Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace / Objev nové horizonty / 29.09.2015"

13

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pexi (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    A o půlnoci dorazila Frída se svým pozadím. :smiley:  
    Má moc hezké.. ceny, že? :D
    :smiley:  jo jo, ale Corco bude zklamaný, jeho ďáblova sedínka není v nabídce :sunglasses: 
    Takové krajinky se asi Fridě nelíbí :disappointed: (Nevím, proč jsem si teď vzpomněla na srnky u železnice z Chalupářů :D.. to bylo taky hezké umění :D)

    Ale věřím, že si havran s vlčicí u toho skalního výtvoru aspoň odloví kešku, pokud už to neudělali ;)
  • aragon789 (CZ1)aragon789 (CZ1) Komentářů: 154
    CO ???

    Trochu předražené milion za jednu malbu
    A hned za druhou 1 900 zlaťáků

    Trochu přehnané ceny ne ?
    To z nás chce GGS vytáhnout prachy tímhle ?
  • COOOOO,,,TO JE SÍLÁ TAKOVÉ CENY,A STEJNĚ TO JE KRAVINA PŘECI SE NIKDO NEBUDE KOUKAT POŘAD NAHORU NA OBLOHU,TO JE BLBOST ,FUJJJ :D
  • Salea (CZ1)Salea (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 01.10.2015
    No uvidime. Mne tohle malovani fakt nejak zlobi, ale casem to snad bude ok. Ceny vcelku vysoke.
    Post edited by Salea (CZ1) on
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    Frída nejspíš dorazila, ale já ji stejně nevidím, panč se mi nenačetla
    ale zase si můžu zahrát piškvorky...  :D


  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 01.10.2015
    O cenách radši ani nemluvit. :D Ale dost mě teda pobavilo, že ten jedinej dolarovej obzor je pojmenovanej "Pole". No schválně, komu se zdají na něm ta pole výraznější než na původní "Krajině"? :D:D



    black-.-angel napsal(a):

    Ale věřím, že si havran s vlčicí u toho skalního výtvoru aspoň odloví kešku, pokud už to neudělali ;)
    Čoveče, ani ti nevím, kde ta skalní kráááása je, takže... sme tam nejspíš nebyli. Ale máme odlovenou keš s názvem Kouzelná p*del (bez tý hvězdičky, samozřejmě :P) Ha, chtěla sem ti sem hodit odkaz, a koukám, že už je přejmenovaná. :O Že by už i na GC fungovala cenzura? :D

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    O cenách radši ani nemluvit. :D Ale dost mě teda pobavilo, že ten jedinej dolarovej obzor je pojmenovanej "Pole". No schválně, komu se zdají na něm ta pole výraznější než na původní "Krajině"? :D:D



    black-.-angel napsal(a):

    Ale věřím, že si havran s vlčicí u toho skalního výtvoru aspoň odloví kešku, pokud už to neudělali ;)
    Čoveče, ani ti nevím, kde ta skalní kráááása je, takže... sme tam nejspíš nebyli. Ale máme odlovenou keš s názvem Kouzelná p*del (bez tý hvězdičky, samozřejmě :P) Ha, chtěla sem ti sem hodit odkaz, a koukám, že už je přejmenovaná. :O Že by už i na GC fungovala cenzura? :D

    Já si "pole" koupila jen kvůli návodu, abych viděla, jak to funguje, hned po dokončení tam zase šla krajinka. Jediné, co se mi na "poli" líbilo, byly loďky na řece a na moři :)

    Ta skalní krása je nedaleko Dačic, tam teda ještě cenzura nezafungovala :D  Tu vaši záď ani neznám :D
  • dawe252 (CZ1)dawe252 (CZ1) Komentářů: 13
    tak kdo do mě bude prudit dnes? :) jsem zklamaný z Frídy...čekal jsem,že se zlepší celá farma....a ne jen dálky....
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    Tak jsem si koupila pozadí pole jen ze zvědavosti a jsou tam ty pole  tak malý,že se divím,že daly název tomu pozadí pole.A více kupovat nebudu je to drahý a za dolary jen jedna možnost to my přijde dost ubohý a za zlatky to zese mít nemusím a ještě tolik zlatek mi přijde dávat za  takovou blbůstku zbytečný.Já spíše myslela,že se změní celé pozadí kolem farmy a ne jen pruh v horní části.
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    Tak v GGS konečně zjistili, že existují vylepšení, která vás hned nemusí zvýhodnit proti ostatním. To byla ale rychlost, za 10 let možná objeví i stavební frontu :D
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Chtěl bych vidět, jak vypadají v reálu ty dražší pozadí než útesy, ty si u nás ve spolku lidi mají. Osobně to považuji za zbytečnost, vyzkoušel jsem koupit to pole, abych viděl jaké to je a bude odpočívat v krabici. 
    Nemáte tedy někdo dražší pozadí než útesy?
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    teda myslel som že aspon niečo bude.. ale 1 ks za dolare a ostatné za zlatky a drahé -- múžu si to nechať ... pre mna uplne zbytočný problém do hry -- aj tak už beží pomaly.. a teraz sa mi cela farma ""šmýka"" na podklade..

  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    Chtěl bych vidět, jak vypadají v reálu ty dražší pozadí než útesy, ty si u nás ve spolku lidi mají. Osobně to považuji za zbytečnost, vyzkoušel jsem koupit to pole, abych viděl jaké to je a bude odpočívat v krabici. 
    Nemáte tedy někdo dražší pozadí než útesy?
    Můžeš si pozadí vyzkoušet, aniž bys za to platil :)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    Chtěl bych vidět, jak vypadají v reálu ty dražší pozadí než útesy, ty si u nás ve spolku lidi mají. Osobně to považuji za zbytečnost, vyzkoušel jsem koupit to pole, abych viděl jaké to je a bude odpočívat v krabici. 
    Nemáte tedy někdo dražší pozadí než útesy?
    Můžeš si pozadí vyzkoušet, aniž bys za to platil :)
    Díky za tip, to jsem si nevšiml. Vyzkoušel jsem to a musím říct, že ty poslední dvě nejdražší dekorace jsem považoval za hnus už v malinkém obrázku, ale když jsem je viděl na farmě, zjistil jsem, že jsem je ještě dost podcenil. Taková příšernost.
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    pexi (CZ1) napsal(a):
    :smiley:  jo jo, ale Corco bude zklamaný, jeho ďáblova sedínka není v nabídce :sunglasses: 
    no, zklamaný bych byl, pokud bych měl nějaká očekávání.... jsem spíš pobavený.... ale jestli by ta sedinka nebyla lepší než to, co v nabídce je ;-)

    black-.-angel napsal(a):
    Ale věřím, že si havran s vlčicí u toho skalního výtvoru aspoň odloví kešku, pokud už to neudělali ;)
    to bych si někdy rád odlovil... vypadá to na velmi originální místo :D a navíc ty skály, tam to bude hezké celé... jako u nás :) 
  • Helenahetverova (CZ1)Helenahetverova (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    dosud mi žádné pole nedorazilo,zaplacen je
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dosud mi žádné pole nedorazilo,zaplacen je
    Ahoj. Dívala ses do inventáře? Pokud tam není tak zkus aktualizovat nebo vypnout hru, vymazat historii prohlížení a zase zapnout. někdy to pomůže.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    hladaj v krabici -- na poslednej záložke --/ako keby si menil zástavky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.10.2015
    Vlník2 (CZ1) napsal(a):
    Tak v GGS konečně zjistili, že existují vylepšení, která vás hned nemusí zvýhodnit proti ostatním. To byla ale rychlost, za 10 let možná objeví i stavební frontu :D
    A tím vylepšením máš na mysli co? Snad ne Fridiny krajinky..

    Corco (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ale věřím, že si havran s vlčicí u toho skalního výtvoru aspoň odloví kešku, pokud už to neudělali ;)
    to bych si někdy rád odlovil... vypadá to na velmi originální místo :D a navíc ty skály, tam to bude hezké celé... jako u nás :) 
    Tam to je super, doporučuju na kole, fakt se tam dá strávit prima dovolená :) A to nemyslím výhled na sedinku :D A těch borůvek tam všude.. no, škoda, že jsem se tam letos nedostala, rozhodně to ale stojí za návštěvu :)


  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Corco (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ale věřím, že si havran s vlčicí u toho skalního výtvoru aspoň odloví kešku, pokud už to neudělali ;)
    to bych si někdy rád odlovil... vypadá to na velmi originální místo :D a navíc ty skály, tam to bude hezké celé... jako u nás :) 
    Tam to je super, doporučuju na kole, fakt se tam dá strávit prima dovolená :) A to nemyslím výhled na sedinku :D A těch borůvek tam všude.. no, škoda, že jsem se tam letos nedostala, rozhodně to ale stojí za návštěvu :)

    Můžu potvrdit, fakt to tam stojí za návštěvu. :D

  • FerdoMravec (CZ1)FerdoMravec (CZ1) Komentářů: 43
    upraveno 02.10.2015
    Celé slavné zázemí je k ničemu a navíc je nehorázně předražené. Celé to vypadá jako by to bylo ušité horkou jehlou. Není tam skoro nic co by hře nebylo už použito. Děkuji nemám zájem! Zlaťáky se dají použít rozumněji.
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    je to trapas,samosebou se dalo čekat že bude většina kravin ( tedy krajin :D ) k zakoupení jen za zlaťáky,ale že to bude takhle předražený?pak přijde mail že je "velmi výhodná" sleva 10%...no fakt úžasný teda :D nevim no,mě osobně toto přijde teda jako bezvýznamný že se nad farmou změní proužek pozadí 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ondras25 (CZ1) napsal(a):
    je to trapas,samosebou se dalo čekat že bude většina kravin ( tedy krajin :D ) k zakoupení jen za zlaťáky,ale že to bude takhle předražený?pak přijde mail že je "velmi výhodná" sleva 10%...no fakt úžasný teda :D nevim no,mě osobně toto přijde teda jako bezvýznamný že se nad farmou změní proužek pozadí 
    A to si ještě vem, když ta sleva dorazí po tom, co už sis nějakou tu malůvku koupil. To potěší dvojnásob :D
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    black-.-angel napsal(a):
    Ondras25 (CZ1) napsal(a):
    je to trapas,samosebou se dalo čekat že bude většina kravin ( tedy krajin :D ) k zakoupení jen za zlaťáky,ale že to bude takhle předražený?pak přijde mail že je "velmi výhodná" sleva 10%...no fakt úžasný teda :D nevim no,mě osobně toto přijde teda jako bezvýznamný že se nad farmou změní proužek pozadí 
    A to si ještě vem, když ta sleva dorazí po tom, co už sis nějakou tu malůvku koupil. To potěší dvojnásob :D
    to jo no :smiley: je to škoda tak obrovský slevy nevyužít :smiley:  nééé,zatím jsem teda nic nekupoval a přijde mi to opravdu jako zbytečnost dávat 900 tisíc za proužek nad farmou :smile: 
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Ondras25 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ondras25 (CZ1) napsal(a):
    je to trapas,samosebou se dalo čekat že bude většina kravin ( tedy krajin :D ) k zakoupení jen za zlaťáky,ale že to bude takhle předražený?pak přijde mail že je "velmi výhodná" sleva 10%...no fakt úžasný teda :D nevim no,mě osobně toto přijde teda jako bezvýznamný že se nad farmou změní proužek pozadí 
    A to si ještě vem, když ta sleva dorazí po tom, co už sis nějakou tu malůvku koupil. To potěší dvojnásob :D
    to jo no :smiley: je to škoda tak obrovský slevy nevyužít :smiley:  nééé,zatím jsem teda nic nekupoval a přijde mi to opravdu jako zbytečnost dávat 900 tisíc za proužek nad farmou :smile: 
    Tak já jsem ten milion vyhodil, byl jsem zvědavý na tu "zásadní" změnu a nevšiml jsem si, že se to dá vyzkoušet zdarma a milion mě zas tak nebolí. Sleva mi samozřejmě došla až potom.  :D
    No nic, pozadí je schované v krabici a tam také zůstane. 
  • Halikuli (CZ1)Halikuli (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    A od té doby co máme Frídu, se pěkně seká hra >:)
  • ondra09 (CZ1)ondra09 (CZ1) Komentářů: 23
    Myslím si,že ta nová pozadí moc neuspěla.Moc drahé a nepřináší to vůbec nic,ani dobrý pocit z "krásné "krajiny.Tvůrci měli raději své úsilí vynaložit na něco užitečnějšího.No snaha asi byla,ale minula se účinkem.
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 04.10.2015
    black-.-angel napsal(a):
    Vlník2 (CZ1) napsal(a):
    Tak v GGS konečně zjistili, že existují vylepšení, která vás hned nemusí zvýhodnit proti ostatním. To byla ale rychlost, za 10 let možná objeví i stavební frontu :D
    A tím vylepšením máš na mysli co? Snad ne Fridiny krajinky..
    Co jiného? Změna vzhledu funguje v mnoha hrách, kupuje se a nikomu to nepřijde *****. Jen GGS bohužel své hráče naučilo, že všechno za peníze bude automaticky pay to win, tak teď tyhle běžná vylepšení přijímají těžko :/



    edit: vulgarity si laskavě odpusť (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.10.2015
    Vlník2 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Vlník2 (CZ1) napsal(a):
    Tak v GGS konečně zjistili, že existují vylepšení, která vás hned nemusí zvýhodnit proti ostatním. To byla ale rychlost, za 10 let možná objeví i stavební frontu :D
    A tím vylepšením máš na mysli co? Snad ne Fridiny krajinky..
    Co jiného? Změna vzhledu funguje v mnoha hrách, kupuje se a nikomu to nepřijde *****. Jen GGS bohužel své hráče naučilo, že všechno za peníze bude automaticky pay to win, tak teď tyhle běžná vylepšení přijímají těžko :/
    A čím změna vzhledu vylepší hru? Tím, že to má stejně většina lidí mimo zorné pole a nemusí na to koukat? :D  A co je aktualizace, která někoho zvýhodňuje? :flushed: Myslíš jako, že zvýhodňují zlatkáře? Počkej.. a co krajinky? :D Taky můžu říct, že ti, co mají na kontě randál zlatek, mají v této události oproti mně výhodu ;)

    Že běžná vylepšení přijímají těžko? Já myslím, že spíš těžko přijímají to, že za to mají platit nehorázné sumy. Toto byla aktualizace, která vzešla z návrhu hráčů. Jenže asi nikdo z nich nepočítal s takovými cenami.

    Byla bych ráda, kdybys sem pořád nepsal, jak je to v jiných hrách, tohle je prostě Big Farm, tak se s tím smiř :) Díky bohu, že tu nemáme některé prvky z jiných her. Jsou pořád důvody, proč hraju tuhle hru a ne jinou. Mimochodem ve hře myslím nejsi zas tak dlouho, abys mohl podávat nějaká moudra o aktualizacích a jejich přijetí hráči, koneckonců sám jsi těch aktualizací zase moc nezažil :) Trochu soudnosti by neškodilo :) Stačí si zvyknout jen na to, že toto je farmářská hra a má funkce, jaké má ;) To nemyslím nijak zle, ale mám pocit, že máš tendence neustále hru srovnávat s jinými a říkat, co je jinde lepší. Máš-li nějaký návrh na zlepšení, prosím, sekce podnětů je ti k dispozici.
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    To je otázka, co kdo považuje za nehoráznou sumu, jsou lidi, co vyhodí desetitisíce aby měli něco, co nemají ostatní nebo aby vyjádřili hře podporu, jsou lidi, kteří by do hry za žádných okolností nedali ani korunu, to je čistě věc názoru a nemá smysl se o tom moc bavit.
    Srovnávání je docela důležitá věc. Chápu, že někdo, kdo celou věčnost hraje jen bigfarm o tom nechce slyšet, protože jeho názor je jednoduše založen na tom, že neviděl nic lepšího, to ovšem neznamená, že to neexistuje. Pokud se má hra správně vyvíjet, musí taky sledovat, co děje okolo. Neříkám, že musí všechno hned okopírovat ani, že se prvky dobré pro jednu hru musí vždy hodit i do druhé, ale když už něco funguje, hodí se to a má to úspěch, pak by se to mělo využít co nejdřív, ne za 5 let. Bohužel GGS se zatím nedaří kopírovat ani od svých vlastních her.
    S návrhy pro hry GGS se namáhat nebudu, na Empire jsem toho navrhoval dost, bylo to jednoduché, mělo to úspěch a vývojářům je to stejně nechci říct kde.
Sign In to comment.