Domů Technické problémy & bugy

Nevyžádané emaily z fóra

mkristanova (CZ1)mkristanova (CZ1) Komentářů: 9
upraveno 03.10.2017 v Technické problémy & bugy
Zdravim vsechny,
prosim, mam uz 3 dny problem s tim, ze mi do soukrome mailove schranky chodi maili o tom, ze nekdo resi problem nebo ze byl vyresen problem - proste maily z diskuze.
Problem je ten, ze nevim proc se to tak deje a hlavne je to cca 40 mailu denne, coz je fakt desny.
Nevite prosim nekdo co s tim?

Diky za pomoc
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
mkristanova @ cs 1

Komentáře

• Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 07.09.2015
    Problém je způsoben tím, že se s přechodem na nové fórum všem nastavila automatická upozornění přes email. Návod na jejich vypnutí najdež zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/105717/jak-zrusit-spam-emailu#latest

Bohužel na základě toho, co tu někteří píší, se zdá, že to nemusí vždy fungovat, ale o jiném řešení nevím :-/
    Edit: vlastně někdo to tu ještě řešil filtrováním do spamu. K tomu už návod nemám, pomohlo mi první řešení, tak jsem další nehledal :D

• black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
    upraveno 07.09.2015
    Zdravim vsechny,
    prosim, mam uz 3 dny problem s tim, ze mi do soukrome mailove schranky chodi maili o tom, ze nekdo resi problem nebo ze byl vyresen problem - proste maily z diskuze.
    Problem je ten, ze nevim proc se to tak deje a hlavne je to cca 40 mailu denne, coz je fakt desny.
    Nevite prosim nekdo co s tim?

Diky za pomoc
    Ahoj, výše uvedený "návod" bohužel nefunguje. Za zkoušku to stojí, ale úspěch nečekej. Pak je možností si alespoň ta "horká" vlákna odebrat z oblíbených (to se tam dostalo, že jsi tam sama pravděpodobně někdy psala). Stačí otevřít dané vlákno a vpravo u něj kliknout na hvězdičku, aby nebyla černá.

Nebo můžeš ta vlákna odhvězdičkovat přímo v záložkách: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussions/bookmarked.

Na vyřešení problému se teprve pracuje, díky za pochopení a omlouváme se za přeplněné schránky :(

black-.-angel @ cs 1
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    Ráda bych touto cestou sdělila těm, kteří vymýšleli nové fórum, že to jsou pitomci a ráda bych je zažalovala. Bohužel na to nemám prostředky, nicméně poslat někomu bez jeho schválení 108 mailů za dva dny a ode dneška od rána dalších 28, to teda musím říct, že to jste se s fórem teda vycajchnovali. Ale že to hraničí s omezováním osobní svobody (navíc když to ani nepadá do "hromadných" zpráv, takže mi za každý ten mail přijde SMS), to si teda myslim, že jo.
    A ještě k tomu, když se chci přihlásit na fórum, tak to nejde, protože mě to sice krásně redirektuje, ale zpátky na stránku, kde zase přihlášená nejsem. (A jo, údaje mám určitě správný a heslo jsem nezapomněla.) Takže jsem se musela přihlásit na farmu (která bůhvíproč není zrušená, přestože jsem na ni ani nepáchla už déle než půl roku) a přihlásit se na fórum z ní, kde ale, potěš koště, jsem stejně znova musela zadávat heslo.
    No tak jen doufám, že mi to zrušení "odběru" bude fungovat. Protože jestli ne, tak asi budu zuřit a to se většinou zodpovědným lidem vůbec, ale ani trošičku nelíbí.
    Vy, lidé nahoře s lejstry , co vymyšlený lejstro, to víc peněz, buďte tak laskaví a nevnucujte lidem něco, co nechtějí, díky.
    Vy normální lidé se tu mějte hezky a fórujte se dál.
    upraveno 08.09.2015
    masbetka (CZ1) napsal(a):
    Ráda bych touto cestou sdělila těm, kteří vymýšleli nové fórum, že to jsou pitomci a ráda bych je zažalovala. Bohužel na to nemám prostředky, nicméně poslat někomu bez jeho schválení 108 mailů za dva dny a ode dneška od rána dalších 28, to teda musím říct, že to jste se s fórem teda vycajchnovali. Ale že to hraničí s omezováním osobní svobody (navíc když to ani nepadá do "hromadných" zpráv, takže mi za každý ten mail přijde SMS), to si teda myslim, že jo.
    A ještě k tomu, když se chci přihlásit na fórum, tak to nejde, protože mě to sice krásně redirektuje, ale zpátky na stránku, kde zase přihlášená nejsem. (A jo, údaje mám určitě správný a heslo jsem nezapomněla.) Takže jsem se musela přihlásit na farmu (která bůhvíproč není zrušená, přestože jsem na ni ani nepáchla už déle než půl roku) a přihlásit se na fórum z ní, kde ale, potěš koště, jsem stejně znova musela zadávat heslo.
    No tak jen doufám, že mi to zrušení "odběru" bude fungovat. Protože jestli ne, tak asi budu zuřit a to se většinou zodpovědným lidem vůbec, ale ani trošičku nelíbí.
    Vy, lidé nahoře s lejstry , co vymyšlený lejstro, to víc peněz, buďte tak laskaví a nevnucujte lidem něco, co nechtějí, díky.
    Vy normální lidé se tu mějte hezky a fórujte se dál.
    Ahoj, kočko, ono i to vypnutí upozornění není zcela spolehlivé :(

Můžeš si ještě ručně odebrat ze záložek aspoň všechna sledovaná témata.

Bohužel s tím zatím máme problémy, které se ještě nepovedlo stoprocentně vychytat. Chápu, že je to o nervy. Upřímně jsem ráda, že mi na mail nic nechodí (a to přesto, že tam něco málo dostávat chci).

Přeju hodně trpělivosti a nenech se vyvést z klidu ;)

edit: prostě překlepy...

black-.-angel @ cs 1
  • graywolff (CZ1)graywolff (CZ1) Komentářů: 1
    Neustále mi chodí na e-mail upozornění na toto vlákno, přestože BigFarm už léta nehraji a už vůbec jsem ji nehrál na mobilu nebo tabletu. Je to tedy otravný spam a zjevná chyba na fóru. Prosím o řešení. Děkuji.
    Ahoj, je mi trochu záhadou, jak se to mohlo stát. Upozornění na email jsem ti deaktivovala, snad tedy již bude vše v pořádku.

black-.-angel @ cs 1
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    ahoj 2 krat jsi mi přeposlal zpravu do meilu a do spamu nejde mi to otevřit diky
    ruzicka @ cs 1
    ruzicka (CZ1) napsal(a):
    ahoj 2 krat jsi mi přeposlal zpravu do meilu a do spamu nejde mi to otevřit diky
    Já rozhodně maily nikomu neposílám :D 

black-.-angel @ cs 1
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    a jakto že mi to přišlo od tebe jako přeposlany
    ruzicka @ cs 1
    ruzicka (CZ1) napsal(a):
    a jakto že mi to přišlo od tebe jako přeposlany
    Naposledy - nikomu žádné emaily neposílám. Pokud se někdo podepisuje mým jménem, není to můj problém.

black-.-angel @ cs 1
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upraveno 26.12.2017
    maš pravdu v emailu budeš mit že tvuj přispevek andilek dal do vlakna a td........  ja to občas dostavam, na profilu v nastaveni to všechno maš a nebo za odznaky maš email oa administratora ve spamu asi to dela automat
    marek ruza @ cs 1
    Nicméně to neposílám já (a upřímně mě ani nenapadlo, že tahle funkce ještě někomu funguje, na modíkovském účtu mi nefungovala nikdy).

Takže přesunuto do správného vlákna a jdu růžičce poslat další zprávu o přesunutí, ať má radost :D (Upozornění na soukromé zprávy na email má totiž aktivována, takže to bude ono.)

black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.