Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

12527

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.08.2015
    liloja napsal: »
    Nie je to novinka ,ja som už o tom tu pisala,mala som štandartny kontrakt ,dokladala som cez deň aj večer ,nedokončila som a ráno som mala oznám že mi čas vypršal.

    Ano, dokud to napíše jeden, dá se to považovat za chybu mezi monitorem a židlí, nic ve zlém :) Protože to být možné nemá. Kontrakty nejsou výrazně odlišeny, není problém se přehlédnout. Nicméně nahlášena k prověření byla.
  • ondra09 (CZ1)ondra09 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 30.08.2015
    Varuji všechny,kdo nechtějí přijít o těžce vydělané penízky.Podařilo se mi ukliknout při nabídce koupěchtivých sousedů.Jeden chtěl 150 000 a druhý něco.Nesprávný klik mě připravil o 150 000,- a dostalo se mi za to 60 ks pšenice.To si snad dělají srandu!!Nebo nás chtějí pumpnout o dolárky.

    edit: přesunuto z jiného vlákna (black-.-angel)
  • lucincinek (CZ1)lucincinek (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 30.08.2015
    mě by zajímalo, jak se počítají ty bonusy, jestli ty čísla jdou podle počtu kolik toho za den udělám nebo jak děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.08.2015
    ondra094 napsal: »
    Varuji všechny,kdo nechtějí přijít o těžce vydělané penízky.Podařilo se mi ukliknout při nabídce koupěchtivých sousedů.Jeden chtěl 150 000 a druhý něco.Nesprávný klik mě připravil o 150 000,- a dostalo se mi za to 60 ks pšenice.To si snad dělají srandu!!Nebo nás chtějí pumpnout o dolárky.

    edit: přesunuto z jiného vlákna (black-.-angel)

    Sám píšeš, že ses ukliknul, pak to je bohužel ale tvá chyba :( Že soused nenabízí nic zajímavého, to už bohužel víme. Za 150 000 většinou 10 krmiva pro kachny nebo slepice, to mi za to taky vážně nestojí..
    lucincinek napsal: »
    mě by zajímalo, jak se počítají ty bonusy, jestli ty čísla jdou podle počtu kolik toho za den udělám nebo jak děkuji

    S aktivitou se bonusy zvyšují, nikde ale nebylo psáno nic o tom, že by rozhodovalo nějaké časové vymezení, prostě plníš, plníš, plníš a postupně zvyšuješ bonusy :)
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 30.08.2015
    By mě zajímalo, k čemu je stromové školce 1 848 prasat a jak se na to jedno auto vejdou. No alespoň mají konečně využití. Jinak stále nevidím jiné odměny navíc než podkovy a i těch je málo. Ale úrovně kontraktů teď rostou dost rychle, tak uvidíme, co z toho ještě bude. :) Akorát mi přijde nějak moc velké rozmezí. Mám 3 kontrakty úrovně 32 a k nim mi teď přibyla jedna úroveň 4 :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.08.2015
    Vlník napsal: »
    By mě zajímalo, k čemu je stromové školce 1 848 prasat a jak se na to jedno auto vejdou. No alespoň mají konečně využití. Jinak stále nevidím jiné odměny navíc než podkovy a i těch je málo. Ale úrovně kontraktů teď rostou dost rychle, tak uvidíme, co z toho ještě bude. :) Akorát mi přijde nějak moc velké rozmezí. Mám 3 kontrakty úrovně 32 a k nim mi teď přibyla jedna úroveň 4 :D

    Já osobně kromě dolarů a podkov (které už mám prakticky u každého kontraktu) měla i body karmy a body zkušeností. Neboj, všechno bude, jen ne hned :D
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 30.08.2015
    Andílku a jak už vypadá tvůj trh? Ať můžu porovnávat, jestli se ještě budou stánky měnit nebo jsem už na max :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.08.2015
    maja03 napsal: »
    Andílku a jak už vypadá tvůj trh? Ať můžu porovnávat, jestli se ještě budou stánky měnit nebo jsem už na max :)

    Můj vypadá jako kůlnička na dříví :o Moc se mu nevěnuju, takže věřím, že 50 % hráčů ho už má na lepších úrovních :)

    m2rvUmH.png

    Májo, já tě slyším, jak říkáš "jó, takhle vypadal můj trh dva týdny zpět"! :D
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 30.08.2015
    Mám ho o krapítek lepší, jsem si myslela, že mi ukážeš, jak vypadá v koncovém stavu :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.08.2015
    maja03 napsal: »
    Mám ho o krapítek lepší, jsem si myslela, že mi ukážeš, jak vypadá v koncovém stavu :D

    Já určitě, když jsem ho "objevila" asi o 10 dní později než ostatní ;) (A první 3 dny ho naprosto ignorovala po asi dvou splněných kontraktech :D).. Teď už jsem si trochu našla způsob, jak na něm fungovat, ale dám tak jeden kontrakt za dva dny, když tu jsem :D
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    upraveno 31.08.2015
    Je to prkotina, ale nějak to nemůžu vysledovat. Pochopil někdo, jak se na trhu řadí požadavky? Přidá se nový na začátek? nebo se to při postupném plnění nějak přehazuje? Dík za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 31.08.2015
    červenka2 napsal: »
    Je to prkotina, ale nějak to nemůžu vysledovat. Pochopil někdo, jak se na trhu řadí požadavky? Přidá se nový na začátek? nebo se to při postupném plnění nějak přehazuje? Dík za odpověď.

    Taky jsem se to snažila vysledovat a někdy mi skočí jako poslední, někdy jako druhý.. moc v tom systém dle mého pozorování není. Při plnění kontraktů se už pak nepřemisťují, jediný posun či změna rozložení vzniká při splnění kontraktu a otevření nového. Toť však mé osobní poznatky...
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    upraveno 31.08.2015
    Dík, jsem ráda, že v tom zmatek nevidím jen já.
  • samby2samby2 Komentářů: 158
    upraveno 01.09.2015
    Aojky.Na tržnici se za spnění některých kontraktů dostávají body karmy.Nevím k čemu vůbec jsou a ani nikde nevidím počet kolik jich mám.Vysvětlí mi to někdo prosím?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.09.2015
    samby2 napsal: »
    Aojky.Na tržnici se za spnění některých kontraktů dostávají body karmy.Nevím k čemu vůbec jsou a ani nikde nevidím počet kolik jich mám.Vysvětlí mi to někdo prosím?

    Ahoj,

    Za body karmy si můžeš u slušňáka a rošťáka koupit malý a velký talisman nebo malou a velkou smůlu. Ty pak můžeš použít na farmě jiného hráče - talisman zvyšuje výnos z 1 sběru kterékoli budovy kromě obchodu a pekařství, malý o 15 %, velký o 25 %.

    Smůla pak dočasně pozastaví výrobu ve vybrané budově - malá na 15 minut, velká na 20.

    Pokud se nepletu, malý dárek/žert stojí 3 body karmy, velký 10.

    Kolik máš bodů karmy, zjistíš v inventáři na předposlední záložce "Dárky a žerty" - v levém horním rohu je zobrazen počet bodů.
  • samby2samby2 Komentářů: 158
    upraveno 01.09.2015
    Jéééé děkuji mooooc.Já vůbec nevěděla k čemu slouží.Jsi moc hodná a díky za vysvětlení.
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 12.09.2015
    a to čo za *****, už dlhší čas je stále  fórum  po  anglický



    čo tam drichmu alebo sú  naklepaní.


    edit: zkus aspoň někdy krotit ten slovník (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    drobec9 (SK1) napsal(a):
    a to čo za *****, už dlhší čas je stále  fórum  po  anglický



    čo tam drichmu alebo sú  naklepaní.


    edit: zkus aspoň někdy krotit ten slovník (black-.-angel)
    Fórum je v češtině, jen pár maličkostí je ještě v angličtině. Pokud na něco takového natrefíš, neváhej napsat @Foxes . Ale prosím slušně, na nějaké vulgárnosti taky není zvědavá :)
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    zdravím ve spolek, taky už máte "dost jablek"? Na trhu mám 6 možností dodávek- v každé chtějí jablka, od 9 do 14 tisíc, v tom byla akce Pohádka- dodat  další desítku tisíc, k tomu na boční liště prodej 7 tisíc jablek, potom něco hodně  pekárna, a do toho pořád loď a v jednom kuse chce jablka kolem 1500...prostě běs
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    zdravím ve spolek, taky už máte "dost jablek"? Na trhu mám 6 možností dodávek- v každé chtějí jablka, od 9 do 14 tisíc, v tom byla akce Pohádka- dodat  další desítku tisíc, k tomu na boční liště prodej 7 tisíc jablek, potom něco hodně  pekárna, a do toho pořád loď a v jednom kuse chce jablka kolem 1500...prostě běs

    Jablečnýho nedostatku už jsem si užila (hned po období mandlí a třešní :D); teď mám pro změnu už skoro tejden nedostatek oliv a olivovýho oleje...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    zdravím ve spolek, taky už máte "dost jablek"? Na trhu mám 6 možností dodávek- v každé chtějí jablka, od 9 do 14 tisíc, v tom byla akce Pohádka- dodat  další desítku tisíc, k tomu na boční liště prodej 7 tisíc jablek, potom něco hodně  pekárna, a do toho pořád loď a v jednom kuse chce jablka kolem 1500...prostě běs

    Jablečnýho nedostatku už jsem si užila (hned po období mandlí a třešní :D); teď mám pro změnu už skoro tejden nedostatek oliv a olivovýho oleje...
    Tak to už mám za sebou taky, olivy i jablka. Teď mám zase období "nedostatek prasat a pšenice", jsem zvědavá, co bude následovat =) Nějak rozumně vyvážené to není nikdy.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    ja po odkladaní zákaziek - šetrení jabĺk  - mi skoro skolabovala hra - som bez hnojiva - a pekareň išla na minimu.  Ruším teraz pravidelne kontrakty a plním jednoduché. a ide to a aj zarábam.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já jsem zas taková, že musím mít všechny sklady neustále plné. Takže do kontraktů jdou jen přebytky. Jen občas tam lupnu něco navíc, když třeba vím, že to do doby, než přijede loď, zase stihnu vypěstovat/odchovat/vyrobit. Jde o to si v tom najít nějaký balanc, protože aby stála pekárna, obchod atd. kvůli trhu, je blbost. Aspoň myslím.. na nějaké propočty jsem líná, ale hádám, že bude vždy lepší jen výrobu v obchodu a pekárně naplno :)
  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Ano, jabka už mám za sebou, pak nastopily mandle, aktuálně po mně chtějí neskutečný množství ovocných koláčů se šlehačkou a k tomu kytky :-D
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 15.09.2015
    Já byl posledních pár dní pro změnu zablokovaný osly. :lol: Chtěli je po mě asi ve čtyřech kontraktech z šesti, všude přes tisícovku, do toho je pořád somrovala i loď a i se třemi stájemi na 6. úrovni totální zásek. Teď to vystřídaly broskve. :lol:
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    black-.-angel napsal(a):
    JaneXL3 napsal: »
    Ahoj,jsem oproti vám na min.úrovni trhu, ale mám jen pár sadu a málo času,proto by mě zajímalo, jestli klesá úroveň kontraktu,když ho plníte delší dobu. Osobně jablka plním 2 dny odhadem a ještě na úkor pekárny. Pokud jí budu chtít trochu doplnit, budu kontrakt s jablky dělam třeba tyden.. děkuji.
    PS: máš moc pěknou farmu.

    Ahoj, úroveň kontraktu neklesá, spíše naopak. Ale není kam spěchat, určitě se všichni dostaneme do fáze, kdy jeden kontrakt budeme plnit hodně dlouho.
    hop22 napsal: »
    Taky bych se přimlouvala za zkrácení času při hledání dalšího kontraktu po splnění - spíš symbolicky třeba na 20 minut, vím, že to jde i za zlatky, ale kdo je zlatkař, nakoupí a utratí je stejně někde jinde a kdo hraje šetrněji, nekoupí je na urychlení kontraktu ani za nic. Jinak - Trh je parádní zpestření hry. Teda ne že bych se do teď nudila:).

    Díky za reakci a za nápad, ráda ho předám dál. Jakákoli zpětná vazba či návrhy na vylepšení trhu jsou rozhodně vítány :)
    Začal jsem si zapisovat do tabulky kontrakty, jejich úroveň, odměnu, čas odbavení... a zjistil jsem, že není tak úplně pravda, že by úroveň kontraktu neklesala.... Sice se mi to stalo zatím jen jednou, ale stalo:

    Měl jsem od Kulturní společnosti omezený kontrakt úrovně 70 a teď mám od Kulturní společnosti také omezený kontrakt úrovně 68... :-(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj. No úroveň kontraktu určitě klesá nebo stoupá, to závisí na aktivitě. takže když plníš dlouho tak další může být nižší ale v průběhu plnění by se kontrakt měnit neměl. Aspoň se mi to nestalo. Na nějaké tabulky jsem líná, přiznávám. 
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Ahoj @pexi (CZ1) , mně podle toho, co jsem četl, přišlo, že by se úroveň kontraktu měla případně snižovat jen tím, že ho odmítnu, ne tím, že mi dlouho trvá ho naplnit. Ono se to někdy dost blbě odbavuje rychle, když po mě každý kontrakt chce buď jablka nebo ještě hůř jablečný taštičky či alespoň koláče. Budu pokračovat v zapisování a uvidím. Teoreticky jsem se třeba mohl překouknout a zapsat číslo do blbý buňky.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Corco (CZ1) napsal(a):
    Ahoj @pexi (CZ1) , mně podle toho, co jsem četl, přišlo, že by se úroveň kontraktu měla případně snižovat jen tím, že ho odmítnu, ne tím, že mi dlouho trvá ho naplnit. Ono se to někdy dost blbě odbavuje rychle, když po mě každý kontrakt chce buď jablka nebo ještě hůř jablečný taštičky či alespoň koláče. Budu pokračovat v zapisování a uvidím. Teoreticky jsem se třeba mohl překouknout a zapsat číslo do blbý buňky.
    Myslím, že ses nepřekoukl. Odmítnutím to určitě klesá ale i pomalejším plněním. Prostě to závisí na aktivitě.Ale nehrotím to, trh je napořád a co vyrobím a mám přebytky to tam dávám takže to trvá dýl ale zas mě to nezrujnuje.Kontrakty sice rychle nestoupají (úrovně) ale to mi nijak nevadí. Asi mám jižanský přístup.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Corco (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    JaneXL3 napsal: »
    Ahoj,jsem oproti vám na min.úrovni trhu, ale mám jen pár sadu a málo času,proto by mě zajímalo, jestli klesá úroveň kontraktu,když ho plníte delší dobu. Osobně jablka plním 2 dny odhadem a ještě na úkor pekárny. Pokud jí budu chtít trochu doplnit, budu kontrakt s jablky dělam třeba tyden.. děkuji.
    PS: máš moc pěknou farmu.

    Ahoj, úroveň kontraktu neklesá, spíše naopak. Ale není kam spěchat, určitě se všichni dostaneme do fáze, kdy jeden kontrakt budeme plnit hodně dlouho.
    Začal jsem si zapisovat do tabulky kontrakty, jejich úroveň, odměnu, čas odbavení... a zjistil jsem, že není tak úplně pravda, že by úroveň kontraktu neklesala.... Sice se mi to stalo zatím jen jednou, ale stalo:

    Měl jsem od Kulturní společnosti omezený kontrakt úrovně 70 a teď mám od Kulturní společnosti také omezený kontrakt úrovně 68... :-(
    Psala jsem, že neklesá "úroveň kontraktu" (tj. toho jednoho otevřeného), ne "úroveň kontraktů" (tedy těch dalších, co přijdou). Vzhledem k tomu, že se může snížit úroveň trhu, mohou se snížit i úrovně kontraktů.
Sign In to comment.