Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy, potíže, chyby ve hře

13165

Komentáře

  • Kozlík Béďa (CZ1)Kozlík Béďa (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 01.10.2015
    Na mé farmě zas "plavou" domky (farma a okolní budovy) na pozadí,
    jak posouvám mapu při hledání hub, je přesně vidět co je pozadí a co je na něm  :D

    Co všechno dokáže napáchat jedna aktualizace :s

    P.S. na tomto fóru nevidím vložené obrázky a ani mi sem žádný nejde vložit (taky nepovedené) :#
    Post edited by Kozlík Béďa (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Na mé farmě zas "plavou" domky (farma a okolní budovy) na pozadí,
    jak posouvám mapu při hledání hub, je přesně vidět co je pozadí a co je na něm  :D

    Co všechno dokáže napáchat jedna aktualizace :s

    P.S. na tomto fóru nevidím vložené obrázky a ani mi sem žádný nejde vložit (taky nepovedené) :#
    Obrázky sem vložit jdou, jen jedna hráčka s tím měla problém - ale to je neviděla jen ona, ostatní ano. Zkus použít jiný prohlížeč.
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    Po dokončení události Chrochtáčkův hrdina se nepřičítá odměna.
  • Helenahetverova (CZ1)Helenahetverova (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    koupila jsem pole za 1000000 a nic se mi neobjevilo ,co s tim
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Helenahetverova (CZ1) napsal(a):
    koupila jsem pole za 1000000 a nic se mi neobjevilo ,co s tim
    Musíš jít do inventáře a na konci najdeš paletu. Na ni klikneš a tam máš pozadí. Klikneš na to, které chceš mít na farmě. :)
  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    Během zalévání spolkového stromu, kde se skáče z farmy na farmu musím 3x ukončit a znovu se přihlásit do hry. Po pár zalití se mi sekne PC a nejde nic, musím ho restartovat. Je to od té doby, co byla spuštěna malířka.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 05.10.2015
    Ahoj. Asi už je toho na PC moc a nestíhá. Taky mi to dělávalo. Nezbývalo než restartovat, mazat historii a čistit počítač. Zapla jsem zalila, vypla a mohla hrát. Dost otravné
    Po té poslední aktualizaci je to zpomalení vidět více.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    namiesto toho aby zjednodušili záťaž na procesor - pridávajú - grafické a iné prvky do hry - náročné na výpočet procesora a pamäť. pomôže zníženie detailov v nastavení -- ale niekedy je to až "kostrbaté".
  • AlenkaP (CZ1)AlenkaP (CZ1) Komentářů: 32
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Asi už je toho na PC moc a nestíhá. Taky mi to dělávalo. Nezbývalo než restartovat, mazat historii a čistit počítač. Zapla jsem zalila, vypla a mohla hrát. Dost otravné
    Po té poslední aktualizaci je to zpomalení vidět více.
    Taky jsme z toho ve spolku otráveni, jak pomalu trvá zalévání, neboť nás je dost. Navíc dnes u soutěže mi nešlo zasadit a ve finále ani sklidit. Pořád se to seká. A to jsem restartovala hru, což na chvilku pomohlo, ale u další soutěže se to zase sekalo :-(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    AlenkaP (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Asi už je toho na PC moc a nestíhá. Taky mi to dělávalo. Nezbývalo než restartovat, mazat historii a čistit počítač. Zapla jsem zalila, vypla a mohla hrát. Dost otravné
    Po té poslední aktualizaci je to zpomalení vidět více.
    Taky jsme z toho ve spolku otráveni, jak pomalu trvá zalévání, neboť nás je dost. Navíc dnes u soutěže mi nešlo zasadit a ve finále ani sklidit. Pořád se to seká. A to jsem restartovala hru, což na chvilku pomohlo, ale u další soutěže se to zase sekalo :-(
    Zkus ještě vymazat historii prohlížení a vyčistit PC od smetí CCcleenerem. To taky na chvíli pomůže, nastavit v ovládání nejnižší rozlišení a bez animací. :neutral: 
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    to je všetko pekné - ale potom načo máme silné PC a LCD a led monitory - ked hru budeme spušťat v minimálnom zobrazení.. 

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    to je všetko pekné - ale potom načo máme silné PC a LCD a led monitory - ked hru budeme spušťat v minimálnom zobrazení.. 

    Ahoj. No nemusíš, když ti všechno funguje. Podívej se do vlákna příšerná chyba black-.-angel tam radí jaké jsou požadavky na PC aby vše jelo jak má.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 06.10.2015
    Zdravím,

    jak již bylo řečeno. Momentálně zkoušíme nový engine, který pro některé hráče zpomaluje hru. To je ale jen dočasné, než programátoři vychytají úplně vše. Prosím o trpělivost.

    Pokud jste zaznamenali horší plynulost hry jako Alenka, Dani123, Dodko, tak mi prosím napište zprávu s informacemi o vašem prohlížeči. V případě, že používáte Chrome, zadejte prosím adresu chrome://gpu/ , kde kliknete kdekoli pravým tlačítkem a dáte "uložit jako"......tento dokument mi prosím pošlete do soukromé pošty. Budeme velice vděčni za informace, které nám můžete poskytnout pouze vy :)

    Foxes
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 06.10.2015
    hlásim dalšie chyby- pri sadení na poli - vymenené tabulky kapusta-kvietky,
    v potrebách farmy - prémiové osivá pomiešané s obyčajnými. /+projekty/
    P.S. a aj ikonka na prechod do fóra je nefunkčná. -dostal som sa sem uloženým odkazom.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    taky jsem se dneska nedostala ze hry na fórum... (tato webová stránka není dostupná)...včera to jelo normálně...
    I tobě dík :)
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Já mám přeházená semínka na květinové farmě a jinak co už psali hráči.
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    ještě v tabulce při sázení na květince mám přehozenou levanduli s vanilkou...

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Květinku už máme taky nahlášenou ;)
  • kooketka (CZ1)kooketka (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 07.10.2015
    A mně skončily dostihy, přitom měly skončit za dva dny. A to jsem si zaplatila palivo

    Tak nyní nemám ani sezónu pro koně, ani žádnou akci kromě kola štěstí


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím využij funkci "Upravit" kliknutím na ozubené kolečko u příspěvku (black-.-angel)

  • nikolqa.o (CZ1)nikolqa.o (CZ1) Komentářů: 21
    Ahoj. Nevíte, proč jsem si teď u tématické akce "Hurá do přírody!" nemohla vybrat úroveň obtížnosti, když jsem minulou akci dokončila na 3 úroveň a dekoraci "Tábor s dvěma skútry" jsem taky postavila?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    nikolqa.o (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Nevíte, proč jsem si teď u tématické akce "Hurá do přírody!" nemohla vybrat úroveň obtížnosti, když jsem minulou akci dokončila na 3 úroveň a dekoraci "Tábor s dvěma skútry" jsem taky postavila?
    Odpověď na tuto otázku taky zjišťuju, nicméně se ji dozvím až zítra. Bohužel je takových hráčů více.
  • Sissi5 (CZ1)Sissi5 (CZ1) Komentářů: 70
    Ahojky, máme problém .. jedné z hráček u nás ve spolku nejde forum ani podpora. Co s tím?
  • mařenka11 (CZ1)mařenka11 (CZ1) Komentářů: 13
    Ahoj, mám problém s prodejem přebytků pouze z polí.PC vyčištěn, aktualizován. :'(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mařenka11 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mám problém s prodejem přebytků pouze z polí.PC vyčištěn, aktualizován. :'(
    Ahoj, tuto chybičku momentálně řešíme, zatím prosím prodávej ručně přes správu farmy, dokud se problém nepodaří odstranit.
  • mařenka11 (CZ1)mařenka11 (CZ1) Komentářů: 13
    Díky za odpověď. :)
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Ahoj,přišla jsem na to,že když dám výrobu kmiva třeba pro slepice,zasadím a sklízím kukuřici.Když mám napěstovanou kukuřici a zbývá dodat do stodoly posleních pár kusů a zbytek prodat,nejde mi z pole sklidit.Musím se odhlásit a znovu přihlásit,pak to jde sklízet a prodávat.Takto se mi to opakuje při každé výrobě krmiva.A občas se mi hra sama od sebe vypne.Vše mám vyčistěné a všechny aktualizace.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,přišla jsem na to,že když dám výrobu kmiva třeba pro slepice,zasadím a sklízím kukuřici.Když mám napěstovanou kukuřici a zbývá dodat do stodoly posleních pár kusů a zbytek prodat,nejde mi z pole sklidit.Musím se odhlásit a znovu přihlásit,pak to jde sklízet a prodávat.Takto se mi to opakuje při každé výrobě krmiva.A občas se mi hra sama od sebe vypne.Vše mám vyčistěné a všechny aktualizace.
    Ahoj, taky lze prodat pár kousků přes Správu farmy a pak už ti to půjde sklidit (samozřejmě do další sklizně). Tato chyba je nahlášená, snad ji brzy opraví :).
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Děkuji za odpověď,nikdy mi to nedělalo až teď.
  • maminka5 (CZ1)maminka5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    tak semi asi pokazila stodola modrá mám problém místo 2250 kusu mám jen 1850 včera to tam ještě bylo nechápu kapacita snížena proč?
  • bozka5 (CZ1)bozka5 (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 23.10.2015
    Nenačítá se mi zelí do těžké práce.Historie promazaná proč už to zase nejde ani po restartu hry i počítače.Božka5

    Už to zase funguje netuším co tomu bylo.Hlavně že už to zase jde.Božka5



    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Tato diskuze je zavřená.