Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

126

Komentáře

  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    jasně, to je v pohodě, já jsem to jenom blbě pochopil :)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Já byl posledních pár dní pro změnu zablokovaný osly. :lol: Chtěli je po mě asi ve čtyřech kontraktech z šesti, všude přes tisícovku, do toho je pořád somrovala i loď a i se třemi stájemi na 6. úrovni totální zásek. Teď to vystřídaly broskve. :lol:
    Taky pozoruji, že všechny kontrakty chtějí totéž, já mám teď dobu broskvovou. :-D
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    Já byl posledních pár dní pro změnu zablokovaný osly. :lol: Chtěli je po mě asi ve čtyřech kontraktech z šesti, všude přes tisícovku, do toho je pořád somrovala i loď a i se třemi stájemi na 6. úrovni totální zásek. Teď to vystřídaly broskve. :lol:
    Taky pozoruji, že všechny kontrakty chtějí totéž, já mám teď dobu broskvovou. :-D
    Já dobu medovou. Super, když všude chtějí po dvou tisících medu. :lol:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.09.2015
    Jak to děláte? Já už mám asi dva týdny dobu prasečí, která vypadá, že je nekonečná, a fakt nevím, jak z toho ven (kromě odmítnutí všech kontraktů), protože ještě do toho se mi pořád točí úkol "Prodej 6 000 prasat"...no, super, ale se čtyřmi vepříny toho moc nevykouzlím a kvůli trhu se mi další přistavovat vážně nechce :D
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    black-.-angel napsal(a):
    Jak to děláte? Já už mám asi dva týdny dobu prasečí, která vypadá, že je nekonečná, a fakt nevím, jak z toho ven (kromě odmítnutí všech kontraktů), protože ještě do toho se mi pořád točí úkol "Prodej 6 000 prasat"...no, super, ale se čtyřmi vepříny toho moc nevykouzlím a kvůli trhu se mi další přistavovat vážně nechce :D
    Tak to se připrav na dobu broskvovou, já měl období prasat poměrně nedávno. Nakonec netrvala tak dlouho, ono přece jen, prasata jdou rychle, ale ty broskve zatracené, tedy ne. Nemá náhodou někdo navíc pár bedýnek broskví? Moc ne, stačilo by mi tak deset tisíc kousků. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Jak to děláte? Já už mám asi dva týdny dobu prasečí, která vypadá, že je nekonečná, a fakt nevím, jak z toho ven (kromě odmítnutí všech kontraktů), protože ještě do toho se mi pořád točí úkol "Prodej 6 000 prasat"...no, super, ale se čtyřmi vepříny toho moc nevykouzlím a kvůli trhu se mi další přistavovat vážně nechce :D
    Tak to se připrav na dobu broskvovou, já měl období prasat poměrně nedávno. Nakonec netrvala tak dlouho, ono přece jen, prasata jdou rychle, ale ty broskve zatracené, tedy ne. Nemá náhodou někdo navíc pár bedýnek broskví? Moc ne, stačilo by mi tak deset tisíc kousků. :D
    Dobu broskvovou už za sebou mám. I mandlovou, olivovou a zejména nekonečnou jablečnou. Teď zrovna broskve neustále prodávám, chceš? Sklad v pekárně i ve stodole plný k prasknutí :D
  • vladule22 (SK1)vladule22 (SK1) Komentářů: 17
    není to pár maličkostí, celé fórum mám pouze v angličtině nebo němčině ... nové je nefunkční a velmi nepřehledné, je to sice teď uniformní, všechny stejné a nefunkční... takto se to objevuje téměř všem v našem spolku
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    vladule22 (SK1) napsal(a):
    není to pár maličkostí, celé fórum mám pouze v angličtině nebo němčině ... nové je nefunkční a velmi nepřehledné, je to sice teď uniformní, všechny stejné a nefunkční... takto se to objevuje téměř všem v našem spolku
    Co znamená "takto se to objevuje téměř všem"?

    Toto je diskuze k trhu, promiň, ale netuším, na co můžeš navazovat... Pro změnu fóra na české stačí v adrese fóra přes de, en, cokoli na cs.
  • hela88 (CZ1)hela88 (CZ1) Komentářů: 9
    Když nebudu prodávat na oranickém trhu ale jen tak jako doteď vadí to? Připadá mi to dost složité prodám si věci které potřebuji k výrobě svých produktů na svých farmách a pak mě to vlastně zdržuje.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 01.10.2015
    hela88 (CZ1) napsal(a):
    Když nebudu prodávat na oranickém trhu ale jen tak jako doteď vadí to? Připadá mi to dost složité prodám si věci které potřebuji k výrobě svých produktů na svých farmách a pak mě to vlastně zdržuje.
    Ahoj. Nevadí ale trh ti zůstane napořád tak třeba se někdy prodávat rozhodneš. Jinak můžeš na trhu prodávat jen přebytky, které bys stejně prodala normálně. Standardní kontrakt můžeš plnit delší dobu a nic se neděje. Jen si dávat pozor na omezené kontrakty tam musíš dodat věci do hodiny. Nemusíš nikam pospíchat a nechat se trhem zdržovat. Co budeš chtít to prodáš nebo ne. 
    Na trhu jak rostou úrovně kontraktů jsou i jiné odměny než dolary. Dostaneš navíc nějaké podkovy, body zkušenosti, body karmy.
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    A přišla doba jablečná. Není nad to, když máš pět ze šesti kontraktů bloknutých jablky a dohromady jich potřebuješ cca 100 000. :lol:
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    ked nemáš jablká - odplatí sa tie s 14,00tis a viac - rušiť. pridu aj ine 
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Ale při odmítání zase klesá úroveň... to mám lepší to postupně naplnit. Akorát to trvá.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    hej ale ostatné bezne naplnís a ides.
    ja som 3 týždne plnil . 11, //14// 24,// 36  tisíc jablk -- a všetko stálo -. doteraz nemám plný stav hnojiva..

    ale máš pravdu v tom že mi chodili už kontrakty s karmou aj viac kusov.

    ale teraz v pohode čo chcem predám , čo chcem odmietnem, niečo aj počkám.
    To je len na tebe ako s arozhodneš
  • helegola (CZ1)helegola (CZ1) Komentářů: 6
    ahoj, má nějaký vliv jestli se v o.trhu pošle autem pryč vše najednou nebo jen po částech?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helegola (CZ1) napsal(a):
    ahoj, má nějaký vliv jestli se v o.trhu pošle autem pryč vše najednou nebo jen po částech?
    Ahoj, vliv má, když posíláš v zásilkách po sobě stejný produkt, tím se zvyšuje hodnota kontraktu. Ale pošleš-li auto plné nebo poloprázdné, vliv nemá. Osobně ho vypravuju hned, jak mám splněný kontrakt. Než splním další, tak mezitím můžu dostat už jiný kontrakt a splnit i ten.
  • helegola (CZ1)helegola (CZ1) Komentářů: 6
    díky
  • lida59 (CZ1)lida59 (CZ1) Komentářů: 19
    Ahoj, měla bych takový návrh. Když jsme spolek proč nemůžou chodit místo různých trhovců raději členové spolku. Ve spolku by si hráči měli pomáhat, jsou to různé levly, a někdo má něčeho hodně co ten druhý zase nemá. Takhle by měli spolky fungovat a pak by to možná i více bavilo, kdyby si mohli členové navzájem pomáhat. Snad se autoři hry nad tím zamyslí. Děkuji za trpělivost s mým návrhem.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    lida59 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, měla bych takový návrh. Když jsme spolek proč nemůžou chodit místo různých trhovců raději členové spolku. Ve spolku by si hráči měli pomáhat, jsou to různé levly, a někdo má něčeho hodně co ten druhý zase nemá. Takhle by měli spolky fungovat a pak by to možná i více bavilo, kdyby si mohli členové navzájem pomáhat. Snad se autoři hry nad tím zamyslí. Děkuji za trpělivost s mým návrhem.
    Ahoj, tento návrh byl předkládán už aspoň milionkrát a vždy zamítnut, protože by narušil rovnováhu hry. Když někomu něco chybí, tak si to zkrátka vyprodukuje nebo koupí ;)
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Ahoj, nevím co se stalo s trhem, od včera mi tam stojí zboží a nejde prodat,sem tam nešlo, ale to už je druhý den a lidi tam stojí jako přimrazení a nejsem sama, více lidem nejde prodat ukazuje se eror
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    přijde mi to jako duch - postava tam stála, její doba čekání vypršela, tak odešla, ale její obrázek tam zůstal. různé error kódy s tlačítkem ok mi to ve hře ukazuje celkem běžně. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    novokol (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nevím co se stalo s trhem, od včera mi tam stojí zboží a nejde prodat,sem tam nešlo, ale to už je druhý den a lidi tam stojí jako přimrazení a nejsem sama, více lidem nejde prodat ukazuje se eror
    To se stává, když tam zákazník dlouho čeká, stačí jen aktualizovat stránku s hrou.
  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    Ten soused s nabídkou vrácení zlatých přijde jen jednou nebo přijde znovu i po využití nabídky?
  • Blbe4ek (CZ1)Blbe4ek (CZ1) Komentářů: 298

    Ahoj,

    mohu se zeptat, zda-li jde o bug nebo záměr, že mi od zavedení Lestrovy skrýše chodí naprosto nesmyslné hodinové kontrakty?

    Dodat za hodinu 12 tis jablek je opravdu nereálné bez použití zlata či řas.


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    alpakaa (CZ1) napsal(a):
    Ten soused s nabídkou vrácení zlatých přijde jen jednou nebo přijde znovu i po využití nabídky?
    Ahoj, může přijít i opakovaně.

    Blbe4ek (CZ1) napsal(a):

    Ahoj,

    mohu se zeptat, zda-li jde o bug nebo záměr, že mi od zavedení Lestrovy skrýše chodí naprosto nesmyslné hodinové kontrakty?

    Dodat za hodinu 12 tis jablek je opravdu nereálné bez použití zlata či řas.


    Ahoj, spíš jsi měl dřív asi štěstí. Nesmyslné ozemené kontrakty byly už před zavedením skrýše ;) Aspoň člověk čas od času opráší tlačítko "Odmítnout" :)
  • Blbe4ek (CZ1)Blbe4ek (CZ1) Komentářů: 298
    black-.-angel napsal(a):
    alpakaa (CZ1) napsal(a):
    Ten soused s nabídkou vrácení zlatých přijde jen jednou nebo přijde znovu i po využití nabídky?
    Ahoj, může přijít i opakovaně.

    Blbe4ek (CZ1) napsal(a):

    Ahoj,

    mohu se zeptat, zda-li jde o bug nebo záměr, že mi od zavedení Lestrovy skrýše chodí naprosto nesmyslné hodinové kontrakty?

    Dodat za hodinu 12 tis jablek je opravdu nereálné bez použití zlata či řas.


    Ahoj, spíš jsi měl dřív asi štěstí. Nesmyslné ozemené kontrakty byly už před zavedením skrýše ;) Aspoň člověk čas od času opráší tlačítko "Odmítnout" :)
    Díky za odpověď.
    Do zavedení skrýše se mi vážně nikdy nestalo, že by to po mně chtělo něco, co nemohu s trochou invence a plnou stodolou splnit. Těch zmiňovaných 12 tis jablek je poslední dobou standard pro hodinový kontrakt obsahující jablíčka a tlačítko "Odmítnout" už mám tak otlučené, že se bojím, kdy se tam objeví něco úplně jiného.
    Zcela běžně se stává, že jeden takový hodinový kontrakt vyhodím a za 30 min je tam totéž v bledě růžovém.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Blbe4ek (CZ1) napsal(a):

    Zcela běžně se stává, že jeden takový hodinový kontrakt vyhodím a za 30 min je tam totéž v bledě růžovém.
    To se mi stává taky. Ale stávalo se tak i dřív, před Lesterovou skrýší. Teď je to jen možná o fous častějc (což bych ale nepřikládala ani tak tý aktualizaci jako spíš větší smůle).
    Zatím mám u časově omezenýho kontraktu (samozřejmě odmítnutýho) rekord cca 25.000 jablek. :D
  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    Hraji poctivě organický trh, plním vše, jak to přijde, nic jsem neodmítal. Ale teď jsem se dostal do situace, kdy není možné úkoly plnit bez velkého zlacení. To byl záměr? Po pár týdnech hry to udělat tak, aby to bylo pro běžného hráče nehratelné? Kdo to tam u vás proboha počítá? Sotva z toho padají alespoň trochu zajímavé prémie, je konec? Dát za sebou několik časově omezených kontraktů jejichž požadavky několikanásobbě překračují možnosti farmy je bezpochyby motivační. No nic, další část hry, kterou nelze hrát. Nebudu to odmítat, to pak klesají bonusy i prémie a od začátku se tím fakt prokousávat nebudu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.07.2016
    alpakaa (CZ1) napsal(a):
    Hraji poctivě organický trh, plním vše, jak to přijde, nic jsem neodmítal. Ale teď jsem se dostal do situace, kdy není možné úkoly plnit bez velkého zlacení. To byl záměr? Po pár týdnech hry to udělat tak, aby to bylo pro běžného hráče nehratelné? Kdo to tam u vás proboha počítá? Sotva z toho padají alespoň trochu zajímavé prémie, je konec? Dát za sebou několik časově omezených kontraktů jejichž požadavky několikanásobbě překračují možnosti farmy je bezpochyby motivační. No nic, další část hry, kterou nelze hrát. Nebudu to odmítat, to pak klesají bonusy i prémie a od začátku se tím fakt prokousávat nebudu.


    Klidně odmítni, lepší, než aby ti tam kontrakty visely celou věčnost ;)

    To bys toho musela odmítnout fakt hodně, aby se to nějak projevilo.

  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    black-.-angel napsal(a):


    Klidně odmítni, lepší, než aby ti tam kontrakty visely celou věčnost ;)

    To bys toho musela odmítnout fakt hodně, aby se to nějak projevilo.

    Odmítl jsem, ale přišlo to samé v bledě modrém. Nehodlám sypat zlato ještě sem, takže to omezím pouze na ty kontrakty, které nejsou časově omezené.
Sign In to comment.