Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

11927

Komentáře

  • PlayaPrcek666 (CZ1)PlayaPrcek666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    upraveno 18.08.2015
    Už vím, četla jsem, že problém je nahlášen, takže budu nadále aktualizovat.:)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    Když dodám zboží na trh(odbavím auto),tak mi zmizne z úkolů na hlavní farmě ta kniha Bylo nebylo. Vždycky musím stránku aktualizovat, abych jí tam měla zpět. Dělá Vám to taky nebo je chyba jen u mě.
    Tato chyba je nahlášena k opravě. Bohužel zatím nezbývá než dokola aktualizovat.
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 18.08.2015
    Tato chyba je nahlášena k opravě. Bohužel zatím nezbývá než dokola aktualizovat.

    f5.jpg
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    Corco napsal: »
    f5.jpg

    Žádosti o zaslání pytlíčku s náhradními klávesami F5 prosím posílejte na adresu GGS ;)

    Goodgame Studios
    Theodorstraße 42-90, Haus 9
    22761 Hamburg, Germany
  • BIBIKA.12BIBIKA.12 Komentářů: 18
    upraveno 18.08.2015
    :) tak to mě pobavilo :)
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 18.08.2015
    Mě nemizí úkol na hlavní farmě, ale úkol na dočasné farmě. Máte to taky někdo. Po aktualizaci se vždy zase objeví.
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 18.08.2015
    Corco napsal: »
    Za 150.000 desítku krmení pro prasata (obyčejnýho), to fuckt potěší.... :-(

    Mne dal pre zmenu 10 pre kozy, no nekúp to, keď je to také "výhodné"! :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    AnnaElla napsal: »
    Mě nemizí úkol na hlavní farmě, ale úkol na dočasné farmě. Máte to taky někdo. Po aktualizaci se vždy zase objeví.

    Ano, je to nahlášeno k opravě...
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    upraveno 18.08.2015
    Prosím je chyba u mě, nebo hra nejde? Aktualizovala jsem pc a již se nemohu ke hře dostat. Traktor žádný jen zelená stránka
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 18.08.2015
    Mě se trh docela líbí, současný stav prodejních cen beru jako vývojovou verzi. Stoupajícím počtem odeslaných kontraktů stoupají bonusy a mívám i podkovy a karmu, nic jiného jsem zatím neviděl. Za každou dosaženou úroveň kontraktu se zvyšuje bonus. Teď už mám u jednoho kontraktu úroveň 32 a bonus tam je 17,23%. Kdo ví, třeba se takhle časem vyplatí i výroba něčeho jiného než medového krému. Jediné co mi chybí je ikonka s botou u sousedů, protože toho frajera co nabízí za 150.000 něco "zajímavého" bych rád nakopnul. Myslíte, že mám založit hlasování? :D
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    upraveno 18.08.2015
    Mně by se tedy líbilo, kdyby bylo u trhu vidět, jak člověk postupuje, kolik mu ještě zbývá a tak.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    Prosím je chyba u mě, nebo hra nejde? Aktualizovala jsem pc a již se nemohu ke hře dostat. Traktor žádný jen zelená stránka

    Ahoj, zkus aktualizovat flash player i prohlížeč.
    Kajula5 napsal: »
    Mě se trh docela líbí, současný stav prodejních cen beru jako vývojovou verzi. Stoupajícím počtem odeslaných kontraktů stoupají bonusy a mívám i podkovy a karmu, nic jiného jsem zatím neviděl. Za každou dosaženou úroveň kontraktu se zvyšuje bonus. Teď už mám u jednoho kontraktu úroveň 32 a bonus tam je 17,23%. Kdo ví, třeba se takhle časem vyplatí i výroba něčeho jiného než medového krému. Jediné co mi chybí je ikonka s botou u sousedů, protože toho frajera co nabízí za 150.000 něco "zajímavého" bych rád nakopnul. Myslíte, že mám založit hlasování? :D

    Měla jsem stejný nápad, vedle boty byly jako alternativa vidle :D
    červenka2 napsal: »
    Mně by se tedy líbilo, kdyby bylo u trhu vidět, jak člověk postupuje, kolik mu ještě zbývá a tak.

    To už jsi tu psal, já odpověděla, že jsme to předali jako návrh ke zlepšení.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 18.08.2015
    Mě původně napadlo použít něj ten kombajn, co mám u garáže, ale zavrhl jsem to jako nehumánní. Ty vidle by ale myslím byly tak akorát.:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    Kajula5 napsal: »
    Mě původně napadlo použít něj ten kombajn, co mám u garáže, ale zavrhl jsem to jako nehumánní. Ty vidle by ale myslím byly tak akorát.:D

    Já dnes zkoušela další nehumánní způsob.. bohužel to nevyšlo :D

    Jako jo, je "fajn", že konečně růže, ten.. eh rapeseed.. to žluté, Bursíkovo.. mám okno :D, ale víte, co myslím :D.. tak že tyhle rostliny konečně mají využití, či spíš "využití" - pořád se prodávají, jen teď třeba s miniaturním bonusíčkem :D
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    upraveno 18.08.2015
    Děkuji, po této aktualizaci už to jede
  • katarin (SK1)katarin (SK1) SK1 Komentářů: 57
    upraveno 18.08.2015
    ahojte, odkedy mame aktivovany TRH, mam problemy s prechodom z farmy na farmu, trva to velmi dlho a aj hru seka a je velmi spomalena,,
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    katarin2 napsal: »
    ahojte, odkedy mame aktivovany TRH, mam problemy s prechodom z farmy na farmu, trva to velmi dlho a aj hru seka a je velmi spomalena,,

    A máš promazanou cache prohlížeče a aktualizovaný prohlížeč i flash player?
  • filipbavorovfilipbavorov Komentářů: 6
    upraveno 18.08.2015
    ahoj, chtěla bych se zeptat, proč se za prodej na trhu započítají utržené dolary do úkolu vydělej x dolarů a prodaná jablka na trhu se do úkolu prodat jablka nezapočítávají

    díky
    filipbavorov
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    ahoj, chtěla bych se zeptat, proč se za prodej na trhu započítají utržené dolary do úkolu vydělej x dolarů a prodaná jablka na trhu se do úkolu prodat jablka nezapočítávají

    díky
    filipbavorov
    Protože zatímco dostaneš dolary za objednávku, pořád ti jdou do kasy, tj. vyděláváš je.

    Jenže když vložíš do objednávky jablka, neprodáváš je přímo. Je to zkrátka jiná funkce. Není to prodej, je to vklad někam jinam a za to pak dostaneš odměnu. Odměna ani neodpovídá prodejní ceně.
  • katarin (SK1)katarin (SK1) SK1 Komentářů: 57
    upraveno 18.08.2015
    myslím si,že bez Flash player by mi hra ani nešla,, ano vymazavam pamať
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    katarin2 napsal: »
    myslím si,že bez Flash player by mi hra ani nešla,, ano vymazavam pamať

    Záleží na verzi, pokud je starší, s hrou a prohlížečem se tak úplně nemusí kamarádit ;)
  • filipbavorovfilipbavorov Komentářů: 6
    upraveno 18.08.2015
    díky za vysvětlení
    Protože zatímco dostaneš dolary za objednávku, pořád ti jdou do kasy, tj. vyděláváš je.

    Jenže když vložíš do objednávky jablka, neprodáváš je přímo. Je to zkrátka jiná funkce. Není to prodej, je to vklad někam jinam a za to pak dostaneš odměnu. Odměna ani neodpovídá prodejní ceně.
  • alpakaaalpakaa Komentářů: 37
    upraveno 18.08.2015
    katarin2 napsal: »
    ahojte, odkedy mame aktivovany TRH, mam problemy s prechodom z farmy na farmu, trva to velmi dlho a aj hru seka a je velmi spomalena,,

    Potvrzuji, něco změnili v grafice. Od okamžiku, kdy byl spuštěn trh, je načítání hry výrazně delší. Patrně je to graficky výrazně náročnější. Toto mi dělalo před delší dobou, pak psali něco o tom, že hru optimalizovali. Dlouho to lítalo bez potíží, ale nyní je to opět hrůza. Zatím se to neseká, ale načítání je výrazně delší. (všechno mám aktualizované a čistou paměť... používám Firefox).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    alpakaa napsal: »
    Potvrzuji, něco změnili v grafice. Od okamžiku, kdy byl spuštěn trh, je načítání hry výrazně delší. Patrně je to graficky výrazně náročnější. Toto mi dělalo před delší dobou, pak psali něco o tom, že hru optimalizovali. Dlouho to lítalo bez potíží, ale nyní je to opět hrůza. Zatím se to neseká, ale načítání je výrazně delší. (všechno mám aktualizované a čistou paměť... používám Firefox).

    OK, díky za info, předáme k prověření.
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 18.08.2015
    Tak zjišťuji, že mám asi hodně chudé sousedy. Když už po dlouhé době jeden přišel, tak chtěl 15 kytek a dal mi úžasných asi 21 dolarů včetně bonusu :D
    Jinak už mám 4 kontrakty, ale úroveň stále 0, tak jsem zvědav, kdy se něčeho dočkám :-/
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    Vlník napsal: »
    Tak zjišťuji, že mám asi hodně chudé sousedy. Když už po dlouhé době jeden přišel, tak chtěl 15 kytek a dal mi úžasných asi 21 dolarů včetně bonusu :D
    Jinak už mám 4 kontrakty, ale úroveň stále 0, tak jsem zvědav, kdy se něčeho dočkám :-/

    Taky jsem na nule, 4 kontrakty mám už fakt dlouho a posun žádný :D Ale zas tak moc mě to netrápí :o
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 18.08.2015
    Vlník napsal: »
    Tak zjišťuji, že mám asi hodně chudé sousedy. Když už po dlouhé době jeden přišel, tak chtěl 15 kytek a dal mi úžasných asi 21 dolarů včetně bonusu :D
    Jinak už mám 4 kontrakty, ale úroveň stále 0, tak jsem zvědav, kdy se něčeho dočkám :-/

    Neboj, dočkáš se a jestli se to bude vyvíjet dál tak jako u mě, vypadá to slibně. Už mám u jednoho kontraktu jako bonus 200 podkov.;)
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 19.08.2015
    A už někdo taky měl ty kontrakty za zlato? Případně za kolik?
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 19.08.2015
    Vlník napsal: »
    A už někdo taky měl ty kontrakty za zlato? Případně za kolik?

    Toho jsem se zatím nedočkal. Zatím mám jen karmu, body zkušenosti a podkovy.
  • JaneXL3JaneXL3 Komentářů: 36
    upraveno 19.08.2015
    Od včerejší aktualizace jsem si všimla male grafické chybky. Hraji pohadku. Momentalne již druhy den sbírám drobečky a občas mi to k ikonce napíše upozornení Novy úkol. I třes to, že je sbírám až dlouho a dlouho ještě budu. Nebo upozirnení na postup. (driv byvalo, pokud se plnilo vic ukolu v 1 bode).
Sign In to comment.