Domů Czech Technické problémy & bugy

Čas pohádek - nepřipisování zelí do úkolu

124

Komentáře

  • Eliska17 (CZ1)Eliska17 (CZ1) CZ1 Komentářů: 166
    Taky se mi ztratila pohádka a ti dva kluci. 
  • bozka5 (CZ1)bozka5 (CZ1) Komentářů: 21
    u nás ve spolku už pohádka zmizela několika lidem asi to není chyba na naší straně
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Prosím o aktualizování stránky a případně smazání cache. Návod je v mém podpisu.

    Foxes
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 07.10.2015
    Pokud vám Pohádka stále nejde, prosím, zkuste si smazat cache (odkaz na návod v mém podpisu) a aktualizovat stránku,

    Samozřejmě můžete napsat na Podporu a pokusit se požádat o kompenzaci.

    Foxes
  • bozka5 (CZ1)bozka5 (CZ1) Komentářů: 21
    po vymazání historie pohádka opět funguje :-)

  • Leni18 (CZ1)Leni18 (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 07.10.2015
    Po vymazání vše funguje na jiném prohlížeči, jen jsem přišla o všechny dodaná vejce, ale co, to neřeším, nemám na to čas:))

    Už je to v pohodě, díky:)

    No v pohodě, jen co se dnešního problému týká, bohužel včera mi nebylo nabídnuta možnost vybrat si obtížnost, nechápu to, jsem nucena znovu dělat Pannu z vln, přestože ji mám umístěnu na farmě, to se stalo několika lidem ze spolku, Proč?


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím použij funkci "Upravit" - najdeš kliknutím na ozubené kolečko u příspěvku (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • mariebig (CZ1)mariebig (CZ1) Komentářů: 11
    me to taky nefunguje  a myslím si ze se nam co to nefunguje spustila stara verze ukolu mela jsem na vyber jen ze 4 obtižnosti a ukoly tomu odpovidaji ale kdyz sklidim pozadovane mnozstvi tak to nejde a kdyz se na moji farmu prihlasila kolegyne ze spolku rekla me ze my jeste nekolik strannek chybi.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    pája ch (CZ1) napsal(a):
    Nejdříve se nenačetlo zelí ,rada byla vymazat historii PC,to jsem udělala nyní se pohádka ztratila uplně zůstalo tam jen kolo štěstí a ještě se mi ukončila sezona u koní i když ta blo ještě dva dni tak nevím co s tím
    Informace najdeš v tomto tématu: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/109437/cas-pohadek#latest.
    Doporučuji opět vymazat cache.

    Foxes
  • Leni18 (CZ1)Leni18 (CZ1) Komentářů: 10
    Mně to nenabídlo žádnou možnost výběru obtížnosti a rovnou mi to začlo akci:((
    Na to, že člověk do her sype reálné peníze, je těch chyb nějak moc, nemyslíte???
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2015
    nenačita mi zeli na pohádce je nás vic nebo mám problém jenom já
    Přesouvám do příslušné diskuze, netuším, co to má společného se setkáváním hráčů :confused:

    A jak píše jana, pomůže vymazání cookies, případně otevření hry v anonymním okně:
    jana109 (CZ1) napsal(a):
    Nejsi sama, také mi to ráno nenačetlo. Vymazala jsem historii v pc. Zelí naskočilo, akorát zase chybělo ostatní, co už bylo hotové. Teď už je to snad v pohodě

  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    Foxes napsal(a):
    Zdravím,

    mám dobré zprávy. Akce pohádka by měla být již v pořádku. 
    Jednalo se o problém se špatným iXML pro některé hráče. Již by měla být nahrána správná verze. 
    Kdyby přesto někdo zaznamenal problémy, prosím, ozvěte se nám.

    Děkuji
    Foxes
    Děkuji, po tomto oznámení jsem hru restartovala a jede to už bez anonymního okna jak má, tak snad to vydrží :-)
  • Leni18 (CZ1)Leni18 (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 07.10.2015
    Cože????, vždyť jsem ve správné diskuzi "Technické probléma a bugy"...už mne ta hra přestává bavit, jen je v ní chaos, to si za ty peníze koupím raději něco smysluplného... na celou akci kašlu, téměř vždy doplácím zlatkama neboť jsem pracovně vytížená, tak nestíhám, no už nebudu!!!, mějte prima den.

    Samozřejmě jsem vše vyčistila, restartovala dokonce celý notebook...vše jede už v pořádku, jen stále nechápu proč mi nebyla nabídnuta možnost výběru obtížnosti!!!...a nemám čas si tady stále dopisovat, sorry.
    Post edited by Leni18 (CZ1) on
  • kimarek (CZ1)kimarek (CZ1) Komentářů: 9
    Vůbec nic nemám na farmě, pouze kolo štěstí..a hurá do přírody je fuč, co dělat, zelí se mě taky nepřičítalo, načetlo se mě pouze 440kusů..ale vejce a kuku se načetlo, tak jsem klikala zbytečně když nemůžu plnit úkoly na získání dekorace.)) ki
  • DankaL (CZ1)DankaL (CZ1) Komentářů: 2
    Mám pořád stejný problém čas pohádek prostě zmizel, nevím jaké anonymní okno bych si měla otevřít
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    prečo mi zmizla celá rozprávka.. aj všetky ponuky mimo kolesa.. skúšané na 3 roznych prehliadačoch u 3 rôznych hráčov.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.10.2015
    Leni18 (CZ1) napsal(a):
    Cože????, vždyť jsem ve správné diskuzi "Technické probléma a bugy"...už mne ta hra přestává bavit, jen je v ní chaos, to si za ty peníze koupím raději něco smysluplného... na celou akci kašlu, téměř vždy doplácím zlatkama neboť jsem pracovně vytížená, tak nestíhám, no už nebudu!!!, mějte prima den.
    kimarek (CZ1) napsal(a):
    Vůbec nic nemám na farmě, pouze kolo štěstí..a hurá do přírody je fuč, co dělat, zelí se mě taky nepřičítalo, načetlo se mě pouze 440kusů..ale vejce a kuku se načetlo, tak jsem klikala zbytečně když nemůžu plnit úkoly na získání dekorace.)) ki
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    prečo mi zmizla celá rozprávka.. aj všetky ponuky mimo kolesa.. skúšané na 3 roznych prehliadačoch u 3 rôznych hráčov.
    A zkusili jste znovu smazat cookies v prohlížeči?

    @kimarek (CZ1) Že tam nemáš Hurá do přírody, je docela v pořádku, tato událost ani nebyla spuštěna ;)


    DankaL (CZ1) napsal(a):
    Mám pořád stejný problém čas pohádek prostě zmizel, nevím jaké anonymní okno bych si měla otevřít
    Přesouvám do správné diskuze, není nutné zakládat stále nová a nová vlákna - příště se prosím po fóru porozhlédni nebo použij vyhledávání.

    Smaž si prosím cookies v prohlížeči - návod prozatím najdeš zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862.

    Případně anonymní okno otevřeš následovně dle prohlížeče:

    Mozilla FF, IE: Ctrl+Shift+P,
    Opera, Google Chrome: Ctrl+Shift+N
  • ankado (CZ1)ankado (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    upraveno 07.10.2015
    Ahoj, nakoľko sa zatiaľ 3 farmári sťažovali, že sa  im nepripisuje zelí v Pohádke,  našla som  doporučený postup na fóre a pokým sa  to podarí opraviť a poslala som to Hromadnou správou.  Najskôr si mysleli, že ich to nanovo  hodilo do hry, ale to sa vysvetlilo. Rozhodla som sa  napísať to aj sem, lebo mám skúsenosť, že keď to napíšem o pol hodiny je problém odstránený :smiley:  :D 

    S povolením farmárky kopírujem jej reakciu na problémy v hre : citujem

    keď som to skúsila podla návodu, hodilo ma to síce do hry ale úplne na samý začiatok, radšej obetujem súťaž rozprávky, ako by som mala začať odznova :(
    je to dosť poruchová hra, ak sa to nezlepší zruším ju, aj mamina má s hrou problémy, nevie sa dostať do hry aj 2,3 dni po sebe a potom nestíhame úlohy, je to pekná hra ale takto sa hrať nedá..... koniec citátu

    Bolo by mi ľúto keby farmárky odišli zo spolku, ale  brániť im nemôžem, čo už ?  B)


     

    black-.-angel ďakujem za odpoveď, prepošlem im ju
    Ankado
    Post edited by ankado (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ankado (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nakoľko sa zatiaľ 3 farmári sťažovali, že sa  im nepripisuje zelí v Pohádke,  našla som  doporučený postup na fóre a pokým sa  to podarí opraviť a poslala som to Hromadnou správou.  Najskôr si mysleli, že ich to nanovo  hodilo do hry, ale to sa vysvetlilo. Rozhodla som sa  napísať to aj sem, lebo mám skúsenosť, že keď to napíšem o pol hodiny je problém odstránený :smiley:  :D 

    S povolením farmárky kopírujem jej reakciu na problémy v hre : citujem

    keď som to skúsila podla návodu, hodilo ma to síce do hry ale úplne na samý začiatok, radšej obetujem súťaž rozprávky, ako by som mala začať odznova :(
    je to dosť poruchová hra, ak sa to nezlepší zruším ju, aj mamina má s hrou problémy, nevie sa dostať do hry aj 2,3 dni po sebe a potom nestíhame úlohy, je to pekná hra ale takto sa hrať nedá..... koniec citátu

    Bolo by mi ľúto keby farmárky odišli zo spolku, ale  brániť im nemôžem, čo už ?  B)
    Pokud se do hry nemohou dostat i několik dní, někde bude problém. A hra takhle dlouho mimo rozhodně není :) Je třeba aby měly vše aktualizované (prohlížeč i flash player), pokud něco zlobí, promazat cache. Pokud i dál budou problémy přetrvávat, ať napíšou na podporu.

    Stejně tak pokud chtějí vyžadovat nějakou kompenzaci za zdržení v události Čas pohádek, jedině podpora s tím může něco udělat.
  • vašek851 (CZ1)vašek851 (CZ1) Komentářů: 2
    Ahojky,ztratila se mi soutěž,,Čas pohádek " Nevím co mám dělat.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    po zmazaní všetkých udajov v priehliadači je rozprávka plne funkčná - vyskúčané na MSIE, Firefox, Google.

    Vrelo doporučujem - a mám dokonca aj všetok postup z rána./ked som tu bol naposledy.
  • DankaL (CZ1)DankaL (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 07.10.2015
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Zdravím,

    mám dobré zprávy. Akce pohádka by měla být již v pořádku. 
    Jednalo se o problém se špatným iXML pro některé hráče. Již by měla být nahrána správná verze. 
    Kdyby přesto někdo zaznamenal problémy, prosím, ozvěte se nám.

    Děkuji
    Foxes
    Děkuji, po tomto oznámení jsem hru restartovala a jede to už bez anonymního okna jak má, tak snad to vydrží :-)

    Mě to pořád nefunguje nevím kolikrát to mám restartovat


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím použij funkci "Upravit" - kliknutím na ozubené kolečko u příspěvku (black-.-angel)

  • adelina00 (CZ1)adelina00 (CZ1) Komentářů: 6
    ahoj, také se mi zelí nepřičítalo  tak jsem psala na podporu, odhlásila se a teď při přihlášení už nemám soutěž vůbec
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pokud u vás stále přetrvávají problémy s událostí Čas pohádek, smažte prosím cache v prohlížeči, návod zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862. Po restartu prohlížeče by událost měla být u většiny v pořádku.
  • Lara003 (CZ1)Lara003 (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    Nejprve se mi nenačítalo nasbírané zelí a ted mi celá tématická akce zmizela úplně, tak co s tím ????,
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nejprve se mi nenačítalo nasbírané zelí a ted mi celá tématická akce zmizela úplně, tak co s tím ????,
    Založit padesáté vlákno na stejné téma, to určitě pomůže! :D Přesouvám tedy do příslušné diskuze.

    Co s tím? Zkoušela jsi smazat cookies?
  • mariebig (CZ1)mariebig (CZ1) Komentářů: 11
    už my to taky funguje pote co jsem vymazala tu historii
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    nejdříve se nenačetlo zelí a potom dokonce zmizela celá pohádka i s ostatními stany akcí také jsem zjistila , že se mi náhle ukončila sezóna u koní a také zmizely na farmě upozornění na přicházející soutěž spolků a další

    co bude příště ? a jak budeme plnit časovku v akci ČAS POHÁDEK ?

    mamka1 = spolek ODPADLÍCI 2  jak to vyřešíte prosím ?děkuji

  • mmm77 (CZ1)mmm77 (CZ1) Komentářů: 0
    I když mám rozehranou soutěž čas pohádek,přestala se mi zobrazovat,jen když třeba sklidím vejce,tak mi naskočí že jsem dokončila 2.úkol,ale nejde mi na to kliknout,vybrat výhru a pokračovat dalším,když restartuju PC,tak se to opakuje. Taky mi nedošlo povolení k těžbě zlaťáku za koně
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    nejdříve se nenačetlo zelí a potom dokonce zmizela celá pohádka i s ostatními stany akcí také jsem zjistila , že se mi náhle ukončila sezóna u koní a také zmizely na farmě upozornění na přicházející soutěž spolků a další

    co bude příště ? a jak budeme plnit časovku v akci ČAS POHÁDEK ?

    mamka1 = spolek ODPADLÍCI 2  jak to vyřešíte prosím ?děkuji

  • sisi216 (CZ1)sisi216 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    i já mám problém s "časem pohádek"  ráno nešlo započítávat zelí, teď  mi zmizel celý stan (tím celá soutěž) a nemám tam ani "slušňák a rošťák" ani nabídku k nákupu... jen kolotoč tam je...
Tato diskuze je zavřená.