Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma (2015)

1110133

Komentáře

  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186

    Ki van jelen

    Aneb "kdo je online" přehlídka jazyků GGS. Jdu zjistit, ve kterém, státě jsem tedy teď jelen.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    No vida, maďarštinu jsem tam ještě nepotkala. Většinou jen angličtinu, francouzštinu a řečtinu. Ale pozor! Jednou taky češtinu! :sweat_smile: 
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 07.09.2015
    Já ještě narazil na italštinu, ale zas jsem neměl řečtinu xD
    A ještě polština je docela často.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj.Vím,že to sem nepatří ale jak upravím příspěvek abych ze 2 udělala jeden.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pexi () napsal(a):
    Ahoj.Vím,že to sem nepatří ale jak upravím příspěvek abych ze 2 udělala jeden.
    To nešlo ani na starém fóru a nejde to ani tady. To mohou pouze BM a CM. Teda.. na místě by bylo asi užití minulého času :smiley: Ale věřím, že to jednou zase možné bude ;)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 07.09.2015
    Tak díky, už jsem si myslela, že jsem úplný tupolebec. Jinak hodně sil s novým forem a až někde najdeš houby dej vědět :smiley: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Houby potrápily všechna fóra, protože se ukázaly úplně všem komunitám :smiley:  Což nikdo o tomhle bugu nevěděl.

    Ale fakt bych si dala, i takové masíčko na houbách. O houbovce nemluvě...

    Každopádně díky za podporu :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Jo jo houby jsou fajn, až budu v pořádku a bude čas tak se vypravím.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak to přeji brzké "dání se do pořádku" - ať už je to zdraví či cokoliv :)

    U mě je největším problémem ten čas.. a s novým fórem ho nemám už vůbec :smiley:  Ale to se snad spraví.

    Taky se těším, až zas bude všechno krásně barevné, ale to si ještě počkám. Já jen nemám ráda léto, tak už všechny jeho příznaky chci zahnat pryč =)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ale určitě se to spraví, ty zmatky se vyřeší snad dost brzy. když tak nějaké houby se dají najít i v zimě :smiley: ale určitě to stihneš dřív. A jinak bez léta by nebyl podzim ale taky ty vedra nemusím. Ale pokaždé se na změnu roční doby těším.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ještě jsem sem nestihla dát diskuzi k archoušovi a máme ho tady. Zaregistrován dnes v 18:25.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 08.09.2015
    Přijel dřív, v 18 nebo lehce po, hledala jsem vlákno a nic jsem nenašla, jenom to co jsem tam minule omylem psala.
    Jo omlouvám se za ty houby, zapomněla jsem, že to píše do všech for , promiň.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Netroufám si sem napsat, proč tady původní vlákno není...

    Ale informace z něj sem doplním. Chtěla jsem ro udělat už včera, protože jsem cítila v kostech, že nás dnes navštíví. Ale včera už jsem byla tak vyšťavená, že jsem to prostě nezvládla.
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    Chci se zeptat.. byla soutěž vymyslet charakteristiku osoby.. bylo napsáno, že bude pokračování další týden... pokud se nepletu tak se neobjevilo vůbec zatím... tak dotaz zda bude... (chtěla jsem to původně napsat přímo tam kde se odpovídalo, ale nenašla jsem jej... ) tak zda někdo má nějaké info... :dizzy: 

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 08.09.2015
    Ahoj je to v odpovědích k oficiálním soutěžím ale uzavřené. 2. postavu ke které se bude vymýšlet identita měl napasat vítěz. ale pak se přesouvalo forum takže na to asi není prostor, mají myslím práce nad hlavu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Chci se zeptat.. byla soutěž vymyslet charakteristiku osoby.. bylo napsáno, že bude pokračování další týden... pokud se nepletu tak se neobjevilo vůbec zatím... tak dotaz zda bude... (chtěla jsem to původně napsat přímo tam kde se odpovídalo, ale nenašla jsem jej... ) tak zda někdo má nějaké info... :dizzy: 

    Ahoj, neboj se, pokračování bude :) Vzhledem k migraci fóra nebylo možné pokračovat hned, protože by se soutěžní příspěvky mohly vytratit a to by byla věčná škoda!

    Odpovědní vlákno 1. kola je zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/17001/soutez-kdo-to-je-1-identita.

    Díky za zájem a budeme se těšit na účast v dalším kole! :)

  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj je to v odpovědích k oficiálním soutěžím ale uzavřené. 2. postavu ke které se bude vymýšlet identita měl napasat vítěz. ale pak se přesouvalo forum takže na to asi není prostor, mají myslím práce nad hlavu.
    tam jsem to hledala a nenašla... :D když to téma rozkliknu tak ho tam nevidím, ale když jsem na hl. stránce tak vidím že tam je jako nejnovější... zajímavé... :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj je to v odpovědích k oficiálním soutěžím ale uzavřené. 2. postavu ke které se bude vymýšlet identita měl napasat vítěz. ale pak se přesouvalo forum takže na to asi není prostor, mají myslím práce nad hlavu.
    tam jsem to hledala a nenašla... :D když to téma rozkliknu tak ho tam nevidím, ale když jsem na hl. stránce tak vidím že tam je jako nejnovější... zajímavé... :D
    To jsi hledala správně, já ho tam akorát přesunula, ještě bylo ve špatné sekci :) Dnes jsme přepracovávali strukturu fóra a ještě jsme vše nestihli přeřadit. Proto jsi ho tam nenašla ;)

    Bohužel vlákna, která jsou jako "oznámení", tedy slovy starého fóra jsou přišpendlené jako důležité, se mnohdy mezi novými příspěvky nezobrazí :( O problému se ví a doufám, že se ho brzy podaří vyřešit.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj je to v odpovědích k oficiálním soutěžím ale uzavřené. 2. postavu ke které se bude vymýšlet identita měl napasat vítěz. ale pak se přesouvalo forum takže na to asi není prostor, mají myslím práce nad hlavu.
    tam jsem to hledala a nenašla... :D když to téma rozkliknu tak ho tam nevidím, ale když jsem na hl. stránce tak vidím že tam je jako nejnovější... zajímavé... :D
    Já jsem ho normálně rozklikla a viděla :smiley: 
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Já jsem ho normálně rozklikla a viděla :smiley: 
    A já ho stále nevidím... :D ale to je jedno.. to se časem vychytá... snad... :D
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Ty světlušky jsou asi zakleté. Padají akorát ze "svaté trojice". Jdu zasadit fazole a růže.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.02.2017
    Tak architekt zdrhá ve 22:00... nebojte, diskuzní vlákno k němu včetně kopie jeho diáře dávám dohromady, bude tu =) Před přechodem na nové fórum jsem slíbila, že se neztratí. Hodlám svůj slib dodržet :)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.09.2015
    Corco (CZ1) napsal(a): dani123 (CZ1) napsal(a): Forum mám převážně v němčině, už mně to nebaví, v češtině je jen něco a ještě napůl, máte to také? Já jsem se dneska pobavil hláškou "Ty changed Tvoje profile picture". :D:D

    Moje oblíbená je "Diskuze not found" =)

    edit: Koukám, že formátování tady fakt "funguje"=)
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    black-.-angel napsal(a):
    edit: Koukám, že formátování tady fakt "funguje"=)
    Copak? Já zatím překvapivě problém nemám
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Prý "copak". Já ti povím "copak". Tohle fórum jede na jiném principu kódování textu než to předchozí. A slyšet, jak je to bez problému.. mít někoho po ruce, tak ho vážně uškrtím. Např. dát dohromady vlákno music. Videa se tam nezobrazují, ačkoli "prostor tam pro ně je". Pro mě to znamená se dlooooooooooouhé hodiny hrabat ve zdrojáku a hledat původní odkaz na video a upravit ho do podoby, kterou stráví tohle fórum. Sranda? Neřekla bych. Takže říct, jak je to tu bez problému.. vaří se ve mně asi všechno =)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    A není lepší to teda prostě smáznout a jet od nuly...? Konkrétně věci v zábavě (nebo prostě nefarmářský) přece nejsou tak nutný, aby ses v tom musela hodiny přehrabávat... :/
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Víš co.. na dřívějším fóru bylo fajn, že pod "kdo je online" bylo vidět, jaká vlákna lidi sledují, jaká jsou oblíbená a po kterých neštěkne ani pes. Zrovna music bylo z těch navštěvovaných. A přijde mi prostě líto to všechno smazat jen kvůli tomu, že editor to z nějakého nepochopitelného důvodu nevidí, ale ve zdrojáku to je. Lidi přece nemůžou za to, že jsme řekli, že přesypeme fórum a v zásadě bez ztrát. To taky víme, že se nepovedlo, ale co se dá zachránit, by se zachránit mohlo.

    Jako jo, přiznám se, sekce zábava byla pro mě vždycky peklo, tam cokoli kontrolovat, uklízet, to bylo za trest. Ale překvapivě při posledním úklidu před migrací jsem si v tom docela zvládla udělat i "systém" a najednou to jde taky jinak. Takže tomu ještě dám nějakou tvář. Ale chce to čas, člověk si občas připadá čerstvý tak akorát na Bohnice =)

    A co si taky budeme povídat, občas mezi vytvářením návodů, u čeho člověk musí přemýšlet, je příjemná oddychovka nějaká systematická rutina. V práci taky ráda střídám kreativnější věci s rutinnějjšími, líp se mi tak pracuje :)

    No nic.. toť jen "povzdech" unavené moderátorky, která se s vámi pro dnešek loučí, protože vyráží za kultůrou :)
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    black-.-angel napsal(a):
    Tohle fórum jede na jiném principu kódování textu než to předchozí. A slyšet, jak je to bez problému..
    No dobře, budu se tvářit, že je něco špatně :neutral: 
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    black-.-angel napsal(a):
    Víš co.. na dřívějším fóru bylo fajn, že pod "kdo je online" bylo vidět, jaká vlákna lidi sledují, jaká jsou oblíbená a po kterých neštěkne ani pes. Zrovna music bylo z těch navštěvovaných.
    Aha, to ani nevím, že tam bylo vidět, kdo to sleduje. Já to brala spíš z pohledu člověka, co tam jednou za čas nastavil "označit jako přečtené", aby mi to nepřekáželo ve výpisu. A zrovna tohle mi přišlo, že by se právě brzo zase zaplnilo, že by se holt přišlo jen o to, co už tu jednou bylo.
    Soucítím s tebou, a to i přesto, že rutinní věci občas vítáš. Spousty stránek příspěvků na opravu musí být vážně peklo... Snad se tím teda brzo prokoušeš. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dobré ráno :) Tak jaké máte plány na víkend? Povídejte, co vás čeká hezkého :)

    Začnu u sebe. Takže já? S rodinou jsme měli jet na výlet. Odjezd domluven na 8:30 nejpozději. A co myslíte, všichni kromě mě spí. Asi pojedu sama =)
Tato diskuze je zavřená.