Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Nová videa 01.09.2015"

214

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.09.2015
    marynela napsal: »
    Moc hezký:D.Bylo tím myšleno zatím než jim to začne šlapat jak má.:D

    A kdo tvrdí, že nešlape? Jasně bylo psáno, že to bude jen u některých hráčů :) Kdo ví, třeba to funguje, a třeba to taky nefunguje nikomu.. ale vzhledem k tomu, že se všichni můžou považovat za "nevyvolené", asi to jen tak nezjistíme :D

    (já zkoušela projet všechny servery, kde hraju, a nikde nic..)
  • samby2samby2 Komentářů: 158
    upraveno 01.09.2015
    marynela napsal: »
    Moc hezký:D.Bylo tím myšleno zatím než jim to začne šlapat jak má.:D

    Hlavně,že jsme se domluvili a pochopily kdo co jak myslel.Teď budeme čekat kdo v TV reklamy mít bude a kdo hold ne
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 01.09.2015
    vladka49 napsal: »
    ... a reklamy? ufff těch mám nad hlavu z televize a už vidím ty odměny

    Reklam se žel bohu nezbavíme :( protože reklama je od sponzorů hry
    Stejně tak to funguje i v jiné farmářské hře a odměnou je tam zlatá herní měna
  • samby2samby2 Komentářů: 158
    upraveno 01.09.2015
    ´Třeba nám tu Foxes napíše jestli to už u někoho fachčí
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 01.09.2015
    vladka49 napsal: »
    ... nehledě k tomu že akce jmenem asie atd... už ani nechci hrát je pravda že melejm lvl se deko hodí ale já mám plnej sklad kdyby se to aspon dalo darovat někomu ze spolku tak prosím...

    Tak já události hraju furt a nejvyšší level. Když dorazí krajinářka, dekorace rozeberu a vylepším ty, které mám vystavené na farmě. Ještě jsem na vylepšení dekorací nepoužila ani dolar, natož zlatky.:)
  • czBorek (CZ1)czBorek (CZ1) CZ1 Komentářů: 83
    upraveno 01.09.2015
    Tak dej vědět, až to zkusíš. A nezapomeň taky promáznout cache prohlížeče ;)

    Tak na dnešní aktualizaci nejvíc vydělal můj zaměstnavatel, protože za tohoto stavu hrát hru z práce nebudu. SW mám aktuální, hru jsem zkusil i z jiného prohlížeče a vysledek je stejný, hra po pár vteřinách přestane reagovat. Tuším problém někde v průchodu přes Firewall. Ale zásadní změna proběhla díky tomuto Hotfixu, hru hraju asi rok a nikdy jsem takový problém neměl.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.09.2015
    samby2 napsal: »
    ´Třeba nám tu Foxes napíše jestli to už u někoho fachčí

    Nenapíše, zrovna drží bobříka mlčení ;)
    czBorek napsal: »
    Tak na dnešní aktualizaci nejvíc vydělal můj zaměstnavatel, protože za tohoto stavu hrát hru z práce nebudu. SW mám aktuální, hru jsem zkusil i z jiného prohlížeče a vysledek je stejný, hra po pár vteřinách přestane reagovat. Tuším problém někde v průchodu přes Firewall. Ale zásadní změna proběhla díky tomuto Hotfixu, hru hraju asi rok a nikdy jsem takový problém neměl.

    Samozřejmě, do hry jsou přidány nové prvky, které nemusí být kompatibilní se starší verzí flash playeru nebo prohlížeče. Fakt ti to neradím, abych ti "aspoň něco poradila", ale proto, že to v naprosté většině případů funguje :)
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    upraveno 01.09.2015
    asi se myslí to okno v kterém se ti ukazuje když něco stavíš to asi bude ta obrazovka aspoň tak jsem to pochopila jinak i já žádné jiné okno nemám a co se týče dekorací tak ufony mám pořád ty samé dekorace žádná nová změna ve věži a další dekorky jako je Hurá do přírody se mi sice líbí,ale neforemné chtělo by to dekorky které zabírají méně místa

    já to ještě nezkoušela a to my chceš říct že se za rozebrání dekorace neplatí ani dolar? to silně pochybuji pokud jsem zatím zjistila,tak ve hře se platí za vše buď dolarem nebo zlatem a né malé částky

    edit: sloučení příspěvků - příště prosím použij funkci "Upravit příspěvek" (black-.-angel)
  • samby2samby2 Komentářů: 158
    upraveno 01.09.2015
    On jí bobřík mlčení pořád bavit nebude :D a nebo je ta vyvolená a kouká na reklamy až se nabaží tak napíše :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 01.09.2015
    evahocky2 napsal: »
    já to ještě nezkoušela a to my chceš říct že se za rozebrání dekorace neplatí ani dolar? to silně pochybuji pokud jsem zatím zjistila,tak ve hře se platí za vše buď dolarem nebo zlatem a né malé částky

    Nene, rozebrání dekorace je skutečně zadarmo. :)
    K těm dekoracím - nová dekorace pro UFO bude hvězdárna... (patro č. 15)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 01.09.2015
    Jé, už tam jsou nové dekorace ke každé události. Těším se.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 01.09.2015
    Nové dekorace vypadají hezky, akorát mě mrzí, že ve dvou událostech jsem nestihl dosbírat všechny z těch původních. Teď když na to mám na vysokém levelu prostor a špičkových dekorací už mám dost, tak jsem záměrně začal hrát události na nižší úrovně, abych si ve věži odmeknul i ty nižší varianty... no nestihl jsem dva z vodopádů a jednu nebeskou sféru. Škoda. :)
  • keltuska (CZ1)keltuska (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 01.09.2015
    No myslím si,že aktualizace by měla být pro všechny.Proč jen někteří hráči?Kdo je vybere?Abych řekla pravdu,tak se mi hra zdá být čím dál víc nepřehledná a pomalu mě přestává bavit:(
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    upraveno 01.09.2015
    dostanu ti videa taky?ja ta chci a taky potřebuji




    level33 33 XP pro level 34
  • xyxyxy (SK1)xyxyxy (SK1) Komentářů: 2
    upraveno 01.09.2015
    no páčilo by sa mi to video šou ak by som neake videla.škoda že to nemá každy hráč,tak čakám a dufam že sa vám to podari čo najskôr aktualizacia pre všetkych hráčov BF,hráčka xyxyxy
  • alpakaaalpakaa Komentářů: 37
    upraveno 01.09.2015
    Mám tip pro zvědavce, jako jsem já :cool: Navštivte věž dekorací, jsou tam nové dekorky k pohádce, asii, havaji i ufonům :) Tak které se vám líbí víc, nové, nebo staré? :)

    Je to celkem jedno, není je kam dávat, chce to novou, trvalou farmu, aby je bylo kde vystavit. Ve věži jsou k ničemu.

    Jinak ale ty hvězdárny u UFA jsou moc pěkné.

    edit: sloučení příspěvků - příště prosím použij funkci "Upravit příspěvek" (black-.-angel)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 01.09.2015
    alpakaa napsal: »
    Je to celkem jedno, není je kam dávat, chce to novou, trvalou farmu, aby je bylo kde vystavit. Ve věži jsou k ničemu.

    Ano, toto mi taky vadí. Nejraději bych je měla všechny. Tak aspoň ty z mimořádných akcí mám na kytce. Abych je mohla vystavit, mám jen dvě louky, dva olivové sady a možná zruším jeden úl, teď mám tři.
  • wckefa (SK1)wckefa (SK1) Komentářů: 5
    upraveno 02.09.2015
    dodko presne tak,uz by len zlatky chceli a cim viac sem chcu natlacit,tym blbne server,nie je to dobre vymyslene a reklamne videa? dost ich mame v tv,to bude nejaka konina,lebo mali nabehnut uz vcera ale asi sa zasa niekde stala chyba,ako vzdy ked nieco nove zavadzaju a nepodari sa im to

    no kde su tie vase slavne videa? zas nieco nevyslo?
  • capula (CZ1)capula (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 02.09.2015
    já žádný videa taky nemám :mad:
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 02.09.2015
    Zdravím,

    tak mám po bobříkovi.
    capula napsal: »
    já žádný videa taky nemám :mad:
    wckefa4 napsal: »
    no kde su tie vase slavne videa? zas nieco nevyslo?
    dostanu ti videa taky?ja ta chci a taky potřebuji
    level33 33 XP pro level 34

    Jestli si přečtete dobře oficiální oznámení, tak zde uvidíte napsáno, že videa bude mít zpočátku přístupná jen malá skupina hráčů. Ale nebojte se, pokud se tento nápad uchytí, tak budou přidávat do testovací skupiny další hráče.

    Foxes
  • jimik68 (CZ1)jimik68 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 02.09.2015
    Zatím jsem tv okno nenašla
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 02.09.2015
    jimik682 napsal: »
    Zatím jsem tv okno nenašla

    Ahoj.TV okno má každý, je na hlavní liště a ukazuje se v něm když něco stavíš nebo vylepšuješ. Až budou ty videa tak ta stavba bude vpravo jak je lišta s ukazatelem příští sklizně. Videa zatím mají jen někteří, zkouší se to.
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 02.09.2015
    javiem,že tie videa maju len vyvoleny,,len by som chcela vediet,či je vobec nieto vyvoleny
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.09.2015
    henusko napsal: »
    javiem,že tie videa maju len vyvoleny,,len by som chcela vediet,či je vobec nieto vyvoleny

    Ano, je :)
  • BIBIKA.1 (CZ1)BIBIKA.1 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 04.09.2015
    Ahojky, mě se nalevo u trhu objevila nová animace kina (promítací plátno + kamera) a vpravo přibylo nové odpočítávání co zrovna stavím. Když chci kliknout na to kino, napíše to: Video pořad - není k dispozici žádné video. Takže nemůžu říct, k čemu a jak to bude sloužit ....

  • gabiinka (SK 1)gabiinka (SK 1) Komentářů: 20
    Také mám plátno. Tak uvidíme, co budou promítat :smile: 
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Ahojky, mě se nalevo u trhu objevila nová animace kina (promítací plátno + kamera) a vpravo přibylo nové odpočítávání co zrovna stavím. Když chci kliknout na to kino, napíše to: Video pořad - není k dispozici žádné video. Takže nemůžu říct, k čemu a jak to bude sloužit ....

    Ahoj Bibiko,

    zatím ještě nejspíš videa přístupná nemáš. Musíš počkat, až ti systém nebo George oznámí, že máš nové video ;).

    Foxes

  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    no,,som z noveho fora mierne až velmi dezorientovana,takže aj toto pišem do zleho vlakna,ale neviem ako mam hladat to spravne.Vždy ma v uvodnej stranke da na nejaku anglicku a neviem ako čo hladat

  • michalmen (CZ1)michalmen (CZ1) Komentářů: 17
    pokud to video prehraji,kde najdu ten darek,ci to je teprve zkusebni,tudiz darky nejsou
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    no,,som z noveho fora mierne až velmi dezorientovana,takže aj toto pišem do zleho vlakna,ale neviem ako mam hladat to spravne.Vždy ma v uvodnej stranke da na nejaku anglicku a neviem ako čo hladat

    Ahoj henusko,

    bohužel doporučuji přecházet na šeské fórum z oficiální stránek goodgamestudios.com, občas to zlobí a hodí vás to na anglické.

    pokud to video prehraji,kde najdu ten darek,ci to je teprve zkusebni,tudiz darky nejsou

    Dárky jsou. Musíš ale zhlédnout celé video, následně se ti zobrazí několik výher a jednu z nich si budeš muset vybrat.

    Foxes

Sign In to comment.