Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

12427

Komentáře

  • Vráťa Malý (CZ1)Vráťa Malý (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 26.08.2015
    Ahoj, mám také zdvojnásobení XP a opravdu po budfixu.
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 26.08.2015
    Já ho mám také ale kolegyně né. Farmu má asi 2 měsíce kdežto já jsem podstatně větší
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.08.2015
    Hurá, zdvojnásobení, díky, konečně (už jsem myslela, že se na to zapomnělo)!

    Přátelé, to se (aspoň z mého pohledu) jedná o napravení chyby - při minulém kole štěstí vůbec totiž bonus nenaskočil, tímto bugfixem se konečně aktivoval, jupí :o

    (Vzhledem k tomu, že mi bonus naskočil pouze na těch serverech, kde jsem ho měla za kolo dostat, jsem si téměř jistá, že to bude ono ;), proto ho nemají všichni - není to dar z nebes :o)
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 26.08.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj,

    neskončila ti nějaká událost, také občas bývá v tajemné truhle nebo je jako odměna v Kole štěstí pro top 500 (poslední možnost by byla dosti pravděpodobná, vzhledem k tomu čeho se bugfix týkal).

    Foxes

    Ahoj,

    ano vím, že se toto objeví v určitých událostech. Nejsem si ničeho vědoma, objevilo se samo o sobě. Při této příležitosti, prosím Foxes, upozorňuji na problém na Květinové farmě, tam jsou ty počty zkreslené. Již před nějakým časem jsem měla Kolo štěstí, také 48 hod. a Medový krém při sklizni je normálně tuším 52 XP a dvojnásobek ukazuje 97 XP. Bylo to několikrát, možná by bylo dobré, nechat překontrolovat. Že by opět vybírali TOP 500 ? Děkuji.
    Nyní Mýdlo dává 9 XP, tedy lichá čísla. Je na Květince chyba.
  • JaneXL3JaneXL3 Komentářů: 36
    upraveno 26.08.2015
    Tak1Player napsal: »
    Ahoj,

    ano vím, že se toto objeví v určitých událostech. Nejsem si ničeho vědoma, objevilo se samo o sobě. Při této příležitosti, prosím Foxes, upozorňuji na problém na Květinové farmě, tam jsou ty počty zkreslené. Již před nějakým časem jsem měla Kolo štěstí, také 48 hod. a Medový krém při sklizni je normálně tuším 52 XP a dvojnásobek ukazuje 97 XP. Bylo to několikrát, možná by bylo dobré, nechat překontrolovat. Že by opět vybírali TOP 500 ? Děkuji.
    Nyní Mýdlo dává 9 XP, tedy lichá čísla. Je na Květince chyba.

    Myslím, že je to v pořádku. Nemám žádny bohus a teď se sklidila mydla. Dostala jsem 4 XP, za medovy krém 45 XP, takže na tom i trochu "vyděláš" Obchod mam na max.(nevím jestli to nějak ovlivňuje)
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 26.08.2015
    nejsem si sice vědoma za co ale držím klapačku a hrabu
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 26.08.2015
    JaneXL3 napsal: »
    Myslím, že je to v pořádku. Nemám žádny bohus a teď se sklidila mydla. Dostala jsem 4 XP, za medovy krém 45 XP, takže na tom i trochu "vyděláš" Obchod mam na max.(nevím jestli to nějak ovlivňuje)

    Ahoj,
    mám knihovnu na 1. u těchto produktů. Nejde mi o ta XP, ale zaráží mně ta lichá čísla, na to jsem chtěla upozornit. Pochybuji, že někdo na něčem při této hře vydělá. Tak do detailů nezacházím, ani se nedá vše stihnout. a uhlídat.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 26.08.2015
    mikimar napsal: »
    Jó, to by se mi taky líbilo!
    Prodal bych cca 250 000 a klidně i s množstevní slevou... :)

    Troškaři, dám klidně dvojnásobek. :D
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 26.08.2015
    Kajula5 napsal: »
    Troškaři, dám klidně dvojnásobek. :D

    Vezmi náklaďák a přijeď! :)





    P.S. Jó - a něco, čím to naložíme!!
    smajlici-gify-59.gif

    ...:D
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 26.08.2015
    Pěkné, právě jsem v meziskladu objevil druhého trojského koně. :D (Pro ty, co nechápou - jeden jsem normálně dostal za ukončení koňské sezóny v té nejvyšší lize a druhý se mi tam zjevil zřejmě po bugfixu.) Tak mi dovolte tvůrcům tohoto bugu poděkovat. :D
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 26.08.2015
    ake maximum možme dosta na trhu?myslim to čislo v štvorčeku,,teraz tam mam 50
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.08.2015
    Pěkné, právě jsem v meziskladu objevil druhého trojského koně. :D (Pro ty, co nechápou - jeden jsem normálně dostal za ukončení koňské sezóny v té nejvyšší lize a druhý se mi tam zjevil zřejmě po bugfixu.) Tak mi dovolte tvůrcům tohoto bugu poděkovat. :D

    Jééééé, koupím! Za kolik ho prodáš? :o Toho jsem fakt chtěla, ale nevyšlo to.. a ten povoz, co je v příští sezóně, mě zrovna moc neoslovil.
    henusko napsal: »
    ake maximum možme dosta na trhu?myslim to čislo v štvorčeku,,teraz tam mam 50

    Nevím, hádám, že to jde do 100. Každopádně čtvereček bude fialový.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 26.08.2015
    mikimar napsal: »
    Vezmi náklaďák a přijeď! :)





    P.S. Jó - a něco, čím to naložíme!!
    smajlici-gify-59.gif

    ...:D

    Já myslel, že máš taky přebytky. Jestli ne, klidně dodám. Bude to hora jak Říp.:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.08.2015
    Já vám postavím Milešovku, chcete? :D
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 26.08.2015
    Kajula5 napsal: »
    Já myslel, že máš taky přebytky. Jestli ne, klidně dodám. Bude to hora jak Říp.:D

    No vždyť jo, já už nevím co s tím.
    Za chvíli mi bude farma smrdět do široširého okolí...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.08.2015
    mikimar napsal: »
    No vždyť jo, já už nevím co s tím.
    Za chvíli mi bude farma smrdět do široširého okolí...

    Miki, nechci Ti kazit iluze.. ale je to cítit až sem, na český server! :D
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 26.08.2015
    Miki, nechci Ti kazit iluze.. ale je to cítit až sem, na český server! :D

    Nemyslím, že to je Mikiho, to bude moje.:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.08.2015
    Kajula5 napsal: »
    Nemyslím, že to je Mikiho, to bude moje.:D

    No fujky :D:D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 27.08.2015
    Dvěma kolegyním za spolku se stalo, že standartní kontrakt se jim po částečném naložení změnil na omezený a začal jim odpočet. Je zde nějaká doba, kdy daný kontrakt zmizí? jako např. kontrakt je v trhu na 2 dny a poté pokud není plněn zmizí? nebo to je nějaká chybka?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.08.2015
    Jindra 112 napsal: »
    Dvěma kolegyním za spolku se stalo, že standartní kontrakt se jim po částečném naložení změnil na omezený a začal jim odpočet. Je zde nějaká doba, kdy daný kontrakt zmizí? jako např. kontrakt je v trhu na 2 dny a poté pokud není plněn zmizí? nebo to je nějaká chybka?
    Kontrakty nemizí, pokud je "nezahodíš". Zmizí jen omezený. A že se změnil standardní na omezený? Jsi si jistý, že jste se správně pochopili?
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 27.08.2015
    Kontrakty nemizí, pokud je "nezahodíš". Zmizí jen omezený. A že se změnil standardní na omezený? Jsi si jistý, že jste se správně pochopili?

    Pochopili jsme se dobře...měli tam že to je "standartní kontrakt" a po částečném naplnění se změnil na "omezený kontrakt"
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 27.08.2015
    To se stalo i mě nastal odpočet kdy mě už chybělo jen pár jablek které jsem musela dozlatit
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.08.2015
    To je pro mě novinka, nemyslím si, že by to mělo být možné. Zítra zjistím víc..
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    upraveno 27.08.2015
    Ahoj, mám dotaz ohledně bedýnek, které se objevují na zemi vedle trhovce a u stánků naproti němu, mezi trhem a dolem. Objevuje se různý počet od 0 do 5. Teď jsme si i všimli, že třeba na své farmě je nevidím, ale jiný hráč pokud se na mou farmu podívá je vidí. Mají tyto bedýnky nějaký význam, nebo něco signalizují? Jejich počet se mění.
    Díky za odpověď
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.08.2015
    Ahoj, mám dotaz ohledně bedýnek, které se objevují na zemi vedle trhovce a u stánků naproti němu, mezi trhem a dolem. Objevuje se různý počet od 0 do 5. Teď jsme si i všimli, že třeba na své farmě je nevidím, ale jiný hráč pokud se na mou farmu podívá je vidí. Mají tyto bedýnky nějaký význam, nebo něco signalizují? Jejich počet se mění.
    Díky za odpověď

    Tyto bedýnky odkazují na "rozpracované" kontrakty, jakmile budeš mít všechny splněné nebo prázdné, bedýnky tam nebudou :)
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 27.08.2015
    Já tam žádné bedýnky nemám, i když mám rozdělané kontrakty. :confused:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.08.2015
    skoumal2 napsal: »
    Já tam žádné bedýnky nemám, i když mám rozdělané kontrakty. :confused:

    Tak to si tam radši uvážu hlídacího psa, ti sousedi už vážně neví coby.. :eek:
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 27.08.2015
    skoumal2 napsal: »
    Já tam žádné bedýnky nemám, i když mám rozdělané kontrakty. :confused:

    Taky ne, takže... neboj, je nás víc. Kdoví, co za bedýnky si tam někteří hráči odkládaj. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.08.2015
    wolfka napsal: »
    Taky ne, takže... neboj, je nás víc. Kdoví, co za bedýnky si tam někteří hráči odkládaj. :D

    No bordel, co už na farmě nepotřebuju :D Vylomené plaňky od plotu, starý pelíšek Falca, když byl štěně... shnilá jablka, pytle hnoje.. a doufám, že si to někdo rozebere :D Lidi, je to grátis! :D
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 28.08.2015
    To je pro mě novinka, nemyslím si, že by to mělo být možné. Zítra zjistím víc..

    Nie je to novinka ,ja som už o tom tu pisala,mala som štandartny kontrakt ,dokladala som cez deň aj večer ,nedokončila som a ráno som mala oznám že mi čas vypršal.
Sign In to comment.