Domů Czech Technické problémy & bugy

mizne zobrazenie projektov

máte ešte niekto takýto problém? u nás v spolku sa pred cca polhodinkou, začal strácať projekt (jeho zobrazenie, že je pustený). taktiež ak chceme doložiť predmety, je tam len biele okno. po aktualizovaní stránky to chvíľu ide a znovu zmizne.
«1

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    máte ešte niekto takýto problém? u nás v spolku sa pred cca polhodinkou, začal strácať projekt (jeho zobrazenie, že je pustený). taktiež ak chceme doložiť predmety, je tam len biele okno. po aktualizovaní stránky to chvíľu ide a znovu zmizne.
    A máš vše aktualizované? Děje se to více lidem u vás ve spolku? U nás projekt běží v pohodě..
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    U nás  ve spolku je  to taky , jakmile  přejdu z hlavní na jinou farmu projekt  zmizí , děje  se  to  všem  členům  v  našem  spolku.
  • ankado (CZ1)ankado (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    Ahoj aj nám zmizol projekt, takže neviem či mám podojiť, alebo  počkať až sa  projekt mliečka vráti :-)
  • jejda (CZ1)jejda (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    ahoj,mě také zmizel projekt,který jedeme, nejde mi na žádné farmě
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    áno, viacerým ľuďom nejde.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.09.2015
    Díky za info (už i v mém spolku se hlásí), takže to vypadá na nějakou celoplošnou chybičku. Problém předám!

    A můžete mi i potvrdit, zda problém přetrvává i po aktualizaci flash playeru a prohlížeče, případně v jiném prohlížeči? Já mezi farmami skáču jak klokan a nic, vše běhá normálně :D
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ďakujem.  ;)
  • jejda (CZ1)jejda (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    po restartu projekt zase naskočil:-))
  • ankado (CZ1)ankado (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    upraveno 30.09.2015
    Aj ja som reštartovala a projekt naskočil, prešla som na gurmán a projekt zmizol a už sa neobjavil ani na hlavnej, v celkovom prehľade projektov, ale časomiera beží a myslím, že aj naskakuje dodané množstvo :-)

    Začalo to po poslednej aktualizácii.

    Skúsila som aj z iného prehliadača a robí tú istú chybu, pri vstupe do hry naskočí, keď prejdem na inú farmu,  zmizne :-(
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    Aj nám to blbne, zo začiatku ukazuje, ale ked prejdem na inú farmu prestane. Keď sa odhlásim a znovu  načítam stránku, tak sa ukáže, ale po prejdení na inú farmu zase zmizne.
  • Bramboráček (CZ1)Bramboráček (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 30.09.2015
    Spolek máme ve 3 úrovni a vedoucí spolku spustil projekt na sběr jablek
    ale mě se nic nezobrazilo, okno dole pro projekty je prázdné
    V projektech je jako první projekt (na první straně) Po uši v sýru a dostupnost od úrovně 5
    Projekty na sběr kukuřice a jablek jsou pryč, takže sklízím jablka úplně zbytečně  :/
    Je to stejný jak ve firefoxu tak i v chrome

    Navíc kliknutím na vstup na fórum se mi fórum načetlo namísto hry

    To je neskutečný ... samá chyba  :o
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    ahojky..byli jsme jako spolek v polovině projektu a nějak nám to všem zmizelo... :/....a teď nevíme co s tím .. přicházíme o vzácné sbírkové předměty. 
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Ahoj jedeme ve spolku projekt a pokud se přihlásím do hry,vidím tabulku jak na tom spolek je a kolik ještě dodat.Po přechodu na jinou farmu nám to ve spolku píše že neprobíhá žádný projekt.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Spolek máme ve 3 úrovni a vedoucí spolku spustil projekt na sběr jablek
    ale mě se nic nezobrazilo, okno dole pro projekty je prázdné
    V projektech je jako první projekt (na první straně) Po uši v sýru a dostupnost od úrovně 5
    Projekty na sběr kukuřice a jablek jsou pryč, takže sklízím jablka úplně zbytečně  :/
    Je to stejný jak ve firefoxu tak i v chrome

    Navíc kliknutím na vstup na fórum se mi fórum načetlo namísto hry

    To je neskutečný ... samá chyba  :o
    Chyba s projekty je nahlášena, prosím o trochu strpení..

    Pravděpodobně se ale jedná jen o grafický problém - sklizeň by se měla započítávat.

    A pokud tě tlačítko pro vstup na fórum dostane na fórum, to je snad dobře, ne? :confused: 
  • KrtečekRadeček (CZ1)KrtečekRadeček (CZ1) CZ1 Komentářů: 39
    já jsem tayk bez přehledu o sběr v projektu.Někomu se to ukazuje a někomu ne.Mně ne.Co se děje?
  • karolovavierka (SK1)karolovavierka (SK1) Komentářů: 27
    mame presne tento isty  problem polka zanami a teraz nič .
  • Nuficek (CZ1)Nuficek (CZ1) Komentářů: 38
    U nás ve spolku to samé, projekty mizí po přechodu z hlavní farmy.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.09.2015
    corega (CZ1) napsal(a):
    ahojky..byli jsme jako spolek v polovině projektu a nějak nám to všem zmizelo... :/....a teď nevíme co s tím .. přicházíme o vzácné sbírkové předměty. 
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj jedeme ve spolku projekt a pokud se přihlásím do hry,vidím tabulku jak na tom spolek je a kolik ještě dodat.Po přechodu na jinou farmu nám to ve spolku píše že neprobíhá žádný projekt.
    já jsem tayk bez přehledu o sběr v projektu.Někomu se to ukazuje a někomu ne.Mně ne.Co se děje?
    mame presne tento isty  problem polka zanami a teraz nič .

    Tato chyba je nahlášena - viz tato diskuze: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/108775/mizne-zobrazenie-projektov.

    Prosím, zde není třeba, aby každý psal, že mu to nejde - víme, že to nejde :) V případě potřeby využijte uvedenou diskuzi, díky ;)
  • draha49 (CZ1)draha49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Ahojky, mám problém, máme rozdělaný projekt a když přepnu třeba na gurmánku, tak mi projekt zmizí, hlásí není žádný projekt, nikdy mi to nedělalo, díky za vysvětlení :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    draha49 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, mám problém, máme rozdělaný projekt a když přepnu třeba na gurmánku, tak mi projekt zmizí, hlásí není žádný projekt, nikdy mi to nedělalo, díky za vysvětlení :-)
    Třeba si přečíst předchozí příspěvek..? :neutral: 
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    black-.-angel napsal(a):
    corega (CZ1) napsal(a):
    ahojky..byli jsme jako spolek v polovině projektu a nějak nám to všem zmizelo... :/....a teď nevíme co s tím .. přicházíme o vzácné sbírkové předměty. 
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj jedeme ve spolku projekt a pokud se přihlásím do hry,vidím tabulku jak na tom spolek je a kolik ještě dodat.Po přechodu na jinou farmu nám to ve spolku píše že neprobíhá žádný projekt.
    já jsem tayk bez přehledu o sběr v projektu.Někomu se to ukazuje a někomu ne.Mně ne.Co se děje?
    mame presne tento isty  problem polka zanami a teraz nič .

    Tato chyba je nahlášena - viz tato diskuze: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/108775/mizne-zobrazenie-projektov.

    Prosím, zde není třeba, aby každý psal, že mu to nejde - víme, že to nejde :) V případě potřeby využijte uvedenou diskuzi, díky ;)
    a jak to máme vědět v tom, aby se prase vyznalo..tady  :(..na tom novým foru
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Dobrý den.
    po včerejší údržbě jsou problémy s hrou. Některé farmy nešly přiblížit, ani v nastavení. Dneska nám zmizely projekty. Sešit je bez projektů. Na ukazateli času není nic. I když ještě projekt jede a není dokončen. Ve spolku jsme na tom všichni stejně.  Nepomůže ani restart PC.  Jsme z toho  rozmrzelí, kazí to hru.
    Do včerejška byla beze závad. 
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 01.10.2015
    ta dnešná aktualizácia zase bola skvelá , všetko je   ***** to sa nedá ináč ani napísať, projekty není vidieť skoro všetkým, a ani predmety.
    Hlavne že tí slávny GGS dávajú všelijaké .......  namiesto toho aby sa starali  o hru aby išla poriadne.

    Iné slovo na to nepoznám ako toto že sú *****

    a môžte mi aj ban dať slávni modi..



    edit: ... a mimochodem, díky, ani jsem nevěděla, že jsem slavná, jupí! :relaxed: 
    Community manager: Používání nadávek a sprostých slov je proti Směrnicím a pravidlům slušného chování. Prosím, příště se vyjadřuj slušně!!!
    Post edited by Foxes on
  • black-.-angel
    A pokud tě tlačítko pro vstup na fórum dostane na fórum, to je snad dobře, ne?

    Nejsem tý tý, napsal jsem: ... kliknutím na vstup na fórum se mi fórum načetlo namísto hry
    tj. do stejného okna a hra je fuč
    Jinak jablka se po sklizni přičítají ale nic nevidím 
      :/

    Další zmetek : Po opakovaném restartu hry mám pro změnu černou farmu
    a zůstávají tam jen okolní lišty

    Vše aktualizované (prohlížeč i 
    Adobe Flash Player) a prohlížeš i samotný PC vyčištěný

    Porucha není na mém přijímači : B) 

  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    black-.-angel napsal(a):
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    máte ešte niekto takýto problém? u nás v spolku sa pred cca polhodinkou, začal strácať projekt (jeho zobrazenie, že je pustený). taktiež ak chceme doložiť predmety, je tam len biele okno. po aktualizovaní stránky to chvíľu ide a znovu zmizne.
    A máš vše aktualizované? Děje se to více lidem u vás ve spolku? U nás projekt běží v pohodě..
    ano u nás to začalo taky dít děláme v projektu jablka a ukazuje nám to že žádný projekt neprobíhá a když klikneme na projekt aby jsme třeba mohli doplnit,tak tam máme prázdno bílou stránku
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    black-.-angel
    A pokud tě tlačítko pro vstup na fórum dostane na fórum, to je snad dobře, ne?

    Nejsem tý tý, napsal jsem: ... kliknutím na vstup na fórum se mi fórum načetlo namísto hry
    tj. do stejného okna a hra je fuč
    Jinak jablka se po sklizni přičítají ale nic nevidím 
      :/

    Další zmetek : Po opakovaném restartu hry mám pro změnu černou farmu
    a zůstávají tam jen okolní lišty

    Vše aktualizované (prohlížeč i 
    Adobe Flash Player) a prohlížeš i samotný PC vyčištěný

    Porucha není na mém přijímači : B) 

    a mě zase dělá toto,že když přecházám z farmy na farmu tak mi zčerná okolí kolem farmy na pár sekund a pak se zase objeví,nebo jsem třeba chvilku měla na dočasné farmě místo moře obrázek pozadí na hlavní farmě a ostatních farmách myslím že to je lán obilí
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    áno, viacerým ľuďom nejde.
    taky nám není vidět projekt a nejde rolovat farma je to nepříjemné máme vyčištěno a vše v pořádku 
  • milan38sk (CZ1)milan38sk (CZ1) Komentářů: 1
    black-.-angel napsal(a):
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    máte ešte niekto takýto problém? u nás v spolku sa pred cca polhodinkou, začal strácať projekt (jeho zobrazenie, že je pustený). taktiež ak chceme doložiť predmety, je tam len biele okno. po aktualizovaní stránky to chvíľu ide a znovu zmizne.
    A máš vše aktualizované? Děje se to více lidem u vás ve spolku? U nás projekt běží v pohodě..
    ahoj u nas ve spolku taky jsme meli spustene kino a asi pred pul hodinkov se to stratilo a a ma tam vse dostupne od urovne 20 a to mam zamceny jak to otevru

  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    evahocky (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel
    A pokud tě tlačítko pro vstup na fórum dostane na fórum, to je snad dobře, ne?

    Nejsem tý tý, napsal jsem: ... kliknutím na vstup na fórum se mi fórum načetlo namísto hry
    tj. do stejného okna a hra je fuč
    Jinak jablka se po sklizni přičítají ale nic nevidím 
      :/

    Další zmetek : Po opakovaném restartu hry mám pro změnu černou farmu
    a zůstávají tam jen okolní lišty

    Vše aktualizované (prohlížeč i 
    Adobe Flash Player) a prohlížeš i samotný PC vyčištěný

    Porucha není na mém přijímači : B) 

    a mě zase dělá toto,že když přecházám z farmy na farmu tak mi zčerná okolí kolem farmy na pár sekund a pak se zase objeví,nebo jsem třeba chvilku měla na dočasné farmě místo moře obrázek pozadí na hlavní farmě a ostatních farmách myslím že to je lán obilí a mě se ukazuje na dočasné farmě toto

  • lida59 (CZ1)lida59 (CZ1) Komentářů: 19
    ahoj chci se přidat, nám taky nefunguje zobrazení projektu, zajímá mě jak dlouho to bude trvat, než to opraví.
Tato diskuze je zavřená.