).
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    black-.-angel napsal(a):
    Veverka73 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Veverka73 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, pořád nejde farma.Pořád to samé,jde to jak zpomalený film. Zkusila jsem jiný prohlížeš,v něm mi to jde :-) zatím.
    Ale proč si zvykat na jiný prohlížeč,měla jsem ráda ten co jsem měla. Ostatním co to jde přeji příjemnou hru.
    Veverka
    Mohu se zeptat, který to byl prohlížeč, ve kterém jsi dříve hrála a hra tam šla hůř?
    Google chrome
    Tušila jsem, díky za odpověď. S ním jaksi hra bojuje věčně (a nejen hra, podle mě je to prohlížeč úplně na houby :D, ale chápu, ža každý je zvyklý na něco jiného :)).
    Já nevím, ale jedu na chromu už dlouho, a krom toho, že po zapnutí mu (asi poslední měsíc) chvilku trvá než najedou obrázky (třeba pokud začnu hned sklízet) tak jede v pohodě... :D 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já nevím, ale jedu na chromu už dlouho, a krom toho, že po zapnutí mu (asi poslední měsíc) chvilku trvá než najedou obrázky (třeba pokud začnu hned sklízet) tak jede v pohodě... :D 
    Právě že v té poslední době je to ještě horší. Ale některé chyby v minulsoti se vyskytovaly třeba jen v chromu. Já ho prosttě nemám ráda a tahle hra evidentně moc taky ne :) Zaslechla jsem ale něco o nějakých mírových jednáních, tak se třeba někdy dohodnou :)
  • mařenka11 (CZ1)mařenka11 (CZ1) Komentářů: 13
    Ahoj, zítra začíná spolkovka a poblémy se sklízením polí stále trvá, od 13.10. po aktualizaci.Do té doby problém nebyl. :'(
  • mařenka11 (CZ1)mařenka11 (CZ1) Komentářů: 13
    chrom nemám, v opeře, exploreru a firefox, všude problém
  • nesthel64 (CZ1)nesthel64 (CZ1) Komentářů: 6
    zdravím,ráda bych věděla jak budeme zítra soutěžit ,když to stále nejde,trvá to již dost dlouho 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.10.2015
    mařenka11 (CZ1) napsal(a):
    chrom nemám, v opeře, exploreru a firefox, všude problém
    Tak bohužel nezbývá než počkat na opravu, bohužel zatím nemáme nové zprávy o nějakém pozitivním postupu v nalezení problému.

    nesthel64 (CZ1) napsal(a):
    zdravím,ráda bych věděla jak budeme zítra soutěžit ,když to stále nejde,trvá to již dost dlouho 
    Ahoj, soutěže ti nefungují?

  • nesthel64 (CZ1)nesthel64 (CZ1) Komentářů: 6
    soutěže fungují ,ale nejde pořádně sklízet,stále to problikává a sklidí něco jiného na co ukáži,hrát se opravdu takhle nedá
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    nesthel64 (CZ1) napsal(a):
    soutěže fungují ,ale nejde pořádně sklízet,stále to problikává a sklidí něco jiného na co ukáži,hrát se opravdu takhle nedá

    Viz předchozí odpověď - bohužel tento problém ještě nebyl vyřešen a jedinou možností je zatím mazání cache prohlížeče či změna prohlížeče. Rádi bychom vám přinesli už konečně dobré zprávy, bohužel z naší schránky žádná taková obálka nevykukuje :(
  • nesthel64 (CZ1)nesthel64 (CZ1) Komentářů: 6
    Dnes jsem se opravdu naštvala ,po zapnutí farmy se mi hned sama sklidila a nestačila jsem ani zapnout soutěž.Všechno mám vyčištěné a restartované.Zajímalo by mě proč nejdříve neopraví chyby a teprve potom spustí nové akce. :(
  • FarmerMartinloz (CZ1)FarmerMartinloz (CZ1) CZ1 Komentářů: 8

    Hlásím ,že po zapnutí hry jsem měla utracené 7500 zlatek, přestože jsem nic nekupovala ani nestavěla,stále to problikává a dělá o samo chce. Jsem zvědavá co odpoví z podpory. 
  • Mystére (CZ1)Mystére (CZ1) Komentářů: 16
    Zdravím,
    možná uvádím dotaz do špatné kategorie (ovšem nikoliv cíleně, na novém forum mám stále mezery).

    Jde mi o neskutečné sekání hry v denních hodinách, tzn. brzy ráno je to ok a během dopoledne to začne. Rady z návodu jsem již vyzkoušela, pohybuji se na třech až čtyřech IP adresách (z domu, pracovně) a nemá to žádný vliv na zlepšení situace.

    Není možné přetížení serveru?

    Děkuji.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Corco (CZ1) napsal(a):
    bug s neviditelnou překážkou, co brání v práci na farmě (krmení slepic v tomto případě)
    https://www.youtube.com/watch?v=4wLY8m7ndyg
    Corco, měl jsem ten kurník někde dole nad lištou, nebo kdesi uprostřed prostoru? Bohužel to z videa patrné není...

    Mystére (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    možná uvádím dotaz do špatné kategorie (ovšem nikoliv cíleně, na novém forum mám stále mezery).

    Jde mi o neskutečné sekání hry v denních hodinách, tzn. brzy ráno je to ok a během dopoledne to začne. Rady z návodu jsem již vyzkoušela, pohybuji se na třech až čtyřech IP adresách (z domu, pracovně) a nemá to žádný vliv na zlepšení situace.

    Není možné přetížení serveru?

    Děkuji.

    Ahoj Mystére,

    bohužel jsou od (tuším) předposlední aktualizace problémy s hratelností, navíc jen u některých hráčů. Osobně doporučuju ještě zkusit jiný prohlížeč než chrome, ve kterém hra chybuje nejvíce, jinak ale bohužel žádná rada není. Viz zde dnešní vyjádření CM @Foxes :
    Foxes napsal(a):
    Zdravím,

    bohužel se nejspíše jedná o problém hlubšího rázu. Snažíme se ho vyřešit spolu s Adobe a uvidíme k čemu se dostaneme. Zatím bohužel nemám žádné nové zprávy k dispozici.

    Foxes
  • Mystére (CZ1)Mystére (CZ1) Komentářů: 16
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj Mystére,

    bohužel jsou od (tuším) předposlední aktualizace problémy s hratelností, navíc jen u některých hráčů. Osobně doporučuju ještě zkusit jiný prohlížeč než chrome, ve kterém hra chybuje nejvíce, jinak ale bohužel žádná rada není. Viz zde dnešní vyjádření CM @Foxes :
    Foxes napsal(a):
    Zdravím,

    bohužel se nejspíše jedná o problém hlubšího rázu. Snažíme se ho vyřešit spolu s Adobe a uvidíme k čemu se dostaneme. Zatím bohužel nemám žádné nové zprávy k dispozici.

    Foxes
    Děkuji za reakci. Přesouvat vše do IEčka (jenž k smrti nenávidím) nebo Mozilly mi zabere příliš času.
    Pevně doufám, že se brzy podaří problém vyřešit a všichni si budou moci užívat hry naplno.

    Přeji příjemnou hru a spoustu spokojených hráčů.
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    black-.-angel napsal(a):

    Viz předchozí odpověď - bohužel tento problém ještě nebyl vyřešen a jedinou možností je zatím mazání cache prohlížeče či změna prohlížeče. Rádi bychom vám přinesli už konečně dobré zprávy, bohužel z naší schránky žádná taková obálka nevykukuje :(
    Nechci být protivná ani vulgární a věřím že vám to není příjemné, posledních 14 dní mě  farma hodně zlobí, myš nejdřív proběhne celou farmu než přistane na místě určeném, taky se mi stává že  pole, které sklidím je stále nesklizené, ale volné pole zaseji,  myslela jsem si že je to můj problém , že mám něco špatně ohledně noťasu, ale dneska jsem  zjistila, že tenhle problém má daleko víc lidí než jsem předpokládala. Sice je to jen hra, ale abych soustavně aktualizovala, mazala cache a měnila prohlížeč tak o tom ta hra snad není, nebo jo? Nehledě na to že mi skoro 2 roky běžela úplně suprově .  Myslím že ti hráči, co píšou do tohoto vlákna, že nejsou ani tak naštvaní jako je spíš mrzí (jako mě) že si nemůžou zafarmařit jako dřív. 
Tato diskuze je zavřená.