Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

12127

Komentáře

  • Vaskaska (CZ1)Vaskaska (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 20.08.2015
    Proč jsou sousedé,kteří nakupují u mě na trhu spokojeni jen na 20%, když jim dám zboží ihned a v požadovaném množství?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 20.08.2015
    Proč jsou sousedé,kteří nakupují u mě na trhu spokojeni jen na 20%, když jim dám zboží ihned a v požadovaném množství?

    Ahoj Vaskasko,

    momentálně máme lehké zpoždění (delay) sousedů a to ihned ihned po jejich příchodu, kdy pokud na ně kliknete v prvních několika sekundách, tak se vám nepřičte bonus.

    Na opravě pracujeme. Je jasné, že je to velmi nepříjmné, bohužel prozatím budete muset počkat vždy několik sekund, než na souseda kliknete, pokud chcete získat bonus.

    Foxes
  • vladule22 (SK1)vladule22 (SK1) Komentářů: 17
    upraveno 20.08.2015
    mám dotaz, na trhu už jsem měla vlaječky a fáborky, ale opět se mi ztratily, je to normální? a taky plním kontrakty neustále, mám čtyři najednou, ale bonus stále ne a ne se objevit. díky
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 20.08.2015
    ked som dobre pochopila pravidla na trhu objednávky majú časovy limit len v pripade ked odmietam niektoré objednávky.Ja som doteraz ani jednu objednávku neodmietla ale niektoré musia dlhšie čakať lebo napr. jablka mometálne mi treba darovať do Rozpravkovej udalosti.Ráno som ale našla po prihlaseni že čas vypršal pre objednávku kde som ešte jablka nedodala. Otázka: ostatné dodané produkty ktoré som už tam dala prepadlí?,nikde som nevidela že by som mala objednávku časovo limitované,tak prečo to ukončilo? Ked je tam vyznačeny časovy limit na splnenie dodávky kde to mám hľadať?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 20.08.2015
    Zdravím,
    vladule222 napsal: »
    mám dotaz, na trhu už jsem měla vlaječky a fáborky, ale opět se mi ztratily, je to normální? a taky plním kontrakty neustále, mám čtyři najednou, ale bonus stále ne a ne se objevit. díky

    ty jsou tam jen po dobu 2 hodin. Pouze oslavují postup na další úroveň.
    liloja napsal: »
    ked som dobre pochopila pravidla na trhu objednávky majú časovy limit len v pripade ked odmietam niektoré objednávky.Ja som doteraz ani jednu objednávku neodmietla ale niektoré musia dlhšie čakať lebo napr. jablka mometálne mi treba darovať do Rozpravkovej udalosti.Ráno som ale našla po prihlaseni že čas vypršal pre objednávku kde som ešte jablka nedodala. Otázka: ostatné dodané produkty ktoré som už tam dala prepadlí?,nikde som nevidela že by som mala objednávku časovo limitované,tak prečo to ukončilo? Ked je tam vyznačeny časovy limit na splnenie dodávky kde to mám hľadať?

    Před koncem časově omezeného dostaneš jedno varování, a pokud nezareaguješ a kontrakt nedoplníš, tak ti bohužel suroviny propadnou.

    Časově omezeného kontraktu si všimneš tak, že je u něj v tabulce uveden čas na doplnění, anebo u podrobností o kontraktu vpravo nahoře budeš mít napsán typ kontraktu (např. "Standartní kontrakt").

    Foxes
  • jitkamarie (CZ1)jitkamarie (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 20.08.2015
    Tak jsem asi naštvala trhovce, protože místo produktů mi opět ukazuje jen otazník. :-D
  • tyna264 (CZ1)tyna264 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 20.08.2015
    tak já nevím už jsem udělala asi 20 kontraktů za ne zrovne výhodnou cenu a nic navíc jsem nedostala :-( jde ten trh nějak rozšířit? díky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.08.2015
    tyna2642 napsal: »
    tak já nevím už jsem udělala asi 20 kontraktů za ne zrovne výhodnou cenu a nic navíc jsem nedostala :-( jde ten trh nějak rozšířit? díky

    Nevím, co máš na mysli rozšířením, ale úroveň se zvyšuje právě plněním kontraktů. A je jichtřeba určitě víc než 20 :) Mnohem mnohem mnohem víc :)
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    upraveno 20.08.2015
    taky jsem našvaná protože v každém kontrastu mám přes 2 500 až 3 500 jablek a ještě k tomu jablečné tašitčky tak to podle mě je přehnané jablka se dělají skoro tři hodiny a mám pět stromů na nejvyšší urovni a to abych splnila kontrakt je tedy hodně málo každá objednávka přes 2 500 jablek to se mi vůbec nelíbí :mad:
  • dazing (CZ1)dazing (CZ1) Komentářů: 68
    upraveno 20.08.2015
    jitkamarie2 napsal: »
    Tak jsem asi naštvala trhovce, protože místo produktů mi opět ukazuje jen otazník. :-D

    Tak to mě už taky přestal ukazovat, co pro mě má. Asi proto, abych si kupovala víc... :D

    Nedalo by se něco udělat s těmi kontrakty?. Od včera to po mě chce ve 3 ze 4 stále dokola prasata a jablka, a ty požadované počty jsou děs, zvlášť, když je ještě dodávání jablek do akce a v úkolu mám navíc prodej jablek... Jak u blbejch.... :rolleyes:
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    upraveno 20.08.2015
    já taky když prodám jablka normálně,tak dostanu více než když je prodám na trhu a v nabídce je více produktů než je jablka a prostě když dávám zboží na trh tak nevidím,že bych vydělávala než když jsem prodávala přímo ze skladu nějak mi dolary zamrzly a nepřibývají a sousedi chodí jen občas nějak se s němi pytel neroztrhl abych tam měla frontu
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 20.08.2015
    Foxes napsal: »
    Zdravím,



    ty jsou tam jen po dobu 2 hodin. Pouze oslavují postup na další úroveň.



    Před koncem časově omezeného dostaneš jedno varování, a pokud nezareaguješ a kontrakt nedoplníš, tak ti bohužel suroviny propadnou.

    Časově omezeného kontraktu si všimneš tak, že je u něj v tabulce uveden čas na doplnění, anebo u podrobností o kontraktu vpravo nahoře budeš mít napsán typ kontraktu (např. "Standartní kontrakt").

    Foxes

    Zatiaľ robim len štandartné kontrakty a nemám tam uvedené žiadné časové limity-ani to že dokedy mám doplniť.Mám tam iba to koľko kusov ešte mám doplniť.Poprezerala som aj ostatné nedoplnené a nič som tam nenašla len množstvo ktoré treba ešte dodať.Tak neviem taraz fakt či som taká hlupa alebo slepa :-)
  • monikavladkomonikavladko Komentářů: 2
    upraveno 20.08.2015
    mne to vypisalo asi iba raz či dva krat že mam tam časovy limit 1 hodinu na doplnenie,,inač nič,tak tiež neviem či mam doplnat postupne,,radšj to hned odmietam.Dalej,bolo pisane,že ked sused bude davat niečo za naše dolare,tak to tam aj uvidime,,ale nie,stale kupujem niečo vo vreci,,dnes krmivo pre kozi,ktore ani nemam,,napriklad
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    upraveno 20.08.2015
    4 785 mléka na trh to bych chtěla vědět kdo má tak velký sklad, sice nevím kolik má obsah modrý sklad, ale nechce se mi věřit, že až tolik, není to trochu nesmysl když to je nesplnitelné a to nemluvím o jablkách
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 20.08.2015
    Foxes napsal: »
    Zdravím,



    ty jsou tam jen po dobu 2 hodin. Pouze oslavují postup na další úroveň.



    Před koncem časově omezeného dostaneš jedno varování, a pokud nezareaguješ a kontrakt nedoplníš, tak ti bohužel suroviny propadnou.

    Časově omezeného kontraktu si všimneš tak, že je u něj v tabulce uveden čas na doplnění, anebo u podrobností o kontraktu vpravo nahoře budeš mít napsán typ kontraktu (např. "Standartní kontrakt").

    Foxes

    minule tu pisal moderator že časové obmedzenia majú hrači ktorí odmietajú niektoré kontrakty a ako som pisala tu vyššie,kontrakty doteraz som neodmietla
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.08.2015
    mne to vypisalo asi iba raz či dva krat že mam tam časovy limit 1 hodinu na doplnenie,,inač nič,tak tiež neviem či mam doplnat postupne,,radšj to hned odmietam.Dalej,bolo pisane,že ked sused bude davat niečo za naše dolare,tak to tam aj uvidime,,ale nie,stale kupujem niečo vo vreci,,dnes krmivo pre kozi,ktore ani nemam,,napriklad

    Viz oficiální oznámení - obchodník nám vždy neřekne, co nabízí:
    Foxes napsal: »
    K sousedům, kteří poptávají vaše zboží, se přidají obchodníci, kteří vám budou dávat malé záhadné nabídky.
    • Obchodník stojí hned vedle stánku a za dolary nabízí různé produkty.
    • Pokud přes něj přejedete myší, ukáže vám svou nabídku.
    • Některé produkty, které má, jsou viditelné, ostatní jsou schované a označené otazníkem.
    • Po tom co uplyne čas, nabídka zmizí.
    • Je možné, že budete mít cooldown mezi jednotlivými nabídkami obchodníka, a to v případě, že nemá momentálně žádnou nabídku.

    novokol napsal: »
    4 785 mléka na trh to bych chtěla vědět kdo má tak velký sklad, sice nevím kolik má obsah modrý sklad, ale nechce se mi věřit, že až tolik, není to trochu nesmysl když to je nesplnitelné a to nemluvím o jablkách

    Vzhledem k tomu, že jde plnit kontrakty po částech, není to problém, lze to brát ze skladů i z hotové sklizně (přes uskladnění samozřejmě).
    liloja napsal: »
    minule tu pisal moderator že časové obmedzenia majú hrači ktorí odmietajú niektoré kontrakty a ako som pisala tu vyššie,kontrakty doteraz som neodmietla

    To tu nikdo nepsal. Psala jsem, že při odmítání kontraktů se může snížit úroveň trhu. Nic víc.

    Ale jsou dva typy kontraktů - jeden s časovým omezením, druhý bez.
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 20.08.2015
    moderatoří v 8.50 jsem sem psal a je 14.15,,to mi jako neodpovite,jsem se jasně na něco ptal,jesli to není náhodou chyba
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.08.2015
    moderatoří ,,to mi jako neodpovite,jsem se jasně na něco ptal,jesli to není náhodou chyba

    Je to tak nastaveno, nevím, co chceš slyšet za odpověď (na otázku, která nebyla položena :o). Trh ještě není v plné verzi.
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 20.08.2015
    ja nemam slov,,,otazku,,,,jsi těd vymazala,,jde mi oto že tam je na obrazku že soused muže dat až 99% ale při tom davají jen max 20%
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.08.2015
    ja nemam slov,,,otazku,,,,jsi těd vymazala,,jde mi oto že tam je na obrazku že soused muže dat až 99% ale při tom davají jen max 20%

    Čti SZ, prosím. Ano, vymazala, netřeba to sem psát znovu, když odpověď máš přímo před sebou.
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 20.08.2015
    jak to mužou mit nastavené max20% ,a při tom tam je až 99% ,jde mi o to že hračí odesilají sousedi a čekají že jim da třeba uz 40% a další soused treba 55%a ono nic jen 20% a nebo nic,,tak to je chyba obrazku,nebo GGS
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 20.08.2015
    Můžu se zeptat, jak je to teda s tím obchodníkem? Chodí jen k někomu (náhodně jako vše ve hře) nebo když u mě za celej týden trvání trhu nebyl ani jednou, je to chyba a mám napsat na podporu?

    gKuvC.png
    Z ofika to vypadá, že by se měl objevovat (a jen je občas "cooldown")... U mě tedy trvá už víc jak týden. :-(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.08.2015
    wolfka napsal: »
    Můžu se zeptat, jak je to teda s tím obchodníkem? Chodí jen k někomu (náhodně jako vše ve hře) nebo když u mě za celej týden trvání trhu nebyl ani jednou, je to chyba a mám napsat na podporu?

    gKuvC.png
    Z ofika to vypadá, že by se měl objevovat (a jen je občas "cooldown")... U mě tedy trvá už víc jak týden. :-(

    Přeptám se ;) U mě se objevil asi třikrát, taky už jsem ho drahnou dobu neviděla, ale aspoň někdy tam byl.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 20.08.2015
    wolfka napsal: »
    Můžu se zeptat, jak je to teda s tím obchodníkem? Chodí jen k někomu (náhodně jako vše ve hře) nebo když u mě za celej týden trvání trhu nebyl ani jednou, je to chyba a mám napsat na podporu?

    gKuvC.png
    Z ofika to vypadá, že by se měl objevovat (a jen je občas "cooldown")... U mě tedy trvá už víc jak týden. :-(

    Ahoj Wolfko,

    obchodník je ten obtloustlejší bratr Omara, který stojí u posledního stánku a žvýká si slámu (pro dospělé tabák).

    Měl by tam být pořád, pouze nabídky by měl dávat pouze jednou za čas.

    Foxes
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 20.08.2015
    Viz oficiální oznámení - obchodník nám vždy neřekne, co nabízí:






    Vzhledem k tomu, že jde plnit kontrakty po částech, není to problém, lze to brát ze skladů i z hotové sklizně (přes uskladnění samozřejmě).



    To tu nikdo nepsal. Psala jsem, že při odmítání kontraktů se může snížit úroveň trhu. Nic víc.

    Ale jsou dva typy kontraktů - jeden s časovým omezením, druhý bez.

    citujem zo str.23 zo dňa 14.08. teba Foxes : Ahoj Jindro. Pokud odmitneš všechny kontrakty,pak logicky budeš mít s odpočtem. kon.citátu. Mne ztoho LOGICKY vyplyva že ked neodmietnem tak nebudem mať odpočet tak ako ani doteraz som nemala.Ďakujem veľmi pekne že z nás tu robiš somárov
  • Helmadona (CZ1)Helmadona (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 20.08.2015
    liloja napsal: »
    citujem zo str.23 zo dňa 14.08. teba Foxes : Ahoj Jindro. Pokud odmitneš všechny kontrakty,pak logicky budeš mít s odpočtem. kon.citátu. Mne ztoho LOGICKY vyplyva že ked neodmietnem tak nebudem mať odpočet tak ako ani doteraz som nemala.Ďakujem veľmi pekne že z nás tu robiš somárov


    Foxes odpočtem myslí tu půlhodinu, která naskočí pokaždé, když nějaký kontrakt odmítneš (i když ho splníš, půlhod. odpočet nenaskakuje pouze, když se jedná plnění posledního kontraktu (posledních dvou, máš-li k dispozici plnění 6 kontraktů zároveň), který máš k dispozici.

    Jestli to správně chápu, ty mluvíš o jiném odpočtu - o tom, který naskakuje u časově omezených kontraktů. Odpočet se ukáže až po vložení části surovin, jinak tyto kontrakty vypadají stejně jako ty standardní (pouze u nich není napsáno "standardní", ale "omezený", což se dá celkem lehce přehlédnout). U mě se zatím objevily jen párkrát - jsou méně časté.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 20.08.2015
    liloja napsal: »
    citujem zo str.23 zo dňa 14.08. teba Foxes : Ahoj Jindro. Pokud odmitneš všechny kontrakty,pak logicky budeš mít s odpočtem. kon.citátu. Mne ztoho LOGICKY vyplyva že ked neodmietnem tak nebudem mať odpočet tak ako ani doteraz som nemala.Ďakujem veľmi pekne že z nás tu robiš somárov

    Ahoj liloja,

    Helmadona to vystihla naprosto přesně, nemám, co dodat :).

    Foxes
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 20.08.2015
    Helmadona napsal: »
    Foxes odpočtem myslí tu půlhodinu, která naskočí pokaždé, když nějaký kontrakt odmítneš (i když ho splníš, půlhod. odpočet nenaskakuje pouze, když se jedná plnění posledního kontraktu (posledních dvou, máš-li k dispozici plnění 6 kontraktů zároveň), který máš k dispozici.

    Jestli to správně chápu, ty mluvíš o jiném odpočtu - o tom, který naskakuje u časově omezených kontraktů. Odpočet se ukáže až po vložení části surovin, jinak tyto kontrakty vypadají stejně jako ty standardní (pouze u nich není napsáno "standardní", ale "omezený", což se dá celkem lehce přehlédnout). U mě se zatím objevily jen párkrát - jsou méně časté.

    áno ,dobre si pochopil o tom som tu pisala ale fakt som tam nemala žiadny časovy limit,nemala som ani 1x.Do tej objednávky som dávala 6 druhov tovaru a dosť veľa napr.aj broskyne.Už len jablka mi chybali a zistila som že to už nebudem môcť dodať iba ráno lebo som musela uvoľniť do Rozpravky.Pozrela som na tu objednávku poriadne či to nebude problém ked to len ráno pridam a nevidela som tam žiadné časové obmedzenie preto som radšej večerny zber jablk dávala do udalosti.Prekvapilo má ked ráno po prihlaseni sa objavilo okienko že limit vypršal a dostala som možnosť doložiť to za zlato.Neurobila som to preto mi asi prepadol všetok tovaru.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 20.08.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj Wolfko,

    obchodník je ten obtloustlejší bratr Omara, který stojí u posledního stánku a žvýká si slámu (pro dospělé tabák).

    Měl by tam být pořád, pouze nabídky by měl dávat pouze jednou za čas.

    Foxes

    Ahoj lištičko, jojo, vím, že tam je ten chlápek pořád, jen... tam až doteď stál celou dobu jak solnej sloup (nebo možná kamenná socha :D). Teď se ale stal div divoucí a poprvý za dobu trvání trhu se nad ním objevila ta bublina s otazníkem. Předtím pořád nic. Asi mu to prostě jen trvalo než se rozkoukal. :D
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 20.08.2015
    nejde mi dodávat sousedům
    hlásí stále chybu
Sign In to comment.