Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k události Architekt (Mistr stavitel)

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1333

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.02.2016
    Přesunem na nové fórum jsme přišli o původní diskuzi.. což se jevilo být problémem...
    8WHISKY8 (CZ 1) napsal(a):
    Hlavně ať nezapomenete na vlákno ohledně mistra architkta.:D
    Samozřejmě, že jsem Whisky slíbila, že ke ztrátám nedojde. My sice na vlákno nezapomněli, ale zkrátka se stalo, že jsme diskuzi ztratili, naštěstí informace v ní obsažené vám přináším zpět a podělím se s vámi o svůj dlouho střežený poklad =)




    Doufám, že zde budete v trendu vkládání časů návštěvy architekta pokračovat, pomáháte tak všem :)


    edit: aktualizace tabulky po přidání nových úrovní budov, tj. 14.1.2016
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • jajuba (CZ1)jajuba (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    kdy se objeví architekt ? nutně potřebuji , když byl naposledy byla jsem v práci 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    No to nevíme nikdo :) Taky ho potřebuju, lákám ho i na gulášek s pivíčkem.. ale nic, prostě si pořád jezdí, jak chce.
  • jajuba (CZ1)jajuba (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    myslela jsem že chodí nějak pravidelně , škoda 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    jajuba (CZ1) napsal(a):
    myslela jsem že chodí nějak pravidelně , škoda 
    Nahoře máš harmoogram, kdy tu byl. Všechny jeho návštěvy v historii. Vidíš tam nějakou pravidelnost? Pokud tam nějaká je, funguje jen pár návštěv. Nikdy nechodil pravidelně a troufám si říct, že ani nebude ;) Prostě to chce mít štěstí a volný stavební slot, "kdyby náhodou" :)
  • jajuba (CZ1)jajuba (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    tak to je špatný , nebudu moci pokračovat a vyrábět protože jsem si zvelebila dům a nemůžu přidat dělníky , dokud zase něco nezlepším ale zatím nejde  :'(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vítej, kamaráde! :yum:  Když jsem o půlnoci postřehla Monicu, nějak jsem si říkala, že by ji Steve mohl následovat :) přesný příjezd tedy nevím, žeby 00:15? (Půlnoc to nebyla, 00:30 taky ne a jediný "normální" čas je čtvrt..)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    00:30 archouš je tady
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 15.09.2015
    black-.-angel napsal(a):
    Vítej, kamaráde! :yum:  Když jsem o půlnoci postřehla Monicu, nějak jsem si říkala, že by ji Steve mohl následovat :) přesný příjezd tedy nevím, žeby 00:15? (Půlnoc to nebyla, 00:30 taky ne a jediný "normální" čas je čtvrt..)
    On se opravdu objevil v 00:30.

    Jo, taky jsem si řekla, že asi dorazí, když se objevila Monika.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak to mi tu asi nějak hapruje čas, já měla 00:28, když jsem si ho všimla :o
  • bellinda (INT1)bellinda (INT1) Komentářů: 9
    mistr STEVE právě odjel na ranní snídani :smiley: Já ho během ostrovu nepoužívám,takže mě nevadí kdy  se ukáže :wink: 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    19:30 zavítal k nám architekt

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Hurá, čekala jsem, že se ještě dnes objeví =) Příjezd 19:30.
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Jeee, po dlouhe dobe ho muzu. Na ostrovni farme budu moc stavet az zitra, tak ho dneska zamestnam :)

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    23:29 odjezd
  • alcap (CZ1)alcap (CZ1) Komentářů: 21
    já achitekta marně vyhlížím 2 měsíce a nemohu sedět u PC celý den a jak se tak dívám tak i celou noc , už nemám ani 1 pracovníka na hlavní farmě, zajímavé je, že zahradní architek tu byvá i 3 dny po sobě a i 2 x do týdne. Když jsem nemohla využívat služeb architekta tak tu byl každou chvíli. Vím je tu ta tabulka, ale ta mi dům nevylepší.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.09.2015
    Já ho krom té poslední návštěvy taky už dost dlouho neviděla, ale právě proto, že už nechodí v noci. To už si bohužel odvyknul :( Rozhodně mi víc vyhovovalo to, když během dne přijel víckrát :(

    A taky jsem bez něj na žádné z farem neměla "do čeho píchnout". Navíc nebyla ani ostrovka, takže jsem se "bavila" tím, že jsem stavěla zbytečné dekorace z meziskladu, abych z nich vymáčkla aspoň těch pár XP, než půjdou na demontáž ke Gretě.
  • alcap (CZ1)alcap (CZ1) Komentářů: 21
    Ještě k předchozímu příspěvku, Architekta bych teď mohla použít u 23 staveb na hlavní farmě. Stihnu něco udělat alespoň do vánoc? Jinak už mě hra začíná nudit, když nic nemohu vylepšovat. Bojím se jít i na ostatní farmy něco vylepšovat, protože co když se objeví právě architekt?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    alcap (CZ1) napsal(a):
    Ještě k předchozímu příspěvku, Architekta bych teď mohla použít u 23 staveb na hlavní farmě. Stihnu něco udělat alespoň do vánoc? Jinak už mě hra začíná nudit, když nic nemohu vylepšovat. Bojím se jít i na ostatní farmy něco vylepšovat, protože co když se objeví právě architekt?
    Na to ti samozřejmě nikdo neodpoví, co stihneš. Já si teď aspoň vylepšila domky na gurmě a květce, tak jsem mohla přistavět něco málo a na chvíli mít co vylepšovat, jinak jsem bez něj "zaseklá" docela všude. Ale pokud máš na gurmě a květce co vylepšovat, asi bych se do toho pustila, protože jinak to tam nevylepšíš nikdy.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Tady už je i spousta hráčů, kteří už všude čekají pouze na architekta. :lol: Staveb čekajících na něj mám tři p... plné farmy. Mě by chodit častěji, jinak to nemá smysl a akorát to člověka štve.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Právě.. a to si vemte ty časy, kdy ani architekt nebyl a byly asi 3 úrovně budov :D
  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    Architekt chodí opravdu málo, všechno kvůli tomu stojí. Měl by chodit alespoň jednou za týden, jinak to hodně lidí přestává bavit.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Moje řeč. Tím spíš od té doby, kdy chodí jednou denně, to je úplně na nic. Když tu býval s pauzami celý den, tak člověk aspoň něco stihnul, např. domek + něco, když šlo dobře, tak i dva domky + něco, teď je to bída a utrpení.
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Chodí sice málo, ale o to je pak vzácnější, o to větší radost z něj máme. Že přijde vždycky jen jednou a pak až zas za dlouho, to zas znamená, že mu ten kravín prostě můžu rovnou předhodit, místo abych dával barák a pak si řídil budíka, abych po skončení baráku zadal "něco dalšího". Navíc teď chodí o něco častěji, ne?... Nebo se mi to jenom zdá?

    Moje řeč. Tím spíš od té doby, kdy chodí jednou denně, to je úplně na nic. Když tu býval s pauzami celý den, tak člověk aspoň něco stihnul, např. domek + něco, když šlo dobře, tak i dva domky + něco, teď je to bída a utrpení.
    Bída a utrpení? Co by někteří lidi, co jsou v bídě a utrpení dali za tvoje problémy... :wink: 

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Corco (CZ1) napsal(a):
    Chodí sice málo, ale o to je pak vzácnější, o to větší radost z něj máme. Že přijde vždycky jen jednou a pak až zas za dlouho, to zas znamená, že mu ten kravín prostě můžu rovnou předhodit, místo abych dával barák a pak si řídil budíka, abych po skončení baráku zadal "něco dalšího". Navíc teď chodí o něco častěji, ne?... Nebo se mi to jenom zdá?

    Moje řeč. Tím spíš od té doby, kdy chodí jednou denně, to je úplně na nic. Když tu býval s pauzami celý den, tak člověk aspoň něco stihnul, např. domek + něco, když šlo dobře, tak i dva domky + něco, teď je to bída a utrpení.
    Bída a utrpení? Co by někteří lidi, co jsou v bídě a utrpení dali za tvoje problémy... :wink: 

    Ahoj. No vypadá to tak, že chodí o fous častěji ale zase jen 1x. No ale asi k nám mistr brzy zavítá. Naštěstí ještě mám co dělat i bez něho. :smiley: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.09.2015
    Hurá, 18:00 příjezd! :)

    A 22:00 odjezd :(
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Stenli72 (CZ1)Stenli72 (CZ1) Komentářů: 27
    Tak mám pocit, že architekt už umřel, měsíc jsem ho vůbec neviděl a to zde jsem každý den.
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Strejda architekt ceka na to, az bude spustena ostrovni farma. Pak dorazi s plnou paradou ;)
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 17.10.2015
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    Strejda architekt ceka na to, az bude spustena ostrovni farma. Pak dorazi s plnou paradou ;)
    Ale pro jistotu i tak pouze na pár hodin v jednom bloku... abychom toho náhodou nepostavili více. :neutral:

    Doplněno: Hlavně že tady máme třikrát týdně babochlapa s pozadím a novinky z burzy. :-1: 
    Post edited by The Lonely Farm (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.10.2015
    Víte, v co já tajně strašně doufám? Že tím, jak tu dlouho nebyl, se vrátí ke starému systému více návštěv v jeden den. On totiž ten systém jedna návštěva za x dní snáší docela velkou kritiku ;)

    edit:
    Huráááááááááááá, 1:00 příjezd.
Tato diskuze je zavřená.