Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Krajinářka 17.03.2015"

157»

Komentáře

  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 23.03.2015
    berunaza napsal: »
    nikdo zatím nekomentuje aktualizaci s denními úkoly, já tedy spokojená nejsem, každý den stejné dva úkoly....akorát nás nutíte ztrácet čas souboji v soutěži, která je nudná a taky pořád dokola......
    když tyto úkoly nebudu plnit, budu mít za chvíli celý panel modrý za nesplněný úkol????
    ahoj Zdenka

    300 bodu znamená pustit a něco sebrat já soutěžím protože používám hnojivo a tak potřebuju certifikáty a hlavně malem to pomuže.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.03.2015
    berunaza napsal: »
    nikdo zatím nekomentuje aktualizaci s denními úkoly, já tedy spokojená nejsem, každý den stejné dva úkoly....akorát nás nutíte ztrácet čas souboji v soutěži, která je nudná a taky pořád dokola......
    když tyto úkoly nebudu plnit, budu mít za chvíli celý panel modrý za nesplněný úkol????
    ahoj Zdenka

    Ne, úkoly se denně obnovují, takže tam vždy budeš mít jen ty dva úkoly (alespoň zatím, v případě že by v budoucnu byly nějaké další).
  • berunaza (CZ1)berunaza (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 24.03.2015
    díky za odpověď :-) :-) Zdenka
  • zinata (CZ1)zinata (CZ1) Komentářů: 86
    upraveno 02.04.2015
    chtěla bych se zeptat jestli zahradní architektka jezdí na všechny farmy stejně a jestli je dostupná pro všechny lvl. Jedna hráčka ze spolku ji tam prý nemá i když já jsem už dekorace upravovala
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.04.2015
    zinata napsal: »
    chtěla bych se zeptat jestli zahradní architektka jezdí na všechny farmy stejně a jestli je dostupná pro všechny lvl. Jedna hráčka ze spolku ji tam prý nemá i když já jsem už dekorace upravovala

    Je dostupná na všech stálých farmách, všem ve stejnou dobu a je k dispozici hráčům od 50. levelu.
  • zinata (CZ1)zinata (CZ1) Komentářů: 86
    upraveno 02.04.2015
    Dobře děkuji za odpověď. Vyřídím. :)
  • patinka (CZ1)patinka (CZ1) Komentářů: 87
    upraveno 02.04.2015
    takže mě to pořad nejde už mam stratu 20 vajec tak jsem pořad na 0 a jdu na odpoledni takže se na to mužu vykašlat a koně mi taky pořad nejdou i když jsem aktualizovala hru:mad:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.04.2015
    patinka4 napsal: »
    takže mě to pořad nejde už mam stratu 20 vajec tak jsem pořad na 0 a jdu na odpoledni takže se na to mužu vykašlat a koně mi taky pořad nejdou i když jsem aktualizovala hru:mad:

    U koní to stále píše tu přestávku? Nepomohl ani několikanásobný restart?

    (Jen tak na okraj.. nevím, jak to souvisí s krajinářkou..)
  • Hagi2Hagi2 Komentářů: 1
    upraveno 02.04.2015
    Od kterého lvl se krajinářka zobrazuje? Jsem lvl 38 a ostatní vyšší lvl ji na farmě mají. Díky za odpvěď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.04.2015
    Hagi2 napsal: »
    Od kterého lvl se krajinářka zobrazuje? Jsem lvl 38 a ostatní vyšší lvl ji na farmě mají. Díky za odpvěď.

    Od 50. levelu.
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 13.04.2015
    Co se týká animace koní - je třeba uznat, že teď už to při výcviku nevyznívá tak mrtvě, jako když tam koníci stáli jako tvrdé Y. Zvlášť, když trénují všichni tři najednou :)

    2625p2h.jpg
  • patrikss (CZ1)patrikss (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 28.04.2015
    Ahoj, kde se dozvím kolik má která dekorace maximum na vylepšení? Vím že pohár má maximum 129.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 28.04.2015
    Nedozvíš. Oficiálně to nikde není. Jediná tvoje šance je založit vlákno, které budeš spravovat a kam si necháš od hráčů naposílat info, kam až to kdo dotáhl...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.04.2015
    patrikss2 napsal: »
    Ahoj, kde se dozvím kolik má která dekorace maximum na vylepšení? Vím že pohár má maximum 129.

    Ahoj, to se nikde nedozvíš, leda zkoušením.
  • Patrik KolesarPatrik Kolesar Komentářů: 132
    upraveno 02.05.2015
    Napadlo ma že by sa dali odoberať body po 1 a dostávali by sme napr.doláre.Bolo by to ako naopak ako krajinárka.Dalo by sa to použiť v krajinárke...tým naj levelom by to pomohlo k dostávaniu dolárov pre ostrov.Čím viac by si predmetu uberal body tým viac by si dostával doláre.... :)
    len tak ma to teraz napadlo. :)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 03.05.2015
    Napadlo ma že by sa dali odoberať body po 1 a dostávali by sme napr.doláre.Bolo by to ako naopak ako krajinárka.Dalo by sa to použiť v krajinárke...tým naj levelom by to pomohlo k dostávaniu dolárov pre ostrov.Čím viac by si predmetu uberal body tým viac by si dostával doláre.... :)
    len tak ma to teraz napadlo. :)

    Asi tento nápad bude rychle zamítnut (raději si s krajinářkou zlepši spokojenost na farmě a tím ušetříš na nákladech a víc vyděláš :D)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.05.2015
    Naftak5 napsal: »
    Asi tento nápad bude rychle zamítnut (raději si s krajinářkou zlepši spokojenost na farmě a tím ušetříš na nákladech a víc vyděláš :D)

    Asi tak :o Ony zrovna vysoké levely fakt nemají problém ufinancovat dočasné farmy ;)
  • Samko262Samko262 Komentářů: 3
    upraveno 18.05.2015
    Tak neviem či som dobre pochopil krajinú architektku, ale po zámenách sa o strášne veľa znížila spokojnosť mojich pracantov mal som plus asi 50 a mám mínus 400
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.05.2015
    Samko262 napsal: »
    Tak neviem či som dobre pochopil krajinú architektku, ale po zámenách sa o strášne veľa znížila spokojnosť mojich pracantov mal som plus asi 50 a mám mínus 400

    Nerozebral jsi omylem i dekorace z farmy? Vylepšením dekorace se určitě nemůže snížit spokojenost (pokud necháš stejné dekorace a nevylepšíš žádné domy či hlavní budovu).

    A co pes, nakrmený?
  • Samko262Samko262 Komentářů: 3
    upraveno 18.05.2015
    Asi to bude tým že som zobral dekorácie aj z farmy aaaaach jááááj
  • alpakaaalpakaa Komentářů: 37
    upraveno 21.08.2015
    patrikss2 napsal: »
    Ahoj, kde se dozvím kolik má která dekorace maximum na vylepšení? Vím že pohár má maximum 129.

    Dekorace Oáza nicnedělání se dá vylepšit až na maximální úroveň 396 (ale, je to strašně drahé :p)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 02.09.2015
    Fešanda je zase tady a moje prachy zase fuč. :D
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    ahoj,
    mám na hlavní farmě umístěn světelný kámen, chtěla jsem ho vylepšit... ale bohužel
    vůbec není v nabídce k vylepšení. V nabídce k rozebrání ale je. Zajímalo by mě proč?
                                                         Díky za odpověď
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ahoj,
    mám na hlavní farmě umístěn světelný kámen, chtěla jsem ho vylepšit... ale bohužel
    vůbec není v nabídce k vylepšení. V nabídce k rozebrání ale je. Zajímalo by mě proč?
                                                         Díky za odpověď
    Ahoj, světelný kámen už máš vylepšen na maximum. Na víc než 32 bodů spokojenosti vylepšit nejde. A to čistě z důvodu určité rovnováhy ve hře :)
Sign In to comment.