Domů Czech Technické problémy & bugy

Nevyžádané emaily z fóra

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Problémy, potíže, chyby ve hře.

Komentáře

  • Regina21 (CZ1)Regina21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 96
    to mě budou od každého chodit ty kraviny do mailu či co??? dneska už po třetí !!!  admin (mpese@goodgamestudios.com)

    [Big Farm - Forum] BIBIKA.1 (CZ 1) okomentoval(a) Problémy, potíže, chyby ve hře

    Dnes 5. 9. 2015, 0:04:26

    Komu@seznam.cz

    BIBIKA.1 (CZ 1) okomentoval(a) Problémy, potíže, chyby ve hře

    Pro přesměrování na diskuzi klikni na následující odkaz:

    admin (no-reply@goodgamestudios.com)

    [Big Farm - Forum] JKdragon () okomentoval(a) Problémy, potíže, chyby ve hře

    Včera 4. 9. 2015, 20:38:38

    Komu: @seznam.cz

    JKdragon () okomentoval(a) Problémy, potíže, chyby ve hře

    Pro přesměrování na diskuzi klikni na následující odkaz
  • Regina21 (CZ1)Regina21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 96

    admin (no-reply@goodgamestudios.com)

    [Big Farm - Forum] Vlník2 () okomentoval(a) Problémy, potíže, chyby ve hře

    Dnes 5. 9. 2015, 11:00:55

    Vlník2 () okomentoval(a) Problémy, potíže, chyby ve hře

    Pro přesměrování na diskuzi klikni na následující odkaz:


    a opět  to mám v mailu, to je fakt bordel na druhou !!!

  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    to Regina21: v nastaveni upozorneni si zrus oznaceni posilat upozorneni na mail
  • Regina21 (CZ1)Regina21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 96
    Homika () napsal(a):
    to Regina21: v nastaveni upozorneni si zrus oznaceni posilat upozorneni na mail
     kde v jakým nastavení?
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    Regina21 () napsal(a):
      kde v jakým nastavení?
    1. Vpravo v horní liště upozornění. Viz http://s24.postimg.org/l20tj2fph/screenshot_803.png
    2. Hned nahoře nastavení upozornění. http://s24.postimg.org/kdrz04gzp/screenshot_804.png
    3. Zrušit vše ve sloupci email (nic nesmí zůstat zaškrtnuté) a dole uložit nastavení. http://s24.postimg.org/y8q9ilbet/screenshot_805.png
  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    upraveno 28.09.2016
    uplne nahore vpravo jsou v cernym pruhu 4 ikony (vedle tvého jmena). První jsou upozorneni. Když na ni kliknes, najdes nastaveni upozorneni (hned nahore) a tam si oznacis/zrusis oznaceni co a kam chces posilat (polovinu mam anglicky)

    nebo kdekoliv narazis na Preferences

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Regina21 (CZ1)Regina21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 96
    díky už mě z toho fakt jebe :dizzy: 
  • Přestože jsem si v nastavení upozornění zrušila, aby mi chodily do emailu, opět jsem v emailu našla upozornění ke komentářům zde na foru. Nevím sice proč, ale nepřeji si, abych měla těmio upozorněními zaspamovanou poštu. Prosím tedy o urychlenou nápravu. Děkuji....
  • Přestože mám nastaveno - všechna políčka prázdná v nastavení upozornění - stále mi chodí upozornění do emailu. Už toho mám opravdu dost. ....Bylo by dobré si tam udělat pořádek, aby vaše upozornění neobtěžovala hráče, pokud si to opravdu nepřejí. Děkuji.
  • mirijam (CZ1)mirijam (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,137
    Přestože mám nastaveno - všechna políčka prázdná v nastavení upozornění - stále mi chodí upozornění do emailu. Už toho mám opravdu dost. ....Bylo by dobré si tam udělat pořádek, aby vaše upozornění neobtěžovala hráče, pokud si to opravdu nepřejí. Děkuji.
    mám přesně ten samý problém :s
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.09.2015
    Přestože jsem si v nastavení upozornění zrušila, aby mi chodily do emailu, opět jsem v emailu našla upozornění ke komentářům zde na foru. Nevím sice proč, ale nepřeji si, abych měla těmio upozorněními zaspamovanou poštu. Prosím tedy o urychlenou nápravu. Děkuji....
    Ahoj, mnohým úprava nastavení pomohla. Bohužel zatím máme na fóru ehm.. poněkud mnoho chyb, takže prosíme o velkou shovívavost a trpělivost.

    Já mám zase opačný problém - na mail mi nechodí soukromé zprávy, byť to mám nastaveno. Snad se to brzy umoudří..
  • márty8 (CZ1)márty8 (CZ1) Komentářů: 3
    mirijam () napsal(a):
    Přestože mám nastaveno - všechna políčka prázdná v nastavení upozornění - stále mi chodí upozornění do emailu. Už toho mám opravdu dost. ....Bylo by dobré si tam udělat pořádek, aby vaše upozornění neobtěžovala hráče, pokud si to opravdu nepřejí. Děkuji.
    mám přesně ten samý problém :s
    já též

  • Regina21 (CZ1)Regina21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 96
    takže  to chodí furt a stále !!!
  • Vripo (CZ1)Vripo (CZ1) Komentářů: 21
    mirijam () napsal(a):
    Přestože mám nastaveno - všechna políčka prázdná v nastavení upozornění - stále mi chodí upozornění do emailu. Už toho mám opravdu dost. ....Bylo by dobré si tam udělat pořádek, aby vaše upozornění neobtěžovala hráče, pokud si to opravdu nepřejí. Děkuji.
    mám přesně ten samý problém :s

    Mě taky
  • Regina21 (CZ1)Regina21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 96
    márty8 () napsal(a):
    mirijam () napsal(a):
    Přestože mám nastaveno - všechna políčka prázdná v nastavení upozornění - stále mi chodí upozornění do emailu. Už toho mám opravdu dost. ....Bylo by dobré si tam udělat pořádek, aby vaše upozornění neobtěžovala hráče, pokud si to opravdu nepřejí. Děkuji.
    mám přesně ten samý problém :s
    já též

    i já takže nějaké nastavení je o ničem
  • draha49 (CZ1)draha49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Ahojky, mám trochu jiný problém. Neustále mi chodí na e-mail zprávy od admin, potíže a chyby, je jich denně nejméně 15, takže jenom mažu maily, prosím můžete s tím něco udělat, díky Draha
  • hellen (CZ 1)hellen (CZ 1) Komentářů: 12
    upraveno 07.09.2015
    Ahoj, od soboty mi na mail chodí zprávy o každém příspěvku v této diskuzi. Nepřispívala jsem do ní a nevím, čím se to stalo. Poradí mi někdo, jak se toho zbavit? Totálně mě to vytáčí. V tuto chvíli jich je už třicet. Díky.
  • Vripo (CZ1)Vripo (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 07.09.2015
    Mě to samí 

    A já mám za jeden den asi přes 50 !!!  
  • Vripo (CZ1)Vripo (CZ1) Komentářů: 21
    black-.-angel napsal(a):

    Vripo () napsal(a):
    Mě to samí 

    A já mám za jeden den asi přes 50 !!!  
    hellen (CZ 1) napsal(a):
    Ahoj, od soboty mi na mail chodí zprávy o každém příspěvku v této diskuzi. Nepřispívala jsem do ní a nevím, čím se to stalo. Poradí mi někdo, jak se toho zbavit? Totálně mě to vytáčí. V tuto chvíli jich je už třicet. Díky.
    Ahoj, otevři si nahoře v pravém horním rohu ozubené kolečko "Možnosti účtu", klikni na "Preferences" a v pravém sloupci vyber "Nastavení upozornění" a zruš si veškerá zasílání na email a klidně i ta upozornění zde.

    Dnes již zasílání upozornění mělo být během dopoledních hodin vypnuto, takže by dále nemělo dělat problémy.

    Přesto pokud máte vše skutečně vyplé a upozornění vám chodí dál i za příspěvky z dnešního odpoledne, dejte nám prosím vědět..


    To jsem udělal ale pořád mi to tam chodí 
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    upraveno 07.09.2015
    Mám vše vypnuto, ale stále chodí hlášení z tohoto fóra:

    black-.-angel okomentoval(a) Problémy, potíže, chyby ve hře   7. 9. 2015 16:20
    Vripo () okomentoval(a) Problémy, potíže, chyby ve hře   7. 9. 2015 16:20






  • lili33 (CZ1)lili33 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj,

    přidávám se k ostatním,kterým chodí upozornění o přidaných příspěvcích na mail.Dle návodu jsem ho chtěla zrušit,ale stále se mi objevuje hláška,že nemám oprávnění a nebo,že nejsem přihlášená.Podotýkám,že přihlášená jsem a když chci otevřít nastavení,znovu mě to hodí do přihlášení,tak to zopakuju,přihlásím se a opět to samé. Už si z těch věčných hlášek v mailu dost zoufám a zrušit je taky nemůžu.. Fakt už nevím co s tím.. :/

    Díky za radu... :)
  • nikolqa.o (CZ1)nikolqa.o (CZ1) Komentářů: 21
    lili33 (CZ 1) napsal(a):
    Ahoj,

    přidávám se k ostatním,kterým chodí upozornění o přidaných příspěvcích na mail.Dle návodu jsem ho chtěla zrušit,ale stále se mi objevuje hláška,že nemám oprávnění a nebo,že nejsem přihlášená.Podotýkám,že přihlášená jsem a když chci otevřít nastavení,znovu mě to hodí do přihlášení,tak to zopakuju,přihlásím se a opět to samé. Už si z těch věčných hlášek v mailu dost zoufám a zrušit je taky nemůžu.. Fakt už nevím co s tím.. :/

    Díky za radu... :)
    Co třeba se podívat sem. https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/105717/jak-zrusit-spam-emailu#latest Je to hned na úvodní straně fóra.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    nikolqa.o () napsal(a):
    lili33 (CZ 1) napsal(a):
    Ahoj,

    přidávám se k ostatním,kterým chodí upozornění o přidaných příspěvcích na mail.Dle návodu jsem ho chtěla zrušit,ale stále se mi objevuje hláška,že nemám oprávnění a nebo,že nejsem přihlášená.Podotýkám,že přihlášená jsem a když chci otevřít nastavení,znovu mě to hodí do přihlášení,tak to zopakuju,přihlásím se a opět to samé. Už si z těch věčných hlášek v mailu dost zoufám a zrušit je taky nemůžu.. Fakt už nevím co s tím.. :/

    Díky za radu... :)
    Co třeba se podívat sem. https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/105717/jak-zrusit-spam-emailu#latest Je to hned na úvodní straně fóra.

    Bohužel to však nepomáhá všem. Zatím stále čekáme na opravu. Nějaká náprava už zjednána byla, přesto nefunguje u všech hráčů.

    Prosíme o trpělivost.
  • lili33 (CZ1)lili33 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    nikolqa.o () napsal(a):
    lili33 (CZ 1) napsal(a):
    Ahoj,

    přidávám se k ostatním,kterým chodí upozornění o přidaných příspěvcích na mail.Dle návodu jsem ho chtěla zrušit,ale stále se mi objevuje hláška,že nemám oprávnění a nebo,že nejsem přihlášená.Podotýkám,že přihlášená jsem a když chci otevřít nastavení,znovu mě to hodí do přihlášení,tak to zopakuju,přihlásím se a opět to samé. Už si z těch věčných hlášek v mailu dost zoufám a zrušit je taky nemůžu.. Fakt už nevím co s tím.. :/

    Díky za radu... :)
    Co třeba se podívat sem. https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/105717/jak-zrusit-spam-emailu#latest Je to hned na úvodní straně fóra.

    Díky za radu,ale špatně sis přečetla co jsem psala.Vím jak to zrušit,ale já se do toho nastavení vůbec nedostanu a řve to,že nejsem přihlášená a že nemám oprávnění i když se opakovaně přihlásím....
Tato diskuze je zavřená.